User Tag List

Sayfa 19/38 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon
710 sonuçtan 343 ile 361 arası

Konu: Sahibinden İfşaları

furkane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bundan 10 yil oncede sahibinden vardi fiyatlara direk etki eden ozellikle bu son 1 yildan bahsediyorum , evet sifirlar kurlar vs talep vs ama en buyuk etken al-satci. Herkes bi sekilde al-satci oldu artik evdekilerden bile supheleniyorum gizliden yapiyorlarmi diye al-satcilarin yuzunden dukkana gelen arabayi sayisi azaliyor . Sahibinden ilana giriyor araci , al-satcilarin sadece fiyat sormasindan adam fiyat yukseltiyor. Esnaf ciddi olarak rakamlarin artmasini istemez , sermayesi baglaniyor cunku.Evet devlet el atmali ciddi bi vergi kaybi var senede 3 tane sattigin arabadan vergi alinmiyor beyaan edilmedikce. 1. Konu bu , 2. Ise ekspertiz her aracin ekspertizi sahibindene yuklenmeli diye dusunuyorum yine ortaya curukler cikacaktir ama iyi niyetli aracini bilmeyenler duzelir. Gecen gun arac bakmaya gittik 1 boya olabilir dedigi araba 5 boya cikti ama bilgisizlikten arkadas sonra ilanini duzeltti. Bi isin olumsuz bi tarafida bigun aracin ekspertizini istedi musteri anlasmistik once , ekspertizinj attim arabann bana donuyor dioki on camda tas izi var el freni kontrol sag cam acma tusu tutukluk yapiyor bana bunlari soylemedin almaktan vazgectim dio araba 90binde 9binde degil , daha biz neyin hata neyin neyin problem olmadigini cozemiyoruz ekspertizde o yuzden buda hayal oluyor

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oguzhandeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...87733906/detay

2011 E90 M Edition paket 124.000km'deki bu araç sahibini aradım bi fiyat söyledi, üç aşağı beş yukarı araç sahibiyle anlaşırız diyerekten arabamı satılığa koydum ve sattım. Araç sahibi bana sadece bi far tampon ve kaput değişti, iki parça da lokal boya var dedi. Kaputun değiştiği kazanın fotoğrafını yolladı ufacık bi ezikten dolayı değişmişi hakkaten. Bende binici olduğum için sallamadım alalım dedim. Kendi güzelim masrafsız arabamı sattım hemde bu E90'ı kaçırmamak için ucuza sattım. Adamı araştırdım tanıdık da çıktı iki üç kişiden. Araç sahibini aradım 162.5 a hayırlı olsun geliyorum dedim. Yok olmaz bilmem ne dedi ama sonradan tamam gel dedi. Neyse gittim konyaya sabahtan. Araba da Köprülü BMW yetkili servis bakımlııymış. Köprülü BMW'nin sahibi de bizim müşterimiz. Dedik iyi arabayı da bedava gösteririz alır geliriz. Neyse çocukla buluştuk arabayı gördüm uzaktan, iyi güzel bi problem yok. İçine bindim gayet iyi temiz ufak tefek problemler var ama hallolmayacak şeyler değil. Lastikler çok iyi dedi 2014 tarihli çıktı neyse dedim ağzımı açmadım. O arada plaka ayırttım, plaka için telefon geldi plakanız ayrıldı diye. Plaka ayrıldı dedim o arada araç sahibinin yanındaki eleman abi bi gösterseydik ne bu acele dedi. Ben orda bi şüphelendim. Dedim hadi Köprülü'ye arabayı gösterelim. Çocuk da dedi ki gösterelim abi dediğimizin dışında birşey yok iki parça lokal boya, kaput far tampon değişen ve iki airbag değişti dedi. NEY???? dedim. Tabi abi söyledim ya dedi. Ne diyon sen, bana böyle birşey desen bırak gelmeyi aramam bile bi daha dedim. Yok ben herkese söylüyorum, acaba sana mı söylemedik dedi başladı dansözlüğe. Ben de arabayı almaya gitmeden önceki akşam bi arkadaşa arattırdım en son fiyat 167 dedi ve airbagleri ona da söylemedi. Dedim ki dün seni arayana söyledin mi dedim?? Ses yok. Sonradan uyandım tabii, bu kaputun değiştiği airbag açan kazayı serviste yaptırmamış, parçaları almış dışarıda yaptırmış 2013 yılında 22.000 TL hasar kaydı var. Sonradan anladım ki araba aslında airbag açtığı için pert. Perte çıkmasın diye dışarıda yaptırmış. Sinirlerim nası zıpladı. Yanımda arkadaşım var. Nerdeyse kavga edecez. Zaten çocuk eminim tırstı yanında bi elemanla geldi. Allahından bul dedim. O kadar da zengin bi bebe, petrolleri falan var. Ben yandım siz yanmayın.

Mesaj yazdım son fiyat ve airbag için, arkadaştan gelen cevap aşağıdaki gibi, lazım olursa SS atarım isteyene.

Vebal falan demiş ama bana samimi gelmedi açıkçası. Vebal diye düşünen adam ilana yazar airbag açtığını.

Şase direk vs hiç bir yerinde işlem olmadı yetkili servis dahil tüm eksperlere gösterilebilir. Sadece sensöre gelmesinden dolayı airbag açılmıştı onuda orjinali ile değiştirttim.
    Muhtemelen eksper vs hiç kimse bilemez airbagleri orjinal olduğu için ama bu işler veballi bilirsiniz o yüzden söylemek lazım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesaj yazdım son fiyat ve airbag için, arkadaştan gelen cevap aşağıdaki gibi, lazım olursa SS atarım isteyene.

Vebal falan demiş ama bana samimi gelmedi açıkçası. Vebal diye düşünen adam ilana yazar airbag açtığını.

Hocam benle olan konuşmayı yolluyorum. Vebale girmek istemeyen ilana yazar, arayana söyler sormadan. O işi geçsin.

TLH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tbekler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi güncel çekelim şuna, ilan kaldırıp haftalar sonra ilan koyunca seni unutacağımı mı sandın ?

Bıkmadan usanmadan ifşa edeceğim seni.

Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

TLH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zuhahahahaha

Eğlence çıktı

tuned by @Yasindavulcu

ŞOPAR AHMETE SEVGİLERLE

Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Bu saattten sonra kimse o kadar yakan, eski modelleri arabaya o parayı vermez elinde patlasın. O parayı verecek adam zaten gider başka araba alır.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

2011 E90 M Edition paket 124.000km'deki bu araç sahibini aradım bi fiyat söyledi, üç aşağı beş yukarı araç sahibiyle anlaşırız diyerekten arabamı satılığa koydum ve sattım. Araç sahibi bana sadece bi far tampon ve kaput değişti, iki parça da lokal boya var dedi. Kaputun değiştiği kazanın fotoğrafını yolladı ufacık bi ezikten dolayı değişmişi hakkaten. Bende binici olduğum için sallamadım alalım dedim. Kendi güzelim masrafsız arabamı sattım hemde bu E90'ı kaçırmamak için ucuza sattım. Adamı araştırdım tanıdık da çıktı iki üç kişiden. Araç sahibini aradım 162.5 a hayırlı olsun geliyorum dedim. Yok olmaz bilmem ne dedi ama sonradan tamam gel dedi. Neyse gittim konyaya sabahtan. Araba da Köprülü BMW yetkili servis bakımlııymış. Köprülü BMW'nin sahibi de bizim müşterimiz. Dedik iyi arabayı da bedava gösteririz alır geliriz. Neyse çocukla buluştuk arabayı gördüm uzaktan, iyi güzel bi problem yok. İçine bindim gayet iyi temiz ufak tefek problemler var ama hallolmayacak şeyler değil. Lastikler çok iyi dedi 2014 tarihli çıktı neyse dedim ağzımı açmadım. O arada plaka ayırttım, plaka için telefon geldi plakanız ayrıldı diye. Plaka ayrıldı dedim o arada araç sahibinin yanındaki eleman abi bi gösterseydik ne bu acele dedi. Ben orda bi şüphelendim. Dedim hadi Köprülü'ye arabayı gösterelim. Çocuk da dedi ki gösterelim abi dediğimizin dışında birşey yok iki parça lokal boya, kaput far tampon değişen ve iki airbag değişti dedi. NEY???? dedim. Tabi abi söyledim ya dedi. Ne diyon sen, bana böyle birşey desen bırak gelmeyi aramam bile bi daha dedim. Yok ben herkese söylüyorum, acaba sana mı söylemedik dedi başladı dansözlüğe. Ben de arabayı almaya gitmeden önceki akşam bi arkadaşa arattırdım en son fiyat 167 dedi ve airbagleri ona da söylemedi. Dedim ki dün seni arayana söyledin mi dedim?? Ses yok. Sonradan uyandım tabii, bu kaputun değiştiği airbag açan kazayı serviste yaptırmamış, parçaları almış dışarıda yaptırmış 2013 yılında 22.000 TL hasar kaydı var. Sonradan anladım ki araba aslında airbag açtığı için pert. Perte çıkmasın diye dışarıda yaptırmış. Sinirlerim nası zıpladı. Yanımda arkadaşım var. Nerdeyse kavga edecez. Zaten çocuk eminim tırstı yanında bi elemanla geldi. Allahından bul dedim. O kadar da zengin bi bebe, petrolleri falan var. Ben yandım siz yanmayın.

Şikayet ettim, sizde edin. İlan kapatılsın aklı başına gelir belki bir daha ilan açarken.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evde anahtar, saat, telefon...vs arayacağım zaman ilk seni arayacağım
    Anacım ne yaptın ,otomobile, alana ve satana gps mi taktın ne yaptın
    abi genelde bütün arabalarımın seceresini ilanlardan tutarım. 95 de sattığım Sierra 2.0 bile 4 sene öncesine kadar takibimdeydi kaybettim. A6 yı da kaybettim Fabia belli. Corona hurdada. Fiesta izmirde. Saxo VTS de hurdada. Çalınan S40 T4 en son önü başka arabada arkası başka arabada motor bloğu bi tamircide çıktı.
    IN BOOST WE TRUST

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi genelde bütün arabalarımın seceresini ilanlardan tutarım. 95 de sattığım Sierra 2.0 bile 4 sene öncesine kadar takibimdeydi kaybettim. A6 yı da kaybettim Fabia belli. Corona hurdada. Fiesta izmirde. Saxo VTS de hurdada. Çalınan S40 T4 en son önü başka arabada arkası başka arabada motor bloğu bi tamircide çıktı.
    Kanka keşke zamanında babam Vectra'yı satarken plakayı sana söyleseydik Bizden alan adamdan itibaren mi yoksa bizden alan adamın sattığı kişi veya kişilerden itiabren mi mı oldu artık nasıl oldu bilemiyorum ama boyuna bize vergi borcu çıkıyordu. En son araya tanıdıkları sıkıştırdık da otomobil, plaka...vs hepsi öyle sistemden düşmüştü. (babam sağolsun noterden yaptığı satış kağıdını da imha ettiğinden o yol da kapanmıştı.) Otomobil hiç plaka değişmeden 10 küsür kere el değiştirip TR turu atmış

Omak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

sahibindencim e gönderdin mi?

diğer arkadaşın mesajlaştığı resimle beraber (airbagleri orj ile değiştirdim vebal hesabı yazdığı mesaj) gönder oradan da binlerce insan görsün bari o arabayı o fiyata satmak neymiş akıllansın az.
    e60 535d & THE A45 AMG

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Omak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sahibindencim e gönderdin mi?

diğer arkadaşın mesajlaştığı resimle beraber (airbagleri orj ile değiştirdim vebal hesabı yazdığı mesaj) gönder oradan da binlerce insan görsün bari o arabayı o fiyata satmak neymiş akıllansın az.
    Hocam mesaj attım ama görmediler. Sanırım çok fazla mesaj alıyorlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu araca bugun ekspertiz yaptirdim.
    Sahibinin soyledigi “ sag camurluk degisti” ,
    5664 sorgulamasi “ on 3 parca degisen” cok onemsemedim, yetkili servis degistirmistir. 97 model aracta olur dedim.
    Ekspertiz sonucu “ usttekilere arti olarak tavan dahil boyali, toplamda 5 parca degisen ve on sasileede saglam islemli cikti”
    Sahibinin bunun ustune soyledigi “ iste bende araci baktirmadan aldim, bende bilmiyordum .... vs. “
    Sonucda kaybedilen; yanan kapora + ekspertiz masrafi, kazanilan ise bir aci tecrube oldu

SAHİBİNDEN TEMİZ BMW 316İ COMPACT
    İlan No: 826750611
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...26750611/detay

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Coupe2836 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5664 sorgulamasi “ on 3 parca degisen” cok onemsemedim, yetkili servis degistirmistir. 97 model aracta olur dedim.
    Ekspertiz sonucu “ usttekilere arti olarak tavan dahil boyali, toplamda 5 parca degisen ve on sasileede saglam islemli cikti”
    Sahibinin bunun ustune soyledigi “ iste bende araci baktirmadan aldim, bende bilmiyordum .... vs. “
    Sonucda kaybedilen; yanan kapora + ekspertiz masrafi, kazanilan ise bir aci tecrube oldu

İlanı hala güncellememiş. Hiç inandırıcı gelmiyor böyleleri.
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlanı hala güncellememiş. Hiç inandırıcı gelmiyor böyleleri.
    Aslinda mevzu daha uzun ben kisa kestim. Arac Adananin ilcesi Ceyhanda, kardesime rica ettim cumartesi gunu ogleden sonra araca bakmaya gitti. Arac cok temiz, cok iyi dedi. Bende “tamam, o zaman ordan sanayiye goster alalim dedim.” Dis Hekimi arkadasiyla gidiyor, Dis Hekimi arkadasida benim burda hastam var tamirci ona gidelim diyor. Arabayi ustaya goturuyorlar, usta kaputu bile acmiyor. Bu adam hasta son vida sikilana kadar basinda bekler, bu arabaya bakmaya gerek yok, alin ( ben zaten burada suphelendim) diyor. Bende gidin bir kaportaciya gosterin o zaman dedim. Heryer kapandigi icin gosteremediler, kapora verip bugun icin sozlestik. Bende kardesime “ lutfen bi 5 dakikada olsa ekspertiz e baktir, icim rahat etsin dedim”.
    Sonuc olarak yaklasik 10 yildir araca bindigini ve cok titiz oldugunu soyleyen birisi saselerinin islemlli oldugunu bilmez mi? Hadi yine temiz kalple dusunuyorum, madem bilmiyordun neden ekspertiz yapilirken utanip sikiliyorsun suratinin sekli degisiyor? Hepsini gectim, dediginiz gibi neden ilani duzeltmiyorsunda insanlarin zamanini - parasini - baskalarina guven duygusunu caliyorsun. Neyse boylelerini Allah islah etsin insallahda baskalarinin canida yanmasin.

zOnstyLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Kaporayı neden yaktınız ki ? 5 parca değişen cıkmıs arabada. Ekspertiz ucretini ödemeniz bile lutuf olur o kişiye..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zOnstyLe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaporayı neden yaktınız ki ? 5 parca değişen cıkmıs arabada. Ekspertiz ucretini ödemeniz bile lutuf olur o kişiye..
    Kapora 200₺, ekspertiz 200₺ ydi hocam, 3 kurusa tamah eden adamlar icin daha fazla can sikmaya gerek yok. TV lerde hergun gorup Allah bizi bunlardan esirgesin dedigimiz haberlerde zaten boyle serefsizlere uymakla cikiyor. Sagligimiz Huzurumuz oldugu surece daha fazlasini cok sukur kazaniriz.

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kapora 200₺, ekspertiz 200₺ ydi hocam, 3 kurusa tamah eden adamlar icin daha fazla can sikmaya gerek yok. TV lerde hergun gorup Allah bizi bunlardan esirgesin dedigimiz haberlerde zaten boyle serefsizlere uymakla cikiyor. Sagligimiz Huzurumuz oldugu surece daha fazlasini cok sukur kazaniriz.
    Uygun bir dille ben kaporayı geri isterdim yerinizde olsam. Biz aracı seninle farklı konustuk arac bu sekilde cıktı bana uymaz kaporamı ver baska araba bakayım derdim. Mırın kırın ederse de en kötü haram eder dönerdim.
    Böyle böyle yüz bulup dolandırıcılığa özeniyorlar. Sen o 200 lirayı emeksiz mi kazandın da yarım gununu harcadığın halde yalan soyleyen birisine sorgusuz verecen. Yapmayın emeğinize sahip cıkın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi ben arabayı ustasına gösterdim motor bizde yapıldı kullanıcı hatası olmadığı sürece garantisi var sahibi zaten titiz sorun çıkarmaz bu araba dedi. İzmirden aldım daha balıkesirde kol çıkardı. Araba geri izmire gitti usta müşteri yağ pompasını değiştirmemiş bana motorda yağ pompası bozulduğu için kol çıkarmış dedi. Satan kabul etmiyor usta kabul etmiyor. Mahkemeye versen 3 sene. bi dünya geri alamayacağın avukatlık ve mahkeme bilirkişi ücreti. Araba istanbula geri motor inmiş vaziyette dünya kadar parçası eksik geldi. Fren hidroliği yağ haznesi hidrolik direksiyon yağ haznesi klima kompresör ayağı triger kapağı daha bir sürü eksikle geldi. Aldığımda varyatör sesi yoktu motoru topladık üst kapaktaki varyatörü taktık araba bildiğin traktör. Aldığımda tekleme yoktu 8 bobinin 3 ü bozuk gelmiş. Külbültür kapağı kırıkmıydı daha önceden bilemiyorum külbültür kapağı kırık öylesine tamir edilmiş yağı buji kanalına veriyordu. Motor yapıldığında bujiler değişmiş bende çıkan bujiler çöp. Arabayı bildiğin 0 ladım her parçasına kadar. Piyasada şu anda ne tanımadığım ustaya inanırım nede ekspertizcilere. Ekspertizde şase ucu işlemli ama çizgisinde bişey yok dedi herifler. Evet çizgide bişey yok ama arabanın ön tarafı yamuk radyatör yerine oturmuyordu. Benim ustada bana söylemedi yeni motoru topladı koydu üstüne. Sonra sağolsun Sportivo Yılmaz servis yaparken gösterdi. Arabanın önü yamuk lan diye. Radyatörün bir ayağı boştaydı. Bide onu çektirdik yerine. Arabanın izinde bir şey yok. Rot çizgisi oturuyor ama ön uç kısım yamukmuş.
    IN BOOST WE TRUST

jRMix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi ben arabayı ustasına gösterdim motor bizde yapıldı kullanıcı hatası olmadığı sürece garantisi var sahibi zaten titiz sorun çıkarmaz bu araba dedi. İzmirden aldım daha balıkesirde kol çıkardı. Araba geri izmire gitti usta müşteri yağ pompasını değiştirmemiş bana motorda yağ pompası bozulduğu için kol çıkarmış dedi. Satan kabul etmiyor usta kabul etmiyor. Mahkemeye versen 3 sene. bi dünya geri alamayacağın avukatlık ve mahkeme bilirkişi ücreti. Araba istanbula geri motor inmiş vaziyette dünya kadar parçası eksik geldi. Fren hidroliği yağ haznesi hidrolik direksiyon yağ haznesi klima kompresör ayağı triger kapağı daha bir sürü eksikle geldi. Aldığımda varyatör sesi yoktu motoru topladık üst kapaktaki varyatörü taktık araba bildiğin traktör. Aldığımda tekleme yoktu 8 bobinin 3 ü bozuk gelmiş. Külbültür kapağı kırıkmıydı daha önceden bilemiyorum külbültür kapağı kırık öylesine tamir edilmiş yağı buji kanalına veriyordu. Motor yapıldığında bujiler değişmiş bende çıkan bujiler çöp. Arabayı bildiğin 0 ladım her parçasına kadar. Piyasada şu anda ne tanımadığım ustaya inanırım nede ekspertizcilere. Ekspertizde şase ucu işlemli ama çizgisinde bişey yok dedi herifler. Evet çizgide bişey yok ama arabanın ön tarafı yamuk radyatör yerine oturmuyordu. Benim ustada bana söylemedi yeni motoru topladı koydu üstüne. Sonra sağolsun Sportivo Yılmaz servis yaparken gösterdi. Arabanın önü yamuk lan diye. Radyatörün bir ayağı boştaydı. Bide onu çektirdik yerine. Arabanın izinde bir şey yok. Rot çizgisi oturuyor ama ön uç kısım yamukmuş.
    Konudan bağımsız ama hatırlıyorum konunuzu. Hatta tamircide foruma üyemiydi öyle bir şeydi. Ne oldu son durum siz toplayıp mı bindiniz?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler