User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Sigortacı var mı ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Sigortacı var mı ?

Arkadaşlar yarın hasar kayıtlı araba bakacağım, bel altı boyalı bütün sorguları yaptırdım ancak hasarı aldığı fotoğrafları görsem daha iyi kafamda oturacak taşlar.. araç 2016 otomatik piyasanın bayağı altında biraz masrafıda varmış yarın göreceğim..

Fotoğraflar için yardımcı olabilecek varsa çok müteşekkir olurum, aracı alırsam tabiki sigortamızıda ondan yaptıracağın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sahibinden Suzuki Swift 1.2 GL 2016 Model İstanbul 63.000 km Siyah - 12722424 | arabam.com

gerek kalmadı, adama şurda buluşalım dedim gelemem dedi, muhtemelen araç yürümüyor, adres gönder diyorum şeyin ordayım şeyden dön vs anlatamadı, bende sinirlenip telefonda anlaşamıyoruz, anlamıyorum abi seni dedim vazgeçtim, her şerde bir hayır

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı NurkanA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sahibinden Suzuki Swift 1.2 GL 2016 Model İstanbul 63.000 km Siyah - 12722424 | arabam.com

gerek kalmadı, adama şurda buluşalım dedim gelemem dedi, muhtemelen araç yürümüyor, adres gönder diyorum şeyin ordayım şeyden dön vs anlatamadı, bende sinirlenip telefonda anlaşamıyoruz, anlamıyorum abi seni dedim vazgeçtim, her şerde bir hayır
    Cam önündeki plastik bile eritilip eritilip düzeltilmiş Sahibinin ömründen yer gibi duruyor. Silecek kolları bile hasarlı hahahah böyle satılık araba görmedim ben

Kadranda 62bin km fotoğrafı var ilana 53bin yazmış

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cam önündeki plastik bile eritilip eritilip düzeltilmiş Sahibinin ömründen yer gibi duruyor. Silecek kolları bile hasarlı hahahah böyle satılık araba görmedim ben

Kadranda 62bin km fotoğrafı var ilana 53bin yazmış
    bu sabah oğlu aradı bari gidip göreyim dedim, zaten biliyordum bir şeyler olduğunu da kafamda 7-8bin harcamıştım bile

-sağ ön şase yalap şalap düzeltilmiş
    -sileceklerin o plastiğine dokunsam kırılacak
    -puntolarda sıkıntı yoktu ama tavan airbag bantlı
    -yolcu airbag boş
    -motor sarsıntılı tamam 1.2 motor biraz sarsılır çalıştırırken bile anlaşılıyor normal olmadığı
    -lastikler fena değil
    -arka bagaj simetrik değil
    -arka tampon kırık
    -ön tampon,kaput,çamurluk,arka stop,ön sağ far,sis farlarının değişmesi şart
    -tavan boyasız diyor biran boşluğuma geldi fabia gibi sandım çift renk ama bildiğin boya değil,folyo vardı gerçi olabilir yinede güven vermiyor

babam 3bin fiyat aldı dedi sen 3 bine malzemelerini alamazsın aldıysada çok fiyat hemen git yaptır deyip, ayaklarım faşo ağanın kıçına vura vura kaçtığı videodaki gibi uzaklaştım...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler