User Tag List

8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: İstanbul'a Yakın Kiralık Yazlık Aranıyor

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

İstanbul'a Yakın Kiralık Yazlık Aranıyor

TechTurkey'de herşeye bir çözüm yada öneri geliyor banada gelir umarım. 20 Haziran - 1 Ağustos tarihleri arasında yaklaşık 40 gün süreyle kiralık eşyalı yazlık arıyorum. Hız sınırlarına uyarak cuma trafiğinde İstanbul'a en fazla 4 saat mesafeye kadar olabilir. Havuzlu olması şart ama çok güzel bir yer için belki vazgeçebiliriz. Elinde eşinde dostunda olan yada şu mevkiye bak diyenler varsa yardım rica ediyorum. Kafamda tam bir bütçe yok. Ayrıca çok sapa bir yer olmasın hafta içi eşim ve kayınvalidem çocuk ile kalacakları için güvenlik sorunu olabilecek yerler olmaz.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Havuz yok,
    sahile bir kaç dakika mesafede ( ister halk plajı, ister ücretli ebach )
    Altınoluk

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    armutlu ben 7 sene kaldım içmesuyu barajı yaptık altyapısını ve içmesuyu hatlarını yeniledik ,benim çok hoşuma gidiyodu tabi bu şahsi düşüncem
    ama ulaşım istanbula rahat bildigim kadarıyla o zaman vardı ama şimdi var mı bilmiyorum deniz otobüsü var
    doga geniz herikiside var ayrıca kaplıcada var dogal
    PROSTOCK GARAGE

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    silivri düşünür müsünüz bütçe nedir bir de ?
    CORVETTE C7 Z51 STINGRAY
    GLB 200 4MATIC
    VESPA GTS 300 SUPERSPORTS

b.arica - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sakarya / Karasu'ya bakabilirsiniz. Denizi manzarası güzel güvenlikli siteler var. Trafik konusunda yorum yapamıyorum ne yazık ki.

BAT9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şarköy tarafları olabilir. Geçen sene 3 ay çok uygun fiyata site içerisinde eşyalı, havuzlu ve denize 100metre civarı yakınlıkta bir yerde ev tutmuştuk. Güzel, mütevazi, insanı neşeli, huzurlu ve kafa dinlemelik bir yer. Cuma günleri iş çıkışı çıkıyor pazar akşamları dönüyordum.

Zaten her yer çarşıya çok yakın pek arabaya ihtiyaç duyulmuyor. Güvenli bir yer olduğunu düşünüyorum genç ve çocuklu aile sayısı oldukça fazla düşünebilirsiniz.

İlan tarihi eski ama belki bir işe yarar.

Sahibinden 2+1, 90 m2 Kiralık Yazlık 1.250 TL'ye sahibinden.com'da - 684239470

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Havuz yok,
    sahile bir kaç dakika mesafede ( ister halk plajı, ister ücretli ebach )
    Altınoluk
    Altınoluk cuma akşam git pazartesi sabahı gel beni çok yorar gibime geliyor. Birde eşim 25 yıl boyunca Akçay'da tatil yapmış bence istemez Balıkesir tarafınıç
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    armutlu ben 7 sene kaldım içmesuyu barajı yaptık altyapısını ve içmesuyu hatlarını yeniledik ,benim çok hoşuma gidiyodu tabi bu şahsi düşüncem
    ama ulaşım istanbula rahat bildigim kadarıyla o zaman vardı ama şimdi var mı bilmiyorum deniz otobüsü var
    doga geniz herikiside var ayrıca kaplıcada var dogal
    Lise bitip çalışmaya başlayınca babam bana zorla bir devremülk aldırdı Armutludan para biriktirmeyi öğreneyim diye. Yaklaşık 18-19 yıl oldu 1 kere bile gitmedik. O yüzden oraya bira kılım.
    Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    silivri düşünür müsünüz bütçe nedir bir de ?
    Silivri düşünürüm tabiki bana uygun. Başta güvenlik olmak üzere kriterlerime yakın ise. Açıkçası bütçe konusu tamamen bulacağımız yere bağlı. Teklifiniz varsa öğrenmek isterim. Bana uyarsa sizden fotoğraf isteyebilirim.
    Alıntı b.arica Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sakarya / Karasu'ya bakabilirsiniz. Denizi manzarası güzel güvenlikli siteler var. Trafik konusunda yorum yapamıyorum ne yazık ki.
    Evet Karasu'da tatil yapmıştım bekar iken. Hem köprü hem çamlıca gişeler yorabilir ama üçüncü köprü burda iş görebilir belki. Var mı önerdiğiniz bir site ?
    Alıntı BAT9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şarköy tarafları olabilir. Geçen sene 3 ay çok uygun fiyata site içerisinde eşyalı, havuzlu ve denize 100metre civarı yakınlıkta bir yerde ev tutmuştuk. Güzel, mütevazi, insanı neşeli, huzurlu ve kafa dinlemelik bir yer. Cuma günleri iş çıkışı çıkıyor pazar akşamları dönüyordum.

Zaten her yer çarşıya çok yakın pek arabaya ihtiyaç duyulmuyor. Güvenli bir yer olduğunu düşünüyorum genç ve çocuklu aile sayısı oldukça fazla düşünebilirsiniz.

İlan tarihi eski ama belki bir işe yarar.

Sahibinden 2+1, 90 m2 Kiralık Yazlık 1.250 TL'ye sahibinden.com'da - 684239470
    Şarköy aklımdaydı ama yerlisi bir arkadaş site içi dışında önermedi güvenlik yüzünden. Yazın kavgası gürültüsü çok olur huzursuz olabilirler evdekiler hafta içi müstakil yazlıklarda dediler. Müstakil diye şartım yok ama yerlisinin böyle söylemesi bir acaba dedirtti.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

.::EmrE::. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Airbnb deneyin.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler