User Tag List

Sayfa 8/38 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon
710 sonuçtan 134 ile 152 arası

Konu: Sahibinden İfşaları

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı coyote Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mercedes S 350 350 L

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...39482722/detay

Araç emsalsiz demiş ama bence asıl sol ön kapı emsalsiz. Kapı emsalsiz olunca da, tek kapı değişiminden 159.000 TL (yüz elli dokuz bin) hasar kaydı olması çok normal

Düz fotoğraf çekemeyen ilan sahiplerinin hayata bakış açısı gibi ilanları da..

denizhandinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mercedes S 350 350 L

Araç emsalsiz demiş ama bence asıl sol ön kapı emsalsiz. Kapı emsalsiz olunca da, tek kapı değişiminden 159.000 TL (yüz elli dokuz bin) hasar kaydı olması çok normal
    kale kapisi mi bu ak

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı denizhandinc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kale kapisi mi bu ak
    hahaha tipik galerici yalanı sigorta şişirme hasar kayıt şöyle olmuştur muhtemelen araç kaza yapmıştır servis 159 bin tl masraf çıkartınca pert olmuştur sigorta satılığıa çıkarmıştır bu vatantaş almıştır elinden geldiği kadar kaporta parçalarını düzeltmiş boyatmıştır ki muhtemelen araba macun yığınıdır airbaglar tamirlidir birçok parçası eksik yada faal değildir sol ön kapıyı kurtaramadıkları için deiştirmişlerdir olur yani insanlık hali yoksa onuda değiştirmezler hayatta

Alıntı berkaym Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ağır hasarlı olanlarda hatasız diye satılıyor.. ülkemizde hatalı boyalı değişenli araba yok zaten sorun orda hepsi hatasız maşallah
    ya sorma ak ilanların %90 nında başlık hatasız boyasız içine bi giriyosun yok şundan bu boyandı şundan şu değişti bu mantığı anlamıyorum amaç ne geçen biyerde gördüm adam sormuş hatasız boyasız yazmış değişen var değişensiz yazmadım ki diyor

Drive Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mercedes S 350 350 L

Alıntı denizhandinc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kale kapisi mi bu ak
    Bence hasar tarihine bakmak lazım eğer eski tarihlerdeyse ve serviste yapıldıysa normal geçen sene bir tanıdığıma kolumanda c200d nin kapı değişimine 40 küsür bin lira fiyat teklifi vermişlerdi
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    S'teki inceyi söyliyim

"tavan bagaj boyasız, kapı değişiminden 159 lira hasar var"

yani tavan ve bagaj hariç boyalı kapı harici belki marşpiyel, direk falan sol yan komple değişmiş olabilir, dış kaporta sayılmadığı için söylememiştir

Her şeye hazırlıklı olmak lazım

Gry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ağır hasardan dolayı aracın raiş bedeli ödendiyse o yüzden de 159 bin TL çıkmıştır.
    Jackson Racing Supercharger Setup / Nardo Fn2 TypeR

Emre İlbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhabalar,

Çok şükür abime geçen hafta bir araç satın aldık, araç ararken aşağıda görsellerini ve ilanını paylaşacağım araçla da ilgilenmiştik, Plakası 34 FP 5980, 2008 Model Citroen C4 Picasso 125 bin km'de, araç sahibi bir amca, 5-6 yıldır kendisindeymiş, aracın kazalı fotolarını da gönderdi, kayda değer bir kazası yok, araç ile ciddi şekilde ilgilenmeye başladık, o esnada önden kazalı fotoğraflarını da gönderdi, ön farlar değişmiş, kaput işlemli-boyalı, yüksek ihtimalle ön panelde değişmiş, başka parçalarda değişmiş olabilir, ne ilanda ne de telefonda bunlardan bahsetmedi, iyi niyetli biri unutmuş belli ki dedik, ancak bu seferde içimize kuşku düştü, ya bilerek söylemediyse dedik ve vazgeçtik, iyi ki vazgeçmişiz diyorum, çünkü ilanda halen bu bilgiler yer almıyor, ayrıca ön cam çatlak ve klima motorlarından biri arızalı idi, klima motorunu değiştireceğini söylemişti, düşünen olursa bunları bilerek hareket etsin.

İlan : https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...67340007/detay

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aslında araç experleri diye farklı Bi bölüm açılsa forumda marka/modele göre sınıflandırsak belki yıllar sonra aynı arabaların geçmişine daha çabuk ulaşabileceğimiz bir data olur
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

suk3b3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    FIRSAT MOTORU YAMAHA YZF R1 KIRLANGIÇ KASA
    Yamaha YZF R1 2009 Model Super Sport Motor Sahibinden İkinci El 37.999 TL - 759948082

Beyler adamla konuştum 3. Sahibiyim motor 3 yıldır bende diyor. Hata boya yok vs. Dedi ancak motor şuan 18. Sahibinde ve ilan sahibi motoru haziran ayında almış. Motoru ciddi düşünen varsa bidaha düşünsün derim.
    İlan no ayrıca kopyalıyorum belki alacak olanın dikkatini çeker 759948082
    SWAT

TLH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A4 2.0 Tfsi Quattro
    2012 model
    Plaka : 07 SC 617

Araç ilk önce kardelen otomotiv alanyada ilana çıktı, satıldı. Orta yaşlı bi abimiz Kasım ortalarında ilan açtı, fiyatı 143.000 tl.
    İki hafta gibi bi süre ilanda durdu, sonra satıldı.
    Alan arkadaş ilan açmış, ilan fiyatı 180.000 TL
    40 bin tl üstüne koymuş satıyor...
    İlgilenenlerin dikkatine.

İlan no :772428045

Kasım sonu ilanı;

Aralık sonu ilanı, yeni sahibi;

Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Aç adamlar.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlanlara bakıyorum da bir tek biz yol yapıyoruz herhalde bu segmentte,

2004 a6 2014 yılında verdim 285bin kmde,

2014 a4 tdi quattro var şu an 200k kmde.

Bu ilan için söyleyip de günahını almak istemiyorum yanlış anlaşılmasın; ama oyalanmak için gezerken ilanlara bakıyorum durum bu.

Geçen de arkadaşıma kilometresi 2 kere indirilmiş f10 denk geldi, vazgeçti almaktan.

Omak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tbekler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    A4 2.0 Tfsi Quattro
    2012 model
    Plaka : 07 SC 617

Araç ilk önce kardelen otomotiv alanyada ilana çıktı, satıldı. Orta yaşlı bi abimiz Kasım ortalarında ilan açtı, fiyatı 143.000 tl.
    İki hafta gibi bi süre ilanda durdu, sonra satıldı.
    Alan arkadaş ilan açmış, ilan fiyatı 180.000 TL
    40 bin tl üstüne koymuş satıyor...
    İlgilenenlerin dikkatine.

İlan no :772428045

Kasım sonu ilanı;

Aralık sonu ilanı, yeni sahibi;

Bu arkadaş gibi ilandaki aracın marka model plaka bilgisi yanındada ilan resmini paylaşırsanız ömürlük olur ve bu şerefsizlik yapan adamın yanına kalmaz hiç olmazsa forum ve forumdan tanıdıkları olanlar zarar görmez. insanlar para ve vakit harcayıp aracın yanına gidiyor olduğu sinir de cabası. İlanların çoğu yalan dolu, açıklanmayanlarla dolu, sordun mu bahane de hazır "bilmiyordum" "haberim yok" "ben baktırmadan aldım" "valla arkadaştan aldık güvendik".

Alıntı akko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Volkswagen Polo Fiyatları & Modelleri sahibinden.com'da

Arkadaşlar bu araç sahibi çocuk iyi niyetli. Kendisine de söyledim çıkanları(servis bilgilerini) haberin yoktur belki öyle almışsınıdr diye. buraya da yazıyorum;

Arabanın, kazadan dolayı ön camı da değişmiş.

53 kalem parça var, 37 kalemde işçilik mevcut.

Ön sağ şasi kolu onarım görmüş.

vs.vs bilginize,
    Mesela çok güzel bilgi sunulmuş fakat bu ilan artık yayında değil ve hangi araç olduğunu bilemiyoruz belki yeni ilanla yayında ve özellikle polo bakan bir forum üyesi tekrar tecrübe etmek zorunda kalabilir.

Böyle durumlar için aşağıdaki görüldüğü gibi çok basit olan ekran görüntüsünü de eklerseniz yapacağınız yardımda tam anlamıyla yerini bulur hemde çok sevaba girersiniz

Alıntı Omak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Resim olursa çok çok iyi olur, başka ilan açıyorlar eski ilanlar gözükmüyor linkler patlıyor.

resim yüklemek için şu siteyi kullanabiliriz.

ImgBB — Upload Image — Free Image Hosting

Resimi yükledikten sonra aşağıda görülen Embed (Paylaşım) Kodları arasından "BBCode(tam görünüm bağlantısı)" seçip linki kopyalayıp buraya mesajınıza yapıştırın resim direkt görünecektir.
    (ekstra bir şey yapmaya gerek kalmaz bu şekilde.)

e60 535d & THE A45 AMG

barakuda26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fiat / Bravo / 1.4 Turbo / Dynamic / 2009 model bravo 89500 km de sahibinden.comda - 762573071

Ön cam orjinal değil değişmiş sol ön taraftan içerden oldukça rahatsız edici rüzgar sesi alıyor. Sol ön far ayağı kırık tamirli farın içi olduğu gibi su alıyor. Sağ arka çamurluk derin boya çatlakları var. 48.500 e ben almadım bu haliyle fiyatı 55 yapmış. Araç ilanda görüldüğü gibi kesinlikle değil. İki parça boyalı diye almaya gittim 6 parça boyalı çıktı. Bizzat gittim hatta ilandaki ekspertizi ben yaptırdım. Mümkünse şikayet edin bu üçkağıtçının ilanını.
    Barış

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fiyat arttırmada bu ara moda oldu heralde çok duymaya başladık

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir arkadaşım baktı buna, alıcı oldu. Ama arabanın kliması çalışmıyormuş, yaptırın alalım demişler galeri de biz karışmayız demiş.

Klima arızası 100 TL ye de çözülür 1000 TL ye de çözülür haklı olarak vazgeçti arkadaşım.

Kmsi bana çok inandırıcı gelmemişti ama sorguladılar doğru çıkmış şaşırdım, direksiyon bu km de bu kadar deforme olmamalı bence.

Hyundai / i30 / 1.6 CRDi / Team / HYUNDAİ İ30 1.6 CRDİ sahibinden.comda - 772298454

mcanx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu araba için Ankara'ya kadar gittim, çok temiz çok bakımlı bütün kronik sorunlar halledildi vs telefonda konuşunca arabanın yanına gittim ekspere sokma ihtiyacı bile duymadan yanından ayrıldım. bilseydim ankara içerisinde bile kalkıp gitmezdim o derece. Niyetlenen olursa bilgisi olsun, 2 kere düşünsün

BMW / 5 Serisi / 520d / M Sport / HATASIZ-BOYASZ BAYİ 520D İC-DIŞ///MSPORT+SUNROF+RECARO sahibinden.comda - 592105015

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mcanx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu araba için Ankara'ya kadar gittim, çok temiz çok bakımlı bütün kronik sorunlar halledildi vs telefonda konuşunca arabanın yanına gittim ekspere sokma ihtiyacı bile duymadan yanından ayrıldım. bilseydim ankara içerisinde bile kalkıp gitmezdim o derece. Niyetlenen olursa bilgisi olsun, 2 kere düşünsün

BMW / 5 Serisi / 520d / M Sport / HATASIZ-BOYASZ BAYİ 520D İC-DIŞ///MSPORT+SUNROF+RECARO sahibinden.comda - 592105015
    bu ara bu kasa baya ilgi görüyor forumda belki alacak olan olur daha detaylı yazsanız daha faydalı olur. Vakit kaybı olmuş üzücü :S

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler