User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
25 sonuçtan 20 ile 25 arası

Konu: Şimdi ben hangisine pazarlık yapayım :)

Lee-on! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı f3rh4t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben e36 yı almaya gittiğimde 27 bin tl yazıyordu 94 model zincirli motor 290 bindeydi ve gerçekten çok temiz araç 3.18is 22 bin tl ye aldım telefonda fiyat düşmedi gittiğimde vazgeçtim diye döndüğümde düştü ama gel gelelim satmıcak adam küfür ediyor karşılık veriyorsunuz.

alıcı : alo bmw için aramıştım bütçem 130k ne düşünüyorsunuz
    satıcı: kardeş benim arabam Tr de tek sen git dökük yıkıklara bak amk

böyle diyen adamdan araba alınırmı ?
    Hocam siz daha tecrubelisinizdir ama olayın ustune canli bir ornek vereyim size.

Az önce alımdan geldik. Ustelik benim eski sattigim aracim. 3 sene sonra yakin arkadasima aldik. Ama arabanin benim sattigim haliyle alakasi yok. Ben yaklasik 15k masraf edip cicek gibi tum evraklari sifir katalogu opel club kartı ve orijinal parcalariyla 19500e vermistim simdi ise arabanin afedersiniz anasini aglatmislar calisan ozenle yapilan herseyi gavur mali gibi enteresan bir sekilde sokup bozmuslar, hali icler acisiydi ve 27 yazmislardi. Sadece benim eski aracim diye gecmisini ve mazisini bildigimiz icin romantik davrandik 300km yol gittik ve 22 ye araci aldik. Eski sahibi oldugum ve aracı civatasina kadar bildigim icin istedigi fiyatin ütopik oldugunu o da biliyordu ve anlastik. Simdi tamirhaneye cektik komple sifirdan yapılacak... Yani mal kendini belli eder hocam, binen de az cok arabasi kadardir (sözüm meclisten disari) o yuzden ticaretin ayibi olmaz, hakederi olur düşüncesindeyim. Ölücü değiliz sonuçta hicbirimiz, burda herkes az cok aractan anlar. O yuzden tekrar söylüyorum bence acımayın. Laf soz olursa da eyvallah der gidersiniz...
    Alıntı aLperTunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben bu aracın adını AT SKİ koydum.jet ski hesabı,At ski mustang

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    rx8 konusunda aşırı bilgim yok ancak şeytana uyayım benim e90'nın yanına çekeyim mi dedim de sonra kafam karıştı. Sonra bütçem dahilinde şu aracı buldum 1aydır duruyor: Mazda / RX / RX-8 / Mazda RX 8 2006 temiz kullanım, duzenli merser servis bakımlı sahibinden.comda - 769705506

sahibinin ismini aratınca doktor çıkıyor ve açıklamadan arabadan anlıyor. Ancak kompresyon durumu motor istiyor demek midir? misal bu aracı neden düşünmediniz?

Ayrıca bir ara izmirde 55 civarında olan aracı incelemeye gittim. Aracın içinden geçilmiş 50e bırakıyordu ama 20-30k harcansa gene adam olmaz gibi geldi bulaşmadım. Şu linkini attığım da masraflı mıdır?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu galerideki S3 e pazarlık yaptık. 280 e anlaştık arabada hata kusur yok dendi. Araştırdık ettik dolu hasarı çıktı. Biz vazgeçince ilanı 310 a çıkardılar.

f3rh4t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Lee-on! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam siz daha tecrubelisinizdir ama olayın ustune canli bir ornek vereyim size.

Az önce alımdan geldik. Ustelik benim eski sattigim aracim. 3 sene sonra yakin arkadasima aldik. Ama arabanin benim sattigim haliyle alakasi yok. Ben yaklasik 15k masraf edip cicek gibi tum evraklari sifir katalogu opel club kartı ve orijinal parcalariyla 19500e vermistim simdi ise arabanin afedersiniz anasini aglatmislar calisan ozenle yapilan herseyi gavur mali gibi enteresan bir sekilde sokup bozmuslar, hali icler acisiydi ve 27 yazmislardi. Sadece benim eski aracim diye gecmisini ve mazisini bildigimiz icin romantik davrandik 300km yol gittik ve 22 ye araci aldik. Eski sahibi oldugum ve aracı civatasina kadar bildigim icin istedigi fiyatin ütopik oldugunu o da biliyordu ve anlastik. Simdi tamirhaneye cektik komple sifirdan yapılacak... Yani mal kendini belli eder hocam, binen de az cok arabasi kadardir (sözüm meclisten disari) o yuzden ticaretin ayibi olmaz, hakederi olur düşüncesindeyim. Ölücü değiliz sonuçta hicbirimiz, burda herkes az cok aractan anlar. O yuzden tekrar söylüyorum bence acımayın. Laf soz olursa da eyvallah der gidersiniz...
    hocam adamlar küfürü basıyor telefonda delikanlılık ayrı birşey durduk yerede mahkemelik olmanın anlamı yok zaten normalde değerini yazanda var şuanda r3 ilanları var 85 ede var ama işte beklerken hazır birikenide yiyoz. Şuan 6.30 bakıyorum 2005-2006 bakalım artık dediğim gibi evladiyelik birşey yapmak istiyorum ben

Lee-on! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maalesef beklediğiniz her gun fiyatlar daha da artacak. Özellikle son 7 8 yıldır almadiginiz bir urunu daha sonra daha ucuza alma devri tamamen bitti. Nakitiniz yoksa bile hazir faizler dusukken kredi çekip almak bile mantikli oldu çünkü maaslar artmiyor ama ayni paraya 3 ay sonra o araci alamiyorsunuz.. Begendiginiz veya temiz oldugunu dusundugunuz bi arac bulursaniz paraniza da yuzde 20 yakinsa hic çekinmeyin teklif verin derim. Mesela favimda bir rcz vardi ama fiyatı piyasanın cok ustunde 98 yazmis. Simdi bildirim geldi 89a indirmis. Umarim aradığınız aracı bulursunuz.
    Alıntı aLperTunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben bu aracın adını AT SKİ koydum.jet ski hesabı,At ski mustang

brs852 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    R3 motoru en son 75 bin adam akıllı rektefiye olmuyor kim ne derse desin yarın bir gün motoru bittiğinde eninde sonunda 75 kaçar adama ama o kasaya aşığım para olsa 2 arabalık dueum olsa alır koyarım kenara şuan piyasadaki alınacak en mantıklı araba mersindeki beyaz araba sandık motorlu 1 parça boyası var çok temiz bir araçtı hala öyleyse

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler