User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
36 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: N11 ifşalari-ürün alinmayacak firmalar.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

N11 ifşalari-ürün alinmayacak firmalar.

Bir yakınım opel antara aldı, ben de hayırlı olsun hediyesi olarak paspas almak istedim.

Elden arayıp uğraşmamak için n11 deki 3 satıcıya mesaj attım bu gün kargo yapılır mı diye, önce bu arkadaşlar döndü. Ben de hemen sipariş ettim.

Adamlardaki pişkinlik de diz boyu gerçekten.

Firma adı: KUZEYOTO

Kesinlikle denk gelirseniz bu adamlardan mal almayın, etrafınızda da kim varsa aldırmayın.

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sanki isveçte yaşıyorsun he...
    sen 34 yıldır ben 32 yıldır profesyonel olarak TC vatandaşıyız ,artık bunlara alışık olup çok şee etmemen lazım
    médiocrité partout

Burak53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sonuç olarak kargoya verilmiş mi o gün?
    https://www.instagram.com/rr_ek_project/
    inananlar mutludur, şüphe edenler ise bilgili.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende fastelk isimli firmadan çok çektim. Güç bela iade ettirebildim siparişi.
    Tezgah ta hazır.
    İade ettiğim ürün onlara hasarlı gelmiş güya.

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir yakınım opel antara aldı, ben de hayırlı olsun hediyesi olarak paspas almak istedim.

Elden arayıp uğraşmamak için n11 deki 3 satıcıya mesaj attım bu gün kargo yapılır mı diye, önce bu arkadaşlar döndü. Ben de hemen sipariş ettim.

Adamlardaki pişkinlik de diz boyu gerçekten.

Firma adı: KUZEYOTO

Kesinlikle denk gelirseniz bu adamlardan mal almayın, etrafınızda da kim varsa aldırmayın.

Ben soruya cevap kadar usluba da bakarım.Adama 1 sayfa yazı yazıyorum parça ile ilgili, parça numarasına varıncaya kadar yazıyorum. Diyorum ki şöyle böyle olmalı. Tek kelime yazmış. ''Var''
    En son böyle bir paçalık aldım. 30 kez söyledim. Hb araç için olacak diye. Station araç için olan geldi. Kafayı yedim yolladım. Kargo ücretini de kesmiş de öyle havalemi geri yollamış. Lanet olsun sizin gibi esnafa dedim.

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İyi niyetle düşünürsek; kargoya teslim etmiştir, şube henüz işleme koymamıştır ya da ertesi güne sarkıtmıştır. 10 kargo bıraktığınızı düşünün. Her birini beklemek vakit kaybı olacaktır. Şubede sırayla okutulup kargo kodu oluşturulur. n11'e de otomatik olarak düşer kargo bilgisi.

Tabii kargoya vermemiş de olabilirler. Fakat böyle riskli durumlarda aynı gün teslim edene dahi güvenmemek lazım. İndirim çılgınlığından sonra kargoların düzeni bozuldu çünkü. Fazlasını ödeyip elden almak en iyisi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arda35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi niyetle düşünürsek; kargoya teslim etmiştir, şube henüz işleme koymamıştır ya da ertesi güne sarkıtmıştır. 10 kargo bıraktığınızı düşünün. Her birini beklemek vakit kaybı olacaktır. Şubede sırayla okutulup kargo kodu oluşturulur. n11'e de otomatik olarak düşer kargo bilgisi.

Tabii kargoya vermemiş de olabilirler. Fakat böyle riskli durumlarda aynı gün teslim edene dahi güvenmemek lazım. İndirim çılgınlığından sonra kargoların düzeni bozuldu çünkü. Fazlasını ödeyip elden almak en iyisi.
    Tatmin edici bir cevap alsam inan beklemek mesele değil, zaten olan oldu.

Ama cevaplar da bi enteresan. Kargo gönderi numarasını müşteririn sorguladığı ne zaman görülmüş

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kuzeyoto bunu beğendi.

kargolrda cok enteresan. gecmıs zamanda. bir ctesı gunu saat 12 de kargo subesıne ulastım . konuşma aynen şu şekilde.

b- hanfendi kargom şubede görünüyor neden teslim olmadı.
    k- bugun yarım gün calısıyoruz dolayısıyla sadece öenmli olanları teslim ediyoruz.
    b- kargomun önemsiz olduğunu nasıl anladınız ?
    k-???

kargosununda satıcısınında köküne kibrit suyu.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    T.C Simülasyonu başarısız.

ozoozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu hareketin aynısını amazon veya ebay de bir satıcı yapsa, paspas'ın 10 katı bedel + paspas hediye olacak şekilde para teklif edilir ve negatif feedback'i kaldırmanız rica edilir.

Ancak bu tarz dallamalara imkan tanıyan e-ticaret siteleri ve bu tarz öküzler buralarda yer aldığı sürece müşteri memnuniyeti ve o imrenilen e-ticaret Türkiye'ye gelmeyecek.
    ABO TRADING
    STR

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi kusura bakma ama senin tavrın yanlış.

N11'den alışveriş yaptığında satıcı paneline sipariş düşer. Fatura yazılıp n11'in vereceği kod ile kargoya verilir. Satıcının elindeki 9xx ile başlayan kod zaten senin işine yaramaz. Siparişler kargoya verildiğinde kargocu sisteme kodu girip teslim aldığında kargo takip sana n11 ve kargo şirketi tarafından yollanır.

Bu hafta n11'de sorun vardı. Sistem erken kapatıldı, çoğu zaman hata verdi. Adamlar kargonu teslim etmelerine rağmen sistemsel bir durumdan dolayı siparişin kargoda kalmış. Satıcının yapabileceği herhangi bir durum yok. O yükümlülüklerini sağlamış.

Aynı durum bizdede çok oldu. Siparişler kargo şubesinde ama sisteme giremedikleri için el kol bağlı bekkledik. Biz müşterilere doğru düzgün açıkladığımız için hiç sorun yaşamadık. Hatta herkese sms attık öncesinde.

Sizin sorununuz iletişim eksikliği olmuş. Satıcı işini iyi yapıyor olsada durumu açıklayamamış. Cevap olarak tek kelime yazmak nedir yahu!!! Adam akıllı yaz işte. kelime başı para mı alıyrlar.
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı to_84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende fastelk isimli firmadan çok çektim. Güç bela iade ettirebildim siparişi.
    Tezgah ta hazır.
    İade ettiğim ürün onlara hasarlı gelmiş güya.
    o başlıca yalanları zaten.
    bende geçen bir duvar saati aldım , ulan saat kokuyor.YA SAAT KOKARMI ? üretenin beynini ...!41+*
    tahtanın üstüne ne boyası attılarsa artık...

geri yolladım firmaya yazdım cuma günü (kargo onlara teslim edilince) iadeye onay verin paramı geri alayım dedim.
    saat kırık geldi dedi.
    (balonlu poşete sarmışım, her yerinde kırılıacak yazmışım kalın marker ile , 616134 tane kırılır stickeri var kolide)
    - banane lan dedim benim sorunum mu aç telefonu kargo şirketi çırla...

bilerek iade onayı vermiyor bekletiyor , yarın onay için son gün...
    ek süre isteyecek , maksat ip*elik olsun...

iğreniyom ya bu cografyadan
    médiocrité partout

denizhandinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cevap yazmaya tenezzül etmeyen at kafalarından ürün almayın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

N11'den alışveriş yaptığında satıcı paneline sipariş düşer. Fatura yazılıp n11'in vereceği kod ile kargoya verilir. Satıcının elindeki 9xx ile başlayan kod zaten senin işine yaramaz. Siparişler kargoya verildiğinde kargocu sisteme kodu girip teslim aldığında kargo takip sana n11 ve kargo şirketi tarafından yollanır.

Bu hafta n11'de sorun vardı. Sistem erken kapatıldı, çoğu zaman hata verdi. Adamlar kargonu teslim etmelerine rağmen sistemsel bir durumdan dolayı siparişin kargoda kalmış. Satıcının yapabileceği herhangi bir durum yok. O yükümlülüklerini sağlamış.

Aynı durum bizdede çok oldu. Siparişler kargo şubesinde ama sisteme giremedikleri için el kol bağlı bekkledik. Biz müşterilere doğru düzgün açıkladığımız için hiç sorun yaşamadık. Hatta herkese sms attık öncesinde.

Sizin sorununuz iletişim eksikliği olmuş. Satıcı işini iyi yapıyor olsada durumu açıklayamamış. Cevap olarak tek kelime yazmak nedir yahu!!! Adam akıllı yaz işte. kelime başı para mı alıyrlar.
    Zatek konuyu yaşayan arkadaşta bir sonraki mesajında belirtmiş senin son cümlede yazdığını bak sende yaşamışsın ama doğru düzgün açıklama yaptığın için sorun yaşamamışsın.. Tek kelime dalga geçer gibi cevap yazmak nedir..

Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tatmin edici bir cevap alsam inan beklemek mesele değil, zaten olan oldu.

Ama cevaplar da bi enteresan. Kargo gönderi numarasını müşteririn sorguladığı ne zaman görülmüş

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende ekleyim.
    Elektronik sokağı satıcısı var bir ürününü aldım göndermedi mesaj vs de dönmedi
    20 gün sonra onay süresi dolunca iptal oldu o zamana kadar para n11 de kaldı
    N11 de komedi gönderim süresini bekleyin dedi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ayrıca kuzey abimiz kargoyu ara diyorda
    Sanki aras kargo telefonu açıyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

yok yahu ne kusuru, hatamız varsa da kabul ederiz ama bana adam gibi izah etsin.

Sen kalkıp müşterine kargonuz x şubede arayıp öğrenin dersen benzeri yorumu yarın bir gün başka bir alıcı senin için de yapar.

Bana izah etse zaten kalkıp bu tavırda yazmam adamlara.

Bana aras bilmemne kargosu diyor sistemde PTT görünüyor, soru soruyorum cevaplar yukarıda gördün sen de.

De ki bana abicim sistemde sorun var kargo şubesine de ulaşamıyoruz, zaten kargonuzu perşembe günü verdik salı gününe kadar mutlaka size gelir, ben de emin olurum kargoya verildiğinden.

Sonra baktım adamların profilinde "gelmeyen" ürün şeklinde bir sürü olumsuz yorum var, tek sıkıntı yaşayan ben değilim.

Bunların sorunu kendini ifade edememek maalesef.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hepsiburada ve n11 den faturasız ürün gönderenleri de ifşa etmek lazım.
    1 aydır fatura göndericekler ..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı golgeoyunu03 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hepsiburada ve n11 den faturasız ürün gönderenleri de ifşa etmek lazım.
    1 aydır fatura göndericekler ..
    189 maliye ihbar hattı...
    hiç düşünmeden...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler