User Tag List

Sayfa 4/38 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
710 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Sahibinden İfşaları

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlaşılma olmaması adına belirteyim, ben bu tarz adamları tasvip etmiyorum. Eğer açıklamaya yazdığınızı eklemek azaltıyorsa bundan sonra deneyeceğim

Bu tarz insanları kafaya takıp sinir harbi yaşamamak lazım, ben hepsine olur gel al diyorum ama gelen giden olmuyor
    bu tipler kim biliyomusun cebinde para olunca kendini bi *** sananlar.
    bunlara dersini vericeksin..

başıma gelen başka bişeyi anlatayım ;

beşiktaşta oturduğum ev emlakçıda.
    emlakçı 800 yazmış.
    Beşiktaşta şuan endeks metrekare başına 6500-7000 arasında...(at bağlasan durmaz evler için )
    ev 120 M2 ve herşeyi ile sıfır camı banyosu mutfağı kapısı bacası vs vs...
    2016da evlendiğimde yaptırmışım.

böyle 40-45 yaşında bir aile geldi çok beğendi nasıl yapalım falan dedi.
    dedim tabiki bir pazarlık rakamım var (720-730a bırakacağım)

dayı ağlıo yok konyadan geldik vs 500 binimiz var.
    kalkın sitirin gidin dedim evden,canımı sıkmayın akşam akşam.

emlakçıdanda aldım sen nasıl bir denyosunki 800 yazdın eve 500ü olan adamı bakmaya getiriyosun.

ulan ülke komple denyo

ULAN ORTADOĞU bitirdin beni
    médiocrité partout

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben abuk subuk teklifle gelmeyin kalp kırarım yazıyorum ilana.

çünkü 200 liralık şeye denyo 50 liram var versene yazıyor.
    En güzel cevap cevap vermemektir. Buna cevap yazmak kendine saygısızlık, karşı tarafa da lütufdur.

Görmezden geleceksin, p.i.ç gibi kalacak öyle, acaba ne düşünüyor diye. Germeyin kendinizi mal sizinse fiyatı siz belirlersiniz bitti. Satılır satılmaz o da bizim derdimiz ama olsun.

aykutsafakyaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlaşılma olmaması adına belirteyim, ben bu tarz adamları tasvip etmiyorum. Eğer açıklamaya yazdığınızı eklemek azaltıyorsa bundan sonra deneyeceğim

Bu tarz insanları kafaya takıp sinir harbi yaşamamak lazım, ben hepsine olur gel al diyorum ama gelen giden olmuyor
    Ne yazarsan yaz değişik adam hep buluyor. Önceki aracımda işten ötürü vaktim yoktu muayene zamanından eksikliğine kadar yazdım telefonda aynı şeyler dönüp durmasın diye. Mesaj geliyor sonra bagaj perdesini satar mısın , coilleri sök de ver Tuğlanın üstünde alıcaksan arabayı vereyim kardeşim dedim
    Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçinde yaşamak zorunda kalmasak, gayet komik ülke aslında.

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben abuk subuk teklifle gelmeyin kalp kırarım yazıyorum ilana.

çünkü 200 liralık şeye denyo 50 liram var versene yazıyor.
    Böyle yazan olursa "tamam kardeşim çok sıkıştım gel al" yaz. Bırak gelsin. Sonra akıllanır geri döner

Ticarette pazarlığın bir edebi vardır. Pazarlık yapacaksan 200 yazana en fazla %5-%10 kırıp 190-180 falan teklif edersin. Bunun aşağısının pazarlığı böyle yapılmaz. Adama elindeki kozları kullanırsın. Adam sana söyler 170-160-150 kaça düşecekse. Teklifin cazip gelecek belki 50'ye düşecek. Belki çok sevecek bedavaya verecek.
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle yazan olursa "tamam kardeşim çok sıkıştım gel al" yaz. Bırak gelsin. Sonra akıllanır geri döner

Ticarette pazarlığın bir edebi vardır. Pazarlık yapacaksan 200 yazana en fazla %5-%10 kırıp 190-180 falan teklif edersin. Bunun aşağısının pazarlığı böyle yapılmaz. Adama elindeki kozları kullanırsın. Adam sana söyler 170-160-150 kaça düşecekse. Teklifin cazip gelecek belki 50'ye düşecek. Belki çok sevecek bedavaya verecek.
    Kesinlikle katiliyorum.ben yüzde 20 üzerine genelde yazi tura atalim mi diyorum.
    Misal mal 250.
    Sen kazanirsan 150 ben kazanirsam 250 gene kaciyolar
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kesinlikle katiliyorum.ben yüzde 20 üzerine genelde yazi tura atalim mi diyorum.
    Misal mal 250.
    Sen kazanirsan 150 ben kazanirsam 250 gene kaciyolar
    Güzel bir tesisin olacak. Bunları çağırıp temizinden dövüp göndereceksin

Emre İlbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhabalar,

34 BS 4348 plakalı aşağıda linkini ve fotosunu paylaştığım, Citroen C4 Picasso (Siyah renk), 133 bin km'de ki, 2007 model araç için ekspertiz yaptırdık, ilan açıklamasında ve telefonda aracın masrafsız olduğunu, aradığım da üstüne basa basa motor, şanzıman, turbo, enjektörler, dpf, yürüyen vs. masrafı var mı diye sormuş olmama rağmen, hiç masrafının olmadığını, aracın bakımlı ve temiz bir araç olduğunu söyledi.

Sonuç olarak; bir arkadaşımızdan rica ettik, ekspere götürdüler, her tarafında yağ kaçağı var, aracın motorunda katkı var, yüksek ihtimalle yağ yakıyor, duman atıyor, ona engel olmak istemişler anladığımız kadarıyla, şanzıman sağlıklı çalışmıyor, sorunun sebebi aktivatör motoru olabilir dedi eksper, v kayışı, contalar, keçeler, motor kulaklarının değişmesi gerekiyor, jantlarda derin yaralar var, artı lastikler bitik halde, baskı balata sağlıklı değil, fren performansı %30 çıktı, kısacası hiç masrafsız denilen aracın bize göre en iyi ihtimalle + - 10 bin masrafı çıktı, eksper parasını talep ettiğimizde, gidilen yerin amatör bir eksper olduğunu, araçtan anlamadıklarını bahane etti, ve ücreti ödemeyi reddetti, madem öyle citroen servisinde ustaya gösterelim dedik, mesafenin uzaklığını bahane etti, bunlar dışında fotolarda gözükmeyen ufak tefek çizik, ezik vs. var lakin onları hiç sorun etmedik,

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Omak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre İlbi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

34 BS 4348 plakalı aşağıda linkini ve fotosunu paylaştığım, Citroen C4 Picasso (Siyah renk), 133 bin km'de ki, 2007 model araç için ekspertiz yaptırdık, ilan açıklamasında ve telefonda aracın masrafsız olduğunu, aradığım da üstüne basa basa motor, şanzıman, turbo, enjektörler, dpf, yürüyen vs. masrafı var mı diye sormuş olmama rağmen, hiç masrafının olmadığını, aracın bakımlı ve temiz bir araç olduğunu söyledi.

Sonuç olarak; bir arkadaşımızdan rica ettik, ekspere götürdüler, her tarafında yağ kaçağı var, aracın motorunda katkı var, yüksek ihtimalle yağ yakıyor, duman atıyor, ona engel olmak istemişler anladığımız kadarıyla, şanzıman sağlıklı çalışmıyor, sorunun sebebi aktivatör motoru olabilir dedi eksper, v kayışı, contalar, keçeler, motor kulaklarının değişmesi gerekiyor, jantlarda derin yaralar var, artı lastikler bitik halde, baskı balata sağlıklı değil, fren performansı %30 çıktı, kısacası hiç masrafsız denilen aracın bize göre en iyi ihtimalle + - 10 bin masrafı çıktı, eksper parasını talep ettiğimizde, gidilen yerin amatör bir eksper olduğunu, araçtan anlamadıklarını bahane etti, ve ücreti ödemeyi reddetti, madem öyle citroen servisinde ustaya gösterelim dedik, mesafenin uzaklığını bahane etti, bunlar dışında fotolarda gözükmeyen ufak tefek çizik, ezik vs. var lakin onları hiç sorun etmedik,

Herkez böyle senin gibi ilanı ve arabayı gösterecek şekilde resmini koyarak yazarsa çok işe yarar, satamasın gavatlar ellerinde patlasın.

ilan uçar yarın bir gün ama araba burada ne olduğu kimin olduğu plakası belli.
    e60 535d & THE A45 AMG

dkaya87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...63903131/detay

araç 2 hafta önce çorum'dan ilandaydı, ekspertiz yaptırdım. 2 parça değişen 6 parça boya var, tamponlar orj değil içi bayaa kötü durumda ciddi bir temizliğe ihtiyacı var. sensör arızaları vs mevcut. orj teyp yok jantlar replika vs vs, ben almaktan vagzeçince bu arkadaş alıp aynı fotolarla ilan açmış ama bilgiler yine yalan dolan.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dkaya87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

araç 2 hafta önce çorum'dan ilandaydı, ekspertiz yaptırdım. 2 parça değişen 6 parça boya var, tamponlar orj değil içi bayaa kötü durumda ciddi bir temizliğe ihtiyacı var. sensör arızaları vs mevcut. orj teyp yok jantlar replika vs vs, ben almaktan vagzeçince bu arkadaş alıp aynı fotolarla ilan açmış ama bilgiler yine yalan dolan.

BMW 3.30 Ci e46 gibi bir araca ben çakma jant takmam. Çakma led de takmam. Hele içi dışı M Paketse gözüm gibi silerim temizlerim bakarım. Kazadır olur ama bakımını aksatmam. Motoru kirlenir tozlanır temizlerim 50 TL lik würth e bakar. Kısacası bu arabaya bakarım.

Bu araba bakımsızsa kullancının içine gireceği sınıflandırma az çok bellidir.

Arabayı gösteriş için almıştır.
    Arabayı yanlamak için almıştır.
    Arabayı beleş para vs ile almıştır. Baba parası diyecem de alınanlar olabilir. Ne demek istediğimi anladınız sanırsam.
    Arabayı böyle beleşe alır ama bakımını yapacak parası yoktur. 50 lira benzin koyar gezeriz diye almıştır.
    Tünelde bağırsın, kalkışta herkese duman atsın diye almıştır.
    Kız tavlamak için almıştır.

Kısacası arabayı cidden araba olduğu için ve de arabaya bakmak için değil başka belli başlı amaçlar için almıştır. Bu adam taktığı jant araca uygun mu diye bakmaz şekil mi diye bakar. Taktığı LED göz alır mı diye düşünmez kör olsan da beyaz olsun diye takar. Bu liste gider de gider. Bu tarz adamlardan ARABA alınmaz....

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son paylaşılan ilanlar tam konu karakterine uygun olmuş ellerinize sağlık arkadaşlar. Şu piyasada insanlar araç almak için 1000 km civarı yol bile gidiyor. Bu insanlara yalan söylemenin hiç bir anlamı yok. Expertiz var, servisler var, internet var vs...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    capsli postlar çok sağlıklı
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Omak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkez böyle senin gibi ilanı ve arabayı gösterecek şekilde resmini koyarak yazarsa çok işe yarar, satamasın gavatlar ellerinde patlasın.

ilan uçar yarın bir gün ama araba burada ne olduğu kimin olduğu plakası belli.
    Abi satsınlar, ben kimsenin ekmeği ile oynamak istemem, ancak yalan dolan ile iş yapmasınlar, arabanın yürüyenin bitik olduğunu bilsek, hiç uğraşmazdık, kasası ve içi düzgün, lakin bu fiyatların arabası değil, gerçi 40 binede verse biz alıp uğraşmayız, oda ayrı bir konu

Gürhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir arkadaşım paylaşmış.

1974 Volkswagen 1303s "Big" 50hp 98nM

Flickr / Tolunay Karagöz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gürhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ne kadar kolay yalan söyleyebiliyorlar ya. Km'yi düşürmüş, jantlar replika. Bulunduğu yerdeki ekspertiz firmalarını tanıyordur zaten. Oradada bir üçkağıt çevirip anlamayana çakar geçer.

Hondafatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dkaya87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

kışın zincir atmış sol ön çamurluk sök tak olmuş kışın önden çekiş oluyor sanırım
    Honda Eg
    Mk 6,5 Fiesta
    Mk 7 Fiesta
    Kuş Serial 90 Doğan L
    Honda Ek

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Hondafatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kışın zincir atmış sol ön çamurluk sök tak olmuş kışın önden çekiş oluyor sanırım
    Bunu arayıp biraz cahil sohbeti yapıp sonra bi gömmek lazım. ya bu Bmw'lere arkaya takıyorlar zinciri buna öne mi takılıyor diyince ne diyecek acaba?

Oguzhan.Ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Hondafatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Harman kardon yok kapı döşemeleri değişmiş.. Isıtma yok.. araba baya boş , katlanır ayna çakma takılmış , arka difizör rezalet, jant rezalet, mercek far yok, tampon yan sanayi ama birde kasaya doğru vidalanmış. Kapı kromları nasıl bir iskenceye maruz kaldıysa gövde rengine boyanmıs.. 130k daki bir bmw diriliği yok malesef.
    Bmw e46 '99 3.20i Manuel X, Bmw e36 '93 Coupe 3.0 stroke X, Bmw e36 '96 Coupe 3.20i X, Bmw e46 '01 3.30ci gri X, Bmw e46 '03 3.30ci siyah X
    E46 2003 3.30Cİ Stellgrau

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler