User Tag List

Sayfa 11/14 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
258 sonuçtan 191 ile 209 arası

Konu: Yol isteyince fren yapan tüm.....

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı volkan_gs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden bu kadar hırs yapıp eksiler falan verdiğini anlamamakla birlikte, kültür düzeyini mesajla anlama becerin olduğuna göre fersah fersah öndesindir eminim benden beni merak edip değerli vaktini harcama lütfen.
    Yazdığım bir mesajı eksileyip trafik adabı ile ilgili ters yöne girerim seni rahatsız ediyorsa sen sorunlusundur dediğin için eksiledim. Bunun neresi hırs yapmaktır anlamamakla beraber ilgilenmiyorum, aynı konuda belirtilmiş bir görüşe cevap yazdım hepsi bu.

Kurala düzene saygılı insanlarla karşılaşmak dileğiyle kal sağlıcakla
    -Fırat

tayreep_john - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yine söylüyorum... ön tamponu roll cage li bi dodge ram olucak bakalım önümde frene basabilcekmi acaba
    SM PERFORMANCE

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Forum dead race e bağladı iyice

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tek şeritli yolda b-k varmış gibi tampon yapan sürücülerinde hepsinin ..............

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bos yolda frene basanlar ve şeridi ortalayıp 50 ile gidenler benim gördüğüm genelde gep ellerinde telefon ya mesaj okuyorlar ya konuşuyorlar. Yasak olmasına zaten yasakta madem beyin kapasiten 2 şeyi aynı anda yapmayı bilmiyor yapma kardeşim.

Drive Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçen sene ikinci köprü yolunda saat gece 4 falan hızlı gidiyorum hiç bir araba yok solda bir tane sembol selektör attım yok iki kere seri attım çıkar gibi oldu bende baya yaklaştım sonra lavuk sola kırdı sol şeridin yarısını kapattı öyle gidiyor orta şeridin yarısı sol şeridin yarısı şeklinde bende soktum kafamı geçtim en son baktığımda en sağ seri bir geçiş yapmıştı
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    antalyada filan bomboş yolda sol şeridi kapatıp tıntın giden amcalara bende uyuz oluyorum ama yapacak bir şey yok. inanın her gün moskova trafiğinde istanbul şoförlerini özlüyorum. kızıyoruz ediyoruz ama yine en seri en pratik insanlar istanbul trafiğinde.

neyse vereceğim sosyal mesaj şu: alttan alın takmayın kafaya. 10 dk geç kalın başınıza bela almayın. kimin ne çıkacağını bilemezsiniz.
    antalyanın hız limitlerinden sonraki en büyük problemi bu amcalar, bide sağındaki araçla aynı hızda giderse uğraş bakalım geçmek için

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BaRaN_35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam peki sen bunu yaptın adam da mesafe koydu, sonra geçti bir şekilde önüne sen de normal gidiyorsun, kazık frene asıldı sen napıcaksın? Yani bu frene basma saçmalığını neyin hakkı onu anlamıyorum adam dibine giriyorsa en fazla rahatsız olursun? Sen ona kasten ters bir hareket yapıyorsun sonra onun sana yapacağı şeyleri meşru kılıyorsun?
    Çarparım, bunu da mı dert edeyim.

Kaskom var, kamera kaydım var. önüme atlarsa yada önüme kırarsa yine suçlu.

Ben normal gidiyorsam zaten gerekli mesafeyi koruyorum yada 'riskli' karakterleri kolluyorum.

Hadi hiç biri olmadı. Gider yaptırırım arabamı.

Zaten bütün mesele 'normal gitmeme' kısmında yoksa takip mesafesinde yol isteyene zaten yol veririm.

Ama kalkıpta 'ben istediğimi yaparım ' diyene pek yol vermem. Gerekirse yolu ve araçları kollar önüme de almam. çok isterse emniyete girer beni geçer.

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün durduk yere hayvanlık yapıp üstüne özür dileyeceğine küfredip ben araçtan inince kaçmaya başlayan, armada'dan gordion'a kadar selektör korna kovaladığım ama durmayan siyah audi a6 ile ille bir yerde denk geleceğim. Plakası hafızamda. O gün de bir öküzlük yapar zaten, onla bir bugünkü carisini de kapatırım.
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Millet ne cigaralar içiyor ya

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben cruise controlu kullanamıyorum mesela. Bu kaçla gideceğini kestiremeyen canı isteyince aniden yavaşlayan tayfa yüzünden. O salağı da geçeyim bu özürlüden de kurtulayım derken yine sabit gidemeyip yolu stresle bitirmiş oluyorum.

Sonra yakıt tüketimini soranlara dizel araçla nasıl 7 8 lt yaktığımı anlatmaya çalışıyorum.
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben cruise controlu kullanamıyorum mesela. Bu kaçla gideceğini kestiremeyen canı isteyince aniden yavaşlayan tayfa yüzünden. O salağı da geçeyim bu özürlüden de kurtulayım derken yine sabit gidemeyip yolu stresle bitirmiş oluyorum.

Sonra yakıt tüketimini soranlara dizel araçla nasıl 7 8 lt yaktığımı anlatmaya çalışıyorum.
    Ne kadar reynmen bir erkek

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ben cruise controlu atiyorum trafik 100 ile aliyorsa, 95e alip kullaniyorum. Yoksa dediginiz problem oluyor, bi sure sonra yanyana, tampon tampona geliyorsunuz bosuna stres, o yuzden dusuk km de tutmakta buldum cozumu

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ben hep 50 kmlik cruise kullanıyorum, ondan sıkıntı yok

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    istanbulda şöför var mı ?adam en son kasa mondeo sürüyor düz yolda 170 180 viraja gelince hoop 90 a düşüyor çogu kişi düz yol şöförü

Gkn55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    adam viraj yapıp arkayı kaçırsa, kontra verip toparlasa sonra 5 bin lira cezası var. ondan yavaşlıyodur. yoksa istanbulda herkes 170-180 gidiyo.

McKrop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben biliyorum nedenini, bu insan türleri diyorki; hız sınırı 90km/h ve ben yolun sol şeridinden gitmek istiyorum. Hatta bunla yetinmeyip kendisi en fazla 90la gittiği gibi herkesin de 90la gitmesi gerektiğini düşünüyor. Kendi hızından daha fazla gidenleri de aklı sıra yavaşlatıp düzene sokmaya çalışıyor. Yani diyor ki ben hız sınırı süratinde istediğim şeritten giderim, sende git.

Bu türdeki insanla dakikalarca konuştum. Anlamaya, algılamaya çalıştım. Çözemedim.
    Kendi mantıklarına yatmayan tek cümle şu oluyor: ya ben hız sınırına uymamayı ve ya radar cezası almayı göze almış kadar acil bir durumum, acelem varsa?

Yurt dışında yolun sağ şeridi ne kadar boşsa o kadar sağdan gidiliyor

300E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah yine herkes polat alemdar olmuş
    2004 Mercedes-Benz W203 C230K
    1994 Opel Astra F GSi

BAT9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 300E Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah yine herkes polat alemdar olmuş

Polat'ta trafike kuralsız gidenlerden

Bizim trafiğin sorunu herkesin kendi kuralı var asla trafik kuralı yok. Empati yok, saygı yok, yok babam yoook...
    Çoğu kişi trafikte şansa araba kullanıyor çoğu dikkatli ve iyi sürücü diğerlerinin hatasını telafi ediyor.

Geçen arkadaşımla bir arabaya denk geldik adam sağ ayna kapalı gidiyor. Tam 5 dakika boyunca arkasından gittik ne zaman farkedecek diye ışıklarda durunca karı kız kesmek için sağa bakınca farketti.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler