User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
35 sonuçtan 20 ile 35 arası

Konu: Netspeed internet sağlayicisi hakkinda

coyote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kapının önünde model anten kablo ne varsa yakmalık olmuş

Allah sabır versin
    Yakında olsalar düşünmüyor değilim de, firma Denizli'de

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    itharname falan gondersen aslında genel müdürluklerine yasal işlem başlatılacağına dair vs

gerçekten çok saçma bi durum var senin olayında
    Ortada, taahhüt edilen bir hizmeti yerine getirmeme fiili olduğu için, ilk adres İlçe Tüketici Hakem Heyeti. Sonrası Allah kerim.

jRMix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Altyapı kötü veya sık sorun yaşanılan bölge ise ben Türk Telekom harici önermem çünkü diğer türlü bir arıza durumunda süre çok uzuyor. Netspeed neden bilmiyorum ama bende en başından beri bi ısınamam durumu var.

İlçe Telekom müdürlüğüne gidip durumu anlatın. Eminim referans numaranızda görülecektir eğer varsa Olmadı Türk Telekoma geri dönersiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    NETSPEED firmasının internet arızası bugün 14. gününe girdi. Ben de bugün bağlı olduğum ilçe tüketici hakem heyetine şikayette bulundum.

Aklınızda oldun, Tüketici Hakem Heyetlerine şikayet başvurusu yapmak artık çok kolaylaşmış. e-devlet üzerinden şikayetinizi online olarak yapabiliyorsunuz. Şikayete konu para miktarına göre, ikametinizin olduğu il ya da ilçe tüketici hakem heyetinde direkt dosyanız oluşturuluyor.

Buraya yorum yapan arkadaşlar gibi, ben de bir arıza nasıl 2 hafta çözülmez diye düşünüyordum ama, Donanımhaberdeki yorumlara bakılırsa, NETSPEED için bu bekleme süreleri çok da sıradışı değilmiş. Benden daha uzun süredir arızası çözülmeyen NETSPEED aboneleri var. Sanırım bu başlık altında, bir süre daha "arıza halen devam ediyor" güncellemesi göreceksiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün üstteki mesajı yazdıktan sonra, tekrar NETSPEED müşteri hizmetlerini aradım. Öncesinde internette firmayı araştırırken Teknik Destek Müdürünün linkedin sayfasına rastlamıştım. Çıkan müşteri temsilcisine Aykut Dede ismindeki bu kişi ile görüşmek istediğimi söyledim, biraz hatta beklettikten sonra talebime, "buradan yönlendirme yapmam mümkün değil" şeklinde cevap verdi. Peki, benim arızam için Türk Telekom'a yaptığınız arıza kaydının referans numarasını rica edebilir miyim? dedim, bu talebime de red cevabı aldım. Ona da peki dedim, şimdi aboneliğimi sonlandırma başvurusu yaparsam, hizmet alamadığım 14 günün bedelini son faturamdan düşecek misiniz diye sordum, "malesef bu mümkün değil" cevabını aldım. Bakın dedim, şimdi siz konuşmalarımızı kayıt altına alıyorsunuz ya, hakem heyeti başvurum için, ben de bu konuşmayı kayıt altına aldığımı size bildiriyorum, rica etsem şimdi sorularımı tekrar cevaplar mısınız deyip, aynı 3 soruyu tekrar sorup, aynı cevapları tekrar aldım. Sonrasında da teşekkür edip görüşmeyi bitirdim. Bu görüşmeden yaklaşık 2 saat sonra, akşam saat 8 gibi, 14 gündür gelmeyen internet ansızın geliverdi. YORUMSUZ.

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı coyote Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün üstteki mesajı yazdıktan sonra, tekrar NETSPEED müşteri hizmetlerini aradım. Öncesinde internette firmayı araştırırken Teknik Destek Müdürünün linkedin sayfasına rastlamıştım. Çıkan müşteri temsilcisine Aykut Dede ismindeki bu kişi ile görüşmek istediğimi söyledim, biraz hatta beklettikten sonra talebime, "buradan yönlendirme yapmam mümkün değil" şeklinde cevap verdi. Peki, benim arızam için Türk Telekom'a yaptığınız arıza kaydının referans numarasını rica edebilir miyim? dedim, bu talebime de red cevabı aldım. Ona da peki dedim, şimdi aboneliğimi sonlandırma başvurusu yaparsam, hizmet alamadığım 14 günün bedelini son faturamdan düşecek misiniz diye sordum, "malesef bu mümkün değil" cevabını aldım. Bakın dedim, şimdi siz konuşmalarımızı kayıt altına alıyorsunuz ya, hakem heyeti başvurum için, ben de bu konuşmayı kayıt altına aldığımı size bildiriyorum, rica etsem şimdi sorularımı tekrar cevaplar mısınız deyip, aynı 3 soruyu tekrar sorup, aynı cevapları tekrar aldım. Sonrasında da teşekkür edip görüşmeyi bitirdim. Bu görüşmeden yaklaşık 2 saat sonra, akşam saat 8 gibi, 14 gündür gelmeyen internet ansızın geliverdi. YORUMSUZ.
    geçmiş olsun bakalım stabil kullanabilicekmisin , şimdi kullanamadığın kısmın iadesini almak kaldı geriye

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun bakalım stabil kullanabilicekmisin , şimdi kullanamadığın kısmın iadesini almak kaldı geriye
    Teşekkürler. Tüketici Hakem Heyeti'ne yaptığım başvuru da iki ayrı talebim olmuştu; İlki, taahhüt edilen hizmetin tekrar verilmeye başlaması, ikincisi de, hizmet alamadığım günler için ücret talep edilmemesi. NETSPEED şu an hakem heyeti şikayet taleplerimden sadece birini yerine getirmiş olduğu için, ikinci konu halen hakem heyetinin konusu durumunda. Bakalım tavırlarını hep beraber göreceğiz. Gelişmeleri buradan aktarmaya devam edeceğim. Süreçteki destekleriniz için hepinize teşekkür ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    NETSPEED faturayı kesmiş, ben de güncellememi yapayım.

Daha önce de telefonda söyledikleri gibi, 14 günde halledemedikleri arıza nedeniyle hizmet alamadığım günlerin bedelini faturadan düşmeden, ayrıca utanmadan ve sıkılmadan, 1 aylık 84TL tutarındaki tam faturayı göndermişler. Zaten İlçe Tüketici Hakem Heyeti'ne gerekli şikayette bulunmuştım, cevap gelince yine güncellerim.

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçmiş olsun turk.nette de benzer problem yaşadım 10 saatte bir hat kopuyor internet yok. İletişim zaten hak getire netspeedde en azından müşteri temsilcisiyle konuşmuşsun ona bile şükreder hale geldim. Sonrası ise usulca kablonet bağlayıp dilekçeyi fakslıyıp aboneliği kapattım. O zaman birisiyle iletişim kurabildim, tablet verelim, 6 ay bedava verelim falan deyip durdular. Dedim ben zaten modemi kapadım kablonete geçtim iptal edin dedim.

srkns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uzun süredir Turk Telekom kullanmış, kullanmaya çalışmış bir tüketici olarak komşumun tavsiyesiyle kablo tv&net abonesi olmuştum ve memnundum
    Yeni taşındığımız bölgede hizmet veremediklerinden aboneliğimiz sonlandı
    Yeni iss arayışlarındayken netspeed markasını gördüm, ekşide filan yorumları okuyunca aklıma yatmıştı bir de tech de bakayım derken buraya düştüm
    @coyote öncelikle geçmiş olsun son durum nedir hocam, sonuç alabildiniz mi süreçten?
    Ne mutlu Türküm diyene

REVOLTA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bilgi vermek açısından bende 2 yıla yakındır Netspeed iss kullanıyorum.Eğer altyapınızda Türk telekomla ilgili bir sıkıntı yoksa çokta uğraşmıyorsunuz.Fakat genel sıkıntı, kesintilerde malesef bu firma Türk telekomun eline bakıyor.Ben genel kesintilerde aramıyorum bile bekliyorum.Bugüne kadar en fazla 1 veya 2 kere gitmiştir netim.Hız konusunda memnunum.Kota zaten yok.Ara ara ping girdiği olursa oyun oynarken filan modem resleyip devam ediyorum.
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim mal zehir getir de içinde cengiz açıp semti rehin alalım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı srkns Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun süredir Turk Telekom kullanmış, kullanmaya çalışmış bir tüketici olarak komşumun tavsiyesiyle kablo tv&net abonesi olmuştum ve memnundum
    Yeni taşındığımız bölgede hizmet veremediklerinden aboneliğimiz sonlandı
    Yeni iss arayışlarındayken netspeed markasını gördüm, ekşide filan yorumları okuyunca aklıma yatmıştı bir de tech de bakayım derken buraya düştüm
    @coyote öncelikle geçmiş olsun son durum nedir hocam, sonuç alabildiniz mi süreçten?
    14 gün hizmet vermedikleri ay için tam olarak gönderdikleri fatura konusunda İlçe Tüketici Hakem Heyetine şikayet başvurusu üşapmıştım ve karar çıkana kadar ilgili faturayı ödememeye karar vermiştim. Bir ay sonra, borcundan dolayı internetim kesildi ve hemen sonrasında, hizmet alamadığım 14 günün bedeli düşülmüş halde sonraki fatura gönderildi. Geç de olsa fatura düzeltmesi yapılınca faturayı ödedim ve sonrasında kestikleri internet tekrar açıldı. İlçe Tüketici Heyeti başvurumda son durum, "Firmanın savunması bekleniyor" şeklinde.

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şerefsiz superonline'da günlerdir ard arda kopan internetimle ilgilenecekti. Bu sorunu son 2 aydır yaşıyorum sorun ise 2 ip'min gözükmesi bunu halledemedi andavallar. Dizi film izleyemez olduk sorun için bugün mesaj geld binada veya dairenin kablolamasında sorun vardır lütfen bir elektrikçiye baktırınız gibi iyice ayar oldum etmediğim küfür kalmadı bu hayvanlara.
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    An itibarıyla aylık 9 lira modem kirası adı altında para istedikleri mesajını yolladılar.Modemi iade etsen de 9 lirayı alacağız diyorlar.Yani yeni vergi diyebiliriz fiber kullananlara.
    Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

HardCore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar, ayrıca bir konu açarak kirlilik yaratmak istemedim. Halı hazırda netspeed ISS kullananımız var mı?

FatihR. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HardCore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar, ayrıca bir konu açarak kirlilik yaratmak istemedim. Halı hazırda netspeed ISS kullananımız var mı?
    1,5 senedir kullanıyorum. Bu süre zarfında 1 yada 2 kere kesinti olmuştur oda 1 saat falandır sanırım. Marttan beride evden çalışıyoruz. o yüzden internet önemli benim için. Her hangi bir sıkıntıda anında değiştiririm taahhüt filan yok.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler