User Tag List

Sayfa 1/3 123 SonSon
52 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: W124 hastaliği olan varmi ben gibi ?

Mamicilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Lightbulb W124 hastaliği olan varmi ben gibi ?

W124 bu devirde alınırmı sizce tavsiye eden, kullanan veya hiç bulaşma diyen ?

Gerçi o modelde e2 paket tabi aldımmı iyisi olacak tabi her fonksiyonu sağlammıdır oda var ama en az 50 den ağız açıyolar tabiki kmleri 300 bini devirmiş cinsten
    " 3'ten 2'ye

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hiç daha önce bir mercedesin old mu?
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç daha önce bir mercedesin old mu?
    Babam zamanında bir 200e almıştı onla büyüdük, sonradan hastalık haline geldi yaş büyüdükçe almaya niyetlenmiştim bir ara fiyatları görünce şok oldum.
    " 3'ten 2'ye

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O zaman almadan önce sosyal medyadaki gruplara üye ol oraları bir incele kafana takılanları oralarda bir araştır daha sonra karar ver derim
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

aqustic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    w124 kasa aşırı konforlu bir araçtır.
    2 sene 300d kullandım.Lpgli ve otomatik olanını öneririm

mehmet6r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    MR.EVO53

mertypeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kilometreler gözünü korkutmasın bu araçlar uzun yollarda yıllarca binildi. Yaşı belli araç zaten 300bin 400bin normal. Moturu bakımlıysa ki 40 50 ye alacağın 124 düzgün denilebilecek araçlar olacak. Motoru şanzımanı taş gibidir. Kullanıcı kitlesi iyidir o yüzden araçlar çokta yorgun değil. O yaştaki bmwlere göre çok daha az başın ağrıyacağı kesin. Gözü karart al derim aklında kalmasın 124 korkulacak bir araba değil bence. 300e veya 300td olabilir. Derili bulursan birde tadından yenmez.

21dc963 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    almak kolay doyurmak zor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mertypeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kilometreler gözünü korkutmasın bu araçlar uzun yollarda yıllarca binildi. Yaşı belli araç zaten 300bin 400bin normal. Moturu bakımlıysa ki 40 50 ye alacağın 124 düzgün denilebilecek araçlar olacak. Motoru şanzımanı taş gibidir. Kullanıcı kitlesi iyidir o yüzden araçlar çokta yorgun değil. O yaştaki bmwlere göre çok daha az başın ağrıyacağı kesin. Gözü karart al derim aklında kalmasın 124 korkulacak bir araba değil bence. 300e veya 300td olabilir. Derili bulursan birde tadından yenmez.
    Doğrudur ama 50 binde 94 model arabaya vermekte insanı korkutmuyor değil ***** piyasa durumuda ortada bu donanımda (e2 bulursak tabi) araç yok eşi ancak parçası sorun ve pahalı diye düşünüyorum.

Alıntı aqustic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    w124 kasa aşırı konforlu bir araçtır.
    2 sene 300d kullandım.Lpgli ve otomatik olanını öneririm
    Olursa dizel düşünmüyorum dizellerin çoğu boş paket oluyor. Ama otomatik olacağı kesin
    " 3'ten 2'ye

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 21dc963 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    almak kolay doyurmak zor
    Prins tüple iyi uyum sağlıyor yeni nesil motorluları ancak doyurma kastın benzin ise doğruda bence doyurması sıkıntı çıkardımı parça fiyatı
    " 3'ten 2'ye

yyk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    merhabalar bende w124 kasayı çok ama çok istedim ancak dediğiniz gibi km lerin yüksek oluşu fiyatların uçuk olması biraz soğuttu gerçi fiyatı düşük olanlar gerçekten boş ve sorunlu olanlar w124 nasip olmayınca w210 denk geldi onu aldık şu an biniyoruz motor kodu w124 motorlarından m111 motorlu bizimki sadece bir örnek vereyim 97 model aracın orijinal termostatını yeni biz değiştirdik aslında güzel kullanılırsa mercedes benz alınabilir tabiki yaşlı araçlar tümü elbette sorun sıkıntı olacaktır ben alır almaz karterde bulunan yağ seviye ölçeri ve contasını; şanzıman yağı,filtresi ve contası; arka oynak burçları , ateşleme bobinleri , termostatını ve antifrizini değiştirdim inanın kızmadım kızmıyorum bencede içinize sinerse alın bir 124 kendi ustam 300d bulursan halen alabilirsin der
    Şüphe , tek gerçektir ...

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mercedes'te W210 E serisi harici E1-E2 diye paket yoktur, bizim milletin arka tarafından uydurması, "Avantgarde daha dolu olur" gibi cehalet belirtisinden başka bir şey değil. Dolayısıyla ona takılma

40 yıllık Mercedes ustası bir abimle konuşuyordum geçen sene servisteyken, kendisi hal W124 250D'e biniyor. Ben de W211 E320'ye böyle Allah ömür verdikçe binmek istiyorum dediğimde, ömürlük yapacaksan W124 al, W211 bunun yaşına geldiğinde bunun gibi durmaz diyordu Sonra bindik bir tur attık 250D'in benzinli gibi çalışma sesi, arabanın konforu, içindeyken hissettirdiği rahatlık mutluluk harikaydı W211 daha lüks hissettiriyor o kesin ama W124 de uçan halı gibi maşallah. Arabadan tık ses de gelmiyor ama geçen yıl 55 veriyorlar vermem satmam diyordu, bu yıl 70 veriyorlardır onun arabaya

Kısaca bakımlı temiz araba bulursan al, üzmez. Ama ne olursa olsun eski araç, illa ki ufak ufak masrafı olur ama parçası bol, naktin oldukça hiçbir sorun yaşamazsın

Runo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    w124, w140 sahibiyim, şu e1-e2 paket 124 olayı w140’ın zırhlı cam konusuyla kan davalı

Gerçekten çok temizini ve düzgününü bulursan 50’li rakamlara alınabilir. Bana soracak olursan bu tür araçları internetten değil, özel mercedes servislerinden eş dost edinerek kulaklara su kaçır. Hiç aklında olmayacak güzellikte araçlarla çok makul fiyatlara karşılaşabilirsin. Ben w140’ı tam 8 ay sonrasında bir telefon aramasıyla gittim aldım
    .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Peki w124 lerin en kabul gören modeli ve üretim yılı hangisi?

yyk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Doğu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki w124 lerin en kabul gören modeli ve üretim yılı hangisi?
    naçizane fikrim benden daha bilgili abilerim kardeşlerim olacaktır muhakkak ama bilgim kadarıyla 95 öncesi lpg eğer eski kara düzen ise ve bakımsız ise araç patlatma sorunu ördek kırma yapabiliyormuş dizelleri hiç bilmiyorum 95 model olanlar m111 motor kodu olanlar sıralı sistem lpg ise sorunsuz binebilirsiniz
    Şüphe , tek gerçektir ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benzinlide 200E lere bak,dizelde ise 250D yada 300D turbolu olanlara fazla girme

Ben profilimdeki aracı tam 2 sene bekledim sahibi satsın diye öyle bir hastalık işte 124 hastalığı
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla w124 almaya niyetlensem tabi e200 bulabilirsem e2 diye geçen full donanımlısını almaya çalışırım galiba. (Hastalık)

Dizelini hiç düşünmedim çünkü benzinliye göre boş oluyor paketi.

Birde kronik sorun direksiyon kutusu filan deniliyor maaliyetli işler galiba tam bi bilgi sahibi değilim.
    " 3'ten 2'ye

Burak Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mamicilo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla w124 almaya niyetlensem tabi e200 bulabilirsem e2 diye geçen full donanımlısını almaya çalışırım galiba. (Hastalık)

Dizelini hiç düşünmedim çünkü benzinliye göre boş oluyor paketi.

Birde kronik sorun direksiyon kutusu filan deniliyor maaliyetli işler galiba tam bi bilgi sahibi değilim.
    hocam sen baştan başla incelemelere..
    yanlış anlama ama söylediklerin bi arkadaş ortamaında o gün konuşulanlar gibi .
    e1 e2 paket diyorsun öyle bir paket yok 124 lerde
    dizel bezinliden daha az donanımlı diyorsun o da doğru değil .. opsiyon listesini ilk alan adam ne dodurdurysa o gelir dizel benzinli farketmez.
    w124 ün direksiyon kutusunun tamir takımı var 500 tl ye yapıyorlar ankarada..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Burak Mehmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam sen baştan başla incelemelere..
    yanlış anlama ama söylediklerin bi arkadaş ortamaında o gün konuşulanlar gibi .
    e1 e2 paket diyorsun öyle bir paket yok 124 lerde
    dizel bezinliden daha az donanımlı diyorsun o da doğru değil .. opsiyon listesini ilk alan adam ne dodurdurysa o gelir dizel benzinli farketmez.
    w124 ün direksiyon kutusunun tamir takımı var 500 tl ye yapıyorlar ankarada..
    Doğrudur w124 piyasasından şuan haberim yok. Öyle düşünce, tecrübe ve konuşulanlardan haberdar oluyorum.
    " 3'ten 2'ye

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler