User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
68 sonuçtan 58 ile 68 arası

Konu: 06.09 Tarihinde ban yiyince ben / 07.09 Tarihinde banım açılınca ben.

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı immortalboss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 gündür çok fena prison break izliyorum. Oradaki aşçının yaptığı mal böyle kafa yapar. Nerede görsem tanırım. Bu arada neden böyle bir konu açıldı, hatta hala daha neden açık. Ama eğleniyoruz. Bir ara böyle geyik günleri oluyordu maximacı dayıyla. O da kayboldu...
    ya asıl konu o değilde bizde ingilizce yok. Biraz baksana sana zahmet Prison Break 6. Sezon ile ilgili bişeyler varmı.
    Bekle bekle öldüm bittim. Prison break 4. defa başlıcam yoksa 0 dan izlemeye. Her başlayışımda farklı detaylar yakalıyorum.

oxygen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TolgaUs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya asıl konu o değilde bizde ingilizce yok. Biraz baksana sana zahmet Prison Break 6. Sezon ile ilgili bişeyler varmı.
    Bekle bekle öldüm bittim. Prison break 4. defa başlıcam yoksa 0 dan izlemeye. Her başlayışımda farklı detaylar yakalıyorum.
    Halbuki 5 dilen, 3 lisans, 2 y lisans bitirmis, kulturel patlamalar yasayan birisi imaji vermeye calisiyorsun dostum. Yaniltma insanlari yada beklentileri karsila. Burada bos yapacagina git iki kitap oku, sayginligin artsin.

Senin konun neye benziyor biliyor musun? Cahilliklerini kabul etmis insanlar, o cehalet duygusuyla mutlu olur ve gurur duyar. Sen de o surecte emin adimlarla ilerliyorsun. Birileri birseyler diyor sana, senin iyiligin icin ama sen ne oldugunu bildigin icin duzeltmek yerine daha da ustune koymaya calisiyorsun. Bu sekilde devam edersen toplum icinde yuzyuze konusma yetisi olmayan, modern cagin sikintili insanlari gibi kendini bu tarz portallardan ifade eden kisilerden olacaksin.

Hayat cok ciddiye alinmayacak kadar onemsiz ama bi o kadar da adini soyadini duzgun tutman gereken bir surec.
    Sureci daha iyi yonetmen dileklerimle

optimus_prime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kardeş sen eskiden normal mesajlar atıyordun sanki. Nicki Çok hatırlamıyorum ama altta kalmamak için boş yapmana gerek yok. Bu forumda bir çok kişi ban yemiştir. Benim de 3.hesabim galiba bu. Bence çok uzatma normale dön. Yok ölü videoları izliyormuş ölmek istiyormuş becerememiş falan filan. Sal motoru uçurumdan aşağı, ölürsün yani çok şaapma. Sana cevap verirken bile kendimi işsiz hissettim, sen bu kadar boş yaparken hissetmiyormusun?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla yazdıklarınızı okudukça mutlu oluyorum. Hakaretsiz küfürsüz itin g*tüne en iyi kim sokup çıkarcak yarışma yapalım. En beğenilen yorum sahibinin ismiyle löseve 50 tl bağış yapayim. Makbuzunuda burada yayınlayalım bence. @Evrenoz abimizden de izin çıkarsa mükemmel bi challange olur.

oxygen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biz sana 100gr karisik yapalim

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

AyrtonSenna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı oxygen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz sana 100gr karisik yapalim
    Little little into the middle
    Audi A4 1.8Tquattro B5-Audi A4 2.0Tquattro Manuel B7-Audi A4 1.8Tquattro B5-Audi A4 1.8Tquattro Manuel B6
    Garanti Otomotiv Bosch Car Service
    Kaporta&Mekanik&2.EL

Burak53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ki herşey bi yana şu forumda bu üyeliğim altında birisi de kalkıp diyemez ki şu şu konu hakkında yardım almak için konu açtım.
    Konumu sabote ettin mahvettin diye. Yapılacak şey çok basit. Birisi boş mu yazıyor görmezden gel.

Benim yazdığım postları alıntılayıp altına döşersen Yaşın benden küçükse cevabını veririm. Yaşın benden büyükse gırgırımı geçerim.

Beni reelde tanımayan etmeyen atomdan oluşan parçacık neye dayanarak beni yargılayabiliyor ?
    Şımarık olduğumu iddaa edebiliyor. Sırf bunada olay uzamasın ilerlemsin diye resim attım.
    Benden 5 yaş büyük olan bir atom parçacğına laf atıpta terbiyesizlik yapacak insan değilim.
    Bir kere iddaa değil, iddia. İkincisi senin o atom parçacığı diye bahsettiğin zat-ı şahanem, seni var ya atomlarına ayırırım asabımı bozma benim. Sana şımarık olduğunu söylemek için seni, senin tabirinle reelde tanımak zorunda değilim. Burdaki paylaşımlarından çıkarım yapabilir ve sana gerçekçi bir yakıştırma yapabilirim. Toplumun bir kesiminin kendi içinde dizayn ettiği ve kurallar koyarak yönetmeye çalıştığı bir platform burası. Beğenmiyorsan çoğul görüşleri. Ya saygı duyacaksın ya gideceksin, ya da uyum sağlayacaksın.

Şımarık kelimesi az bile seni tasvir etmeye.
    https://www.instagram.com/rr_ek_project/
    inananlar mutludur, şüphe edenler ise bilgili.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.5 yıldır mining işinde karlar ciddi oranda düştü ondan böyle oldu galiba arkadaş, kazanç elektriği karşılamıyor mu ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı opamp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.5 yıldır mining işinde karlar ciddi oranda düştü ondan böyle oldu galiba arkadaş, kazanç elektriği karşılamıyor mu ?
    Valla öyle neredeyse başa baş yani. Doların düşmesi çok etkiledi bizi ya.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla öyle neredeyse başa baş yani. Doların düşmesi çok etkiledi bizi ya.
    Aynen ya.. dolar neyse de, elektrik fiyatları da güzel düştü ama..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler