User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
72 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Saç çıkaran mavi su

kiraccemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kiraccemal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ürünü çok samimi bir arkadaşımdan elden alıyorum hocam. Fiyatı 1 aylık kullanım için losyon 350 TL + 50 TL dermaroller tarak ile birlikte totalde 400 tl ye aldım. Alacak arkadaşlara yukarıda belirttiğim şekilde yardımcı olabilirim. Dm atabilirsiniz.
    edit olmadığı için ekleyeyim kesinlikle ticari amaç yoktur. Postum da rakam belirttim diye işi ticarete vs döktüğüm düşünülsün istemem. Forum yöneticileri tarafından sakınca görülürse postum kaldırılabilir.
    Trafik sigortası, kasko, dask, sağlık sigortası ve tüm sigortacılık işlemlerinizde hizmetinizdeyiz. Dm atarak iletişime geçebilirsiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fiyat az bi rakam değil,

içeriği belli olmayan, yan etkileri veya karşılığının ne şekilde alacağının bilinmediği bişeye para bağlamaktansa saç ektirmek daha elverişli değil mi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kılla tüyle ne işiniz var arkadaş.. Hayatınızda aksiyon arıyorsunuz..
    Pakete değil, içindekine kıymet verenini bulun..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dikkat edin de yeşil renkli terlemeyin
    Okumadan imzalamam.....

cabrioleter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dieselpower Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fiyat az bi rakam değil,

içeriği belli olmayan, yan etkileri veya karşılığının ne şekilde alacağının bilinmediği bişeye para bağlamaktansa saç ektirmek daha elverişli değil mi
    400 lira aylık maliyetle yıllık 4800 gibi bir rakam yapıyor üstelik yan etkileri çok ciddi sonuç doğurabilir.
    ayrıca bir yılın sonunda kullanmayı bıraktığında tekrardan dökülebilir. kafadaki kan dolaşımını arttırıyor demek ki saç çıkarttığına göre tansiyon gibi çok ciddi yan etkileri bulunabilir.
    saç ektirmek 6000-7000 gibi rakamlarda geziniyor en azından sağlıklı böyle bir şey için sağlığı riske atmanın manası yok gibi geldi bana..
    Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ey Türkoğlu bu ihanetlerin tarihini sakın unutma!
    16.11.2013
    08.06.2014

CaNeR44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    para olarak bakmayın olaya kendi saçın orjinal saç çıkıyor kaç para olsa verilir böyle bir su varsa ortada

cabrioleter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CaNeR44 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    para olarak bakmayın olaya kendi saçın orjinal saç çıkıyor kaç para olsa verilir böyle bir su varsa ortada
    yıllardır çözülememiş soruna ben arge yapıp milyonlar belki milylarlar harcayacağım sağlık testleri falan yeniden milyonlar belki milyarlar dökeceğim bu formülü patentlemeyeceğim ki merdivenaltı her marka bunu hemen formülize edip piyasaya çıkacak sağlık bakanlığı uyaracak falan. mavi hap var dertlere derman adını sokaktaki çocuktan tut yüz yaşındaki adam biliyor mavi suyu bir googlelıyorsun ipini koparan satıyor.
    dünya çalkanırdı bu iş bu kadar maliyetsiz ve zahmetsiz olacak olsa. altın çilek gibi, kinoa tohumu gibi kulaktan kulağa pazarlama ile yine birileri paraları cukkalerken birileri sağlığından olacak.
    Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ey Türkoğlu bu ihanetlerin tarihini sakın unutma!
    16.11.2013
    08.06.2014

CenKeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    temin edilen yer orjinalı vs neresi ile bilgi dm pm alabilirmiyim
    Alıntı Sh4rk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi biz sakliyamadik evde bahcede araba varsa yoksa gazliyoruz hiaminaa

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rakam bana da yüksek geldi,ayrıca uzun vade de sorun yaşatabileceği aşikâr

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CaNeR44 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya Allah Allah saçla kafayı mı yedin arkadaş, kendi orjinal saç çıkarıyormuş ya madem bu kadar saça meraklısın gider bunun en doğru en sağlıklı olanını bir sağlık kuruluşunda yaptırırsın,

içeriği belli olmayan etkisi belli olmayan bişeyi hem kendi üstünde deniyorsun hemde bide para veriyorsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlacın satışına ve kullanımına yakından şahit olarak yazayım, ilk ve orjinal üretimi bir buçuk sene önce maraşta yapıldı. Çalışma arkadaşım kullanmaya başladı , bildiğiniz saç yoktu zadece yanlar ve enseler de vardı . 3 ay içinde ciddi tüylenme 7 ve 8 ayda seyrek saçlı kişi görünümüne kavuştu. sonra getirtip ticaretini yaptı. Seyrek saçlılarda veya bölgesel açılma olanlarda 5 aylık süreçte ekime yakın sonuçlar alanlar oldu hatta 40 yaş üstü kullanan arkadaşlarımız çok daha iyi sonuç aldı.

Sonra arkadaşım kendim üretime geçeyim diye yakın akrabası olan kimya mühendisine analiz yaptırdı, analiz sonucunda içinde minioxidil, göz damlası, mavi renk veren gıda boyası, ve amarikan menşeli hücre yenileyici bir serum maddesi çıktı bu madde zaten ithalatı en zor olan ve pahalı olan maddeydi. Sacı asıl çıkaran bu hücre yenileyici dedi.Kanser hastaları ve ağır yanık vakalarında kullanılıyormuş. Hücre yenileyicinin ilk zamanlardaki şisedeki oranı %10 veya %11 di. İlk kullananlar çok şanslıydı. Baktılar iyi para kazanıyorlar sürüm çok fazla tabiki üçkağıt başladı en son siparişlerde saç çıkartmamaya veya çok az tüylenme yapmaya başladı, sonra arkadaş bir analiz daha yaptırdı etken madde % 4 civarına düşürülmüştü. sonra herkes yapmaya başladı üretimin ilk sahibine soruşturma açıldı içeri girdi çıktı bir sürü hikaye oldu. Şuan birden fazla kişi üretim yapıyor ama hangisi iyi veya hangisi parasının hakkını verir bilemiyorum.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı ///M RIDER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlacın satışına ve kullanımına yakından şahit olarak yazayım, ilk ve orjinal üretimi bir buçuk sene önce maraşta yapıldı. Çalışma arkadaşım kullanmaya başladı , bildiğiniz saç yoktu zadece yanlar ve enseler de vardı . 3 ay içinde ciddi tüylenme 7 ve 8 ayda seyrek saçlı kişi görünümüne kavuştu. sonra getirtip ticaretini yaptı. Seyrek saçlılarda veya bölgesel açılma olanlarda 5 aylık süreçte ekime yakın sonuçlar alanlar oldu hatta 40 yaş üstü kullanan arkadaşlarımız çok daha iyi sonuç aldı.

Sonra arkadaşım kendim üretime geçeyim diye yakın akrabası olan kimya mühendisine analiz yaptırdı, analiz sonucunda içinde minioxidil, göz damlası, mavi renk veren gıda boyası, ve amarikan menşeli hücre yenileyici bir serum maddesi çıktı bu madde zaten ithalatı en zor olan ve pahalı olan maddeydi. Sacı asıl çıkaran bu hücre yenileyici dedi.Kanser hastaları ve ağır yanık vakalarında kullanılıyormuş. Hücre yenileyicinin ilk zamanlardaki şisedeki oranı %10 veya %11 di. İlk kullananlar çok şanslıydı. Baktılar iyi para kazanıyorlar sürüm çok fazla tabiki üçkağıt başladı en son siparişlerde saç çıkartmamaya veya çok az tüylenme yapmaya başladı, sonra arkadaş bir analiz daha yaptırdı etken madde % 4 civarına düşürülmüştü. sonra herkes yapmaya başladı üretimin ilk sahibine soruşturma açıldı içeri girdi çıktı bir sürü hikaye oldu. Şuan birden fazla kişi üretim yapıyor ama hangisi iyi veya hangisi parasının hakkını verir bilemiyorum.
    Ne sektörmüş arkadaş
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu konu açıldıktan sonra her yerde reklamları döner oldu son 1 ayda.
    Kullanan var mı ? Hangisi en iyi etken madde içeriyor ? M rider yukarıda yazmış gerekeni gerçi ama isim vermemis

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konu açıldıktan sonra her yerde reklamları döner oldu son 1 ayda.
    Kullanan var mı ? Hangisi en iyi etken madde içeriyor ? M rider yukarıda yazmış gerekeni gerçi ama isim vermemis
    Benim berber her gidişimde bana kitlemeye çalışıyor

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AşkınS. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim berber her gidişimde bana kitlemeye çalışıyor
    Hangisi en iyisi nerden buluruz acaba

aposport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Saç konusunda ekim harici diğer en başarılı yöntem Minoxidil ve Finasterid in birlikte kullanılması.

Finasterid ana maddesi piyasada Proscar ve Propecia isimleri altında bulunabiliyor ancak linkte de okuyacağınız ve konun başında bahsedildiği gibi Saç dışarı, Kuş içeri durumu var. Ben kullanmadım. Kullanacakların iyi düşünmesi gerekiyor.

Eczacının Sesi: Kellik Tedavisinde Minoxidil+Finasterid

Ben 2010 dan beri %5 Minoxidil tarzı serumları kullanan biri olarak bu işin kompedanının gerçek Amerikan üretimi Spectral DNC-N olduğunu düşünüyorum.

Spectral.DNC-N Cığır Acan Sac Destek Sistemi, Topikal Solusyon

Diğer Amerikan malı Rogaine de iyi üründür ancak piyasada sahtesi çoktur ve genellikle yan etki olarak kafada kaşıntı yapar.

Rogaine Extra Strength Men 3 Tup Fiyatı - Taksit Secenekleri

Kullanmayı düşünenler bu ürünleri tercih ederlerse en azından 10+ yıldır piyasadalar, binlerce feedback var ve genelde kullananlar memnunlar.

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rivayete göre, Cerrahpaşa'da saç bilimcimi ne kurulmuş.
    Herkes muayene olmak için birbirini yiyormuş.
    Randevu çok zor alınıyormuş. Sadece muayene ücreti 650 TL miş.

slowmotion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bizim şirketten arkadaş internetten satın almış, mavi antifirizli camsuyu gelmiş
    AmcaPolo

Wromm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bizim sosyal medya dolandırıcıları geç keşfetmesi ile alakalı yoksa Amerikada Kırkland Minoxidil olarak uzun zamandır satılıyor. Aslen kalp ilacı ve damarları genişletici etkisi var. Kafaya sürüldüğü sürece mevcut saçların güçlenmesini sağlar ve yeni dökülen yerlerdeki kıllarda artış sağlar. Ayrıca ilacı kesince eski haline dönüş hızlı olur. Bir ömür boyu kafamda kıl çıksın diye kalp için geliştirilen bir etken maddeye sahip bir ilacı kullanamam doğrusu.

Kalp rahatsızlığı olanlarda ritm bozukluğuna sebep olabiliyor belli bir yaş sonrası. Doktara sorarark kullanmak gerekir. İçine ne olduğu bilinmeyen mavi su olayına girmeye gerek yok.
    'barmene fal baktırdım / üç votka kadar / her şey güzel olacak dedi!'

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler