User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
44 sonuçtan 39 ile 44 arası

Konu: isyan mı edelim

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sıfır fiyatları düşmeden kesinlikle bu piyasa düşmez başka yolu yok tek yol ötv indirimi oda şuan mümkün gözükmüyo. Elimizdekilere sahip çıkabilsek bari.

Agustos ta 2016 Leon fr aldım 26 binde hatasız büyük ekran seat sound ses sistemli 125 lik manuel 95.750 ye aldım aynı aracın emsalleri 120 lira şuan.

Araba arayanlara tavsiyem peugeot 207 ve 206 bakmaları diğer araçlara göre aşırı yükselmedi fiyatları 35-45 bandında güzel bir dizel 207 alabilirsiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı i-vtec07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sıfır fiyatları düşmeden kesinlikle bu piyasa düşmez başka yolu yok tek yol ötv indirimi oda şuan mümkün gözükmüyo. Elimizdekilere sahip çıkabilsek bari.

Agustos ta 2016 Leon fr aldım 26 binde hatasız büyük ekran seat sound ses sistemli 125 lik manuel 95.750 ye aldım aynı aracın emsalleri 120 lira şuan.

Araba arayanlara tavsiyem peugeot 207 ve 206 bakmaları diğer araçlara göre aşırı yükselmedi fiyatları 35-45 bandında güzel bir dizel 207 alabilirsiniz.
    35 45 bandında düzgün 207 bulunamuyor pek artık

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bacanağa araba alıcaz diye bi kaç yerde yazmıştım
    kısmet olmadı o gün almak kadjar arıyorduk
    bebe kafayı sıyırdı kadjar forumlarına üye olup millete salça oldu etti bursadan 144e bi araba aldı
    1 hafta bindi 152500e verdi arabayı
    şimdi yine araba bulamıyor o ayrı mesele çünkü sattığını yerine koyamıyorsun ama ilanlara düşmemiş arabalara salça olmak çok mantıklı
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben bayadır tamamen zevk için senede bazen 1 bazen 2 kere araç değiştiriyorum. Şu an inanılmaz saçma bir piyasa var. sıfır araç bayilerde yok , ikinci el araç sattığınız gün 20 bin TL arabasına göre 70-80 üstüne koyuyor. Koştura koştura haftasonu bindiğim spor aracımı değiştirdim , 2 sene daha araba almayı düşünmüyorum. Günlük arabamı değiştiremiyorum temiz arabalar bir günde uçuyor , 1 hafta sonra 20 bin üstüne ilan açılıyor , herkes rant peşinde.

Yani diyeceğim o ki , şu an kapanın elinde kalıyor , bir kaç ay sonra bırakın yüksek fiyatları alacak düzgün 2. el araç bile bulamayacaksınız.

Cimmeria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    almayin o zaman, satmayin. isyan edin tepki gosterin, hem sikayet edip hem de duzenin icinde kalmaya devam etmenin bir manasi yok ki.

Emre İlbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Günlük kullandığım arabamın 5. yılı, geçen yıl bir ara kaşıntı tuttu, favorimde ki araçlar 1 ay gibi bir sürede +10 bin ekleyince, en iyisi bildiğin araba dedim vazgeçtim, hali hazırda kullandığınız araç çok sorun çıkarmıyorsa, kullanmaya devam etmek en iyisi, çünkü abime uzun süre araba aradık, düzgün otomobil yok gibi bişey, nadiren temiz araba düşüyor, onlarında fiyatı allahuekber dağlarında, mecburen en az 7-8 bin pahalıya bir araba almak zorunda kaldık

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler