User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
50 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Su Arıtma Cihazı

fasterhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bir ara araştırmıştım bende ve şu marka öne çıkmıştı ve birebir kullanan büyük işletme ve evde kullanan arkadaşlarımda bunu önermişti. Sizde isterseniz bakabilirsiniz bu markaya. Ters ozmos mu ne baya iyi bir filtreleme yaparak en son filtredede geri mineral mi ne onları suya kazandırıyordu heralde. Baya oldu bu anlattıkları yanlış yada eksik bişeylerde yazmış olabilirim ... Woongjin Eversky markası.
    Çıkar at acıları , Giy hadi cicileri ; Herşeyi unutturur Ankara Geceleri...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nisan gibi bende araştırıp linkteki ürünü aldım. tds metre ile ölçüm yaptığımda hala kurulumdan sonraki değerleri veriyor. membran kaliteli olsun tank ta metal olsun. su basıncı çok ise pompalıya gerek yok. tatlandırıcıyı da linkteki gibi kaliteli alırsan sorun yaşayacağını düşünmüyorum. DH de su arıtma konusu var oraya göz atmanı tavsiye ederim ayrıca.
    Lg Membran Secenekli 9 Aşamalı Su Arıtma Cihazı (knp9al) - n11.com
    Biocera Antioksidan Alkali Filtresi - n11.com

react1ve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Erikli kullanıyordum,bi ara dağıtıcıdan kaynaklı sıkıntı yaşadım,hayata geçtim. 1 senedir waternet diye bi firma kullanıyorum. Aylık 60 lira gibi bi ödemesi var cihazı getirip kuruyorlar düzenli olarakta bakıma geliyorlar. Cok su tuketen biri değildim arıtmadan sonra bayağı değişti.Hatta bi yere giderken bile babam doldurup yanına alıyor. Tad olarak cok memnunuz ve hazmı da cok kolay. Cihazda sıcak soguk ve oda sıcaklıgı olmak uzere 3 secenek var. Bir araştırın isterseniz.
    Life is just a dream on the way of death!

makif84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öneriler için herkese teşekkür ederim .Biyomedikalci olarak su artıma cihazı alacak olan arkadaşlara cihaz alırken Dünya sağlık örgütü NSF nin onayı olmasına dikkat etmemiz gerektiğini öğrendim.
    Bunun sorgulamasını da aşağıdaki linkten kontrol edebiliriz
    Birde cihazların yıllık bakım fiyatlarını araştırmamızın tavsiyesini aldım.Zira yıllık bakım 120 ile 600 arası değişmekteymiş.

Certified Products and Systems | NSF International

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Su arıtmada asıl iş yapan ve farkeden membran filtre. Ben bi seferinde daha iyidir diye lg membran aldım 3 ay gitmedi tadı bozuldu. Orjinal DOW almak lazım. Gerisi çok mühim değil.
    Savaş MotorSports

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Suadiyede bundan alıyordum. Erikli çok bozdu bence bir dene bunu 13 liraydı üstelik

BUZDAĞI SU

Buzdağı süper su ama bu liste yayınlandıktan sonra A101'den satışı kalktı yerine başka geldi, resmen iyi iş yapanların cezalandırılması gerçeğiyle yüzleştik yeniden Evin altından alıp taşıyorduk memnunduk

Alıntı Erdem K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım Hyundai almıştı, memnun olduğunu söylüyordu ...
    Alıntı makif84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öneriler için herkese teşekkür ederim .Biyomedikalci olarak su artıma cihazı alacak olan arkadaşlara cihaz alırken Dünya sağlık örgütü NSF nin onayı olmasına dikkat etmemiz gerektiğini öğrendim.
    Bunun sorgulamasını da aşağıdaki linkten kontrol edebiliriz
    Birde cihazların yıllık bakım fiyatlarını araştırmamızın tavsiyesini aldım.Zira yıllık bakım 120 ile 600 arası değişmekteymiş.

Certified Products and Systems | NSF International
    Sonrasında Hyundai'den aradılar 1 ay ücretsiz deneyin diye, koyduk eve denedik beğendik yaklaşık 6 aydır kullanıyoruz sanırım. 3 ayda bir filtre değişimine geliyorlar, 120-150 lira gibi bir şey hatırlyıorum ama biz kuru sabitlemiştik alırken pazarlık yapıp. Normalde esnek bir fiyatı vardı ve ilk 3 ayda geldiklerinde yüksek fiyat çıkınca hatırlattık anlaşmayı, düzelttiler

Müşteri hizmetlerinden çok memnunum, Erhan diye bir arkadaş montaja geldi vs epey ilgili ve bilgili.

Suyun tadından da memnunum her gün 2 cam şişe doldurup yanımda gezdiriyorum, ailecek bir şikayetimiz yok.

Montaj maliyeti 900-1000 gibi bir şeydi. 3 ayda bir 120-150 arası diyim bir bakım maliyeti de var.

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buzdağı süper su ama bu liste yayınlandıktan sonra A101'den satışı kalktı yerine başka geldi, resmen iyi iş yapanların cezalandırılması gerçeğiyle yüzleştik yeniden Evin altından alıp taşıyorduk memnunduk

Sonrasında Hyundai'den aradılar 1 ay ücretsiz deneyin diye, koyduk eve denedik beğendik yaklaşık 6 aydır kullanıyoruz sanırım. 3 ayda bir filtre değişimine geliyorlar, 120-150 lira gibi bir şey hatırlyıorum ama biz kuru sabitlemiştik alırken pazarlık yapıp. Normalde esnek bir fiyatı vardı ve ilk 3 ayda geldiklerinde yüksek fiyat çıkınca hatırlattık anlaşmayı, düzelttiler

Müşteri hizmetlerinden çok memnunum, Erhan diye bir arkadaş montaja geldi vs epey ilgili ve bilgili.

Suyun tadından da memnunum her gün 2 cam şişe doldurup yanımda gezdiriyorum, ailecek bir şikayetimiz yok.

Montaj maliyeti 900-1000 gibi bir şeydi. 3 ayda bir 120-150 arası diyim bir bakım maliyeti de var.
    Bugün geliyorum Istanbula dolabın üstünde numarası var evden bakıp yazarım bayi telefon numarasını

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bizim evde 1 senedir var geçen sene annem taktırmış hyundai nin 6 ayda bir filitrelerini değiştirtiyoruz içimi güzel memnunuz bayağı

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biz evde Brita sürahi kullanıyoruz, suyun lezzeti gayet güzel.

Ayda 1 filtresini değiştiriyoruz.

Bu arada reverse osmoz yapan bir sistem alacaksanız, mineral eksikliği olmaması için arada bir normal su ya da soda içmenizi tavsiye ederim.

coolvtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    10 yıldır kullanıyoruz. Kesinlikle tavsiye ederim. Deniz gözlüğümün camlarını bile onunla yıkıyorum leke kalmasın diye.
    izmirli BMB marka çift membranlı, 7 filtreli pompalı bir model kullanıyoruz ama aşağı yukarı hepsi aynıdır. Membran ve filtrelerin onaylı olduğunu kontrol edin yeter.
    Full-Time TeacheR
    Part-Time TradeR
    Part-Time DJ

beratyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    www.zerowater.com.tr

Şu sıralar baya meşhurlar ve iddialılar, bi bakın derim, belki ilginizi çeker

R21TURBO 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben 10 yili askin suredir bunu kullaniyorum gayet memnunum. Her yil eve gelip olcum yapiyorlar. 3-4 yilda bir filtrelerinin degismesi gerekiyor 300 Lira tutuyordu ama son fiyatlari bilmiyorum.

Rainsoft Su Arıtma Cihazları
    ^^ Insallah ; Masallah ile maneviyatiniz gelisir , guzellesir. Arabani gelistirmek guzellestirmek istiyorsan , para harcamalisin. ^^

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne alırsanız alın membran filtresine dikkat edin. filmtech , lg filtreli olsun. bi düşük kalite olarak vontron olabilir.
    gunluk kac lıtre kullanıyorsanız . gpd ( galon per day ) sini ona göre secersiniz.
    tank litresi anlık su ihtiyacınızı hızlı bir şekilde karşılamanızı saglıyor.tank olmaz ise su yavas doluyor vs vs .
    akvaryumlarda genelde arıtma RO su kullanılır . sebebi tds değeridir.
    damacana su ile kurulan akvaryumlarda belli süre sonunda yosun başlangıcı oluyor bilginize.
    arıtma su gayet güzel kullanılır.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Frid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aquabir diye bir marka kullanıyoruz bizde 2 senedir. tat koku sorunu yok. eş dost misafirlerden şikayet almadık. hazırda su deposu olması da güzel dolmasını beklemiyorsun. elektriksiz. şık bir tasarımı mevcut kapalı kutu.
    Soyadımın ilk iki harfi kişiliğim kadar ÖZ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Brita akıllı sürahi kullanıyorum 8 aydir gayet memlunum.

Wromm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Waterbox'ın satışını yapan arkadaşım var. İsterseniz telefonunu verebilirim. Evimde ve firmada kullanıyorum. Her kullanıma uygun kompakt modelleri var. haricinde 3-4 kişi daha kullanıyor çevremde. Bir şikayet duymadım.
    'barmene fal baktırdım / üç votka kadar / her şey güzel olacak dedi!'

beratyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı beratyuksel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    www.zerowater.com.tr

Şu sıralar baya meşhurlar ve iddialılar, bi bakın derim, belki ilginizi çeker
    Paylaşmıştım ama adamlar Türkiye’de piyasadan çekilmiş galiba

Maxiboost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Butce sıkıntınız yok ise mutlaka urunlerini inceleyin. Birden fazla evde aile icerisinde kullaniyoruz.

Rainwater Su Arıtma Sistemleri, Satış ve Kiralama

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Maxiboost Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Butce sıkıntınız yok ise mutlaka urunlerini inceleyin. Birden fazla evde aile icerisinde kullaniyoruz.

Rainwater Su Arıtma Sistemleri, Satış ve Kiralama
    Yarın fiyat teklifi alıcam. Benimde aylık 5 damacana tüketimim var. 60 tl bile yapmıyor. Parasında değilim ama su bitti, pazar kapalı, pompa kullan felan dertlerinden sıkıldım.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler