User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
52 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: W124 hastaliği olan varmi ben gibi ?

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mamicilo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla w124 almaya niyetlensem tabi e200 bulabilirsem e2 diye geçen full donanımlısını almaya çalışırım galiba. (Hastalık)

Dizelini hiç düşünmedim çünkü benzinliye göre boş oluyor paketi.

Birde kronik sorun direksiyon kutusu filan deniliyor maaliyetli işler galiba tam bi bilgi sahibi değilim.
    Konu açıyorsun konuya yazılanları okumuyorsun daha, sana ne anlatsak boş burada

Mamicilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu açıyorsun konuya yazılanları okumuyorsun daha, sana ne anlatsak boş burada
    Ne alakası var kardeşim. Araba hastalığı o arabaya düşkünlük bende olupta havadan attığım birşey değil. Burda yazanlar tecrübelerini anlatıyor veya kullanan kişi ona göre yorum yapıyor bizde bilgiden faydalanıyoruz. Yorum yapmak için yazma lütfen.
    " 3'ten 2'ye

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eski araba benim de hastalığımdır, ancak bu işe hakim olabilmek lazım.. kimse size 30 yaşında bir arabayı sıfır gibi satmaz ya da sıfır gibi hazırlayıp da vermez... kasayı çok seviyorsanız alıp koyarsınız garaja arada bir cilalayıp foto çekeceksiniz, yok ben kullanacağım derseniz kronik hastalıklarını bileceksiniz, iyi bir boya kaportacınız olacak, kendi çözemediğiniz durumlarda iyi bir mekanik garajınız ustanız olacak, bakın daha iyi araba bulma konusuna girmedim, siz kafadan paketle giriyorsunuz olaya, hayattan soğutur eski araba bu kafayla, ben yeri geliyor bir yağ filtresi için konu açıyorum yoksa tak reno12 yi devam et usta mantığıyla...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eski araba benim de hastalığımdır, ancak bu işe hakim olabilmek lazım.. kimse size 30 yaşında bir arabayı sıfır gibi satmaz ya da sıfır gibi hazırlayıp da vermez... kasayı çok seviyorsanız alıp koyarsınız garaja arada bir cilalayıp foto çekeceksiniz, yok ben kullanacağım derseniz kronik hastalıklarını bileceksiniz, iyi bir boya kaportacınız olacak, kendi çözemediğiniz durumlarda iyi bir mekanik garajınız ustanız olacak, bakın daha iyi araba bulma konusuna girmedim, siz kafadan paketle giriyorsunuz olaya, hayattan soğutur eski araba bu kafayla, ben yeri geliyor bir yağ filtresi için konu açıyorum yoksa tak reno12 yi devam et usta mantığıyla...
    Paket dediğimiz olay donanımı full anlamında neden bilindiği halde bilmemezlik gibi milleti düzeltme çabanız anlamış değilim.
    Araç zaten almayan niyetlenirsem hani maliyetini,arızasını, parçasını bildiğim bi araç değil konu açıyorum ki milletten tecrübe edinelim ben çevremde duyduğum,kullananların dediğini söylüyorum.
    " 3'ten 2'ye

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mercedes'te W210 E serisi harici E1-E2 diye paket yoktur, bizim milletin arka tarafından uydurması, "Avantgarde daha dolu olur" gibi cehalet belirtisinden başka bir şey değil. Dolayısıyla ona takılma
    Diye güzelce açıkladım başta

Valla w124 almaya niyetlensem tabi e200 bulabilirsem e2 diye geçen full donanımlısını almaya çalışırım galiba. (Hastalık)
    Hiç yazılmamış gibi E2 paket diye geçen paket alıcam dedin. satıcı uydurması onlar kanma diyoruz senin iyiliğin için

hocam sen baştan başla incelemelere..
    yanlış anlama ama söylediklerin bi arkadaş ortamaında o gün konuşulanlar gibi .
    e1 e2 paket diyorsun öyle bir paket yok 124 lerde
    dizel bezinliden daha az donanımlı diyorsun o da doğru değil .. opsiyon listesini ilk alan adam ne dodurdurysa o gelir dizel benzinli farketmez. .
    Başka bilen arkadaş da yazıyor yine E1-E2 saçmalık diye. verdiğin cevap piyasa muhabbeti

Ne alakası var kardeşim. Araba hastalığı o arabaya düşkünlük bende olupta havadan attığım birşey değil. Burda yazanlar tecrübelerini anlatıyor veya kullanan kişi ona göre yorum yapıyor bizde bilgiden faydalanıyoruz. Yorum yapmak için yazma lütfen.
    Sonra kalkıp "bilgiden faydalanıyoruz boş boş konuşmayın" diyorsun kendince. Yanlışın düzeltende kabahat. Eski araba hastalığına falan bir şey diyen de yok, konuyu oraya neden getirdiysen?

Allah gönlüne göre versin E3 hatta E4 paket falan versin hey Allahım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Paket dediğimiz olay donanımı full anlamında neden bilindiği halde bilmemezlik gibi milleti düzeltme çabanız anlamış değilim.
    Araç zaten almayan niyetlenirsem hani maliyetini,arızasını, parçasını bildiğim bi araç değil konu açıyorum ki milletten tecrübe edinelim ben çevremde duyduğum,kullananların dediğini söylüyorum.
    bu forum bazı klişeleri sevmez, M paket BMW, M20 paket e30, e2 paket vs... bunların çoğu ne yazık ki eşten dosttan duyduklarımız sadece, sana doğruları söyleyenlere tepki göstermene gerek yok... bak kendin söylüyorsun parçasını bilmiyorum diye, bak @aslan kendisi birebir tecrübelerini anlatıyor, diğer arkadaşlar da sana yardımcı olacak yorumlarda bulunuyor seni bilgisizllikle vs suçlamıyorlar doğrusunu yazıyorlar, eski araç bu sonuçta, yeni kasa e serisini soruyorsan iş değişir ama w124 soruyorsan tecrübe konuşur, direksiyon kutusu problemliymiş, olsun... nasıl tamir edilir ya da temiz çıkma hatta sıfırı nasıl getirilir ona odaklanırsın burada 100 tane de yardımcı olack adam bulursun...

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Ben aşırı hastayım görünce elim ayağım titiriyor. Eiki paket olunca daha bi başka oluyor hastalığım. EÜç paket ve ArabaciPaketlerde ise ekstra bir heyecan basıyor içimi.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BaRaN_35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben aşırı hastayım görünce elim ayağım titiriyor. Eiki paket olunca daha bi başka oluyor hastalığım. EÜç paket ve ArabaciPaketlerde ise ekstra bir heyecan basıyor içimi.
    yine de gömmeyelim, bu tarz konular belki 10 sene sonra birilerinin işine yarar, okuyanlar bir şeyler öğrenir...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sonra kalkıp "bilgiden faydalanıyoruz boş boş konuşmayın" diyorsun kendince. Yanlışın düzeltende kabahat. Eski araba hastalığına falan bir şey diyen de yok, konuyu oraya neden getirdiysen?

Allah gönlüne göre versin E3 hatta E4 paket falan versin hey Allahım[/QUOTE]

Yani bir e2 düşmanlığı mı var ne var anlamadım. Senin dediğin gibi olsun. Ben e2 paket satıcı yazdı die deil aracın 8 tuş klima olması, elektrikli koltuk, koltuk ısıtma, arka perde vs.leri görünce zaten aklımda oluşan eski "e2" tabiriyle full olması beni zaten anlamlaştırıyor.
    E2 demeyiz bizde dolu deriz oldumu kardeşim
    " 3'ten 2'ye

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    yine de gömmeyelim, bu tarz konular belki 10 sene sonra birilerinin işine yarar, okuyanlar bir şeyler öğrenir...
    İnsanlar zaman ayırıp bilgisini paylaşıyorsa bu bilgiyi isteyen kişinin de ona göre saygı göstermesi gerekir insanlara abi yanılıyor muyum?
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Allah gönlüne göre versin E3 hatta E4 paket falan versin hey Allahım
    Yani bir e2 düşmanlığı mı var ne var anlamadım. Senin dediğin gibi olsun. Ben e2 paket satıcı yazdı die deil aracın 8 tuş klima olması, elektrikli koltuk, koltuk ısıtma, arka perde vs.leri görünce zaten aklımda oluşan eski "e2" tabiriyle full olması beni zaten anlamlaştırıyor.
    E2 demeyiz bizde dolu deriz oldumu kardeşim [/QUOTE]

Hocam trabzondamı ikametgah ediyorsun?
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E2 demeyiz bizde dolu deriz oldumu kardeşim
    Hocam trabzondamı ikametgah ediyorsun?[/QUOTE]

Evt
    " 3'ten 2'ye

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam trabzondamı ikametgah ediyorsun?
    Evt[/QUOTE]

Bak Trabzonda Emre Demir var yaz faceye çıkar zaten en detaylı bilgiyi sana yakından o verir kendisindede zaten W140 ve w124 var hem incelemiş olursun yakından
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evt
    Bak Trabzonda Emre Demir var yaz faceye çıkar zaten en detaylı bilgiyi sana yakından o verir kendisindede zaten W140 ve w124 var hem incelemiş olursun yakından[/QUOTE]

Benim arkadaşım zaten. İş dolayısıyla fazla görüşemiyoruz. Araçlarından bilgim var ben konu olarak merak uyandığı için açtım. Millette "E2" paranoyağı var
    " 3'ten 2'ye

Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bak Trabzonda Emre Demir var yaz faceye çıkar zaten en detaylı bilgiyi sana yakından o verir kendisindede zaten W140 ve w124 var hem incelemiş olursun yakından
    Benim arkadaşım zaten. İş dolayısıyla fazla görüşemiyoruz. Araçlarından bilgim var ben konu olarak merak uyandığı için açtım. Millette "E2" paranoyağı var [/QUOTE]

E2 pakette neler var?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim arkadaşım zaten. İş dolayısıyla fazla görüşemiyoruz. Araçlarından bilgim var ben konu olarak merak uyandığı için açtım. Millette "E2" paranoyağı var
    E2 pakette neler var?[/QUOTE]

"E2" paket değil halk dilinde tabirleşmiş bir tanım w124'cülerin çoğu böyle tabir eder. Bende öyle biliyordum tabir olarak e2 olunca 8 tuş klima olması, elektrikli koltuklar, koltuk ısıtma, arka perde tuşu vs.leri aklıma geliyor. Normalde belki başka bir tabirle kullanılıyor olabilir. Yadırgamak saçma !
    " 3'ten 2'ye

Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E2 pakette neler var?
    "E2" paket değil halk dilinde tabirleşmiş bir tanım w124'cülerin çoğu böyle tabir eder. Bende öyle biliyordum tabir olarak e2 olunca 8 tuş klima olması, elektrikli koltuklar, koltuk ısıtma, arka perde tuşu vs.leri aklıma geliyor. Normalde belki başka bir tabirle kullanılıyor olabilir. Yadırgamak saçma ![/QUOTE]

peki işte o halk yanlış biliyorsa, sana da doğruyu anlatmaya çalışanlar varsa, sorman gereken soru benim sorduğum, 'E2 pakette neler var?'...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    peki işte o halk yanlış biliyorsa, sana da doğruyu anlatmaya çalışanlar varsa, sorman gereken soru benim sorduğum, 'E2 pakette neler var?'...
    bunu da eksiledin ya daha da bir şey demiyorum

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntılar karışmış ya takip etmek zor. Burda herkes tecrübelerini paylaşmaya çalışıyor ama konuyu açan arkadaş bi E2 pakettir dilinde gidiyor başka bir şey demiyor

Sonuç olarak @BaRaN_35 ın dediğine geldik

Alıntı BaRaN_35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler