User Tag List

Sayfa 13/38 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
710 sonuçtan 229 ile 247 arası

Konu: Sahibinden İfşaları

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı E90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BMW / 3 Serisi / 320i ED / Modern Line / SAHİBİNDEN TERTEMİZ ACİL SATILIK!!! sahibinden.comda - 794906463

14. fotoğrafta hasar kaydı sorgusu var. oradaki şasi kodunu arattım farklı araç(BMW F30 320i 2015 Mineral-weiss metallic (A96) Sensatec/black/accent red (KCL3) - WBA3J9103FP983900). şasi beyaz renk 2015 başka bir sportline f30a ait.

Böyle dolandırıcılık da yeni moda herhalde. Telefonla görüşünce ne diyecek bakalım
    Vay arkadaş işe bak neler buluyor onun bunun çocukları.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    BMW / 3 Serisi / 320i ED / Modern Line / SAHİBİNDEN TERTEMİZ ACİL SATILIK!!! sahibinden.comda - 794906463

14. fotoğrafta hasar kaydı sorgusu var. oradaki şasi kodunu arattım farklı araç(BMW F30 320i 2015 Mineral-weiss metallic (A96) Sensatec/black/accent red (KCL3) - WBA3J9103FP983900). şasi beyaz renk 2015 başka bir sportline f30a ait.

Böyle dolandırıcılık da yeni moda herhalde. Telefonla görüşünce ne diyecek bakalım
    Bana gelen cevap:

beyaz çıkması imkansız hocam
    27 Şub 2020 09:52
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana gelen cevap:

beyaz çıkması imkansız hocam
    27 Şub 2020 09:52
    mesaj attım ara diye numaramı yazdım aramadı.
    2019 Mazda MX-5

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mesaj attım ara diye numaramı yazdım aramadı.
    Ruhsat resmini istedim, cevap yok
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    BMW / 3 Serisi / 320i ED / M Plus / TURELİ OTOMOTİV den BMW 3 Serisi 320i EDM Plus 2015 model sahibinden.comda - 689445576

Ayrıca bu araç 1hafta önce 175500 idi. galeri 10bin tl ekledi. Bu aracın eksper raporunda yazan şasi kodunu sorgulayınca birebir araçla örtüşüyor.
    BMW F30 320i 2015 Mineral-weiss metallic (A96) Sensatec/black/accent red (KCL3) - WBA3J9106FP985303

renk, koltuklar, geri görüş, jantlar, farlar özetle araçla uygun bir sonuç çıkıyor. Diğer araçta bir bit eniği olduğunu düşünüyorum.
    2019 Mazda MX-5

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    BMW / 3 Serisi / 320i ED / M Plus / TURELİ OTOMOTİV den BMW 3 Serisi 320i EDM Plus 2015 model sahibinden.comda - 689445576

Ayrıca bu araç 1hafta önce 175500 idi. galeri 10bin tl ekledi. Bu aracın eksper raporunda yazan şasi kodunu sorgulayınca birebir araçla örtüşüyor.
    BMW F30 320i 2015 Mineral-weiss metallic (A96) Sensatec/black/accent red (KCL3) - WBA3J9106FP985303

renk, koltuklar, geri görüş, jantlar, farlar özetle araçla uygun bir sonuç çıkıyor. Diğer araçta bir bit eniği olduğunu düşünüyorum.
    Şase numarasının tamamını nasıl buluyorsun?
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Şase numarasının tamamını nasıl buluyorsun?
    BMW için son 7 hane yeterlidir. Attığım ilanda eksper raporunda zaten tamamı yazıyor. son 7hanesi okunaklı idi.

Keza şu ilan:
    BMW / 3 Serisi / 320i ED / 40th Year Edition / BORUSAN OTOMOTİV BMW YETKİLİ SERVİSİNDEN 14.900 KM DE GARAJ ARAC sahibinden.comda - 791701081

BMW F30 320I 2016 ALPINWEISS 3 (300) LEDER DAKOTASCHWARZ (LCSW) - WBA8D5102GK752541

5664'ten son 4 hane geliyor. ve 10. görselde diğerleri belli oluyordu. sorgulama tutuyor. İlandaki araçtaki özellikler neyse onlar yazıyor. Zaten ilan açıklamasına satıcı eklemiş. Onlarla örtüşüyor.

BMW alacaklara tavsiye kesinlikle araç üzerindeki şasi, motor kodunu, ruhsattaki ile karşılaştırsın. uyuşuyorsa bu tarz sitelerden kontrol etsin. Misal araç stoktur. m pakete dışarıda çevrilmiştir. O tarz arabalara m paket parası verilmez maalesef.
    2019 Mazda MX-5

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    BMW için son 7 hane yeterlidir. Attığım ilanda eksper raporunda zaten tamamı yazıyor. son 7hanesi okunaklı idi.

Keza şu ilan:
    BMW / 3 Serisi / 320i ED / 40th Year Edition / BORUSAN OTOMOTİV BMW YETKİLİ SERVİSİNDEN 14.900 KM DE GARAJ ARAC sahibinden.comda - 791701081

BMW F30 320I 2016 ALPINWEISS 3 (300) LEDER DAKOTASCHWARZ (LCSW) - WBA8D5102GK752541

5664'ten son 4 hane geliyor. ve 10. görselde diğerleri belli oluyordu. sorgulama tutuyor. İlandaki araçtaki özellikler neyse onlar yazıyor. Zaten ilan açıklamasına satıcı eklemiş. Onlarla örtüşüyor.

BMW alacaklara tavsiye kesinlikle araç üzerindeki şasi, motor kodunu, ruhsattaki ile karşılaştırsın. uyuşuyorsa bu tarz sitelerden kontrol etsin. Misal araç stoktur. m pakete dışarıda çevrilmiştir. O tarz arabalara m paket parası verilmez maalesef.
    Bir de başka bir site vardı BMW için, fabrikasyon donanımı listeliyordu şase no bazında sana.
    Okumadan imzalamam.....

Omak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir de başka bir site vardı BMW için, fabrikasyon donanımı listeliyordu şase no bazında sana.
    Free BMW VIN Decoder : ///M Decoder

bimmer.work : VIN Decoder for BMW
    e60 535d & THE A45 AMG

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

mehmet6r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hamza_15 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    260a bize opsiyonlar mısın yazsak ne der acaba ?
    MR.EVO53

kado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mehmet6r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    270e müşterisi hazır yazın
    ‎kızlar uzadıkça çirkinleşiyor; kız dediğin 1.60 - 1.75 olacak. 1.85 kız mı olur ya. he bu arada 1.45 de olmaz, o ne lan öle iddaa oranı gibi..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mehmet6r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam malını kıymetlendirmeyi de biliyor.Tam bir profesyonel al-satçı

dorukky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben yazdımhesapno ver kapora atım 240a oksa. Tamam dedı 10dk sonra dedı baskasıkapora verdı uzgunum

mcanx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    W124 E200

babam kendine hobi arabası amaçlı olarak alacaktı, bu sabah bakmaya gitmeden önce satıcı telefonda sadece elektrikli bel şişirmesinin çalışmadığını geri kalan herşeyin aktif olduğunu söyledi. sabahtan gidilip bakıldı, ön cama yumruk atmışlar / değişmeli, sunroof tam kapanmıyor yağmurda su girebilir, koltuk elektriklerinin birinde problem var, far yıkamalar çalışmıyor ve bazı kronik w124 lerde olan çürümeler bunda da var ve bunlara rağmen fiyatta da indirim yapmıyor asla. fotolara aldanıp gidecekler varsa bunları bilip öyle gitsinler

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...6536122/detay/

zyxtellow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün yine bir araca bakmaya gittim, aynı araca bakmaya gidecek olursa boşuna olmasın diye paylaşma gereği duydum, aracın lastikleri kullanılamaz halde 2013 üretim ve neredeyse slick kıvamı almış ayriyetten subapta kaçak var eli kulağında ve yağ soğutucusu bozulmuş radyatör suyu çamur kıvamında ve araç halen değişiklik olmaksızın ilanda satıcı bilmediğini iddaa etti ama bilemiyorum, bu kaçıncı bu şekilde ben artık sayamıyorum insanlara güvenim bitti desem yeridir.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...01814001/detay

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı zyxtellow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün yine bir araca bakmaya gittim, aynı araca bakmaya gidecek olursa boşuna olmasın diye paylaşma gereği duydum, aracın lastikleri kullanılamaz halde 2013 üretim ve neredeyse slick kıvamı almış ayriyetten subapta kaçak var eli kulağında ve yağ soğutucusu bozulmuş radyatör suyu çamur kıvamında ve araç halen değişiklik olmaksızın ilanda satıcı bilmediğini iddaa etti ama bilemiyorum, bu kaçıncı bu şekilde ben artık sayamıyorum insanlara güvenim bitti desem yeridir.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...01814001/detay
    İlan yok artık

Omak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Carolita1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlan yok artık
    Söylüyoruz yararlı olabilmesi için ilanın görselinide paylaşın diye ama gözden kaçıyor sanırım.

İlanlarin linkleri bir süre sonra patlıyor ilan kalkıyor yada yenisi açılıyor.

Bu yüzden tekrar hatırlatalım, iyiliğinizin ebediyen olmasını sağlamak için;

Alıntı Omak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Resim olursa çok çok iyi olur, başka ilan açıyorlar eski ilanlar gözükmüyor linkler patlıyor.

resim yüklemek için şu siteyi kullanabiliriz.

ImgBB — Upload Image — Free Image Hosting

Resimi yükledikten sonra aşağıda görülen Embed (Paylaşım) Kodları arasından "BBCode(tam görünüm bağlantısı)" seçip linki kopyalayıp buraya mesajınıza yapıştırın resim direkt görünecektir.
    (ekstra bir şey yapmaya gerek kalmaz bu şekilde.)

e60 535d & THE A45 AMG

zyxtellow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Omak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Söylüyoruz yararlı olabilmesi için ilanın görselinide paylaşın diye ama gözden kaçıyor sanırım.

İlanlarin linkleri bir süre sonra patlıyor ilan kalkıyor yada yenisi açılıyor.

Bu yüzden tekrar hatırlatalım, iyiliğinizin ebediyen olmasını sağlamak için;
    Haklısınız kusura bakmayın düşünemedim işler güçler derken, araç Manisa'dan ilandaydı, plakası 34HF6579 beyaz 2011 model insignia 1.6t cosmo +sunroof ve dvd800 opsiyonlu kaporta aksamına baktırmadım motor durumu ve lastiklerin bitikligi beni uzaklaştırdı, ilan yayından kalkmış, korkum yag sogutucusu onarılıp, su kabı temizlenip o haliyle birine gitmesin iki gün sonra üzer, araç sahibi bunu yapar mı bilemem, kesin olarak art niyetli demiyorum, ama bilgilerin belki birine faydası dokunur. Bu arada araca Eskişehirde baktık oradan da ilana girebilir iyi akşamlar.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler