User Tag List

7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Yurt dışından parça getirebilecek tırcı var mıdır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Yurt dışından parça getirebilecek tırcı var mıdır

Merhabalar otobüs için 17,5 inç 4adet jant ihtiyacım var,bu işi yapan eden tanıdığı olan var mıdır.
    Aliexpress üzerinden alsak prosedür nedir bilgisi olan yazabilirse çok memnun olurum teşekkür ederim.

Emre911 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı pashaboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar otobüs için 17,5 inç 4adet jant ihtiyacım var,bu işi yapan eden tanıdığı olan var mıdır.
    Aliexpress üzerinden alsak prosedür nedir bilgisi olan yazabilirse çok memnun olurum teşekkür ederim.
    Tanıdık tırcım var daha önce almanyadan 2 takım hafif audi getirdim orda beş para etmediği için. 7-8 aydır görüşmüyorum siz almanyadan jantı alıp, almanya-avusturya güzergahında bi tır parkına getirecek adam da bulurum derseniz görüşeyim kendisiyle. Her açıdan riskli bir olay ama

HG6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Düşündüğünüz şey maalesef yasal değil.
    Ali express için forumda daha önce açılmış konular mevcut. Araştırarak bulabilirsiniz.

SpeedlinE™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

valla arkadaşım tampon bende kapı içi bakaliti getirmek istiyoruz almanyadan. sıfırı yok yurt dışında,malzeme satılık TR'de hiç yok... İkinci el malzeme nasıl gelir,gümrükten geçer mi çözemedik kaldı öyle.. kargo olur vs olur
    HotHatch Lovers!

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4 jantı tek kişi getiremiyor sitede uğurcan var o getirtmişti 4 jant 4 farklı tırla geldi tek tek 2 tane olsa bile yasakmış

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim bildiğim sorunlu iş.
    Kendi arkadaşım Romanyadan kendi çalıştığı tır da 2 adet kurutma makinesi getirirken bile sıkıntı yaşadığını söylemişti

e.sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bulgarıstandan jant aldım 3-4ay önce. Buradan sac jant takip gittim, orada yeni jantlari alıp taktırdım. Eski takıma lastikçi para vermeyince (sokme-takmadan bile düşmedi), dedim atayim arabaya en kötü ihtimal gümrükte bırakırım. Gumrukcu, sadece lastik olsaydı sorun olmazdı ama jantli olunca gümrüğe tabi dedi. Bu sefer gümrük kontrole gittim, gümrükçü hiç bakmadan onay verdi geçti, boylece arabanın içinde 4 jant-lastıkle sınırdan geçmiş olmuş. Yalniz benimki şans biraz da.

Sizin konu otobüs olduğuna göre bu şekilde yapmanız da zor, getirecek birileri bulunur bence.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler