User Tag List

Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon
114 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: 20 -25 bin tl arasi arac favorileriniz...

ES353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Marea HLX lere baktınız mı ? temizi bulunursa tadından yenmez

razzmatazz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben olsam HB olarak palio mk3 sedan olarak albea mk3 alırdım o fiyat aralığında 2005 model ve üzeri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı JusticeF0rALL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugün corsa c sattım tam aradığınız kriter ve fiyatlardaydı, 1.3 cdti corsa c veya 1.7dti bakılabilir
    Onlarada bakiyorum tesekkur ederim tavsiyeniz icin..

Alıntı tunerviper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi bakılıp 1.6 156 mk1 olabilir.
    Maalesef alfa lar cok fazla trabzonda tutulmuyor..

Alıntı yıldırımbyzt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beygir gücü farkı var ve yanlış bilmiyorsam 8v ler rte paket klimasız olanlar ufak bir süre kullanmışlığım var daha uygun fiyatlara tipo tavsiye ederim
    O zaman 16 valf olanlarina bakmak daha mantikli..Fiat grubu ve tofas grubu dusunmuyorum tavsiyeniz ve verdiginiz bilgi icin tesekkurler.

Alıntı skunkII Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabiki 206 ama bütçeyi biraz arttırmanız gerek
    Maalesef butcem 25bin ustune cikamiyorum.

Alıntı delta0o Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o fiyata eg kasa sedan 1.5 tertemız bulursun.Bende hb otomatik olanı mevcut bursa sehır ıcınde 2 cocukla onunla gezıyorum heryere.yakıt guzel parca ucuz en onemlısı sorunsuz.tabı bide honda oldugu ıcın degerlenıyor da
    Aklimda olan bir arac insallah temiz ve duzgun bir tane bulabilirim diye hergun bakiyorum nete tavsiyeniz icin tesekkurler.

Alıntı ES353 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Marea HLX lere baktınız mı ? temizi bulunursa tadından yenmez
    Bakmadim maalesef fiat grubu dusunmuyorum...

Alıntı razzmatazz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben olsam HB olarak palio mk3 sedan olarak albea mk3 alırdım o fiyat aralığında 2005 model ve üzeri
    Palio ve albea cok sevdigim araclar degil maalesef... Tavsiyeniz icin tesekkurler...

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı nyz_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu 1.6 meganelarda 8 valf 16 valf olayi var tam olarak nedir acaba ikisi arasindaki fark..
    8v'de piston başına 1 emme 1 egzoz subabı bulunur. 16v ise her pistonda 2'şer tane vardır emme egzoz subabı. Valf(her motor için geçerli) ne kadar yüksek olursa o kadar iyi olur. Yakıt konusunda 16v'ler daha az yakıyor 8v'lere bakarak, performans olarak da iyidir 16v.
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre911 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun süre kullandım üzecek bi yakıtı yok 1.6 yla arasında nerdeyse fark yok
    Bizde bir taka var hala kullanıyoruz sağa sola 1.6lara göre fena ivmelenmiyor ama yakıt olarak lpg'de rahat 3 5 litre arası oynuyor aralarında.
    AC/DC Back In Black

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre-Dylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    8v'de piston başına 1 emme 1 egzoz subabı bulunur. 16v ise her pistonda 2'şer tane vardır emme egzoz subabı. Valf(her motor için geçerli) ne kadar yüksek olursa o kadar iyi olur. Yakıt konusunda 16v'ler daha az yakıyor 8v'lere bakarak, performans olarak da iyidir 16v.
    Alıntı Emre-Dylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizde bir taka var hala kullanıyoruz sağa sola 1.6lara göre fena ivmelenmiyor ama yakıt olarak lpg'de rahat 3 5 litre arası oynuyor aralarında.
    Tesekkur ederim vermis oldugunuz bilgiler icin...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Limit 30000 e kadar cikmistir...

meganes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mahalleden arkadaşıma bakıyorum gece gündüz 30 çıktık hadi dedik 35 olsun ama yok yani çöp hepsi ,piyasayı biliyoruz zaten uzun uzun küfür etmeye eleştirmeye gerek yok ortalık 56
    aracı yüksek fiyata satmam için elinizde 'jdm' yazısı varmı ??

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı nyz_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Limit 30000 e kadar cikmistir...
    307 kovalarım ben olsam bu rakamlara
    AC/DC Back In Black

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2001 clio 1.4 16v rxt fransız montaj denilenlerden aldım 2 ay önce. 29 bine almıştım değişensiz temizlik boyalı 201k kmde. 30 bandında bu araçtan düşünebilirsin gerçi biraz daha arttı ***** piyasadan dolayı. Daha önce sedan Civic 1.4 is vardı bende aynı temizlikte ondan daha memnun kaldım clio'da. Standart abs 2 airbag yol bilgisayarı vs gayet ideal. Parçası ucuz, yakıtı az, ustası çok, piyasası da hızlı.
    Bi kaç püf noktasına bakıp alabilirsin bunlardan, daha fazla bilgi istersen mesaj atabilirsin.
    BMW E90 320d LCI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tlgylmz106 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2001 clio 1.4 16v rxt fransız montaj denilenlerden aldım 2 ay önce. 29 bine almıştım değişensiz temizlik boyalı 201k kmde. 30 bandında bu araçtan düşünebilirsin gerçi biraz daha arttı ***** piyasadan dolayı. Daha önce sedan Civic 1.4 is vardı bende aynı temizlikte ondan daha memnun kaldım clio'da. Standart abs 2 airbag yol bilgisayarı vs gayet ideal. Parçası ucuz, yakıtı az, ustası çok, piyasası da hızlı.
    Bi kaç püf noktasına bakıp alabilirsin bunlardan, daha fazla bilgi istersen mesaj atabilirsin.
    Tesekkur ederim onlarada bakıyorum şimdi limit yükselince...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı meganes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mahalleden arkadaşıma bakıyorum gece gündüz 30 çıktık hadi dedik 35 olsun ama yok yani çöp hepsi ,piyasayı biliyoruz zaten uzun uzun küfür etmeye eleştirmeye gerek yok ortalık 56
    Aynen öle önce 20 dedik sonra 25 oldu şimdi 30 ama yine güzel düzgün araç yok maalesef...

ZaZy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ayda İstanbul içinde 2000-2500km yol yapn biriyim.
    Corolla alırken aklımda soru işareti çok azdı. Umduğum gibide oldu. 1.6 Luna Special otomatik vites aldım.(zamanın en dolu donamlısı) Arabayı 272.000 kmde Haziran ayında aldım şuanda 296.000 cıvarında. Arabayı almamdaki sebepte bir arkadaşımda 1.3 manueli vardı (1.3 4efe kodlu efsane ölümsüz motor lakaplı motor); arkadaş hiç arabadan anlamaz yağını bile zamanında değiştirmeyen bir tip. Ona dayanıyosa bana hayli hayli dayanır gözüyle aldım.
    ben 1.6 4afe kodlu yine dayanıklı olan motorlu aracı 25.500e aldım. Aldığımda lpg yoktu; tabiki şehir içi baya üzdü. 100kmde 10 11 litre yakıyordu. ; şaka gibi çünkü 1.6 tork konvertörlü tam otomatik vites. 274.000de Atiker'in en ucuz lpgyi taktırdım; kışın 1 depo ile (30 32lt lpg) 240-260km şehir içi yol gidiyor. Şehirdışı 330 340km. Yazın gerçekten çok fark var 1 depo ile şehir içi 260-275km şehirdışı 350 370km.
    1.3ler şehir içi 7 8 litre benzin şehir dışı 4 5 litre (sabit 80km hız ama) Hepsini denedim.
    Bu kasalarda araştırdığım ve kullandığım için yazıyorum çürüme olayı yok (illaki olur ama çok çok zor) kasa hafif, sürüş zevki güzel araç fiyatına göre rahat yolda yormuyor. Koltukları rahat yaşıtlarına göre çok zor yıpranıyor. Parçaları kolay bulunuyor ve makul fiyatlı. Kliması eski nesil yazın mezbahane gibi yapar, karoriferi kışın hamam yapar.
    Gelelim eksilerine ; aracın içi DAR,koltukların baldır destekleri kısa, bagaj küçük. Zamanında efsane Corolladan sonra çıktı diye tipi baya bi yadırgandı. Bana görede çirkindi zamanında ama şimdi tarz oldu. 1.3lerin manueli 5 ileri olmasına rağmen vites oranları düşük yani 100km hızla giderken 5. viteste devir 3000e yakın, yani çok sesli uzun yolda. 1.3 otomatikler 3 ileri onlarda aynı. Bendeki 1.6 otomatik 4 ileri fakat araba hiç ama hiç boğulmuyor ve 100km hızda devir 2100lerde gayet sessiz ve az yakıyor. 1.6lar bu arada 110 beygir kasa 1 tondan az fazla 1050 gibi bişey. Manuel 1.6lar baya tatmin eder, 1.3 manuellerde seridir. Klimanın filtresi yok şaka gibi sürekli temiz tutmak zorundasın...
    Kısacası benim açımdan para çokomel eğrisinde en mantıklı araçtı ve çok çok memnunum tavsiye ederim. Tüpe uygun araçtır az yakar , iyi kaçar tatmin eder.
    2000 modellerin bir kısmı ve 2000 model üzeri modellerde vvti motora geçti Toyoya; onlarda 1.4 ve 1.6 vvtilar. Bu motorlarda güzeldir, VTEC mantığı ile çalışır fakat yağ yakma problemleri var; diceksinki dert mi _? Değil. Düzenli olarak yağ kontrolu yaparsan 70.000km bu aracı kullanan amca var bu şekilde, motorun çalışma düzeneğinde yağ yakması normal diyolar (bunu sadece duydum); zamanında VVTİ motorlarda garantiden bu sebeple blok değiştirende DUYDUM.
    Araçları tanımam örnek sadece
    1.6 manuel
    Toyota / Corolla / 1.6 / Terra / Neymiş Efendim Farları Yuvarlak Tipi Bozukmuş sahibinden.comda - 781801956
    1.3 manuel
    Toyota / Corolla / 1.3 / Terra / SAHİBİNDEN ORİJİNAL FUL BAKIMLI/MASRAFSIZ 99 MODEL COROLLA TERRA sahibinden.comda - 775888910
    1.6 otomatik
    Toyota / Corolla / 1.6 / Terra / TOYOT COROLA 1.6 OTOMATİK VİTES KILİMALI LPG İŞLİ sahibinden.comda - 780865794
    1.3 otomatik
    Toyota / Corolla / 1.3 / Terra / MARKA OTO DAN 1999 MODEL TOYOTA COROLLA BENZİN OTOMATİK 174.000 sahibinden.comda - 777397026

Buda benim güvercin

ZaZy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o limit yükselir gider anlık bi araba bulduğunda o fiyatta hiç bekleme arkası kesilmiyor çünkü

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi 1.2 corsam var 2001 model tek kapı 321.000 de günlük aktif kullanıyorum bakımlarını eksik etmediğim herşeyi orjinal. Düşünürsen konuşuruz. Bu paralara üzmez.

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Astra F bakabilirsiniz. Konforludur, lpg isterseniz güzel bir montajla güzel olur. 2 ay önce aldım 1 tane. Otomatik, hiç lpg takılmamış,yanıklardan komple boyalı, füme renkli x16xel motorlu. Mis gibi biniyorum. Yakıt olarak biraz fazla yakıyor. (Lpg yok!) Ama uzun yolda 2-3 kez fabrika verisinde yaktırdım o derece güzel bir araç.

21dc963 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    lada olabılır dusundun mu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler