User Tag List

Sayfa 47/98 İlkİlk ... 3745464748495797 ... SonSon
1857 sonuçtan 875 ile 893 arası

Konu: Hava Durumu

Havayı Koklayan Adam Redfish16V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 207_TR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emir selam

Güzel haberlerin için teşekkürler

Balıkesir için haritalardan az çok çözdük ama detay verir misin ?
    arkana yaslan abi bekle

Alıntı MertSerhanÖ. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @GSİ CLUB Emir öncelikle teşekkürler bilgiler için.Çok kısa bişey sormak istiyorum.

Cuma akşam Çorlu'ya gidicem İstanbul'dan.Ptesi sabah Çorlu'dan İstanbul'a dönebilirmiyim?Yollar açık olurmu acaba?
    giderken sorun olmaz ama dönüşün sıkıntılı maalesef.
    Progressive Trance & Progressive House Music Producer.
    Spotify : https://open.spotify.com/artist/24ek...jQ&dl_branch=1

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GSİ CLUB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkana yaslan abi bekle

Harbi heyecanlanıyorum ��
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Datça'yı kar vurur mu? Şaka şaka

meganes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yavaştan her yerde haberler çıkmaya başladı heyecanla bekliyoruz bakalım geçen sefer bizim semt hüsran oldu ama bu sefer olacak gibi (küçükçekmece)
    aracı yüksek fiyata satmam için elinizde 'jdm' yazısı varmı ??

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçen sefer Tuzla sahile güneşli storyler atarken bana inanmıyorlardı.Bakalım bu sefer kar bize gelecekmi
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

douu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkana yaslan abi bekle

Kardo Adana'da biz yine story mi izlicez bari havada görsek ��

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arabamı şimdiden kapalıya bıraktım, heyecan dorukta
    - Bize Her Yer TRABZON

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Galiba Beyoğlu ve tarihi yarım ada hariç tüm İstanbul kıyılarına yağacak 6-7 cm gibi..

34btr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    modeller oynak değişip duruyorlar,cumaya kadar cok sular akar köprünün altından

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ya bu tahmin işi enteresan. Durmadan bi hava olayı olabildiği için "kesin" veya kesinliğe çok yakın tahminler bugüne kadar gözlemlediğim kadarıyla anca 2-3 gün öncesine kadar anlam kazanabiliyor. Meteorolog arkadaşlar bunun nedenini nasılını daha güzel açıklar tabi, muhtemelen tablo daha "net" oluyor tabi tarihler yaklaştıkça, bugüne kadar yazdıklarından onu anlıyorum.

Özellikle Meteoroloji ve çeşitli uygulamaları izliyorum, Android veya iOS'taki uygulamalarda da benzer şekilde, adamlar 75 defa güncelliyorlar, "ulan geçende bugünü yağmur göstermiyordu" diyorum, uygulamayı açıp bi bakıyorum, 3 gün bulutlu dediği tahmini 3 gün yağmura çevirmiş.

Bu 87 kışı muhabbetini geçenlerde Meteoroloji Genel Müdürlüğü "yalanladı" diye bir ton haber yapıldı, şimdi "İstanbul'a manyak kar geliyor" haberi yapıyorlar, aralarda yazıyorlar 87 kışı, 2004 kışı, bilmemne kışı gibi olacak diye. E hani gelmiyordu?

Hatta bunu da söylerken yine dediler ki başta, Cuma hava bozacak, C.tesi Pazar kar yağacak ama çok etkili değil de denildi. He iyi dedik bi halt olmayacak. Arabada radyoda haberlerde duyuyorum, efendim Pazar etkili olacak, Pazartesi-Salı iyice coşacak, bütün hafta etkisini gösterecek...

Ee?

Yani önünde sonunda bu bir "tahmin", adı üzerinde "hava tahmini"... Ama medya çok "kesin" tavırlarla haber yapmayı çok seviyor, hastayım bu olaya

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya bu tahmin işi enteresan. Durmadan bi hava olayı olabildiği için "kesin" veya kesinliğe çok yakın tahminler bugüne kadar gözlemlediğim kadarıyla anca 2-3 gün öncesine kadar anlam kazanabiliyor. Meteorolog arkadaşlar bunun nedenini nasılını daha güzel açıklar tabi, muhtemelen tablo daha "net" oluyor tabi tarihler yaklaştıkça, bugüne kadar yazdıklarından onu anlıyorum.

Özellikle Meteoroloji ve çeşitli uygulamaları izliyorum, Android veya iOS'taki uygulamalarda da benzer şekilde, adamlar 75 defa güncelliyorlar, "ulan geçende bugünü yağmur göstermiyordu" diyorum, uygulamayı açıp bi bakıyorum, 3 gün bulutlu dediği tahmini 3 gün yağmura çevirmiş.

Bu 87 kışı muhabbetini geçenlerde Meteoroloji Genel Müdürlüğü "yalanladı" diye bir ton haber yapıldı, şimdi "İstanbul'a manyak kar geliyor" haberi yapıyorlar, aralarda yazıyorlar 87 kışı, 2004 kışı, bilmemne kışı gibi olacak diye. E hani gelmiyordu?

Hatta bunu da söylerken yine dediler ki başta, Cuma hava bozacak, C.tesi Pazar kar yağacak ama çok etkili değil de denildi. He iyi dedik bi halt olmayacak. Arabada radyoda haberlerde duyuyorum, efendim Pazar etkili olacak, Pazartesi-Salı iyice coşacak, bütün hafta etkisini gösterecek...

Ee?

Yani önünde sonunda bu bir "tahmin", adı üzerinde "hava tahmini"... Ama medya çok "kesin" tavırlarla haber yapmayı çok seviyor, hastayım bu olaya

bende hiç anlamam ama sanırım şu şekilde oluyor, bu soğuk hava dalgası aynen havada süzülen bir poşet gibi. Havadan süzülüp üstüne doğru gelen poşeti görürsün ama şimdi %100 bana değecek diyemessin, evet sana doğru geliyor burtası doğru ama gelir gelir gelir bir anda sağa döner başkasına çarpar. Sen poşet gelirken beyler bize doğru bir poşet geliyor çarpma ihtimali var dersin, son anda poşet başka yöne dönünce millet sana "yalan söyledin poşet moşet yok çarpmadı bize atıyorsun vs" diye bir ton söylenir o yüzden sanırım hava tahmincilerde son ana kadar kesin konuşmuyor, sonra millet hani kar yağacaktı vs diye söyleniyor
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kerem ökten'i takip etmek büyük hata.Derhal sekmeyi kapatın.O senaryo abartı.Ben size reeli 1 aydır söylüyorum.Gelecek.İtalya'ya kaçtı,100cm oldu vb boş O tabloyu veren karın içindeki su yüzdesine baksın sonra 66cm gelecek desin.. Bi de her gün modeli takip edip yine değiştti diye triplere girenler var..Uzak durun.Ana mantık 1 aydır belli idi.ŞAblon belli,teknik belli.AO ok gibi çıkarken,PNA dalgalı iken İtalya vb durumları İMKANSIZ.Ama seviyoruz oturup kalkmayı diyorsanız günlük takibe devam

Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mart 10-12 ve mart 21-23 arası yine güçlü bir atak gelecek.15 şubat - 25 şubat arası full soğuk faktör devam. 25 şubat - 10 mart mevsim normalleri.Nisan - Temmuz ayı soğuk faktör devam,bol yağışlı ve soğuk trend olacak.Ağustos ile sıcak trend başlayacak.Dolu ve fırtına riski %95.Daha aktif akdeniz olacak.Asıl bomba olan ege tekrar aktifleşecek.Ege kıyıları baharda rekor yağışlar alabilir.(Bölgedeki depremlerin bir sonucu olabilir,araştırmalar devam ediyor.)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kerem ökten'i takip etmek büyük hata.Derhal sekmeyi kapatın.O senaryo abartı.Ben size reeli 1 aydır söylüyorum.Gelecek.İtalya'ya kaçtı,100cm oldu vb boş O tabloyu veren karın içindeki su yüzdesine baksın sonra 66cm gelecek desin.. Bi de her gün modeli takip edip yine değiştti diye triplere girenler var..Uzak durun.Ana mantık 1 aydır belli idi.ŞAblon belli,teknik belli.AO ok gibi çıkarken,PNA dalgalı iken İtalya vb durumları İMKANSIZ.Ama seviyoruz oturup kalkmayı diyorsanız günlük takibe devam
    Senin gibi emin konuşan, modelci olmayan teknik analiz yapan 1-2 kişi var onları takip ediyorum bende,Bay Hava,Tamer Mındız 1-2 kişi daha diğerleri modelden modele çok oynuyorlar

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sıcak,ılık sever arkadaşlar için son saatler bu akşamdan itibaren soğuklar geliyor uzun bir süre bizlerle olacak
    Benim gibi kar-kış sevdalısı varsa deymeyin keyfine
    Pazar günü herşey çok güzel olacak
    Seyahat planları varsa ertelemekte yarar var bir çok yer ulaşıma kapanır

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    mart 10-12 ve mart 21-23 arası yine güçlü bir atak gelecek.15 şubat - 25 şubat arası full soğuk faktör devam. 25 şubat - 10 mart mevsim normalleri.Nisan - Temmuz ayı soğuk faktör devam,bol yağışlı ve soğuk trend olacak.Ağustos ile sıcak trend başlayacak.Dolu ve fırtına riski %95.Daha aktif akdeniz olacak.Asıl bomba olan ege tekrar aktifleşecek.Ege kıyıları baharda rekor yağışlar alabilir.(Bölgedeki depremlerin bir sonucu olabilir,araştırmalar devam ediyor.)
    Nisan-Mayıs aylarında Kuzey Ege'de dolu riski var mı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Önceki sistemde baya tutturmuştu ben de şans eseri ona denk geldim o zamandan beri takip ediyorum. Bu sistem için istanbulda baya yılların rekorlarından bahsediyor 1 metre kar bekliyor bakalım nasıl olacak

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İZmir yıkılıyor yine yağıştan.
    Bursa da dolu. Balıkesir Akçay da dolu yağışı var.

Saat 21.00 gibi şirkete dönüp tüm araçları depoya çektik. 40 civarı araç vardı dışarıda
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler