User Tag List

Sayfa 5/14 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
258 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: Yol isteyince fren yapan tüm.....

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam bende dedim ki Türkiye bir ortadoğu ülkesi insanların birbirine saygısını kaybedeli 20 sene olmuş. Biraz parayı bulan ihaleden yolunu bulan peygamber kesilir olmuş. Yapacağın en sağlıklı şey küfür etmek. Henüz bedava
    Ataşehir kavacık arası ümraniye mevkiinde ilerliyorum arkamdan kaptırmış geliyor bir tane nargile paket f30. Yol yoğun akıcı 80-90. Sellektör kıyamet yapıyor ama önüm dolu. Arka tamponumda seyrederken fren lambalarını yaktım korktu araya mesafe koydu. Ben gaza yüklenince hırslandı tapagaz geliyordu tam dibime geldiğinde panik fren yapmış gibi 4 lü flaşör ile frene bastım. Aklını kaybetti araya 3 araba mesafe koyarak takip etti.
    Haklısın aynı şekilde düşünüyorum ancak,
    Problem de bu muhtemelen o adama sorsan kendi yaptığını senin anlattığın gibi savunacak taciz etti beni vs vs diyecektir %100. Adamın arkasında 5km gittim selektörsüz sağı dolu diye ki geçeceği yerler vardı hadi dedim sıkıştırmayım....
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

osmanaydo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ama bazılarıda var selektöre gerek kalmadan yol veriyor, arabadan inip teşekkür edesim geliyor , hahah
    düt düttt
    O benim işte.

Yol isteyince bir miktar gaza basanlardan kimse bahsetmemiş.
    Tekrar yol istiyorum yine bir miktar gaza basıyor ama çekilmiyor.

Ben selektörsüz arka tampona yapışanlardanım. Birine patlamam yakın gibi.
    Düz adam___

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şeyde çok güzel oluyor
    selektör atıp yol istiyor,sen sağa geçip yol veriyorsun,aynı zamanda tapagaz
    yetişemiyor.bak bu daha zevkli

Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    şeyde çok güzel oluyor
    Arabasına göre muamele spec

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zaten mantık oturmuyor, bir araç senin arkandan gelip seni yakaladıysa senden hızlı demek ki. O saatten sonra gaza basmanın anlamı var mı ? Adam senden hızlı gelmiş, ver yolu gitsin.
    Yok ama Türk geni, yol verirken de illaki bir gaza basılıp hani istesem vermezdim ben de gidebiliyorum denemesi yapılıyor
    -Fırat

malkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bunların bir de farklı bi versiyonu var. Adam boş yolda sol şeritte gidiyor selektör atıyosun çekilmiyor en son zor bela çekiliyor bu sefer de sağ şeride geçince köklüyor gazı nasıl bi ruh hastalığı anlamak mümkün değil.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    şeyde çok güzel oluyor
    Alıntı malkoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunların bir de farklı bi versiyonu var. Adam boş yolda sol şeritte gidiyor selektör atıyosun çekilmiyor en son zor bela çekiliyor bu sefer de sağ şeride geçince köklüyor gazı nasıl bi ruh hastalığı anlamak mümkün değil.
    Sizi başbaşa bırakıyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebeloghy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten mantık oturmuyor, bir araç senin arkandan gelip seni yakaladıysa senden hızlı demek ki. O saatten sonra gaza basmanın anlamı var mı ? Adam senden hızlı gelmiş, ver yolu gitsin.
    Yok ama Türk geni, yol verirken de illaki bir gaza basılıp hani istesem vermezdim ben de gidebiliyorum denemesi yapılıyor
    Yok yahu ben onu demek istemedim benim dediğim tamamen can sıkıntısı. sol şerit işgal etmiyorum yani hiç bi zaman

mesala geçen denemeye kalktım standart bir e serisi sandım e63 amg mi ne cıktı, aklımı aldı. olsun yine de keyifliydi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BaRaN_35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizi başbaşa bırakıyorum
    yok , bu alıntıladığın tarif bana uymuyor.ben yol veriyorum , da o bixenonlular çok fena aga, 20 kere çakıyor uzunları herif,
    dur kör ediyosun nası yol verecez , müsade etmiyor ki

Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    yok , bu alıntıladığın tarif bana uymuyor.ben yol veriyorum , da o bixenonlular çok fena aga, 20 kere çakıyor uzunları herif,
    dur kör ediyosun nası yol verecez , müsade etmiyor ki
    Benim uzunda bi-xenon + sislerle çok güzel br selektörüm var, görmeyenler için süper oluyor

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzun yollarda yol vermeyenlerle birlikte bide yol istemesini bilmeyen hayvanlar var. acemi insana kaza yaptırırlar.

Terörist gibi selektörle tarayarak gelen dingiller, onlarda yol vermeyenler kadar can sıkıcı.

önünde giden araç diğer arabaların üstünden geçme şansı yok, orta şerit dolu ne istiyorsun? hiç trafik bilinci, empati v.s. yok.

sen 200+ ile geliyorsun diye herkes aynı anda kaybolmasını mı bekliyorsun.
    bunu yazacaktım gerek kalmadı, yazamadığım kelimeleri söverek post'umu tamamlamak istiyorum.

Hayvan gibi gelip 512 defa selektör yapanların, milleti sıkıştıranların ta...

sevgiler...

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben böyle otoban, çift şerit vs yollarda gereksiz sıkıştıranlara uyuz olup yapıyorum. Mesela kamyon otobüs vs bişey geçiyorum, yani o anda 100'le giderken sağa bi anda 50'yle geçme şansım yok. Adam çatçatçatçatçatçatçatçatçat diye seriye bağlamış geliyor. Ne yapayım aga ne yapayım, kamyonun altına mı gireyim? En uyuz olduğum yol isteme şekli. Ya da önüm de dolu, pata küte gidiyo adam full taciz.

Önce ilk fırsatta yol veriyorum, araç marka modeline göre geçebilecek sıkıştırabileceğim bişeyse başlıyorum arkasından basmaya.

O 100'le selektör atan adam 120'ye çıkıyor, 150'ye çıkıyor, ben hala arkasında çatçatçatçatçatçat Gözler aynada paso öndekinin... Çekiliyor sonunda ne yapıyosun diye bana bakıyor, güzel oluyo di mi diyorum elimle

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunu yazacaktım gerek kalmadı, yazamadığım kelimeleri söverek post'umu tamamlamak istiyorum.

Hayvan gibi gelip 512 defa selektör yapanların, milleti sıkıştıranların ta...

sevgiler...
    Aynen aynen ben de onu yazıyordum..

darkred - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben uzun yoldayken sürekli aynaya bakarım. Önümde akan trafiği zaten görüyorum anlık olarak.

Arkada ne olup bitiyor onu gözlemlersen zaten akıcı araç kullanırsın. Yol verirsin, milletin önüne atlamadan sola çıkarsın.

Biri gazlamış geliyorsa önünden çekilebilirsin. Selektör atırttmam kendime, yani arkadan gelen adama o fırsatı vermeden yoldan çekilirim. Olması gereken bu bana göre.

Ama Tır, otobüs vs sollarken üstelik adabında gazlamışken arkadan selektör yapan premium kullanıcılarını selektör manyağı yaparım üstüne yol vermezse sağdan geçerim net
    Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur.
    M.Kemal ATATÜRK

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sol şeritte erk mücadelesi sürerken sağ şeritte mis gibi ilerliyorum.
    Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu olay gunde 2-3 kez basima geliyordu.yildim artik dedimki sanirim ben cekiyorum kendime bendemi sorun diyordum.demek bende degilmis bu sorundan dertli olan cokmus.

cozumu yok.son zamanda hatta trafikdeyiz araclar gidiyor ondeki arac gitmiyor elinde telefonda %80 honkong borsasina bakiyorlar hisseleri var ondan gozunu telefondan alamiyorlar sellektor yapiyorsun korna caliyorsun gitmiyor el yapiyor ne var ya gibi.
    Seat IBIZA FR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok dolmuş millet, belli ki yoğun trafikte uzun zaman geçiriyorlar ve zaten gergin bir iş hayatları var.
    Önerim, küçük yerde yaşamanız.Trafik derdi yok, gerginlik yok.Kırk yılda bir, biri sol şeridi işgal edip yol vermese de çok umrunuzda olmuyor.Biri hata yapsa da görmezden gelebiliyorsunuz.

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı livaneli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok dolmuş millet, belli ki yoğun trafikte uzun zaman geçiriyorlar ve zaten gergin bir iş hayatları var.
    Önerim, küçük yerde yaşamanız.Trafik derdi yok, gerginlik yok.Kırk yılda bir, biri sol şeridi işgal edip yol vermese de çok umrunuzda olmuyor.Biri hata yapsa da görmezden gelebiliyorsunuz.
    abi küçük yerlere yazın geliyoruz, oranında kendi çeteleri var yaşlı amcalar, speedy scooterlı veletler...yerel plakalı eski r12'ler falan.

ben genellikle sakın araba kullanırım kendimi ve aracımı kollarım kolay kolay hiç bir kural hatasına takılmam fakat bu tapa gaz gelip zamansız/imkansız yol isteyenler yüzünden insanlar panik yapıp bırbırının üstüne sürüyorlar. yoksa kızacağım edeceğim hiç bişey yok yolda bana vurmadıkça kazaya sebebiyet vermedikçe herkes geçsin gitsin.
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yol verme kavgası yüzünden adam vurulan bir ülkedeyiz ondan dolayı çok da şaapmamak lazım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler