User Tag List

Sayfa 9/14 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon
258 sonuçtan 153 ile 171 arası

Konu: Yol isteyince fren yapan tüm.....

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Black_Eagle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belki araçtaki diğer kişilerin konuşmaları duymasını istemiyorlardır. Telefonum her araca bindiğimde otomatik bağlanır ama araba doluysa genelde kulaklıktan yoksa direk telefondan konuşurum. Eşim ve kaynanamla yaptığım bir yolculuk esnasında yakın arkadaştan gelen aramayı arabadan cevaplamak gibi bir gaflette bulundum adam direk konuşmaya aq sabahtan beri arıyoruz niye açmıyosun karıya mı gittin diye başlayınca arabada uzun bir sessizlik oldu
    Ahahah benim de üniversitedeyken babamı arayıp benzer şekilde salak saçma bi üslup ve konuşmayla olaya girme bombam vardır.

Sonra babamın sessizliği, müsait değilim şimdi demesi ve benim başımdan aşağı kaynar sular dökülmesi... Yanında birileri varmış

Akşam geldiğinde iyi fırça yemiştim

enesakkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence sen biraz daha araştır o konuyu o iş öyle değil. Yasanın terciheni olmaz kural nettir, sen sol şeritte sabit hızla gidemezsin bu kural dünyanın her yerinde aynı sadece Türklere has değil.
    zaten bende aynı şeyi söyledim kural nettir dedim. Tercihen yapıyorsa size müsade verir dedim. konuyla alakalı geçmişte bir video izledim dünyanın her yerinde öyle olmadığını gösteren bir video bulursam paylaşacağım.
    Thor Performance

DOB 208 THP156 Allure Stage3
    Istanbul Park: 2:40:901 (2:37 virtual) - (2:43:25 w/ semi slicks on wet)
    Korfez: 1:05:469 (w/ semi slicks on wet)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bilmemekte bir problem veya ayıp yokta Türk milletinin her şeyi en iyi ben bilirim ben doğrusunu bilirim diyip hiç bir şeyi ''sorgulamaması'' hastalığı gerçekten başa bela, 15 kişi yazmış benden başka öyle değil diye adam hala kıçını yırtsan geçemezsin diyor. Hadi bize inanmadın merak edip açıp doğrusuna bakmakta yok.
    çok şükür öyle bir tribim yok. az önce de söylediğim gibi zamanında izlediğim bir videoya dayanarak öyle konuştum.
    Thor Performance

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    8:50den sonra buyrun açın izleyin.

Türk milletinin derdi her şeyi en iyi bilirimmiş tribidir de sol şerit hız tanımayan badboylara özelmiş de tüm dünyada böyleymiş de arkadaş hala araştırmıyormuş da zart zurt. İşinize gelmeyebilir ama durum bu. Hız limitleri sadece sağ ve orta şerit için değildir bunu tekrar ediyorum, sol şerit için de geçerlidir ve sürücü eğer ki limitte gidiyorsa sana yol verme zorunluluğu yok çünkü adam kurallara uyuyor. İlla ki uymak istemiyorsan farklı şeritten geçer gidersin. Bunu kendim de uyguluyorum, 2 selektör atarım yol vermezse geçer giderim orta şeritten bu kadar basit. 15 kişi bunu iddia ediyor diye doğrusu bu olmuyor, o zaman tartışmanın anlamı yok girelim foruma herkes fikrini beyan etsin oylamaya sunalım oylamayı kazananın fikirleri geçerli olsun? Hatta toplanalım tüm tech üyeleri olarak, egzoza ceza yok diyelim soran olursa da 1000 kişi olarak böyle düşünüyoruz doğrusu bu itiraz edemezsiniz 1001 kişi gelin o zaman sizin fikir geçerli olur deriz. Attığınız tabela örneğinin konuyla alakası bile yok zaten, o tabelaya %100 uyacak olursak o zaman karayolu 3 şerit değil 2 şerit + 1 kaçış şeridi olur...
    Artık sol şerit diye bir şey yok, sadece kural tanımayan badboyların hız yapabildiği bir şerit var!!! Sen çok yaşa badboy şeridi

Bu anlamsız tartışmayı daha fazla uzatma niyetinde de değilim açıkçası herkes bildiğini yapmaya devam etsin kurala uyan uyar uymayan uymaz herkesin kendi bileceği iş. Oldu ki birgün yüzyüze gelirsek bu konuyu seve seve tartışabiliriz hiç mühim değil ama buradan uzatacak değilim. Herkese güvenli sürüşler.
    Thor Performance

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enesakkurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    8:50den sonra buyrun açın izleyin.

Türk milletinin derdi her şeyi en iyi bilirimmiş tribidir de sol şerit hız tanımayan badboylara özelmiş de tüm dünyada böyleymiş de arkadaş hala araştırmıyormuş da zart zurt. İşinize gelmeyebilir ama durum bu. Hız limitleri sadece sağ ve orta şerit için değildir bunu tekrar ediyorum, sol şerit için de geçerlidir ve sürücü eğer ki limitte gidiyorsa sana yol verme zorunluluğu yok çünkü adam kurallara uyuyor. İlla ki uymak istemiyorsan farklı şeritten geçer gidersin. Bunu kendim de uyguluyorum, 2 selektör atarım yol vermezse geçer giderim orta şeritten bu kadar basit. 15 kişi bunu iddia ediyor diye doğrusu bu olmuyor, o zaman tartışmanın anlamı yok girelim foruma herkes fikrini beyan etsin oylamaya sunalım oylamayı kazananın fikirleri geçerli olsun? Hatta toplanalım tüm tech üyeleri olarak, egzoza ceza yok diyelim soran olursa da 1000 kişi olarak böyle düşünüyoruz doğrusu bu itiraz edemezsiniz 1001 kişi gelin o zaman sizin fikir geçerli olur deriz. Attığınız tabela örneğinin konuyla alakası bile yok zaten, o tabelaya %100 uyacak olursak o zaman karayolu 3 şerit değil 2 şerit + 1 kaçış şeridi olur...
    Artık sol şerit diye bir şey yok, sadece kural tanımayan badboyların hız yapabildiği bir şerit var!!! Sen çok yaşa badboy şeridi

Bu anlamsız tartışmayı daha fazla uzatma niyetinde de değilim açıkçası herkes bildiğini yapmaya devam etsin kurala uyan uyar uymayan uymaz herkesin kendi bileceği iş. Oldu ki birgün yüzyüze gelirsek bu konuyu seve seve tartışabiliriz hiç mühim değil ama buradan uzatacak değilim. Herkese güvenli sürüşler.
    kaç yaşındasın?
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @enesakkurt

Hocam iyi de biz ABD'de miyiz? Kendini haklı çıkarma çabası seni yakacak

Biz Avrupa sistemi ve buna göre kurallara tabiyiz. Karayolları Trafik Kanunumuz da çok büyük ihtimalle buna uygun şekilde hazırlanmıştır. Çünkü AB müktesebatları gereği birçok düzenleme de zaten buna göre yapılıyor.

Haliyle gelip ABD'den bi video koyup "aha alın" demek, haklı çıkarmıyor maalesef

Kural belli, tabela belli. Cezası da belli. Sol şeridi işgal etmek...
    Bitti...

Daha da tartışmaya gerek yok sanıyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @enesakkurt

Hocam iyi de biz ABD'de miyiz? Kendini haklı çıkarma çabası seni yakacak

Biz Avrupa sistemi ve buna göre kurallara tabiyiz. Karayolları Trafik Kanunumuz da çok büyük ihtimalle buna uygun şekilde hazırlanmıştır. Çünkü AB müktesebatları gereği birçok düzenleme de zaten buna göre yapılıyor.

Haliyle gelip ABD'den bi video koyup "aha alın" demek, haklı çıkarmıyor maalesef

Kural belli, tabela belli. Cezası da belli. Sol şeridi işgal etmek...
    Bitti...

Daha da tartışmaya gerek yok sanıyorum
    abd de kural bu demiyor adam
    kimse size selektör atıp yol istemez diyor
    sağından geçersiniz diyor

ben arkadan 200le gelicem adam tın tın sol şeritten 120 ile gezecek
    önce önüne geçerim sonra o lavuğu durdurup indiririm
    sen kimsinde benim hayatıma kast ediyorsun dingil diye beyzbol sopasıyla dalarım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abd de kural bu demiyor adam
    kimse size selektör atıp yol istemez diyor
    sağından geçersiniz diyor

ben arkadan 200le gelicem adam tın tın sol şeritten 120 ile gezecek
    önce önüne geçerim sonra o lavuğu durdurup indiririm
    sen kimsinde benim hayatıma kast ediyorsun dingil diye beyzbol sopasıyla dalarım
    Evet kural değil de, bizdeki gibi uğraşmak istemiyor kimse demek mallarla

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yazıp yazıp siliyorum walla nereye düştük lan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet kural değil de, bizdeki gibi uğraşmak istemiyor kimse demek mallarla
    paşama bak ya bana yol vermeyecekmiş de ben kurallara uyacakmışım

forumun haline gel ya neleri anlatmaya çalışıyoruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uyacaksın dabi, hayırdır

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)

Yükseltilmiş 4x4 şart bu durumlar için önde çelik bar ile.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BaRaN_35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yükseltilmiş 4x4 şart bu durumlar için önde çelik bar ile.
    sonra eşi dostu twit atar "xx.xx.xxx tarihinde xx.xx sularında afyon sivrihisar arasında aracımıza arkadan çarparak bizi refuje iten aracı araıyoruz. marka plaka görmedik o sırada takla atıyorduk"
    allah korusunda 200le giderken 120ye düşmek de öyle kolay olmuyor
    hele birde adamın sağı boşsa insan içinden "akıl sağlığı yerinde bir insan neden boş yolda solda gitsin ki illa ki çekilir o kadar da mal değildir" diye düşünüyor ve tapa gaz devam ediyorsun

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

boşver,

Tutmayın yol verin gidene gidene
    Cevap da vermem artık gücüme gidene
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sonra eşi dostu twit atar "xx.xx.xxx tarihinde xx.xx sularında afyon sivrihisar arasında aracımıza arkadan çarparak bizi refuje iten aracı araıyoruz. marka plaka görmedik o sırada takla atıyorduk"
    allah korusunda 200le giderken 120ye düşmek de öyle kolay olmuyor
    hele birde adamın sağı boşsa insan içinden "akıl sağlığı yerinde bir insan neden boş yolda solda gitsin ki illa ki çekilir o kadar da mal değildir" diye düşünüyor ve tapa gaz devam ediyorsun
    İşte öyle hiç birine güvenmemek gerekiyor

Bi arkadaş öyle kamyonun altına giriyormuş, aaaaaaaabi nabıyon diye inmiş aşağı, herif Sarı Mercedes'teki gibi elinde sigara, bakmış bakmış, arabaya bakmış, "araban da beg ufahmış, görmedih gardaş gusura bahma" demiş

Başka bi "abimiz" de "nasıl olsa görür, aynadan it gibi görür, eşek değildir" diye dalmış, altına girmiş, adam gerçekten görmemiş

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    adama kural var diyoruz nizam var diyoruz atmış buraya zevzek bi youtuberden duyduklarını paylamış şaka mısın arkadaşım

Sen youtube den izleye dur, ben amerikada da 1000k üzeri yol yaptım , avrupada en az 10000k kilometrem var, belki de fazladır ki bunlara dayanarak konuşmuyorum aç oku diyorum kuralı , adam tabela paylaşıyor kuralı yazıyor. Videoyuda izlemedim hakikaten ne diyor amca orda öyle mi diyor muş

Avrupa da en fazla laf yersinde TR de bence öyle inatlaşma milletle yol bel yol benim yol vermem vs. diye, zaten millet kafayı kırmış başına iş gelir sana abi tavsiyesi güzel kardeşim. Ve tekrar diyorum aç araştır oku bu kadar zor değil. Sana burada doğrusunu göstermeye çalışıyoruz, kimse laf yarışı yapmıyor. He canın anlamak istemiyorsa yapacak bir şey yok burada bizi yorma bari.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Şu 4x4 lerin tavanlarındaki boydan boya ledleri tavana koyup selektöre bağlamak istiyorum sol şerit fedailerine tarama.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir ara tatilden İstanbul'a gelirken İzmit taraflarında bi 320i milleti sıkıştıra sıkıştıra, saçma sapan selektörler tacizlerle gidiyordu. Fark eden zar zor kaçıyor ediyor falan, ama cidden saçma salak gidiyordu.

Sonra bi anda kırmızı bişey belirdi, o arkadaşa çatır çutur selektörleri patlattı, noluyo dedim, 335i imiş Önce vatandaş çekilmek istemedi, zorla attırdı diğeri sağa Onun gittiğinden bi o kadar daha uzadı. Böylelerine de arada bu lazım oluyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BaRaN_35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu 4x4 lerin tavanlarındaki boydan boya ledleri tavana koyup selektöre bağlamak istiyorum sol şerit fedailerine tarama.
    500x'e alayım diyorum öyle bişey :P

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler