User Tag List

11 sonuçtan 1 ile 11 arası

Konu: Hyper Drive

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Hyper Drive

Netflix’te bugün gördüm çok güzel program olmuş 1. Sezon 10 Bölüm izlemeyenler mutlaka göz atmalı 👍
    📖Oku! Diye emreden okudunmu diye sormazmı ?

sekizsilindir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Reality show tarzında , tamamını izlemesemde olur.
    group b ___

ES353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben 1.bölümünü izledim pek beğenmedim

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Formula driftten beri Faruk Kugay ı takip ediyorum. Allahın lambolu zengin züppesi geldi Faruğun başını yedi.
    HyperDrive da Formula Driftteki gibi güzel performans sergileyemedi ve tozu dumanada katamadı.
    Acemi sürmek programın formatındamı var bilmiyorum ama güzeldi yinede.

Favorim Brittany Williams dı. 350Z siyle, güzelliği ile hem de sürüş zevkiyle sırtladı programı.
    Ardından S14a ile hayallerimin arabası olan, psikopat sürücülüğü ile göz dolduran Fielding Shredder sırtlamaya devam etti.
    Büyük kaza yapmasına rağmen pes etmedi. Babası için gayretle savaştı.

En çok üzüldüğüm kişi africalı 22 yaşındaki Duman Kraliçesi lakaplı bebenin E30 u ile çılgınca yanlamasıydı. Motorunun su almasıyla araç pes etti.. Büyük üzdü..

Bluttbeton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Günde 1 bölüm izliyorum ama lambolu elemana ayar oldum favorim Fielding Shredder
    PROJECT01 GARAGE

enesakkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Program ile alakalı konu açacaktım baktım konu varmış buraya yazayım dedim özetle güzel bir show programı bence izlenebilir. Karakterleri tanıdıkça izlemesi daha keyifli oluyor. Gelelim fazlasıyla olumsuz gördüğüm şeylere:

1- Gereksiz parkurlar: Bir show programının verdiği gerekçeyle drift parkurları dışında anlamsız parkurlar koymalarının sebebini bir türlü anlayamadım. Sanırım, "bu bir drift programı değil" imajı vermeye çalışıyorlar fakat yarışmaya devam edenlerin hepsi drift aracı ve pilotu. Yani ne kadar cebelleşseler de mecburi bir drift programı bu

2- Sahte sunucular: Sunucular anlatmaya güzel anlatıyorlar da verdiği teknik bilgiler o kadar sahte ki.... belli ki birileri kulaklarına mikrofon ile şunu şunu söyle diyorlar bunlar da söylüyor. Zaten sunuculardan biri UFC fighter ne alakaysa... (bu sunucularda hoşuma giden tek detay ise şu: Netflix'in bazı programlarında, program ile bütünleşmiş kelimeler var. Mesela Drag Queen yarışmasında sunucu içeri girerken "Hello hello hello!" repliğiyle giriyor. HyperDrive'da ise pilot parkura başlarken "Lets Go! (x3)" ve engellere vururken "Hit it baby!" repliklerini duyuyoruz)

3-Gereksiz pilotlar: 1.madde de belirttiğim gibi bu bir "zoraki" drift programı sen ne diye drag yarışçılarını çıkarıyorsun? Tamamiyle israf ! Onları koymak yerine birkaç tane daha Japon pilot bulunabilirdi hatta Türkiye'den de keşke pilot çıkarsalardı (ki bazı yarışmaya çıkan gereksiz pilotlardan daha iyi pilotlarımız kesinlikle var) Biri gider drag lastikli aracıyla engellere vurmaya çalışır biri gider supersport aracıyla engellere vuramadığı için kapı açarak vurur, sunucular ise teknik olarak buna izin verebiliriz der... Her ne kadar sevmesem de Lambo ile çıkan çocuk harici diğer araçların çıkması kesinlikle gereksizdi.

4- DNF saçmalığı: Yav sen saçma sapan parkur yapıyorsun, senin saçma parkurun yüzünden Corinna'nın aracının ön camı kırılıyor ve utanmadan kadını DNF ediyorsun. (Suçunun farkında olacaklar ki o parkuru kaldırdılar.) ee madem suçunun farkındasın kadını kaldığı yerden tekrar başlatsana ayıptır yav.

5- Yarışmanın en başında detaylı gösterdikleri pilotların üst tura çıkacağını, özet gösterdikleri pilotların ise eleneceğini tahmin edebiliyorsunuz. Yine de heyecanla izletiyor kendini

---spoiler----

Şuana kadar geldiğim bölümlerde sevdiğim, benimsediğim kim varsa elendi (Rx7li 4 işte birden çalışan çocuk,Faruk Kugay, Karolina,Fielding Shredder,). Sadece Diego Higa (mutlak şampiyon), Astushi Taniguchi ve Brittany Williams kaldı. Brittany de tökezlemeye başladı ufaktan (ilerideki bölümleri izlemedim ama elenmiş de olabilir) Afrikalı kızın hikayesi ise cidden çok üzücüydü ilerlemesini çok isterdim. Sanırım yarışanların yarısı favorimmiş

Daha aklıma gelmeyen çok şey vardır da yeter şimdilik
    Thor Performance

DOB 208 THP156 Allure Stage3
    Istanbul Park: 2:40:901 (2:37 virtual) - (2:43:25 w/ semi slicks on wet)
    Korfez: 1:05:469 (w/ semi slicks on wet)

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bende baktım 3 bölüm izledim ama sarmadı.
    Yolların Ustasıyım Modların Hastasıyım

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enesakkurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4- DNF saçmalığı: Yav sen saçma sapan parkur yapıyorsun, senin saçma parkurun yüzünden Corinna'nın aracının ön camı kırılıyor ve utanmadan kadını DNF ediyorsun. (Suçunun farkında olacaklar ki o parkuru kaldırdılar.) ee madem suçunun farkındasın kadını kaldığı yerden tekrar başlatsana ayıptır yav.
    oynattılar zaten sonra o bölümü camsız geçti. sonraki bölümlerde de cam takıldı devam etti. Fielding Shredder 3. bitirdi yarışı bu arada. bir tek onun olduğu kısımlarda eğlendiğimi söyleyebilirim.

Faruk Kugay'ın da bir çok söylediği şey varmış fekat yayınlamamışlar filan. Zaten hayat hikayesinde de Türk'üm dedirtmemişler daha doğrusu demiştir de kesmişler muhtemelen Polonya'da doğdum cümlesi var sadece.

Charlize Theron'un mad max filminden sonra bazı esinlemeler aldığını ve Death Race'i hatırlattığını demeden edemeyeceğim.

enesakkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _opeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oynattılar zaten sonra o bölümü camsız geçti. sonraki bölümlerde de cam takıldı devam etti. Fielding Shredder 3. bitirdi yarışı bu arada. bir tek onun olduğu kısımlarda eğlendiğimi söyleyebilirim.

Faruk Kugay'ın da bir çok söylediği şey varmış fekat yayınlamamışlar filan. Zaten hayat hikayesinde de Türk'üm dedirtmemişler daha doğrusu demiştir de kesmişler muhtemelen Polonya'da doğdum cümlesi var sadece.

Charlize Theron'un mad max filminden sonra bazı esinlemeler aldığını ve Death Race'i hatırlattığını demeden edemeyeceğim.
    izlediğim son bölümde sonuçlarda Corinna için DNF gösteriyordu. Head to head'e mi kaldı?

Shredder da aracın arkasını dağıtmıştı o nasıl 3. bitirdi peki?

Evet Faruk şahsi sosyal medya hesabında bununla alakalı yorum yaptı iyi hatırlattın. "Televizyon dünyasında maalesef her şeyi yayınlamıyorlar. Türk olduğumu ve bununla alakalı şeyleri anlattım ama yayınlamamışlar" demişti
    Thor Performance

DOB 208 THP156 Allure Stage3
    Istanbul Park: 2:40:901 (2:37 virtual) - (2:43:25 w/ semi slicks on wet)
    Korfez: 1:05:469 (w/ semi slicks on wet)

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enesakkurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    izlediğim son bölümde sonuçlarda Corinna için DNF gösteriyordu. Head to head'e mi kaldı?

Shredder da aracın arkasını dağıtmıştı o nasıl 3. bitirdi peki?

Evet Faruk şahsi sosyal medya hesabında bununla alakalı yorum yaptı iyi hatırlattın. "Televizyon dünyasında maalesef her şeyi yayınlamıyorlar. Türk olduğumu ve bununla alakalı şeyleri anlattım ama yayınlamamışlar" demişti
    hastaneden geri dönünce devam edeceğim deyip kaldığı yerden devam ettirdiler.

sky clio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birkaç bölümden sonra sarmadı, izlemeyi bıraktım.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler