User Tag List

Sayfa 54/98 İlkİlk ... 444525354555664 ... SonSon
1857 sonuçtan 1.008 ile 1.026 arası

Konu: Hava Durumu

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konudaki herkese hiçbir karşılık beklemeden cevap veren adamı da soğuttular valla çok yazık.
    Gece/gündüz ne zaman yazsam anında dönüş yaptı, sadece bu sene 2 kere doludan kurtardı yav adam beni.
    Bundan sonra tahminlerini yazsa da yazmasa da ben kendi adıma çok teşekkür ederim.

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zor isler bunlar
    Analizi yorumu takibi yuklenmeyin kimseye lutfen
    Mgm de baktim simdi 530 muhendis calisiyormus
    Tahmin iste..

deeperblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GSİ CLUB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle Herkese Merhaba ,

2013 senesinden beri hobi olarak devam ettirdiğim hava tahminini bu forumda sayesinde geliştirdim ve sizlerle paylaştım.Paylaşmaktan da öte pek çok meraklı arkadaşlarıma,abilerime uzayan kol oldum.Çok ünlü proflar bile gökgürültülü kar yağışını söylemezken biz burada saatine kadar söyledik.İlk zamanlarımdan bugüne 1 ay öncesinden tahminde rekor kırdım.Çoğu bilgiyi ve doğruyu size aktarmak ve bilgilendirmekte çalışmalar bulundum.Pek çok üyenin düğün,nişan,nakliyat vb 1000lerce p.mlerini asla çıkar gözetmeksizin cevapladım ve elimden geleni yaptım.İyi,kötü bu başlıkta çok güzel anılara ve senelere şahitlik ettik.İlk bu konuya yazdığımda 19 yaşındaydım..Bol vaktim ve bol enerjim vardı.Lakin 27 yaşına geldik ve artık maalesef hava durumuna ayıracak vaktim kalmıyor diyebilirim.Eskisi gibi 1000 dataya bakamıyordum ama tecrübelerimi prof biçimde kullanıp siz değerli üyelere yardımcı olmaya çalışıyordum.Tabi burası Türkiye,burda en iyisi yapsanızda sizin emeğinizi yalan edecek her zaman bir avuç kitle vardır.Ben onlarada teşekkür ediyorum,sizler olmasaydınız bu başlığın değeri belli olmazdı Bir seçim yapmam lazımdı ve yaptım.. Sevdiğim,kendimi kanıtladığım ve maddi olarakta bana desteği olan müzik hobime geri kalan vaktimi ayırmaya karar verdim.Bugünden itibaren bu konuya girsem bile,herkes gibi okuyup yorum yapacağım.Maalesef tahminlerim artık son bulmuştur.Bu hobi sayesinde bu forumda çok değerli dostluklar kazandım ki bence 8 senenin en önemli noktası budur benim için.Yönetimdeki abilerimde dilerse "Havayı Koklayan Adam" ibaresini kaldırabilirler Herkese gerçekten çok teşekkür ediyorum,destek olan ve dostluklarını bağışlayan abilerimi,kardeşlerimi çok seviyorum ve teşekkür ediyorum.Sağlıcakla

Ben hariç çevremde adını bilen en az 10 kişi daha var. Yaptığın tahminlerle defalarca kez nicelerimizi büyük risklerden kurtardın. Sayende birçok yeni şey öğrendik.

Şimdiye kadar verdiğin tüm emekler için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum...

Hobi keyifle yapılan iştir ama hobine karşılık hakaretvari söylemleri işitmek ve hala buna devam edebiliyor olmak sabır işidir. Umarım yeni hobine keyifle devam edersin...

Emeklerin için tekrar teşekkür ediyorum....

sekizsilindir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sekizsilindir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu da var, sistem yön değiştirdi, kuzey avrupaya kayıyor
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu kararında bu attım mesajım önemi yoktur herhalde ?

ben eleştirmek için değil tahmindeki sapmanın nedenini öğrenmek için sormuştum.
    Bende postunu alıntılayarak, tvlerdeki hava durumu haberlerine serzeniş olarak, klişe replik ile post attım, bu Emir'in çalışmalarına, emeğine saygısızlık olarak algılanmasın, hele de diğer üyeler tarafından polemik konusu yapılması çok acınasıdır.
    Emir'in kararına saygım var, bazen kaçmak ister insan, yakın zamanda yılların sosyal medya hesabını, herşeyiyle geri döndürülemez şekilde sildim.
    Emir; bu başlığa en başından beri yazdıklarımla seni kırdıysam, senden özür dilerim kardeşim.
    group b ___

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence gayet başarılıydınız.
    özellikle günler öncesinde yaptığınız dolu tahminleri son zamanlarda beni ve sanıyorum burdaki birçok arkadalı maddi manevi zararlardan korumuştur.Öncelikle bunlar için çok teşekkürler.
    Kararınızı gözden geçirmeni isteriz tabii ancak sizin istek ve kararlarınıza saygımız sonsuz.Umarım bu konudaki fikriniz değişir.
    Tekrardan yaptıklarınız ve yapacaklarınız için teşekkürler

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Türkiye’de peygamber bile olsan bi *** bulurlar xd

EmreS13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Al kırdın kırdın...
    biz kendi aramızda takılıyodukta forumda bu kadar saçma yorumu görünce bende şaşırdım.
    06 WTF 36 Corsa 1.7 ///06 FA 9273 İbiza cupra CTH SOLD..
    06 JZ 556 200SX S13 Forged , Drift Car Project

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gece en az 12 13 cm daha eklenmiş 35cmlere gelmiş Sancaktepe Çekmeköy vs, daha ne olsun..

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Emir, yardımların için çok teşekkürler.

Emeğe saygı duymayanların çoğaldığı coğrafyadayız.

Üzülerek bırakıyorsan asla bırakma, çoğunluk senin tahminlerini okumayı seviyor.

Gerçekten konu senin kendini başka hobide geliştirmekse bizlik bir durum olursa yanındayız.
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

halili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çamlıca camii çevresi fena 40 cm kar var çoğu yerde.arabaya gittim dedim boşver tek başıma 1 saat uğraşana kadar toplu taşımayla geldim.aracın arkasındaki yol boyu diz boyuna geliyor.

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

TolgaEsentepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    önce yaz, dalga geçer gibi konuş, sonra bla bla bla

Arkadaş yine güzel dille veda etmiş. Ben olsam sie aq der kalaylardım....
    .

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Forumun boş tayfası yine gündemde . Adamın zaten muhasebe ile kafası yorgun, yaptığı tahminler de gayet geçerli.

beğenmeyen a haber hava durumunu açsın.
    imzasız..

dkaya87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GSİ CLUB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle Herkese Merhaba ,

2013 senesinden beri hobi olarak devam ettirdiğim hava tahminini bu forumda sayesinde geliştirdim ve sizlerle paylaştım.Paylaşmaktan da öte pek çok meraklı arkadaşlarıma,abilerime uzayan kol oldum.Çok ünlü proflar bile gökgürültülü kar yağışını söylemezken biz burada saatine kadar söyledik.İlk zamanlarımdan bugüne 1 ay öncesinden tahminde rekor kırdım.Çoğu bilgiyi ve doğruyu size aktarmak ve bilgilendirmekte çalışmalar bulundum.Pek çok üyenin düğün,nişan,nakliyat vb 1000lerce p.mlerini asla çıkar gözetmeksizin cevapladım ve elimden geleni yaptım.İyi,kötü bu başlıkta çok güzel anılara ve senelere şahitlik ettik.İlk bu konuya yazdığımda 19 yaşındaydım..Bol vaktim ve bol enerjim vardı.Lakin 27 yaşına geldik ve artık maalesef hava durumuna ayıracak vaktim kalmıyor diyebilirim.Eskisi gibi 1000 dataya bakamıyordum ama tecrübelerimi prof biçimde kullanıp siz değerli üyelere yardımcı olmaya çalışıyordum.Tabi burası Türkiye,burda en iyisi yapsanızda sizin emeğinizi yalan edecek her zaman bir avuç kitle vardır.Ben onlarada teşekkür ediyorum,sizler olmasaydınız bu başlığın değeri belli olmazdı Bir seçim yapmam lazımdı ve yaptım.. Sevdiğim,kendimi kanıtladığım ve maddi olarakta bana desteği olan müzik hobime geri kalan vaktimi ayırmaya karar verdim.Bugünden itibaren bu konuya girsem bile,herkes gibi okuyup yorum yapacağım.Maalesef tahminlerim artık son bulmuştur.Bu hobi sayesinde bu forumda çok değerli dostluklar kazandım ki bence 8 senenin en önemli noktası budur benim için.Yönetimdeki abilerimde dilerse "Havayı Koklayan Adam" ibaresini kaldırabilirler Herkese gerçekten çok teşekkür ediyorum,destek olan ve dostluklarını bağışlayan abilerimi,kardeşlerimi çok seviyorum ve teşekkür ediyorum.Sağlıcakla
    Emir bu zamana kadar çok faydalandık senden, gerçekten hakkın çoktur karşılıksız emek verdin bu işe, helal et. neredeyse 2 ay önceden gününe kadar tutturdun herhalde bu da zirvede bırakmak olur ama gönlümüz bırakmamandan yana.

tüm medyada pompalanan santim hesaplarını bi kenara bırakırsak da gerçekten istanbul son yılların en iyi beyazını aldı diyebiliriz herhalde.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Forumda herbokalog her şeyi bilen, her şeyi yorumlayan adamlardan kurtulsakta senin gibi adamlar kalsa Emir.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

sweap07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Her konuda oldugu gibi bu konuyada bos beles tutarsız yazdiginiz yorumlarla adami bezdirdiniz konununda içine ettiniz.
    Begenmeyen gitsin teletext’de olan tahminlere baksin.Faydali bilgi iceren konulara burnununuzu sokmayi birakin artık.

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herhangi bir konuda post atmaktan ya da bir konu açmaktan bile çekinir olduk.

Burası böyle bir yer değildi. Bir cümle kurarken imla kurallarına dikkat eden adamları küstürdüler.

8-10 kişi var ben onları köyün kahvesinin önünde boş boş oturan dedikodu yapan insanlara benzetiyorum.

Türkiye'nin otomobil modifiyesi üzerine ansiklopedisi olan forumu geyik yapma yeri haline getirdiler.

Techturkey Google aramalarında hala bir çok kronik sorunun çözümü bir çok problemin çaresi olarak duruyor.

Emir'in kararına saygım var. Kendisi gençliğin başında başladığı hobiye ara verip getirisi olan eleştirilerin olmadığı başka bir hobiye devam etmek üzere ara vermiş.

Emir hayatın her yerinde seni eleştirecek moralini bozacak insanlar olacak. Aldırış etmemeni tavsiye ederim.

Bir maddi beklenti olmadan bu konuya verdiğin emekler bizlere aktardığın bilgiler için teşekkür ederim.

ProdriveSTI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Boş adamlar yine boş yorumlar yapmış.
    Emir tövbe haşa Mikail'mi nokta atışı yapsın,a cahil herifler.
    Tahminlerine güvenmiyorsan okuma,söylenenleri umursama saygısız herif.
    Murat CANTÜRK

Trafik ve Kasko teklifleri için lütfen pm mail atınız.
    Renpar Sigorta
    info@renpar.net

Eyüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Emir yorumlamayı bırakmana üzüldüm gerçekten..4 sene Sakarya - Ankara yaptım öğrenci iken yazlık lastiklerle yorumların hiç şaşmamıştı

Ne diyelim , bundan sonra bizde sana olan desteğimizi spotify'da gösteririz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adaşım düğün yaparken 100 kere sordum, evlilik teklifi için aynı şekilde. Arabayı doludan kurtardım 2 kere. Abi sen ara ara yaz buraya kurtar bizi, takılma millete.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler