User Tag List

9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Vaillant Türkiye - Muz Cumhuriyeti Örneði...

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Vaillant Türkiye - Muz Cumhuriyeti Örneði...

Uzak durun, almayın, aldırmayın, bakım, servis vs istemeyin, isterseniz telefonda baştan ödemeyin Kurumsal görünen, bakkal olarak davranan işletmelerden biri.

Şu 1 haftada çıldırttılar beni.
    Geçen C.tesi'ye randevu aldım, 16:00-19:00 arası dediler, iyi dedik bekledik, saat 19:30 oldu ses yok, çağrı merkezini arıyorum, efendim kapatmışlar ulaşamıyoruz diyor. Yahu dedim bu nasıl saçma iş, gelmeyecekse bari arasınlar?! Efendim bişey yapamıyoruz. İyi iptal edin o zaman servis falan istemiyorum dedim. Tamam dedi iptal işlemi açıyorum, Pazartesi kartıma iade olsun dedim, telefonda çektirmiştim... Efendim iadeleri Cuma günleri yapılıyor. İyi hadi dedim öyle olsun.

Bu arada adresimde de ufak çaplı bi yanlışlık var, her arayışta düzeltiyorum, güncellemeyi de beceremiyorlar. Onun için de carladım, sisteminiz o kadar ciddiyetsiz ki, adres güncelleme bile yapılamıyor dedim. Aaa evet dedi birisi sonunda bi yerlerde ayrı bir notu görebildi. Tekrar adres sormadı

Tabi ne oldu dersiniz...
    Bugün Cuma, hayırlı Cumalar. Para yok. Arıyorum, efendim dilekçe göndermeniz gerekiyor.
    Yahu dedim siz hasta mısınız, C.tesi günü iptal ettiğimde arkadaş hiç böyle bişey söylemedi. Efendim arkadaşların arayıp söylemesi gerekiyordu falan filan.
    Peki dedim telefonda lafla para çekiyorsunuz, niye dilekçe istiyorsunuz dedim, dilekçe falan yok, iptal edin dedim. Yine kavga gürültü, kapattım

Şikayetvar'a bakıyorum, iade konusu da zaten sıkıntılı...
    Bi daha aradım, tamam dedim böle böle, size lanet edip servis hizmetini isteyip bi daha da yüzünüze bakmamak gerekiyor, servis randevusu verin dedim. Yarına randevu dolu, veremiyoruz, iyi, 8'ine aldım, 18:00'den sonra gelsinler diye de not düşürttüm.

İki dk sonra sistemden sorgulayınca Planlanan Zaman 09:30-11:30 yazınca yine bi ana avrat düz gittim. Bunlar kesinlikle dalga geçiyor dedim Tekrar aradım, çağrı merkezi ses kaydı randevumu tekrar etti ama saatini 09:00-19:00 arası diyor Hee dedim burada da farklı, demek ki sistem sallamasyon gösteriyor saati...

Bi elemana bağlandım, dedim böle böle, emin olmak için aradım. Yok dedi, notunuz burada, sisteme bakmayın... İyi peki ama dedim eşim evde olamayacakmış, C.tesi gününe alalım dedim. Yarın mı dedi, yok dedim, biraz önce görüştüğümüzde yarın doluydu, haftaya C.tesi olabilecek herhalde dedim. Kız baktı yoo dedi yarın boşluk görüyorum.

Haydaaa... İyi dedim benim için daha iyi, yarın gelsinler bitsin bu iş, kurtulalım bi an önce...

Şu manyaklar yüzünden yaşadığım boş sinire mi yanayım, vakit kaybına mı...

Görüştüğüm kızcağıza bişeyler söyleyip duruyorum, kusura bakmayın diyo. Ya dedim siz benden niye özür diliyorsunuz, kendiniz için diliyorsanız hiç gerek yok, çünkü sizlik bi durum yok, Vaillant adına diliyorsanız hiç gerek yok, çünkü adamlar ne sizin özrünüzü ne de müşteriyi sallıyor, kusuru ben zaten size söylüyorum, bişey değişiyor mu, bunu şikayet olarak alıyor musunuz, yok... Ee dedim o zaman? Sisteminiz zaten bişeyi çözmüyor, en güzeli dedim biz bu şekilde bitirelim bu işi, rahat edelim, daha da Vaillant'ın V'si ile muhatap olmayız dedim. Benim de elimden bişey gelmiyor diyor.

Bakkal şeklinde işletilen işletmelerden biri... Başta aman uzak durun dedim de, hangi birine yaklaşacaksınız ki, kafa aynı Türk kafası olduktan sonra, hepsi bakkal işte.

Her seferinde şu yazı geliyor aklıma:

Turk Milleti ve “Sikinin Ucuyla İş Yapmak” Gerceği - Guven Avni Coş - Medium

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Kombi ise Ferroliden başkası yalan bence.

Annemlerde yıllardır kullanılır ilk kombi 18 yıl sorunsuz çalıştı daha sonra tek eşanjöt olduğu için değiştik onuda Ferrroli aldık.

Aklınızda olsun Zeytinburnu Demirciler sitesinde kombi toptancıları var. Mağazalara göre çok iyi fiyat verebiliyorlar.
    Yolların Ustasıyım Modların Hastasıyım

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vaillant pişmanlıktır. Ablam da çok çekti. Eca ve demirdökümde tırt. Alarko güzel

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ailem 2001'den beri müteahhitin taktığı Buderus marka kombiyi kullanıyorlar. 18 sene olmuş hala çalışıyor Servis açısından da hiç sıkıntı çekmediler.

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı altugkocer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ailem 2001'den beri müteahhitin taktığı Buderus marka kombiyi kullanıyorlar. 18 sene olmuş hala çalışıyor Servis açısından da hiç sıkıntı çekmediler.
    Buderus ve weismann bu işin mercedesidir...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

ERK_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende Buderus kullaniyorum, alirken pahali ama sonrasi rahat.
    Ayrica servis hizmetlerinden de memnunum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    @S.Özcan tavsiyesi ile ECEA kullanıyorum. Eniştesi kombici o önermişti

dirk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    unical dua mı öyle bi kombi taktılar hiç bozulmadı nede bakım yaptırdık. ilk başlarda bozulur bu diye düşünüyordum 16 17 sene oldu devam
    Aquila non captat muscas!

b16vtecturbo#gizlituning #hondateam#cilacılaranlamaz

ES353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende yeni Demir Döküm aldım, bakalım bizdeki nasıl çıkacak

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler