User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
34 sonuçtan 20 ile 34 arası

Konu: Yurt Disindan Android Double Din Getirtmek

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı safaks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskiden bir sony teyibim vardı menüsünde radyo ayarlarında değişik frekanslara ayarlanabiliyordu. Şu an çin usulü android doubşe kullanoyorum. Şifreyle girilen bir menüsü var ordan buda değişiyor. Büyük ihtimal onlarında vardır bir ayarı. Ama kesin öğrenmek gerek tabi.
    kenwood yok dedi

Dear Valued Customer,

Thank you for contacting Kenwood USA Corporation. We value you as a Kenwood customer and appreciate the opportunity to be of assistance.
    The Kenwood USA models support the tuning frequency if the US and will not work in Europe. We recommend that you purchase a product released in the region you plan to use it. Unfortunately we do not have the information for products released outside the United States. You may visit KENWOOD, click on SELECT YOUR COUNTRY, and select the region accordingly to view the products released in that area.

Sony de yok dedi

Thank you for choosing Sony.
    We received your inquiry regarding XAVV10BT and appreciate the opportunity to help you.
    Based on the description, we understand that you would like to purchase a Stereo which has the Tuner that would also work in Europe.
    We would like to inform you that due to region frequency limitations the Stereo tuners will not work in a different region. We recommend you to purchase the stereo in Europe so that its tuner would work.

pioneer cevap vermedi daha o da yok diyecek büyük ihtimalle. Hiç riske girmeyeyim artık buradan bitane alıp idare edicez
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

safaks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kenwood yok dedi

Dear Valued Customer,

Thank you for contacting Kenwood USA Corporation. We value you as a Kenwood customer and appreciate the opportunity to be of assistance.
    The Kenwood USA models support the tuning frequency if the US and will not work in Europe. We recommend that you purchase a product released in the region you plan to use it. Unfortunately we do not have the information for products released outside the United States. You may visit KENWOOD, click on SELECT YOUR COUNTRY, and select the region accordingly to view the products released in that area.

Sony de yok dedi

Thank you for choosing Sony.
    We received your inquiry regarding XAVV10BT and appreciate the opportunity to help you.
    Based on the description, we understand that you would like to purchase a Stereo which has the Tuner that would also work in Europe.
    We would like to inform you that due to region frequency limitations the Stereo tuners will not work in a different region. We recommend you to purchase the stereo in Europe so that its tuner would work.

pioneer cevap vermedi daha o da yok diyecek büyük ihtimalle. Hiç riske girmeyeyim artık buradan bitane alıp idare edicez
    Aslında çok ilginç isteseler yazılımla bile hallederler ama demekki satış stratejisi. En iyisi riske girmemek. Öyle bişe alsanız elden çıkarmakta zor olur.

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı safaks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında çok ilginç isteseler yazılımla bile hallederler ama demekki satış stratejisi. En iyisi riske girmemek. Öyle bişe alsanız elden çıkarmakta zor olur.
    Bence uyumlu olanlar var ama kendileri bile bilmiyor... Hatta kenwood usa in kendi youtube kanalında double dinlerde nasıl europe tunere geçilir diye videosu bile var. 1 model gösteriyor ama eski bir model. Neyse napalım...
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Emre İlbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese merhabalar,

Ürün bugün teslim edildi, gümrük vergisi tam olarak %20 çıktı, lakin saolsunlar gümrükte açarken çerçevemi çatlatmışlar, satıcı ücretsiz yenisini gönderecek, ürünü taktıktan sonra, fotoğraflar ile birlikte yorum yapacağım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre İlbi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar,

Ürün bugün teslim edildi, gümrük vergisi tam olarak %20 çıktı, lakin saolsunlar gümrükte açarken çerçevemi çatlatmışlar, satıcı ücretsiz yenisini gönderecek, ürünü taktıktan sonra, fotoğraflar ile birlikte yorum yapacağım
    Fiyatlandırmayı nasıl baz aldılar. Beyan edilen fiyat mı, gümrük liste fiyatı mı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ardicli2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiyatlandırmayı nasıl baz aldılar. Beyan edilen fiyat mı, gümrük liste fiyatı mı?
    Abi satıcı almış olduğum fiyat üzerinden çıkış yapmış, gümrükte anladığım kadarıyla TL'ye çevirip vergisini hesaplamış, rakam kısmen yüksek olduğu için sanırım herhangi bir şüphe duymadılar, (TL karşılığı 1000 küsür lira, vergisi 200 küsür çıktı)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi satıcı almış olduğum fiyat üzerinden çıkış yapmış, gümrükte anladığım kadarıyla TL'ye çevirip vergisini hesaplamış, rakam kısmen yüksek olduğu için sanırım herhangi bir şüphe duymadılar, (TL karşılığı 1000 küsür lira, vergisi 200 küsür çıktı)
    Aynen fiyatı neyse yazmışlar zaten. Ondan takılmamışlardır.

Ekstradan TRT radyo cart curt vergisi çıkarmışlar mı? yoksa standart paket uygulaması mı yapmışlar?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynen fiyatı neyse yazmışlar zaten. Ondan takılmamışlardır.

Ekstradan TRT radyo cart curt vergisi çıkarmışlar mı? yoksa standart paket uygulaması mı yapmışlar?
    Ekstra bir şey çıkmadı abi, gümrük vergisi, birde damga vergisi mi ne öyle bişey

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese merhabalar,

Yorumları bekliyoruz....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhabalar,

Arabam 2010 Model, Citroen C4 1.6HDI.

Almış olduğum cihaz 2 GB Ram, 32 GB depolama alanına ve 4 çekirdekli işlemciye sahip, İşletim sistemi ise Android 8.1, mesleğim gereği az çok anlarım, epey araştırdım, 8 çekirdekli 4 GB ram, 64 GB depolama alanına sahip cihaz arasında gidip geldim, lakin arada ki 500 lira farka değmeyeceğini düşündüm.

Özellikleri;

9 inç IPS ekran, 4G (sim kart takılabiliyor), WIFI, Bluetooth (gelen aramayı yanıtlayabiliyorum, arama yapabiliyorum), direksiyon kontrolü (Canbus soket ile) [aracın eski yol bilgisayarında yer alan bütün fonksiyonlar aktif, gece sürüş modu dahil], Geri görüş kamerası, DVR desteği, lastik basınç sensörü desteği, GPS, Mirror Link (Android cihazlar usb kablo ile bağlanabiliyor, ios için usb'ye gerek yok), OBD2 desteği var yanında hediye olarak göndermiş (torque uygulamasını satın aldım, işe yarıyor), 3 tane usb çıkışı.

Aklıma gelen temel özellikleri böyle, çok fazla işlevi var, detaylı kurcalama fırsatım olmadı henüz, Google Play store üzerinden istediğiniz her uygulamayı yükleyebiliyorsunuz.

Memnun olmadığım iki konu var, Kameranın kalitesi iyi değil, GPS cihazı arada sapıtıyor, ilerde bu iki parçayı değiştireceğim. Onun dışında gerek hızı olsun, gerekse ekran çözünürlüğü olsun çok memnunum.

Cihazı kendim bağlamadım, elektronikçi bir arkadaş montajını yaptı, vergisi, montaj ücreti vs. 1400-1450 lira gibi bir maliyeti oldu, bizim burada 1 GB ram, 16 GB depolama alanı 2 çekirdekli cihazları montaj dahil 1900 liraya takıyorlarmış.

Cihaz Universal, sadece çerçevesi araç marka, modeline göre değişiyor, hiç fotoğraf çekmedim, lakin arabanın içini epey değiştirdi, aşağıdaki görselde yer alan cihazın bire bir aynısı, sorularınız olursa dilim döndüğünce cevaplamaya çalışırım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    GPS cihazı aksesuar olarak takılıp, sökülebilen birşey mi?
    Nasıl değişiyor, yerine ne takabiliyorsunuz?
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Link varsa bir de...
    "...Bilgisiz kimseler onlara söz söyleyince "Selam" der geçerler."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    GPS cihazı aksesuar olarak takılıp, sökülebilen birşey mi?
    Nasıl değişiyor, yerine ne takabiliyorsunuz?
    Merhaba,

Anten gibi düşünün, cihazın arkasında girişi var, kutuyu da aracın sağ direğine yakın bir noktaya sabitledik, kısacası sökülüp takılabilen bir cihaz, biraz kalitesiz sanırım, haritayı açtığım zaman konumu bulmakta zorlanıyor, bu sebeple alternatiflere bakacağım

Link varsa bir de...
    Bu satıcıdan aldım abi

--> EKIY 9 ''IPS 2Din 4G + 64G Android 8.1 arac radyo C4 c triomphe c quatre 2004 2009 araba DVD OYNATICI DSP arac multimedya AliExpress'da

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    merhaba arkadaşlar. bu model cihazdan başka alan var mı acaba? emre bey'e ulaşmaya çalışıyorum ama pek bakmıyor sanırım artık foruma.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı anilkoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar. bu model cihazdan başka alan var mı acaba? emre bey'e ulaşmaya çalışıyorum ama pek bakmıyor sanırım artık foruma.
    Anıl bey merhabalar,

Lütfen kusura bakmayın, iş yoğunluğum sebebiyle aylardır foruma göz atamıyordum, cihazı satın almışınız, umarım memnun kalmışsınızdır.

Cihazı arabama takalı yaklaşık 1.5 yıl oldu, buna istinaden genel bir yorum yapmak istiyorum;

gps anten ve geri görüş kamerasını değiştirdim, yine aliexpressten satın almıştım, onlara da yaklaşık 1 yıl oldu, aradan geçen zamanda, cihaz aynı performansı ile devam ediyor, oldukça memnunum, internet bağlantısı için sim kart hiç takmadım, telefonun internetini paylaşıma açıyorum, sürüm güncellemesi almayı hiç denemedim, fırsat bulabilirsem ona da bakacağım, onun dışında uygulama güncellemelerini sık sık alıyor, herhangi bir geri kalma vs. gibi bir durum söz konusu değil, öyle tahmin ediyorum ki, 4-5 yıl daha performansı stabil devam edecek gibi duruyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler