User Tag List

Sayfa 4/14 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
258 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Yol isteyince fren yapan tüm.....

srkns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öyle bir şey yok , sol şeritte limitte gidiyorsun diye yolu sabote edemezsin her türlü yol vermek zorundasın.
    aynen öyle
    müdavimi olduğum cezanın d bendi şöyle ki;

46/2-d
    Aksine bir işaret bulunmadıkça, gidişe ayrılan en soldaki şeridi sürekli olarak işgal etmek,
    Ne mutlu Türküm diyene

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    trafikte delikanlılığa hiç gerek yok bence... zamanında bir ticari sol şeritte yol vermedi diye tartıştım adamlar kalabalıkmış 2 tane yumruk yedim, neyin ne olacağı belli olmuyor anlık sinirle... benim arkamda da şantiye minibüsüm vardı , 3e1 beni dövmenin mutluluğunu yaşayanlar da 13e3 kalınca hayatlarının sopasını yemişlerdi ama ne gerek var, herkes delirmiş durumda memlekette zaten, bulaşmamak en iyisi...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ama bazılarıda var selektöre gerek kalmadan yol veriyor, arabadan inip teşekkür edesim geliyor , hahah
    düt düttt

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ya insan olanla karşılaşınca hem şaşırıp hem mutlu oluyoruz valla.

Karşıdaki bi bakıyosun anlayışlı çıkıyo, bi el yapıyosun pardon diye, ne demek diyor, veya o pardon diyor, bakıyosun adam gerçekten bilmeden yapmış. Yol veriyorsun, o sana yol veriyor, karşıdan gelen adam yol dar, dalmıyor, seni bekliyor, teşekkür ediyorsun, rica ediyor falan...

Nadir de olsa oluyor, ümidi kesmeyin

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nereden buluyorsunuz öyle sağa geçecek yol verilecek yolları ? yada basacak gidecek yolları ? ben bursada ne zaman yola çıksam önüm arkam sağım solum sobe şehir dışına doğru yolda araba kalmıyor zaten ister sağdan git ister soldan. bayram trafiğinde dediğiniz gibi oluyor bazı zamanlar fakat onda da acele etmiyorum boş bulunca basıyorum. çünkü benim 70 yaşında babam şehir dışına sadece bayramda çıkıyor markete giderken 10 kusurlu hareketin 10 unu yapan adamdan ileri sürüş teknikleri beklemediğim için trafikteki hiç kimseden beklemiyorum.
    turbocuk istiyoruz

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı pirasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nereden buluyorsunuz öyle sağa geçecek yol verilecek yolları ? yada basacak gidecek yolları ? ben bursada ne zaman yola çıksam önüm arkam sağım solum sobe şehir dışına doğru yolda araba kalmıyor zaten ister sağdan git ister soldan. bayram trafiğinde dediğiniz gibi oluyor bazı zamanlar fakat onda da acele etmiyorum boş bulunca basıyorum. çünkü benim 70 yaşında babam şehir dışına sadece bayramda çıkıyor markete giderken 10 kusurlu hareketin 10 unu yapan adamdan ileri sürüş teknikleri beklemediğim için trafikteki hiç kimseden beklemiyorum.
    ben trafikte hep sağdan giderim kimseye bulaşmayayım diye, hanım bile muhalefet eder... acelem yoksa trafikte sakin sakin giderim bana bile bulaşan çok olur, o nedenle sakinliği koruyalım... zamanında trafikte tartışıp ismi lazım değil bir yıkamacıda öldürülen çocuğu unutmayalım, biri mezara biri hapse girince her şey düzelmiyor...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Carmageddon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Camlar kapalı vaziyette küfür ederek hem rahatlayabilir hem de olası bir savaşın önüne geçebilirsiniz.

Şaka bir yana o kadar çok denk geliyorsunuz ki böyle tiplere, hangi biriyle uğraşacaksınız. Zaten her yer EDS 80'i geçemiyoruz.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Küfür edin geçin bunun için kendinizi mi paralıyorsunuz. Yol vermedi diye konu açmışsınız bir de
    Tr trafiğinde gün içinde aynı durumu yaşamayan insan yoktur. He diyip geçicen yoksa “düştüm mapus damlarına” tiktoku çekersin.

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Küfür edin geçin bunun için kendinizi mi paralıyorsunuz. Yol vermedi diye konu açmışsınız bir de
    Tr trafiğinde gün içinde aynı durumu yaşamayan insan yoktur. He diyip geçicen yoksa “düştüm mapus damlarına” tiktoku çekersin.
    en güzelini sen yapıyorsun story takip
    ben beceremıyorum o işi kanka,denedim olmuyor

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Babamın alıntı yaptığı bi cümle var;

"Haklı olmaktansa mutlu olmayı tercih et" diye... Ama haklıyken de insan kabullenemiyor işte.

Bi yeri döneceksin sıra bekliyorsun, adam sağdan gelip dışarıdan önüne geçiyor. Şimdi gel de kaputa yatırıp düdükleme...

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ama bazılarıda var selektöre gerek kalmadan yol veriyor, arabadan inip teşekkür edesim geliyor , hahah
    düt düttt
    yanlarından geçerken korna (dıt-dıt) basar teşekkür ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir hayalim var. Eski paslanmış, önü ful demirle kaplı kamyon alıp trafiğe çıkacağım. Sinyal mi vermedi, frene basan namerttir. Freni mi kökledi gaza basmayan namerttir. Önüme mi atladı yoldan dışarı atmassam.... Hele aradan geçen motorlara hareket halinde kapı açacam....

Onlar düşünsün... Belki akıllanırlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı pirasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ben de Bursalıyım. Bursa'nın yollarını da şöförlerini de trafiğini de ..............

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BaRaN_35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonra forumdan başka arkadaşlar Manisaya giderken neden soldan en sağa atıyorsun diye sölüyor @drago valla katil olur insan geçmezse sol şeritte gazete okuyanlar mı 7 derece eğimde 80 ile kamyon sollayanlar mı her tip var. Efendi gideyim geçmiyim diyorsun yol istiyorsun 5 dk arkasında gidiyorsun yol açılıyor yol istiyorsun tekrar frene basıyor... Yok böle bir şey.
    Ahaha Yok ya, ben geyiğine dedim onu.

10 sene once, bir arkadaşım eskiden sol şeritten ısrarla saga geçmezdi, sövüyorlar bize, yapma derdim, bana ne hız limitinde gidiyorum derdi

Sonra sol şeridi işgal etmenin de cezası olduğunu okutunca ikna olmuştu.

Senin gittiğin yol 90sa, 90la solu kapatıp çekimeye adam da muhtemelen böyle düşünüyor; aynaya neden bakayım ki diyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en güzelini sen yapıyorsun story takip
    ben beceremıyorum o işi kanka,denedim olmuyor
    Hangi biriyle uğraşıcaksın ki ciddiye alıp başımıza iş açmaktansa tamponuna kadar girip story çekiyorum en azından keyif alıyorum
    Alıntı ardicli2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir hayalim var. Eski paslanmış, önü ful demirle kaplı kamyon alıp trafiğe çıkacağım. Sinyal mi vermedi, frene basan namerttir. Freni mi kökledi gaza basmayan namerttir. Önüme mi atladı yoldan dışarı atmassam.... Hele aradan geçen motorlara hareket halinde kapı açacam....

Onlar düşünsün... Belki akıllanırlar.
    Bırak hayal olarak kalsın bence.
    Lan dedin diye millet birbirine mermi atıyor trafikte kimin ne çıkacağı belli değil beyler genel konuşuyorum başınıza gelmediği için anlamıyor olabilirsiniz bir anlık sinirle 20 yıl ile yargılanırsınız ya da karacaahmetten check in yaparsınız.
    Gerek yok he diyin sensin diyin verin yolu geçsin gitsin. Hele bir de el mahkum denetimliniz varsa herkese eyvallah çekiyorsunuz

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yol vermedi diye konu açmışsınız bir de
    Durum yol vermemesi değil zaten gün içinde %70 yol vermiyor. Olay yol isteyince frene basan ..... kişiler hakkında.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BaRaN_35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Durum yol vermemesi değil zaten gün içinde %70 yol vermiyor. Olay yol isteyince frene basan ..... kişiler hakkında.
    Tamam bende dedim ki Türkiye bir ortadoğu ülkesi insanların birbirine saygısını kaybedeli 20 sene olmuş. Biraz parayı bulan ihaleden yolunu bulan peygamber kesilir olmuş. Yapacağın en sağlıklı şey küfür etmek. Henüz bedava
    Ataşehir kavacık arası ümraniye mevkiinde ilerliyorum arkamdan kaptırmış geliyor bir tane nargile paket f30. Yol yoğun akıcı 80-90. Sellektör kıyamet yapıyor ama önüm dolu. Arka tamponumda seyrederken fren lambalarını yaktım korktu araya mesafe koydu. Ben gaza yüklenince hırslandı tapagaz geliyordu tam dibime geldiğinde panik fren yapmış gibi 4 lü flaşör ile frene bastım. Aklını kaybetti araya 3 araba mesafe koyarak takip etti.

Enes-x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birde sıkışık trafikte şeridini namusu bellemiş önüne araba almamak için çocuğunu kescek tayfa var Bir kere verse o yolu görcek sonunda ölüm olmadığını ama adam hayat prensibi yaratmış kendine

Ben daha çok motorsiklet kullanıyorum ***** en sağ boşluktan gidiyoruz sıkışık trafikte , bazı otomobil sürücüleri yol verip bana boşluk yaratcam diye bi ton manevra yapıyor ileri geri alıyor mücadele veriyor adam resmen, bazısıda var kendi gidemiyor ama aynadan gözünün içine bakıyor nasıl kıstırdım senide şimdi sende orta hapissin oh olsun diye Malesef insanımızın geneli trafikte birbirinin düşmanı adeta savaş veriyor fesatlık için.Bence bu davranışların asıl sebebi eğitimsizlik ve ahlaksızlık.
    Dr.Ecu

ErkanCanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birde Eds delikanlıları var. 8 dakikalık yolda 10 tane 80-EDS var. Kerizi 10 araç arkadan görüyorsun tapa gaz selektör kolunu kırarcasına geliyor , EDS ye 50 metre kala 80 e in.Eds yi geçinceyine tapa gaz. 30 saniye sonra bi Eds daha. Bunları görünce aklıma hep Ali G. geliyor

DÜNYADA İKİ BİLİNMEYEN VARDIR.BİRİ KUTUPLAR , DİĞERİ TÜRKLER.. Albert Sorel

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler