User Tag List

Sayfa 7/8 İlkİlk ... 5678 SonSon
140 sonuçtan 115 ile 133 arası

Konu: Tuğrul Motors

Lee-on! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nasil oluyor bu is 6 sayfa okudum anlamadım. Kim kimin arabasini nasil satıyor parayi nasıl vuruyor. Noter satışı olmadan evrak olmadan ruhsat olmadan ne satiliyor? Ulan hic kafam basmıyor bu üç kağıtlara. 100 liralik mal alirken 50 kez kontrol ediyorum milyonluk arabalari nasil alip satıyorlar ruhsat sahibi olmadan vekâlet olmadan?
    Alıntı aLperTunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben bu aracın adını AT SKİ koydum.jet ski hesabı,At ski mustang

dragon07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler konunun aslını biliyoruz ama bu hamur çok su götürür 100kişi var şikayetçi min 250bin TL katılım bedelli yapın hesabı

01ayk01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ali elbasan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dream car madurlari diye grup acilsa 🤣🤣
    Dream car mevzusu ne abi ? Bizde araba almistik zamaninda kendilerinden bi sikinti olmadi.
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tatmin olan arkadaslar olarak elele tutuşup titreyerek boşalalım

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dragon07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler konunun aslını biliyoruz ama bu hamur çok su götürür 100kişi var şikayetçi min 250bin TL katılım bedelli yapın hesabı
    nasıl yani katılım bedeli 250bin tl. farklı bi mevzumu var ne için verildi ki katılım bedeli.

_driver_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RafetAraç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nasıl yani katılım bedeli 250bin tl. farklı bi mevzumu var ne için verildi ki katılım bedeli.
    Yeni bir saadet zinciri modeli galiba
    Alıntı mesutt1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    skodaya tam kocaman oha diodum ki driver abi içimi okudu
    Alıntı doncarlo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saxoda sertleşme kronik pompayı kontrol edin.

dragon07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yok yani en ufak 250bin veren duyduk gerisi 4 5 10 milyon diye gidiyor azdan az çoktan çok gitmiş bir nevi kara para aklama merkezi

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    demeyim diyorum yine allah kimsenin başına vermesin de , su testisi su yolunda hesabı, o paraların olayı belli çoğunun, ama tabi aralarında gerçekten madur olanlarda vardır.
    CORVETTE C7 Z51 STINGRAY
    GLB 200 4MATIC
    VESPA GTS 300 SUPERSPORTS

GokhanK. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bizim millet düdüklenmeyi seviyo. İkinci vakaya benziyo yapmayın etmeyin. Para bağlamayın diyorlar adamlar sen bizim para kazanmamızı istemiyorsun diyorlar. AL git kazan hadi. Bunlarla iş yapan birkaç esnafı uyardı arkadaşlar. Onlar yırttıda. Diğerlerine allah sabır versin. O kadar belli ki rams vurgununun aynısı ya.

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanK. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim millet düdüklenmeyi seviyo. İkinci vakaya benziyo yapmayın etmeyin. Para bağlamayın diyorlar adamlar sen bizim para kazanmamızı istemiyorsun diyorlar. AL git kazan hadi. Bunlarla iş yapan birkaç esnafı uyardı arkadaşlar. Onlar yırttıda. Diğerlerine allah sabır versin. O kadar belli ki rams vurgununun aynısı ya.
    nasıl olmuşki olay tam olarak ? diğer konudada ayrıntı yazmıyor

FatihR. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 01ayk01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dream car mevzusu ne abi ? Bizde araba almistik zamaninda kendilerinden bi sikinti olmadi.
    Dream car diye bir grup var facebookta onu kast ediyorlar sanırım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RafetAraç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nasıl olmuşki olay tam olarak ? diğer konudada ayrıntı yazmıyor
    aynı araba 8 kişiye satılmış herhalde. birde parası alınıp satışı verilemeyen verilmeyen araçlar var sanırım. lamboların ferrarilerin üzerine kredi çekip rehinli araçları başkalarına satmışlar diye duydum tabi. Bunların hepsi kulaktan dolma etrafta sağda solda konuşulan şeyler. Gerçek çıkar zaten bugün yarın ortaya.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanK. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı araba 8 kişiye satılmış herhalde. birde parası alınıp satışı verilemeyen verilmeyen araçlar var sanırım. lamboların ferrarilerin üzerine kredi çekip rehinli araçları başkalarına satmışlar diye duydum tabi. Bunların hepsi kulaktan dolma etrafta sağda solda konuşulan şeyler. Gerçek çıkar zaten bugün yarın ortaya.
    o kadar arabayı yakın zaman zarfında, her birini bir kaç kişiye satmak enteresan bir olay
    yani bu araçlara çok talep olmalı ki adam bekletebilmeli ve tek seferde tüm parayı alıp kaçabilmeli
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o kadar arabayı yakın zaman zarfında, her birini bir kaç kişiye satmak enteresan bir olay
    yani bu araçlara çok talep olmalı ki adam bekletebilmeli ve tek seferde tüm parayı alıp kaçabilmeli
    genelde 1.5 milyonluk araca 1.2 yada 1.1 sahibi sıkışmış koleksiyonu bozduruyor dersen uzundur iş yapanlar yer inanır. Dikkat edersen hep zaten bir güven sağlama ortamından sonra iş sarpa sarıyor.

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Star'da Babil diye bir dizi var, Ponziyi çok güzel anlatıyor, 'bedavadan fazla kazanma hırsı insanoğlunun en büyük zaafıdır!'...

çoğumuzun aklındadır mesela TT dahil, bi 200.000 tl olsa da araba alım satıma başlasam 1 senede 2 ye katlarım parayı! e tamam 2 ye katlama %50 kazan, vereyim sana 200.000 tl... 200.000 tl sermaye 100.000 tl sen kazan 100.000 tl de ben kazanayım, ooo Ahmet beyler de burdaymış, ver abi 200 de sen, MUstafa duymuş 400 yatırayım diyor, tamam abi madem sermaye büyüdü koy 2 tane ferrari, kupondan daha fazla kazanırım...

bu sistem 2 sene sürse, herkes benden parasını tıkır tıkır alsa 3 ya da 4. sene sermayeyi yarıya kırdır 3 adama sat ne var ne yok al kaç... evet sistem bu...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Star'da Babil diye bir dizi var, Ponziyi çok güzel anlatıyor, 'bedavadan fazla kazanma hırsı insanoğlunun en büyük zaafıdır!'...

çoğumuzun aklındadır mesela TT dahil, bi 200.000 tl olsa da araba alım satıma başlasam 1 senede 2 ye katlarım parayı! e tamam 2 ye katlama %50 kazan, vereyim sana 200.000 tl... 200.000 tl sermaye 100.000 tl sen kazan 100.000 tl de ben kazanayım, ooo Ahmet beyler de burdaymış, ver abi 200 de sen, MUstafa duymuş 400 yatırayım diyor, tamam abi madem sermaye büyüdü koy 2 tane ferrari, kupondan daha fazla kazanırım...

bu sistem 2 sene sürse, herkes benden parasını tıkır tıkır alsa 3 ya da 4. sene sermayeyi yarıya kırdır 3 adama sat ne var ne yok al kaç... evet sistem bu...
    yani galeri aynı zamanda başkalarının paralarını işletip onlara da iyi bir marjla kar veriyordu öyle mi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yani galeri aynı zamanda başkalarının paralarını işletip onlara da iyi bir marjla kar veriyordu öyle mi?
    portföydeki araba tutarı yaklaşık 30 milyon tl, 30 milyon TL ile bir kişi galericilik yapar mı hocam? en ucuzundan bankaya yatırsa sene sonu 2.5 milyon kazanır, piyasanın durumu ortadayken... lüks galerilerinin son 10 yılda uyguladıkları sistemlerden biri bu katılım paylı sistem diğeri ise para aklama, bana 10 yıldır işini yapan kaç tane lüks galeri sayarsınız?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    portföydeki araba tutarı yaklaşık 30 milyon tl, 30 milyon TL ile bir kişi galericilik yapar mı hocam? en ucuzundan bankaya yatırsa sene sonu 2.5 milyon kazanır, piyasanın durumu ortadayken... lüks galerilerinin son 10 yılda uyguladıkları sistemlerden biri bu katılım paylı sistem diğeri ise para aklama, bana 10 yıldır işini yapan kaç tane lüks galeri sayarsınız?
    abi ben olayı kafamda tam oturtamadığım için soruyorum yanlış anlama
    mesela ben borsa, viop falan ufak tefek yatırım işleriyle uğraşıyorum, bana gelip "sana para versek bize ne kadar kar verirsin?" diye soruyorlar hesabımı yapıyorum riskimi koyuyorum geri dönüş oranlarına bakıyorum vermem gereken aylık max %2 ama eminim ki kimse %2nin yüzüne bakmaz bu ülkede herkes kolay yoldan zengin olma derdinde
    şimdi bu adamlara para yatıranlar aylık %7-10 kazanıyorlarsa bunun bir yerde patlayacağını bilmeliler eğer onun da farkında olarak girdiyseler bu işe ağlayacak bir durum yok bile bile lades..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bunu yapan o kadar çok galeri var ki. Eşden dosttan 50.000-100.000-500.000 paraları alıp işletiyor. Banka mevduat faizinin üstünde de para verdiği için cazip geliyor. Mesela 3 ay kadar önce benim en yakın çocukluk arkadaşlarımdan birinin kuzeninin antalyada galerisi var o dönemde ben arabamı satmışım 300.000 gibi bir param vardı çocukla bende tanışıyorum bana dedi abi parayı bana 1 haftalık verebilirmisin acayip bir range yakaladım sadece 1 hafta durcak bende 308.000 gibi vericem sana, ben de en kötü o arabadan 40-50 bin ekmek yerim dedi. Tamam dedim yolladım parayı 1 hafta sonra 310.000 olarak yolladı etrafımdakilere de dedim ulan ne güzel iş hiç yorulmadan havadan 10k geldi ben araba falan almassam veririm işletsin çocuk diye düşünüyordum tabi antalya da patlayan yeri duyana kadar. Eş dostta olsa tehlikeli işler bir daha gireceğimi sanmam

Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi ben olayı kafamda tam oturtamadığım için soruyorum yanlış anlama
    mesela ben borsa, viop falan ufak tefek yatırım işleriyle uğraşıyorum, bana gelip "sana para versek bize ne kadar kar verirsin?" diye soruyorlar hesabımı yapıyorum riskimi koyuyorum geri dönüş oranlarına bakıyorum vermem gereken aylık max %2 ama eminim ki kimse %2nin yüzüne bakmaz bu ülkede herkes kolay yoldan zengin olma derdinde
    şimdi bu adamlara para yatıranlar aylık %7-10 kazanıyorlarsa bunun bir yerde patlayacağını bilmeliler eğer onun da farkında olarak girdiyseler bu işe ağlayacak bir durum yok bile bile lades..
    100.000 tl yatır, 1 senelik 150.000 tl lik çek al, sene sonu tahsil et... şurdan düşünün, portföy toplamı 30 milyon, hadi deki 10 milyonu konsinye, geri kalan senin, ne olursa olsun borcunu ödersin satıp, hepsini kapatamazsan da sistemini küçültüp döngüyü devam ettirirsin, bir insan bütün portföyü batırabilir mi?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler