User Tag List

Sayfa 1/14 12311 ... SonSon
258 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Yol isteyince fren yapan tüm.....

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)

Yol isteyince fren yapan tüm.....

Arkadaşlar hasta ruhlu mu bu insanlar? Sabah sabah güne bu şekilde gerilerek başlamak zorunda mıyız?

Adamın arkasında efendi efendi gidiyorum, yol istiyorum yol vermiyor, önü sağı solu açılıyor sağından geçmiyim yol istiyim diyorum adam(?) frene basıyor ya aklınca korkutacak.

Aynısını gidip ona yaptığımda bembeyaz oluyor gel dediğimde 10 araba arkadam geliyor camı açıp gel dediğimde bu seferde cep telefonu çıkartıp beni çekiyor aklınca...

Bu kadar hem kural tanımaz, hem korkak, hem de arkadan iş çevirici olunmaz.

İzmir-Manisa BEJ rengi Sembol sen yine denk gelirsin bana yiğidim bu sefer ben de sana bir film çekicem.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    136 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şarjör dolu reyiz , rahatla biraz

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu sıkıntıları gidermek için işine yarım saat erken çık git önerim
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir dünya var böyle insan, 1 ay önce aynı sıkıntıyı yasatmaya calısmıslar semtten yakın arkadasıma, tapa gaz arkadan girmiş.
    Seninde arabanında a... diyerekten. lavuk pamuk prenses gibiydi olayın aksamı zaten diyor benim kaput camurluk değişikti o düşünsün hesabı haha
    #KGdetanirlar

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Memlekette güne huzurlu ve mutlu bir şekilde başlamak imkansızdan öte oldu artık,aq apartmandan çıkmadan daha asansörün içinde gerilmeye başlıyorsun. Herkes kaşarlanmış,karaktersiz,rospu çocuğu olmuş .

yönetimden talebim,bu başlık küfüre açılsın bi boşaltak içimizi
    imzasız..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı aslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sıkıntıları gidermek için işine yarım saat erken çık git önerim
    Sıkıntıyla işin ne alakası var?

Zaten izin alıp 1 saat geç gittim hiçbir acelem vs yok.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Burası Türkiye

Neredeyse herkes bu yolları babasının tarlası gibi zannedip aracını öyle kullanıyor

O yüzden isyan etmek gereksiz

İnsanların tımar edilmesi güç

Kabullen derim
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gri sembol çok geniş bi tanım oldu, plaka aklındaysa yaz hacı abi, denk gelirsek tatlı süprizler yapalım arkadaşa.

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Bir bunun bir farklı türü var gitmediği gibi selektör atınca dörtlü yapıp atar yapanları arkadaş madem gitmiyorsun çekil ben gidim yol alamıyorsanda aç yola alim ben yol bunlar yüzünden trafik oluyor. Hiç takılmim desen bu sefer makas atıyor diye şikayet ederler. Bendede bir leon yazılı hafızamda istanbul otobanında sol şeritte 90 la gittiği yetmiyormuş gibi selektör yapıyorum diye fren sıkan otoban ve hava karanlık diye durduramadım ama kazıdım aklıma
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı rahmitanir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gri sembol çok geniş bi tanım oldu, plaka aklındaysa yaz hacı abi, denk gelirsek tatlı süprizler yapalım arkadaşa.
    Aklımda aklımda ama yazmıcam buraya.

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    antalyada filan bomboş yolda sol şeridi kapatıp tıntın giden amcalara bende uyuz oluyorum ama yapacak bir şey yok. inanın her gün moskova trafiğinde istanbul şoförlerini özlüyorum. kızıyoruz ediyoruz ama yine en seri en pratik insanlar istanbul trafiğinde.

neyse vereceğim sosyal mesaj şu: alttan alın takmayın kafaya. 10 dk geç kalın başınıza bela almayın. kimin ne çıkacağını bilemezsiniz.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BaRaN_35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aklımda aklımda ama yazmıcam buraya.
    O zaman benden sana bi yasemin çayı gelsin brocan

YouTube

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sonu yok..Trafik olsun normal hayat olsun istedikten sonra linç edilecek insan çok.
    Mümkün oldukça beladan uzak durmak gerek 1-2 seferinde ceza verilebilir ama elbet birgün sert kayaya rastlanır.
    Ben genelde trafikde bana yanlış yapan insana gülerek elimi kaldırıp ana avrat küfür ediyorum. Deneyin işe yarıyor
    Hem benim sesimi duymuyor hem ben rahatlıyorum hemde adam mutlu ayrılıyor
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En gıcık olduğum durumlardan biri. Cidden böyle eski Amerikan falan olacak çaaaaaaat diye gireceksin. Veya böyle yükseltilmiş koca tekerlekli şu Raptor'lardan falan olacak, çıkacaksın arkadan bagaja... Otobüs falan sıkıştırırım ben onlarla diyorum hep

Bi de bunların uzun yolda kıçınıza yapışan versiyonu var. Siz sağ taraf 50 ile giderken 90-100'le gidersiniz, veya önünüzdeki trafik de zaten gitmiyordur, e birader dur, anladık, geçecez sağa...

Bayramda Ordu'ya giderken böyle oldu, kıçıma 42 plaka bi Cayenne geldi, aynada sakalları, sivilceleri falan görüyorum adamın.

Tık diye koydum çektim freni. TIR kadar mesafe bıraktı ondan sonra E be şerefsiz, niye taciz ediyosun o zaman. Ben yol verebileceğim zaman zaten vereceğim.

kifoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Malesef trafikte böyle denyolara çok rastlıyoruz. meslek gereği trafik kavgalarına bağlı ölen en az 4-5 otopsi yapmışımdır. en iyisi camları kapalı tutup arabadan inmemek bir an önce oradan uzaklaşmak.

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu tıp ınsan cok. Benım iş yerım korfez de. Mecbur otobandan gıdıyorum yanı “sehırlerarası yol” ama sankı mahallede araba kullanır gıbı.
    Hıc bakmadan sola cıkanlar,sol serıtı 90 ıle mesgul edenler,yol ıstersın gormeyenler,kro gıbı arka sisi açanlar gıbı yuzlercesı var.
    Ben yol ıstemıyorum son 7-8 yıldır.
    Cunku ortam ıyıce yozlastı. Cahıllık ulkeyı ele gecırdı.
    10 yıl once daha sorunsuz gıdıp gelıyordum,5 senedır sorunlar ıyıce arttı ve ıcınden cıkılmaz hal aldı.
    Tum dunya ılerı gıdıp,cahıllıgı yendıkce,sanırım sureklı gerı gıden bır kac ulkeden bırıyız...

painkller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hata yol istemek, günümüzde herkes usta şöför olduğu için sellektör yapıp yol istemeyi bıraktım. Arabaların hepsi kaskolu en kötü arkadan gireriz önemi yok. Bakarım yol boş ve yol vermeye yelteniyorsa beklerim, vermiyorsa gerekirse 3. Şeridi yaparım. Kimse kendini tatmin edicek diye önümde beni engelleyecek, riske sokacak davranış yapamaz.
    TR - B13

enesakkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    boşuna sinirlenmeyin çünkü ülke bu adamlardan geçilmiyor. 1-2 tane olsa sinirlenilmekte haklı fakat her yola çıktığımızda böyle insanlarla denk geliyorsak sinirlenmek insanın kendisini yıpratan bir eylemden daha fazlası olamaz. Ana sorun iki tarafın birbirinin ne yapmak istediğini anlayamaması sanırım.

Bir de sizinle alakalı söylemiyorum ama aklıma gelmişken söyleme gereği duydum. Hız limitinin tam üstünde giden bir şoför size yol vermek zorunda değildir bunu unutmayın. İlla hız limitini aşmak istiyorsanız sollamak zorundasınızdır.
    Thor Performance

DOB 208 THP156 Allure Stage3
    Istanbul Park: 2:40:901 (2:37 virtual) - (2:43:25 w/ semi slicks on wet)
    Korfez: 1:05:469 (w/ semi slicks on wet)

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tıp ınsan cok. Benım iş yerım korfez de. Mecbur otobandan gıdıyorum yanı “sehırlerarası yol” ama sankı mahallede araba kullanır gıbı.
    Hıc bakmadan sola cıkanlar,sol serıtı 90 ıle mesgul edenler,yol ıstersın gormeyenler,kro gıbı arka sisi açanlar gıbı yuzlercesı var.
    Ben yol ıstemıyorum son 7-8 yıldır.
    Cunku ortam ıyıce yozlastı. Cahıllık ulkeyı ele gecırdı.
    10 yıl once daha sorunsuz gıdıp gelıyordum,5 senedır sorunlar ıyıce arttı ve ıcınden cıkılmaz hal aldı.
    Tum dunya ılerı gıdıp,cahıllıgı yendıkce,sanırım sureklı gerı gıden bır kac ulkeden bırıyız...
    Geçende arkadaşlarla aynı şeyi konuşuyorduk. İyiye gitmek yerine daha betere, daha çok öküzleşmeye gidiyoruz. Okumuş, okumamış vs de fark etmiyor.

Arkadaşların evinin önünde ufak bi park yeri var, yandaki kafeye falan geliyorlar genelde diyor, çıkacağız, 10dk bekliyoruz, korna çalıyoruz, kafeye haber veriyoruz, beyimiz 10dk sonra geliyor ve ne bir özür ne bişey, binip gidiyor diyor.

Geçende bu arkadaşın hanımı eczaneye gidecek, sokağa geliyor, bakıyor ki park yeri yok, bi girişe koyuyor, flaşörleri de yakıyor falan, inip tam eczanenin kapısından girecek, dat düt birisi korna çalıyor, kızcağız geri geliyor. Yani adam toplamda 30sn beklememiştir diyor. Böyle 60'larında, takım elbiseli, şık bi amca, bizimki de kibarlık olsun diye diyor ki, özür dilerim eczaneye gidecektim hemen alıyorum diyor.

Adam tarak kürek bi tepki veriyor, işte özürle bilmemne olsaydı zarttı da zurttu da... Aman tamam diyor bizimki, muhatap olmamak için binip basıp gidiyor.

Dedik ki erkek olsa yapamaz zaten, götlüğünden bayan gördüğü için yapıyor. Eşi de diyor ki şöyle deseydin; "Ya pardon ben insan zannettim, bekle orada ben ilaçları alıp gelicem, polis mi çağırıyosun, ne halt ediyosan et" derdim diyor... Ya dedim bu sefer de iner arabaya zarar verir, gebert ondan sonra

Cahilden ziyade, güya "okumuş" onun bunun çocuğu çok... Bunlar daha tehlikeli bence.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler