User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
30 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Artık neden böyle etkinlikler yapılmıyor ?

Soulfly
    Misafir

Artık neden böyle etkinlikler yapılmıyor ?

Bir keresinde bu tarz bir etkinliğe gitmiştim ve o günü unutamıyorum gerçekten harikaydı.Tabi o yıllarda bu tarz etkinliklere gidip o zamanlarda o atmosferi yaşayamadığım için çok üzgünüm.Cnr Fuarlar zaten bitti,ama şu anki şartlarda bu kadar araç varken imkanlar fazlayken.Bu tarz bir garaj party yapılsa,DJ sahne alsa olmazmı?Bu tarz etkinlikleri düzenleyen kişiler vardı eskiden Özgür abi vardı mesela.Böyle bir etkinlik düzenlense o eski yıllardaki tadı alabilirmiyiz bilmiyorum ama iyi olacağı kesin.Burdan yetkililere sesleniyorum lütfen duyun sesimi Bu arada o yıllara ait elinde fotoğraflar olan varsa eklerlerse sevinirim,etkinlik olmasa bile o fotolara bakarız en azından.Piscocuk emre abi pug konusunda arşivden fotolar var devam edicem kalanları yüklüycem demişti ama yüklemedi duy abi sesimi fotoları ekle lütfen

Shadow_Dancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yaşamayı unuttuk be güzel kardeşim, gönül kapılarımız kapandı..
    Tango-1 never dies.

Gkn55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçen yaptı bi arkadaş ya . Plaket falan verdi, girişte para topladı

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yapılıyor yine,sadece kaliteli etkinlikler yapılmıyor.

kimseyi küçümsediğimden değil 10-18 yaşında ki ergen gençler,tır'a led takmış adamı baş üstünde tutup etkinliklerde fotoğraf için birbirlerini yiyorsa,bu ülkeden çok da fazla bir şey beklememek lazım
    imzasız..

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ünal Turan paşam sezer takip edilmiyor snsırım

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Daha öncesinde de ses getiren buluşmalarımız olmuştu ama bu parti ile işi bitirmiştik günlerce otoparkta yatıp kalktık düzenlemeler için.
    Sonrasında hayat mücadelesi evililikler vs derken forumu genç kardeşlerimize bıraktık
    Hala çekirdek kadro 15-20 kişi 2 haftada bir görüşürüz.Eski dostluklar güzeldi ve öylede devam etti.

Şimdi videoları yeniden izleyip maziyi anma vakti
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O zaman youtube varmıydı ya
    Sabah sabah bi garip oldum kuzene yolladım dediği şu bi whatsapp fotolarımıza baktım sende bende çoluk cocuk bide o zamanlar aklıma geldi geceden arabayı getirmiştik bütün gün kapalı yerde dım tıs dım tıs..
    Şimdi hayal edemedim bile oğluma ilerde göstersem bi tarafıyla güler herhalde
    Yanlış hatırlamıyorsam leventte kapalı bi otoparkdı
    Güzel zamanlardı..

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eskiler artık bu olaylara böyle bakıyor,değişen kitle de böyle bakmak zorunda bırakıyor.Kedi-fare edebiyatına varıyor olay.

YouTube
    Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eworen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zaman youtube varmıydı ya
    Sabah sabah bi garip oldum kuzene yolladım dediği şu bi whatsapp fotolarımıza baktım sende bende çoluk cocuk bide o zamanlar aklıma geldi geceden arabayı getirmiştik bütün gün kapalı yerde dım tıs dım tıs..
    Şimdi hayal edemedim bile oğluma ilerde göstersem bi tarafıyla güler herhalde
    Yanlış hatırlamıyorsam leventte kapalı bi otoparkdı
    Güzel zamanlardı..
    Doğru hatırlıyorsun
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O pejolarin hepsinde zamanina gore bir seyler vardi. Piston filtre egzoz emme vs. Simdi standart bmwye vw'e air takip jant koyan king oluyor. Otomatik aracla stage 2 yazilimla rolling yapiyor king oluyor. O yuzden simdi ortam cop. Sadece liselilere hitap eden bir ortam mevcut. Onlar da ac zaten annelerinin kredi kartindan benzin alip babasinin aldigi 2.el araclarla iste bitik bir yasam.
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

Soulfly
    Misafir
    Alıntı 220T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskiler artık bu olaylara böyle bakıyor,değişen kitle de böyle bakmak zorunda bırakıyor.Kedi-fare edebiyatına varıyor olay.

YouTube
    Big Boss acımamış haklı adam

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bmwteam.net ile 100 kişi 50-60 araç ile Abanta gitmiştik, gişelerden nerdeyse 1 saatte geçmiştik, çok güzel günlerdi, bundan 15 sene önceydi belki daha fazla...

şimdi neden mi olmuyor? şimdiki nesil dostluk arkadaşlık nedir bilmiyor da ondan, onlar kankilik broluk biliyor, 3-5 tane gerçek dostu olmalıdır bir adamın ama yeni nesil 3-5bin like ı tercih ediyor, yaşı 40 ı geçenler ya da yakın olanlar, otomobil kültürü, forum vs için ellerinden geleni yaptılar hala onun ekmeği yeniyor ama kimse tuğlanın üzerine bir tuğla da ben koyayım demedi, bundan sonra zaten hiç olmaz çünkü herkes kendi reklamı youtube kanalı video selfie vs işine dönmüş, haa eskilerin dostlukları aynen devam bizde değişen bir şey yok...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Soulfly
    Misafir
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bmwteam.net ile 100 kişi 50-60 araç ile Abanta gitmiştik, gişelerden nerdeyse 1 saatte geçmiştik, çok güzel günlerdi, bundan 15 sene önceydi belki daha fazla...

şimdi neden mi olmuyor? şimdiki nesil dostluk arkadaşlık nedir bilmiyor da ondan, onlar kankilik broluk biliyor, 3-5 tane gerçek dostu olmalıdır bir adamın ama yeni nesil 3-5bin like ı tercih ediyor, yaşı 40 ı geçenler ya da yakın olanlar, otomobil kültürü, forum vs için ellerinden geleni yaptılar hala onun ekmeği yeniyor ama kimse tuğlanın üzerine bir tuğla da ben koyayım demedi, bundan sonra zaten hiç olmaz çünkü herkes kendi reklamı youtube kanalı video selfie vs işine dönmüş, haa eskilerin dostlukları aynen devam bizde değişen bir şey yok...
    Öyle abi kuşak farkı işte,sosyal medya zaten insanları bir garip yaptı.Gösteriş manyağı oldu insanlar herkes birbiriyle s..ik yarıştırıyor.Eski günleri her manada çok özlüyorum eskiden herşey çok daha iyiydi.Hiçbirşeyin eski tadı yok.Hep eski günlerde yaşıyorum kendi kendime o günleri hatırlıyorum.Keşke o yıllardaki gibi olsaydı hayatımız.Maneviyat gitgide kayboluyor ve yerini maddiyata bırakıyor.İnsanlar kullandığı telefona bindiği arabaya sahip olduğu eve ve maddi gücüne göre muamele görüyor.Bu arada diyorum keşke 92 li değilde 82 li olsaymışım 2000 li yıllarda ehliyetim olup bende yaşasaydım o yılları.Neyse en azından çocukken internetten videolar izledik dergilerdeki fotoğraflara baktık.Canlı canlı yaşamasakta foto video gördük o bile yeter...

Ne varsa eskilerde var... Selam olsun onlara

by_hayali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    8 eylül typerturkey buluşmamız var fotoları paylaşırım 100e yakın typer olacağız
    SSD-S2k

GökhanÖzkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı by_hayali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    8 eylül typerturkey buluşmamız var fotoları paylaşırım 100e yakın typer olacağız

pis japoncular
    2014 - VW GOLF MK7 R 3K
    2002 - BMW X5 4.6is
    2005 - CITROEN C2 VTR

hobi instagram @thegarageoffical_

Soulfly
    Misafir
    Alıntı by_hayali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    istanbul içimi olucak abi yer bellimi?detayları nerden öğrenebiliriz?

by_hayali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Soulfly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    istanbul içimi olucak abi yer bellimi?detayları nerden öğrenebiliriz?
    İstanbul dışı Bursa'da etkinliğimiz instagram sayfasından takip edebilirsiniz.
    SSD-S2k

said_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şimdi böyle etkinlik yap, #farzetki #bedelödendi #UTFANCLUB olucak. O yüzden böyle etkinlikler olmasın daha iyi.

ayrıca istanbulpark da çok güzel etkinlikler oluyor, pistgünleri vb. buralar değerlendirilmeli diye düşünüyorum.

tiMachine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çünkü eskisi gibi kültürlü ve bilinçli gençler yok. Tutkularımız ve davranışlarımız sosyal medya hayranlığına dönüştü. Artık fit olmuyoruz fit olanları hayranlıkla seyrediyoruz. Kitap okumuyoruz ama her fotoğrafa sözler döşüyoruz. Otomobil kültürüne sahip değiliz ama iki üç araba değiştirip spor araba alanlara hayran kalıyoruz. Sosyal medyada saçma sapan yorumlar, hak etmeyen insanların altındaki arabaları beğenerek insanları yüceltiyoruz.

Eğitim seviyesi, ifade kapasitesi, düşünce yeteneği benim kuşağımda gayet düşük bir oran. Benden küçük yaş gruplarında bu problem daha da büyük sorunlara yol açıyor.
    Aileler artık çocuklara karşı ilgisiz, eline vereyim telefonu takılsın kafasındalar. Çocuk da böyle olunca mahalledeki abisinden, okuldaki kankasından saçma sapan kişileri örnek almaya başlıyor.
    Broscuklar muhabbeti bitirdi gençliği. Eğitime çok ihtiyacımız var çok.

Etkinlik kültüründe de problem şu. İnsanlar konuşup anlatıp fikir almak yerine instagrama fotoğraf atma peşinde. Kültürü oturtamadık.
    mal da yalan mülk de yalan gel biraz da sen oyalan.

otomotiv mühendisi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler