User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
39 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Neslican tay

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yahu takipçi sayısıyla değer vermek arasında ilişki kurmak tam günümüz sosyal medya hastalığı... twitter ve instagramım yok, yalandan bir face im var kullanmadığım son zamanlarda, ee ne oldu etrafımda değer verdiklerim ya da bana değer verenler yok mu? rahmetlinin bu kadar takipçisi varsa %90 ı neyi merak ediyor biliyor musun? bu kız ne zaman ölecek? nasıl olacak? aaa bu kadar olaya rağmen nasıl bu kadar mutlu oysa ben k.çımı yaymış otururken ne kadar da mutsuzum vs vs... ne yapmış bu kadar takipçi? ilaçlarına mı yardımcı olmuşlar? morali artsın diye tatil köyünde mi ağırlamışlar? devletle olan ilişkileride öncelik mi sağlamışlar ne yapmışlar??? yok hayatından feyz almışlar da bla bla... yahu günde 3 dakika instagramına bakıp vefat edince yas tutanlar, gerçekten de bu dünyanın gerçekliğinden iyice uzaklaşmışsınız...
    Yeni dünya düzeni takipçilik üzerine kurulu.
    Donanımhabere girerseniz nedemek istediğimi çok iyi anlıyabilirsiniz abi.

en basitinden

Hepsiburada aracılığı tarafından satış yapan bir üyeden mağdur edilen şahıs altı üstü 100 bin takipçili youtube una video yu yükledikten sonra.

Mağduriyeti en hızlı süreyle çözüldü.

Bu çocuğun youtube kanalı olmasaydı bilmem kaç bin lira zarara girecekti.

Ha dersenizki bu sadece tesadüf. üşenmem size onlarca daha link sunabilirim.
    Donanımhabere girerseniz sadece şuan 2 konu mevcut mağdur duruma düşülüp konu açıldığı için sorunları çözülen.

44 yaşındasınız ve artık dünya sizin büyüdüğünüz şekilde ilerlemiyor.
    Sorun çözmek için takipçi şart. Ha siz paralısınız. parayla ve çevrenizle sorun çözümleyebiliyorsunuz.

Neslican ilk yoğun bakıma kaldırıldığı zaman litrelerce kana ihtiyacı vardı. Sosyal medya da yayınlandıktan neredeyse 1 saat kadar kısa bir süre de bağcılar medipol hastanesinde upuzun kuyruklar oluşmaya başladı ve hastahane kan ihtiyacının kalmadığını artık hastaneye gelinmemesi için özel olarak bildiri yayınladı.

Herşey bir tarafa Neslican herkesin olumlu yorum yazmasından mutlu olduğu için muhtemelen bu kadar uzun süre hayata küsmeden dayanabildi.
    Bazen sosyal medya çok işe yarıyabiliyor. Hastane ye giden herkes doktorların Neslican etrafında 4 döndüklerini yazıyordu. Bu da muhtemelen sosyal medya sayesindeydi.

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TolgaUs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni dünya düzeni takipçilik üzerine kurulu.
    Donanımhabere girerseniz nedemek istediğimi çok iyi anlıyabilirsiniz abi.
    Donanım haberi sadece donanım haberleri yaptığı zamanlardan bilirim, 20 sene olmuş olabilir, kendim okuduğum okul internet altyapısını getiren okul olduğu için TR de ilk internet kullananlardan biriyim ayrıca, ben bir şey öğrenmek istediğimde arkadaşlarıma dostlarıma sorarım, mesela TechTurkey'e de sorarım, neden biliyor musun? burada bana cevap veren kişi ya arkadaşımdır ya da muhtemelen arkadaş olacağım kişidir, Yataklara Yan Bastık nickiyle cevap biri değildir... sanal dünya herkesin hayatını p.ç etti ama başta kendilerinin bundan haberi yok ki ne anlatayım!
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Gerçekten insanlığımız ölmüş bitmiş yaa.. 21 yaşında bir kız öldü kanserden kız yaşamak istiyorum diye haykırıyordu evet böyle bir çok insan var ama bu kız bir tık daha öne çıktı Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun veya bunun gibi başka insanlara yardım olabilicek başka bir şey demek yerine yok haberi burda paylaşma yok onun etrafında fır dönüyorlar yok sosyal medyadan ünlü oldu abi kim olursa olsun öldüğünde 21 yaşında 3 senedir bu hastalıkla mücadele veren bir kızmış bende dün öğrendim içim acıdı az insaflı olun az vicdanlı olun şurda bile tartışma çıkarıcak durum aramayın.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mert_can 41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten insanlığımız ölmüş bitmiş yaa.. 21 yaşında bir kız öldü kanserden kız yaşamak istiyorum diye haykırıyordu evet böyle bir çok insan var ama bu kız bir tık daha öne çıktı Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun veya bunun gibi başka insanlara yardım olabilicek başka bir şey demek yerine yok haberi burda paylaşma yok onun etrafında fır dönüyorlar yok sosyal medyadan ünlü oldu abi kim olursa olsun öldüğünde 21 yaşında 3 senedir bu hastalıkla mücadele veren bir kızmış bende dün öğrendim içim acıdı az insaflı olun az vicdanlı olun şurda bile tartışma çıkarıcak durum aramayın.
    yazılanları okuyarak mı cevap yazdın? 21 yaşındaki bir kızımız kanserden öldüğü için bir şey tartışmıyoruz, sosyal medya maymunluğuna rahmetlinin alet edilmemesini istiyoruz, konuların altına emoji koyacağınıza gerçek hayatta da bir şey yapın ki bir işe yarasın diyoruz, anlatabildim mi???

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beni en çok etkileyen bu olay olmuştur. Halk olarak nasıl tepkisiz kaldık bu olaya
    YouTube

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    yazılanları okuyarak mı cevap yazdın? 21 yaşındaki bir kızımız kanserden öldüğü için bir şey tartışmıyoruz, sosyal medya maymunluğuna rahmetlinin alet edilmemesini istiyoruz, konuların altına emoji koyacağınıza gerçek hayatta da bir şey yapın ki bir işe yarasın diyoruz, anlatabildim mi???
    Sosyal medya maymunluğu diye tabir ettiğiniz şeyi engellemek için burası donanım haber değil her konuyu paylaşma vb tarzı tartışma çıkarıcak cümleler kurarakmı bu karşıtlığınızı gösteriyorsunuz benim tepkim bunaydı. Sosyal medya maymunluğuna gelirsem eğer bu rahmetli kızcağız yardım çığlını sosyal medya aracılığı ile duyurdu sizin sosyal medya maymunluğu olarak söylediğiniz şey bu kızın bir yardım çığlığıydı bu kız belkide daha tedavinin başında bu sayede gerekli olan kanı bulabildi. İnsanlar paylaşarak bu kızı Allah rahmet eylesin diyorlar her paylaşim bir dua kazandırıyor artık bu kız için bunun yanında ise bu kızı tanıma fırsatı veriyor tanımayan insanlara kanser hastası olan bir çok insan bu kız kadar yardıma muhtaç bu sağlık konusunda da değil psikolojik olarakta herkes ölücem bundan kurtuluşu yok diye mücadele etmiyor. Bu kız sonuna kadar savaşmış sonuna kadar ben bu hastaneden çıkıcam demiş. Neslican Tay on Instagram: “Bir suredir burada pek aktif olamadım kemoterapi almamla birlikte cok fazla aksilik oldu. Damarım ilacı kaldırmadı 3. dereceden yanıklar…” Bakın bu son postu ölmeden 1 hafta önce atmış halen mücadele ettiğini olumsuz düşünmediği gözüküyor yeterince bu kız kaser hastalığı için bir mücadele sembolü olmalı tüm hastalar bu kızın yaşam enerjisini yaşama sevincini bir şeklide görmeli insanlar bu yüzden paylaşıyor işte ama tabi siz sosyal medya maymunluğu olarak bunu dile getirip kestirip atabilirsiniz. Bilmem şimdi anlatabildimi ?????
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1- okumak
    2- okuduğunu anlayabilmek .
    3- etki altında sağlıklı düşünebilmek ve stres yönetimi.

bunların farkında olmayana kitap yazsanda zor.

sonra sanıyolar ki ben hep aksi düşünüyorum.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mert_can 41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosyal medya maymunluğu diye tabir ettiğiniz şeyi engellemek için burası donanım haber değil her konuyu paylaşma vb tarzı tartışma çıkarıcak cümleler kurarakmı bu karşıtlığınızı gösteriyorsunuz benim tepkim bunaydı. Sosyal medya maymunluğuna gelirsem eğer bu rahmetli kızcağız yardım çığlını sosyal medya aracılığı ile duyurdu sizin sosyal medya maymunluğu olarak söylediğiniz şey bu kızın bir yardım çığlığıydı bu kız belkide daha tedavinin başında bu sayede gerekli olan kanı bulabildi. İnsanlar paylaşarak bu kızı Allah rahmet eylesin diyorlar her paylaşim bir dua kazandırıyor artık bu kız için bunun yanında ise bu kızı tanıma fırsatı veriyor tanımayan insanlara kanser hastası olan bir çok insan bu kız kadar yardıma muhtaç bu sağlık konusunda da değil psikolojik olarakta herkes ölücem bundan kurtuluşu yok diye mücadele etmiyor. Bu kız sonuna kadar savaşmış sonuna kadar ben bu hastaneden çıkıcam demiş. Neslican Tay on Instagram: “Bir suredir burada pek aktif olamadım kemoterapi almamla birlikte cok fazla aksilik oldu. Damarım ilacı kaldırmadı 3. dereceden yanıklar…” Bakın bu son postu ölmeden 1 hafta önce atmış halen mücadele ettiğini olumsuz düşünmediği gözüküyor yeterince bu kız kaser hastalığı için bir mücadele sembolü olmalı tüm hastalar bu kızın yaşam enerjisini yaşama sevincini bir şeklide görmeli insanlar bu yüzden paylaşıyor işte ama tabi siz sosyal medya maymunluğu olarak bunu dile getirip kestirip atabilirsiniz. Bilmem şimdi anlatabildimi ?????
    okumadan yazıyorsun, bak büyük harfle yazıyorum 'SOSYAL MEDYA MAYMUNLUĞU BU KIZIMIZ VEFAT ETTİKTEN SONRA ONUN HATIRASIYLA TAKİPÇİ KASMAYA ÇALIŞMAKTIR!!!'

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    okumadan yazıyorsun, bak büyük harfle yazıyorum 'SOSYAL MEDYA MAYMUNLUĞU BU KIZIMIZ VEFAT ETTİKTEN SONRA ONUN HATIRASIYLA TAKİPÇİ KASMAYA ÇALIŞMAKTIR!!!'
    bunu da Tolga kardeşimize yazmadım bak ilk postta dediğim gibi, yaşarken onun için bir şey yapmayan bir sürü kişi kurum topluluk ah vah diyor şimdi...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başlıkla doğrudan ilgisi yok, ölen kardeşimizi de pek takip etmedim ama sağda solda mini giymiş, cennete gidemezmiş, doktorlarla bilmem ne yapmış yazan o.ç. varmış.Onların yedi sülalesini skerim yakalarsam.Atın beni forumdan şimdi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı livaneli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başlıkla doğrudan ilgisi yok, ölen kardeşimizi de pek takip etmedim ama sağda solda mini giymiş, cennete gidemezmiş, doktorlarla bilmem ne yapmış yazan o.ç. varmış.Onların yedi sülalesini skerim yakalarsam.Atın beni forumdan şimdi.
    hocam şimdi Allah korusun da iki bacağını kaybetse mini giyse günah olur mu? konuştuğumuz uğraştığımız şeylere bakar mısın???

tiMachine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar abilerim.
    Neslican Tay'ın vefatı hepimizi derinden üzdü.
    Şimdi yas tutmak zamanı değil. Şimdi kök hücre ve kan bağışı yapma zamanı.
    Şimdi günde bir paket sigaradan ya da mekanlarda bir kupa kahveden vazgeçip LÖSEV e bağışta bulunma zamanı.
    Türk Telekom ve Turkcell hattı olanlar 3406ya sms gönderdiklerinde 20 TL bağış yapıyorlar.
    Vodafone kullanıcıları ise "BAĞIŞ" yazıp 3406'ya mesaj atabilirler.
    Işıl ışıl umut dolu bir gencimizi kaybettik ama geride bizden destek isteyen ufaklıklarımız var.
    Buradaki oturmuş ve eski kitlenin çoğu artık bir aile babası.
    Allahım her çocuğu bu hastalıktan korusun ancak bu bir gerçek hayata dair. Gelecek nesildeki gerçeklerimize yardım eli uzatma vakti.
    Herkese iyi forumlar, sağlıklı günler diliyorum.
    mal da yalan mülk de yalan gel biraz da sen oyalan.

otomotiv mühendisi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hocam şimdi Allah korusun da iki bacağını kaybetse mini giyse günah olur mu? konuştuğumuz uğraştığımız şeylere bakar mısın???
    Abi ; iki bacağı gitse ağzına,gözüne,saç teline bakar yine laf eder bu kavatlar.Yaşamak istemiyorum bu piçlerle ben.Özür dilerim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Losev ne mi yapıyor derseniz ? Çocuk bulunduğu ilde kemoterapi alamiyorsa aileye başka şehirde ev tutuyor .diyelim ailenin bulunduğu ev rutubetli çocuk kemoterapi sırasında hastalanma olasılığı yüksek , daha iyi şartlarda ev tutuyor . Vs vs vs .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gemsazr9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Losev ne mi yapıyor derseniz ? Çocuk bulunduğu ilde kemoterapi alamiyorsa aileye başka şehirde ev tutuyor .diyelim ailenin bulunduğu ev rutubetli çocuk kemoterapi sırasında hastalanma olasılığı yüksek , daha iyi şartlarda ev tutuyor . Vs vs vs .
    şu ülkede işini hakkıyla yapan bir kaç vakıftan biri...

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir kuruma bağış yapabilecek derecede şuan para kazanamıyorum.
    Ama istanbul sınırları dahilinde her hastaneye gidebilme şansım olduğu için kan ve kök hücre bağışı yapabiliyorum.

Kan Gonulluleri 🚨💉💎 (@birhayattasenver) • Instagram photos and videos

Bu sayfa çok etkili. Ve okadar çok insan kan bağışı istiyorki keşke herkese kanımı verebilseydim.

Gittiğim aileler okadar zor durumdalarki birtek teşekkür için ayağıma kapanmadıkları kalıyor.
    Ne paralar teklif edildi bana. Kızılay, hastane parayla satıyor yada başka kan getirin yoksa veremeyiz diyomuş.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gemsazr9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beni en çok etkileyen bu olay olmuştur. Halk olarak nasıl tepkisiz kaldık bu olaya
    YouTube
    Meşhur değil hocam bu kızcağız o yüzden kimse inst. da duyar kasamadan bir köşede yumdu gözlerini hayata.

Bu ülkenin ayıbıdır bu video. Bakan efendi "Başka ne yapacağım diyor ve verdiği kağıt parçasını cebinden düşürmesin diye de tembih ediyor"

Umarım bu kızın yaşadıklarını anlayacak şekilde ve birebir tecrübe ederek bu alemden göçer bu bakan bey!!!

Sosyal medya= içi boş hayatları ve bedenleri tam gösterme çabasıdır genel olarak. Aynada görülen ile gerçek arası fark..

GökhanÖzkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tolga forum ahalisinin genelinde insanları o kadar kendine bilemişsin ki..
    seni tanımıyorum..
    belki tanışsam bende fikrimi değiştirip iyi arkadaşlık dostluk kurabilirim bilmiyorum.. tam tersi de olabilir tabiki belkide sen benden haz etmezsin bilemem..
    Ama bir şey yazacağım kardeşim lütfen ciddiye alır mısın?
    yazma kardeşim bu foruma bir şey konu,mesaj vs vs.. bak forumun büyük çoğunluğu senin klavye başındaki halinde hoşlanmıyor..
    çağrılmayan yere simitçi hikayesi var bilir misin?
    burası çoğunluk bir grup eyvallah bizi buraya toplayan durum belli otomobil tutkusu..
    ben her gün techturkeye girmesem eksik gibi hissediyorum kendimi..
    İfade özgürlüğüne de saygım var.. bir çoğumuzunda var..
    ama be kardeşim demekki istenmiyorsun senin frekansından hoşlanmıyorlar azıcık şapkanı önüne koy..
    senin açtığın bir konuyu yada mesajı okuyunca benimde sinirlerim tavan yapıyor.. sebebi belkide ön yargı.. ama birazda bi kendine bak be kardeşim..
    sal bu forumu..
    belkide biz seni anlamıyoruzdur.. belkide sen bize fazlasındır.. ona da şahsım adına kabulüm..
    cidden sadece okusan ? yada girip burada yazı yazmasan konu açmasan olmuyor mu?
    ne kaybedersin hiç düşündün mü?
    bir kaç kişi daha benzer şeyler yazdı hoşuma gidiyor bu durum diyorsun..
    cidden konu rahmetli Neslican falan değil sen 2+2=4 desen yine yazdığın batıyor insanlara..
    yazdıklarımda seni yargılamadım hatta seni tanımıyorum bile sadece şu foruma girdiğimde 2 satır birşey okurum azıcık kafam dağılır dediğimde senin konularını postlarını görüp okuyup sinirlenmek istemiyorum.. benim gibi düşünenlerde vardır elbet...
    birazcık onlara saygı göstersen??
    2014 - VW GOLF MK7 R 3K
    2002 - BMW X5 4.6is
    2005 - CITROEN C2 VTR

hobi instagram @thegarageoffical_

thedevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Müslüman ise Allah rahmet eylesin.
    Kız mini etek giydiği için Allah’ın ona rahmet etmeyeceğini kim bilebilir ? Ya da diyelim Allah rahmet etmeyecek bu sizi ne kadar ilgilendirir? İslam’da islama tabii olmayan kişilere Allah rahmet etsin denmez günah işleyene değil buda inançla alakalı bir şeydir örnekleri Osmanlı tarihinde mevcuttur (bkz.toprağı bol olsun)

He diyelim islama tabii bir arkadaşımız gayrimüslim birine Allah rahmet etsin dedi oda onun bileceği iş eğer çok merak ediyorsa dinini araştırır ne yapıp yapmayacağına kendi karar verir.

Yani uzun lafın kısası kız ölmüş ölünün arkasından kötü konuşulmaz ne olduysa oldu ne yaptıysa yaptı biri iyi bir duada bulunduğu zaman münü güyüyordooo Allah rohmot otmoz denmez, Allah’ın CEO’su Musun? Tevbe tevbe

Bu kız kardeşimiz gibi Kişiler dünyada oldukça fazla bazı arkadaşlarımızın dediği gibi esasında çocuk esirgeme kurumları,darülaceze, hastane içine fobisi yoksa hastaneler varsa hastane kantinleri gibi yerleri fırsat buldukça ziyaret edip insanların dertlerine karınca kararda olsa yardım etmek en güzeli kendi adıma ben yapmıyorum ve çoğumuz yapmıyoruz keşke yapsak, tabiki sosyal medya günümüzün vazgeçilmez haber kaynağı ben sosyal medya kullanmıyorum ama bu sosyal medyanın insanlara daha hızlı ulaştığı gerçeğini değiştirmez fakat yine arkadaşların dediği gibi sosyal medya artık insanlar üzerinden takipçi kasma duyar kasma sanki vicdani değilde gündem ney ise ona katılmak için kullanılan bir araç haline geldiği kanısına bende katılıyorum.
    Bana göre sosyal medya araçta değil amaç haline gelmiş biryer Neslihan’ın ailesine sabırlar dilerim.

Ayrıca zaman zaman buluşmalar tertip ediyoruz ediyorduk ben uzun zaman oldu girmiyorum foruma.

Hadi bigün çocuk esirgeme kurumuna gidelim toplanıp.
    Daha başka bigün darülacezeye.

Yapıldı mı bilmiyorum sadece şimdi aklıma geldi söylemek istedim.

Yanlış birşey konuştuysam eğer gerçekten özür dilerim saygılar iyi forumlar.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler