User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
29 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Uyarı ( bilgilendirme ) DERİSAN

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Uyarı ( bilgilendirme ) DERİSAN

Selamlar

Sürekli int üzerinden alışveriş yaparım.Yurtiçi yurtdışı bugüne kadar hiç bir sorun yaşamadım.Olanı kullandım olmayanı hediye ettim.İlk kez get yada benzeri bir alışveriş yapmadım direk kart ile alışveriş yaptım

Alım yaptığım yer ile alıcı gibi iletişime geçerseniz hemen cevap veriyor ama sorun çıktığında kimse yok.Numaralarına kimse cevap vermiyor wp dan da artık cevap alamıyorum son durum instagramdan yakaladım kendilerini ve hiç tarzım olmasada biraz tehditkar konuştum.Şimdi olmayan ayakkabıyı buluyorlar isim soyisim istediler bakalım konu nereye gidecek.Şikayet var üzerinden onlarca benzer şikayet okudum tabi sipariş verilmiş ödeme yapılmıştı birkere

Uzun lafın kısası kimseyi dolandırıcılıkla suçlamıyorum (en azından şimdilik) Günün çoğunu benim gibi sahibinden üzerinde geçiren ana sayfa vitrininde gören almak isteyen cesaret edemeyen alsammı almasammı diye düşünenler olur diyerek bu konuyu açıyorum

Elimde sipariş detayları slip vs mevcut.Konuyu firma ile çözeriz çözemeyiz muallak ben sadece olurda birisi denk gelir alım yapmak isterse diye buraya paylaşıyorum

Sizleri gelişmelerden mutlaka haberdar ederim.Olumsuz durumlarda abi ben avukatım boştayım canımda sıkılıyor ver uğraşayım diye olursa yine konuyu değerlendiririz anasının ak sütü gibide helal hoş olsun benim bir beklentim olmaz.

Ankara Deri San İkinci El ve Sıfır Alışveriş ilanları sahibinden.com’da!
    ERKEK AYAKKABI VE KEMER (@derisanayi) • Instagram photos and videos
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çakma üreten bir adamdan nasıl bir iş ahlakı bekliyorsun ki, adamlarda zaten ahlak olsa çakma mal üretmez

Bir de nacizane tavsiyem ayak sağlığı çok çok önemli , bu ne olduğu belirsiz ayakkabıları sırf modeli için ayağınıza giymeyin. %90ı kanserojen maddelerden imal edilme şansı çok çok yüksek çünkü denetimsiz merdiven altı yerlerden çıkıyor bu mamuller. Canlı gözümle görmüşlüğüm de var üretilen yerleri ve şartları. Ayrıca inanılmaz dandik duruyorlar orjinalini giyen adam zaten 100 metreden anlıyor bu çakmaları, özellikle o valentinolar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çakma üreten bir adamdan nasıl bir iş ahlakı bekliyorsun ki, adamlarda zaten ahlak olsa çakma mal üretmez

Bir de nacizane tavsiyem ayak sağlığı çok çok önemli , bu ne olduğu belirsiz ayakkabıları sırf modeli için ayağınıza giymeyin. %90ı kanserojen maddelerden imal edilme şansı çok çok yüksek çünkü denetimsiz merdiven altı yerlerden çıkıyor bu mamuller. Canlı gözümle görmüşlüğüm de var üretilen yerleri ve şartları. Ayrıca inanılmaz dandik duruyorlar orjinalini giyen adam zaten 100 metreden anlıyor bu çakmaları, özellikle o valentinolar.
    ben bunu sipariş etmiştim

https://www.sahibinden.com/ilan/ikin...5606845/detay/

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Vallahi abi, Laleli'de bir sokak var sokak full çakma ayakkabı terlik satıyorlar.
    Geçen gün oraya girdim, aklım yerinden çıkıyordu. Adamlar çuval çuval imitasyon ayakkabıları, terlikleri paketlemiş (satılmış) gönderiyorlardı..
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı cumalarınız olsun

Vergi kaçırıp cumayı kaçırmayan cemaati müslimlerede selam olsun

overblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

dedikleri çok doğru.ayrıca bu tip sahte mal satan yerlere prim vermezsek işini hakkıyla yapan insanlar para kazanır.mesela tr'de yokken bile spor ayakkabı olarak skechers tercih ediyordum. sonra burda ürün satılmaya başlayınca burdan almaya başladım.en son metro grosmarkette indirimden 2 çift aldım. ama ürünler bildiğin çöp. sahte olmasa bile piyasada ucuza satılmak için inanılmaz düşük kalite ürünler. Aynı şey columbia'nın tekstil ürünleri için de geçerli.
    komançero garage

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar

Sürekli int üzerinden alışveriş yaparım.Yurtiçi yurtdışı bugüne kadar hiç bir sorun yaşamadım.Olanı kullandım olmayanı hediye ettim.İlk kez get yada benzeri bir alışveriş yapmadım direk kart ile alışveriş yaptım

Alım yaptığım yer ile alıcı gibi iletişime geçerseniz hemen cevap veriyor ama sorun çıktığında kimse yok.Numaralarına kimse cevap vermiyor wp dan da artık cevap alamıyorum son durum instagramdan yakaladım kendilerini ve hiç tarzım olmasada biraz tehditkar konuştum.Şimdi olmayan ayakkabıyı buluyorlar isim soyisim istediler bakalım konu nereye gidecek.Şikayet var üzerinden onlarca benzer şikayet okudum tabi sipariş verilmiş ödeme yapılmıştı birkere

Uzun lafın kısası kimseyi dolandırıcılıkla suçlamıyorum (en azından şimdilik) Günün çoğunu benim gibi sahibinden üzerinde geçiren ana sayfa vitrininde gören almak isteyen cesaret edemeyen alsammı almasammı diye düşünenler olur diyerek bu konuyu açıyorum

Elimde sipariş detayları slip vs mevcut.Konuyu firma ile çözeriz çözemeyiz muallak ben sadece olurda birisi denk gelir alım yapmak isterse diye buraya paylaşıyorum

Sizleri gelişmelerden mutlaka haberdar ederim.Olumsuz durumlarda abi ben avukatım boştayım canımda sıkılıyor ver uğraşayım diye olursa yine konuyu değerlendiririz anasının ak sütü gibide helal hoş olsun benim bir beklentim olmaz.

Ankara Deri San İkinci El ve Sıfır Alışveriş ilanları sahibinden.com’da!
    ERKEK AYAKKABI VE KEMER (@derisanayi) • Instagram photos and videos
    ya hocam öncelikle geçmiş olsun, hiç mi Ankara'lı arkadaşın yok, yoksa yazsan buraya sana derdim ki 'POLATLIDAN ÇÖP BİLE ALINMAZ!!!'... inşallah çözersin durumu...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3-4 ay önce benim de alışverişim oldu ya tutarsa gibisinden 41 istediğim ayakkabıyı 40 gönderdiler değiştirmek için iki hafta uğraştım elimizde yok dediler başka model istedim gönderdiler kurtuldum dediğiniz gibi bir sorun olunca ulaşmak çok zor
    06 SS 0006

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Amanın kaçın polatlı çıktı...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Polatlı ışıklardaki ankara simiti ve dolandırıcısıyla meşhurdur...

ozoozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    9 Sene Ankara da yaşamış biri olarak, polatlı yorumlarını okumaya geldim..

Geçmiş olsun abi neyse ki tutar öyle çok değilmiş, canın sağolsun inşallah çözülür.
    ABO TRADING
    STR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birşey dikkatimi çekti,
    Konuya da yazmış kendisi ama,
    Nedense bu sefer forum kin kusma alanına döndü diye yazmamış hayretler içerisindeyim...
    Genelde akıl verirdi. Bu sefer hak vermiş..

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    biraz konu dışı ama TAA diye bi youtube kanalı var adama bayılıyorum, bu tarz ayakkabıları inceliyor bi bak derim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya hocam öncelikle geçmiş olsun, hiç mi Ankara'lı arkadaşın yok, yoksa yazsan buraya sana derdim ki 'POLATLIDAN ÇÖP BİLE ALINMAZ!!!'... inşallah çözersin durumu...
    Yaw bu mesajın "Bağcılar'dan araba alınmaz", "Diyarbakır'lı ile iş yapılmaz", "İzmir'liye borç verilmez" türünden yorumlardan ne farkı var?
    Okumadan imzalamam.....

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaw bu mesajın "Bağcılar'dan araba alınmaz", "Diyarbakır'lı ile iş yapılmaz", "İzmir'liye borç verilmez" türünden yorumlardan ne farkı var?
    Polatlı'dan çöp alınmaz, yeterince açık ...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi dediğim gibi yüzlerce alışverişim oldu ilk kez böyle birşeyle karşılaştım.

biraz konu dışı ama TAA diye bi youtube kanalı var adama bayılıyorum, bu tarz ayakkabıları inceliyor bi bak derim
    Tamamdır...

Rockford - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    polatlıdan çöp alınmaz, bağcılardan araba alınmaz.

evet binde bir illaki düzgünü de çıkar ama o riske de girilmez.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bağcıları biliyordum Polatlıyı tecrübe ettim

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bağcıları biliyordum Polatlıyı tecrübe ettim
    reiss senin gibi birine hiç yakıştıramadım bu çakma çukma işleri pire için yorgan yakan sen,bi rattaaa ta için 300 yüzbin baloncuk veren sen ne işin var angaralı polatlıdaki çakma naykta
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    reiss senin gibi birine hiç yakıştıramadım bu çakma çukma işleri pire için yorgan yakan sen,bi rattaaa ta için 300 yüzbin baloncuk veren sen ne işin var angaralı polatlıdaki çakma naykta
    Abi ihtal ve orjinal ürünler demiş.Ben paspal biriyim zaten kılık kıyafete hiç önem vermem yani bunun orj fiyatı ne olmalı onu bile bilmem.Marka takıntım hiç olmadı pazardan bile giyinirim beğenmem yeter daha düne kadar Allah razı olsun anam alırdı kıyafetlerimide.Hiç benlik şeyler değil git dene.***** *** göbek bir olunca insan uğraşamıyor.Fit değiliz ki keyifle gidip alışverişlerimizi yapalım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler