User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
26 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Balıkesir Bölgesi Yazlık Ev alma hkk. Bilgi

BaybuRtlu69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Exclamation Balıkesir Bölgesi Yazlık Ev alma hkk. Bilgi

Arkadaşlar merhaba.

Balıkesir bölgesi (Gömeç, Altınova, Ayvalık, Edremit, Altınoluk, Assos taraflarında) Bir yazlık Ev/Villa alma düşüncemiz var.

O bölgeyi pek bilmediğim için sadece Sahibinden ilanlarından bakabiliyorum ama, tanıdık bildik ev veya emlakçı bana yardımcı olabilecek doğru bir karar vermemde yardımcı olabilicekleriniz varmıdır aramızda ?

Yazlık konusunda önceliğim, denize yakınlık ve deniz görmesi...

Bütçe max 800.000 Tl civarı, hem bu bütçeyi ayırıp ileride değer kaybetmeyecek güzel yer önerileriniz varsa yardımınızı rica ederim..

Şimdiden teşekkürler
    Emre Kalkan

CeM öZeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle merhaba. Bu bölgelerin içinde en fazla prim yapan ve en fazla rağbet gören yer Ayvalık. Diğer bölgelere nazaran kışında daha hareketli. Ama içlerinde en pahalı yerde yine Ayvalık. 800 bin tl ye kadar dediğimiz zaman Ayvalık Camlik bölgesinde denize minimum 300+ metre mesafede 10+ yaş villa bulabilmek mümkün. Sarımsaklı bölgesinde yine villa veya max 450-500 bin tl ye kadar sıfırdan tutun her türde daire bulabilmek mümkün. O paralara Cunda adasında güzel biryer bulabilmek pek mümkün değil. Fakat Lale adasında bulunabilir. Allah gönlünüze göre versin.

AhmetKadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O paraya bikac tane devremulk alip kirasiyla istedigim villa yazlikta istediğim kadar kalırdım
    Ex: '08 Legacy SportWagon

Next:
    '03 BMW E39 530i
    http://www.techturkey.com/forum/otom...ml#post8600936

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bahsettiğiniz konumda yaşayan ve devre mülk devre tatil işinin içerisinde olan biri olarak söylüyorum.

Ayvalık gereksiz pahalı getiri olarak baktığında 3 aylık güzel kiralara verilebilir ama şuan günü birlik kiralar revaçta.

Türkiyenin neresinde olursanız olun hangi firmadan alırsanız alın kira işi garanti ve devamlı bir gelir kaynağı değil iyi ölçün iyi biçin derim.

Devre mülk devre tatil işinde hakkıyla yapan bir elin parmağını geçmez.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı miNNic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bahsettiğiniz konumda yaşayan ve devre mülk devre tatil işinin içerisinde olan biri olarak söylüyorum.

Ayvalık gereksiz pahalı getiri olarak baktığında 3 aylık güzel kiralara verilebilir ama şuan günü birlik kiralar revaçta.

Türkiyenin neresinde olursanız olun hangi firmadan alırsanız alın kira işi garanti ve devamlı bir gelir kaynağı değil iyi ölçün iyi biçin derim.

Devre mülk devre tatil işinde hakkıyla yapan bir elin parmağını geçmez.
    Edit Kusura bakmayın tamamlayamadım.

Burhaniye örende öğretmeneler mahallesi veya ören plajlarına yakın güzel triplex bulabilirsiniz. Hatta nokta atışı olsun derseniz Burhaniye Pelitköy doğru adres olur. Altınolukta denize yakın yeni bina ( 5-10 yaşın altında ) zor bulunur ALtınoluk köyü tarafında deniz manzaralı bulabilirsiniz oda denize mesafeli. Tercihlerinize Küçükkuyu Assos behramkale kısmınıda ekleyin. Olaki akçay altınkum felan derler koşarak uzaklaşın

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı CeM öZeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle merhaba. Bu bölgelerin içinde en fazla prim yapan ve en fazla rağbet gören yer Ayvalık. Diğer bölgelere nazaran kışında daha hareketli. Ama içlerinde en pahalı yerde yine Ayvalık. 800 bin tl ye kadar dediğimiz zaman Ayvalık Camlik bölgesinde denize minimum 300+ metre mesafede 10+ yaş villa bulabilmek mümkün. Sarımsaklı bölgesinde yine villa veya max 450-500 bin tl ye kadar sıfırdan tutun her türde daire bulabilmek mümkün. O paralara Cunda adasında güzel biryer bulabilmek pek mümkün değil. Fakat Lale adasında bulunabilir. Allah gönlünüze göre versin.
    Siz yetkili bir abimize benziyorsunuz, Çamlıkta denize sıfır 3 kat bulabilir miyiz hocam geniş bahçeli? Sarımsaklıda otel filan da olur 40+ odalı.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

delta0o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sanırım arkadaş kiralamak için yazlık olarak kullanmak için düşünüyor.Bende nacizane Ayvalık'ta şurayı önerebilirim ama o bölgenin tam ismini bilmiyorum.Ayvalık içinden Balıkesir tarafına doğru gidilen merkezine 10-15 dakika uzaklıkta bir bölgesi var.Genellikte site şeklinde yazıklar var,çok sakin ve denize çok yakınlar.Aşırı beğenmiştim.
    TeKS@S

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sakin olsun diyosan kafa dinliycem diyosan altınova çok iyi,yok ben eglence hareket olsun diyosan sarımsaklı bu iki yeri tek geçerim 20 yıldır dikili il sınırına kadar gitmediğim sahil kasabası beldesi kalmamıştır ,erdekten tutunda edremit körfezinde ,zmir dikili il sınırına kadar kadar,buna marmarası adası gökçeada bozcaada avşa adası da dahil ,bursa balıkesir çanakkale il ve ilçeleri bize baglı oldugundan hemen hemen her yeri çok iyi bilirim ,haa çanakkale tarafıda dersen lapseki yi tavsiye ederim şunada yükselen deger olarak görüyorum altyapı içmesuyu ve arıtması baştan aşaşgı komple yenilenmiş bi tatil beldesi olaraka gelecek vadediyor
    PROSTOCK GARAGE

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kış aylarında kalma isteği yoksa, sezonluk 10-12 bin civarı kiraya vereyim arada da ben gider kalırım gibi bir beklenti varsa.

Cebeci tarafını öneririm. 2 sene önce yazlık aldık oradan, Kiralık bulmak dert, günlük 200-350 arası kiralıklar özellikle tatil dönemlerinde çok revaçta.

Bütçe olarak yazdığınız rakamın çok altına sahip olabilirsiniz. İstanbula ulaşım çok sıkıntılı değil, Marmara bölgesinde de denize girilecek daha iyi bir sahil olduğunu düşünmüyorum.

Hafta içi yerlisi olur genelde gayet keyifli vakit geçirirsiniz. İlgilenirseniz kendi ilanım da var özelden iletebilirim.

react1ve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bölgenin en eskilerinden bir ailenin bireyi olarak detaylı bilgi verebilirim. İstanbulda yaşamamıza rağmen malımız mülkümüz hala orada,akrabalarımız Assos,Kçüçükkuyu,Altınoluk ve yakın yerleşim yerlerinde ikamet etmeye devam ediyor. Satılık yerimizde var fakat ayırdığın max bütçenin bi kaç katı. ***** denize sıfır sayılı yerlerden olmasından ötürü. O bölgeler hakkında bilgi almak istersen her konuda yardımcı olabilirim.
    Life is just a dream on the way of death!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bizim yazlık altınolukta. Denize 0 yeni bir site 600-700 arası daire fiyatları var. Güzel villalar 1.5 milyondan falan başlıyor.

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dinlence amaçlı mı yoksa yaz sezonunda hareketli bir zaman geçirmek için mi düşünüyorsunuz ?

Ona göre konum önerelim.
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Niyet sadece yazlıksa 17 yıllık ayvalık civarı tecrübesi ile yardımcı olabilirim..

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ben marmara denizine kıyısı olan hiçbir yerden yazlık almazdım senin yerinde olsam diyorum
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bkz: google maps ayvalık..

Wromm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben marmara denizine kıyısı olan hiçbir yerden yazlık almazdım senin yerinde olsam diyorum
    Marmara derken ?

Altınolukta yazlığımız var vali konağı bölgesinde. Çarşısı fena değildir ama gece hayatı yoktur aile kasabasıdır diyebilirim. Almancı sayısı fazladır. Daha hareketli bir yer istersen Ayvalık ama rakamlar yüksek yazlık olarak bulman zor. Denize uzak yerlerde belki.

Daha sakin yer istiyorsan assos tarafı uygun kamp filan yerleri de çoktur. Rakamlar hakında bilgim yok. Altınoluk konusunda detaylı bilgi istersen yardımcı olurum.
    'barmene fal baktırdım / üç votka kadar / her şey güzel olacak dedi!'

altima - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    altınoluk, küçükkuyu, assos bu taraflar sessiz sakin yerlerdir,,

kayınpederin yazlığı var 20 yıldır çok memnunlar.. yazın kalabalıktır, hareketlidir, ama dediğim gibi genelde sakin bir yerdir. denizi vs güzeldir, arkan kaz dağları.. türkiyedeki en güzel zeytin ve zeytinyağı merkezidir.

10km ileride akçay var.. yaz kış hareketlidir güzel yerdir.. yazın birçok plaka 34 tür..

altınoluk akçay arası,, birçok yer görmek mümkündür. güre tarafları son zamanlarda baya prim yaptı,

az daha ilerlersen kadıköy avcılar tarafları (edremite giderken bu ilçeler gerçekten var) son zamanlarda prim yapan diğer yerler.

gidip gör, ne kadar yorum yapılsada, kişinin alacağı yeri görmesi bir farklı olur.. ne bilim içine sinmez yada ""şurası değilde burası daha iyiymiş"" deersin.

Saygılar
    Rıdvan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    suyu soguk ve genel olarak cok ruzgarlı bir bolge ben her sene sarımsaklıya gidiyorum oralarda villa vs denize 0 cok gormedim. ama bir yazlık alacak butcem olursa aynı bolgeye bakacagım kesin.
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    Polo gti 56.8 best ''korfez''
    Octavia vRS 56.7 best ''korfez''
    SOY TÜRKİYE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Küçükkuyu, Assos tarafında kaliteli site konseptinde yazlık var mıdır? Geçtiğimiz yaz 2 defa gittim, sessiz sakinliğine vuruldum ama gördüğüm kadarıyla satılan evler daha çok müstakil arsa içinde şahıslar tarafından yapılıp satılan evler, site tarzı bildiğiniz yerler varsa yazarsanız sevinirim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler