User Tag List

Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon
104 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Ayıplı Araba

overblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    macera aramışsın alfa almakla. sen adamı mahkemeye ver. o ustayı mahkemeye verse bile mahkemede ustanın ifadesi seninkini destekleyeceğinden satıcıdan alırsınız parayı
    komançero garage

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alfalar çok güzel araçlar ama uzaktan sadece. Vaktiyle çok kapısından döndüm yorumları sorunları okuyunca vaz geçmiştim. Geçmiş olsun abi. Mahkeme yolun açık kazanman %100 diyebilirim. Sadece süreç uzayabilir bilirkişi raporu vs derken. Avukat bul bir görüş. Yetkili serviste açtırıp belgelendirsen faydası olurmu sor bakalım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yok hayır. STI jantlı olanı aldım.
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar burada alfanın bir suçu yok. Altında 911 turbosu olupta hala günlük 156 kullanan adamlarda var. Alfaya ne kadar bakarsan o da sana bakar. Ama aman masraftan kısayım diye böyle ali cengiz oyunları yaparsan sonucu böyle oluyor maalesef. Alfa kullanmamış insanlar alfaya yorum yapıyor. Yapmayın. İzmirden balıkesire kadar gittim kırılana kadar da virajlı yerlerde zorlamamama rağmen çok dirayetli hissi verdi. Direksiyon tepkisini başka bir arabada bulamazsınız. Evonun da direksiyon turu bunun gibi azdır ama bu kadar iletişimde değildir. Bu çok farklı bir his.
    IN BOOST WE TRUST

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar burada alfanın bir suçu yok. Altında 911 turbosu olupta hala günlük 156 kullanan adamlarda var. Alfaya ne kadar bakarsan o da sana bakar. Ama aman masraftan kısayım diye böyle ali cengiz oyunları yaparsan sonucu böyle oluyor maalesef. Alfa kullanmamış insanlar alfaya yorum yapıyor. Yapmayın. İzmirden balıkesire kadar gittim kırılana kadar da virajlı yerlerde zorlamamama rağmen çok dirayetli hissi verdi. Direksiyon tepkisini başka bir arabada bulamazsınız. Evonun da direksiyon turu bunun gibi azdır ama bu kadar iletişimde değildir. Bu çok farklı bir his.
    bizdeki 2002 model 2.0 SS... 2003 senesinde 5.000 km iken almıştım, onun yol tutuşu, motor sesi, sportif dizaynı iç mekan vs gerçekten bambaşka bir dünya... Alfa nın en büyük derdi Zeytinoğlu'ndan sonra adam gibi distr. olmaması, servislerin üç kağıtçı olması ve de uzun süre adam gibi yedek parça gelmemesi...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Davalık olucaz heralde usta konuşmuş sen bana suç atıosun ama yağ pompasını değiştir dediğim halde değiştirtmedin ama bu olay yağ pompasından arabayı alan adamda belli ki işi çok iyi biliyor yediremezsin diye. Çocukta boşver ne olacaksa olsun demiş. Benim avukata da geniş geniş konuşmuş. Çocuğun adı Koray Ayturunç. Otomolde servis danışmanı. Görecez bakalım bundan sonra ne olacak. Öyle geniş geniş davranabilecek mi mahkemede. Zannediyor ki izmirde diye meblağda da düşük diye uğraşamam. Görsün bakalım karşısında avukatları görünce.
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herif bi de acaba Alper bey arabayı çok mu zorladı demiş. Lan 100 le gitmek için mi aldım 155hp arabayı ki zorlayamadım bile 200 ü geçemedi bıraktım dedim bokluk çıkacak istanbula sağ sağlim variim orada usta bakınca anlarız dedim 130 da gitmeye başladım. Alfamir Metin ustada sağolsun düzgün yaklaşıo başından beri
    Avukat dolandırıcılık davası aç dedi. İzmirde tanıdık bir avukat bulucaz artık.
    IN BOOST WE TRUST

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çocukta boşver ne olacaksa olsun demiş. Benim avukata da geniş geniş konuşmuş. Çocuğun adı Koray Ayturunç. Otomolde servis danışmanı.
    Otomol - Şikayetvar

Eğer burası ise genişliğe alışmışlar belli ki.
    Dava sonucu ne olursa olsun, "x bir dava" ile uğraşmak zorunda kalabileceğini anlasın "geniş" arkadaş.

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gri plasti dip kaplı araç benimki. Bu arada keşke onu alsaydı. Motor dahil hepsi orjinal parçalarla toplandı. baskı balata sıfır, disk balata sıfır. Lastik 0, vze 0
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İzmirde öyle bir ilan yok nereden bilecem.
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    satıcıyı mahkemeye verip, yapan ustayı da mahkemede konuşturursan ben eski sahibine söylediğim halde pompa vs değişmeyerek bu duruma sebebiyet vermiştir diye sanırım direk olay çözülür.

ikinci el de garanti vs yok diye düşünenler için yazayım,
    babam yaz döneminde kamyonda 3 ay çalışıp satıyor sezon bitince.kamyonu sattık satarken adamlara aracı baktırın hatta diğer bir il de daha geniş bir sanayi var orda baktırın demiş,adamlar da biz araban anlaruk araba güzel sıkıntı yok diyip aldılar.

6 ay çalışıp motor yiyince bizi aradılar abi mahkeme vs vs. ok dedik. bilirkişi kötü mazot kullanımı dedi.avukata babamın o dönem aldığı bütün mazot fişlerini gönderdik(shell,po).bi sonraki duruşma gününü bekliyoruz bakalım nolacak ,ilk başta avukat bazı şeyleri ispatlayamazsak gizli ayıp vs diye kaybedebiliriz demişti.

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sorun çıkmasına rağmen böyle yazmanız objektifliğinize güzel örnek.

Alfayı şu anki haline getiren sizin aldığınız gibi adamlar ne yazık ki. Binerken oradan buradan kısıp elden çıkaran sonra sorun çıkınca ortada sk gibi kalan insanları bkladığı yegane marka olmuştur. 6 yıldır alfa romeo dışında bir çok araba kullandım ama fanatiği olmadan şunu söyleyebilirim, kesinlikle ne sorunlular ne de keyifsiz. Üstüne 100 bin tlden fazla verip daha az keyif alacağım bir arabayı sırf otomatik ihtiyacım var ve iki arabayı aynı anda yürütmek saçma ve müsrifçe olacağımdan üzülerek satıyorum.
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    110 yıldır otomobil üreten bir firmayı ne ben översem büyür ne de hiç binmemiş kullanmamış kulaktan duyma bilgilerle kötüleyen insanların söylemleri küçültür. Otomotiv sektörünün mihenk taşlarından biridir Alfa Romeo. 20 senedir volvo sahibiyim sağlamlığına hiç birşey diyemem ama kullanım hissi olmayan bir arabadır. Direksiyon 1 gün sonra tepki verir. Tutuyor mu kayıyor mu anlamazsın. Sonra bi bakmışsın kopmuş gidiyor arkası. Adamlar bunu bilerek üretiyorlar zaten. Ön takımı tank gibi bu nedenle his 0. Şimdi bu yazdıklarım firmayı batırır mı? Alfa içinde aynısı
    IN BOOST WE TRUST

Alican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı oğuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    satıcıyı mahkemeye verip, yapan ustayı da mahkemede konuşturursan ben eski sahibine söylediğim halde pompa vs değişmeyerek bu duruma sebebiyet vermiştir diye sanırım direk olay çözülür.

babam yaz döneminde kamyonda 3 ay çalışıp satıyor sezon bitince.kamyonu sattık satarken adamlara aracı baktırın hatta diğer bir il de daha geniş bir sanayi var orda baktırın demiş,adamlar da biz araban anlaruk araba güzel sıkıntı yok diyip aldılar.

6 ay çalışıp motor yiyince bizi aradılar abi mahkeme vs vs. ok dedik. bilirkişi kötü mazot kullanımı dedi.avukata babamın o dönem aldığı bütün mazot fişlerini gönderdik(shell,po).bi sonraki duruşma gününü bekliyoruz bakalım nolacak ,ilk başta avukat bazı şeyleri ispatlayamazsak gizli ayıp vs diye kaybedebiliriz demişti.
    Aracin yasi ve km si nedir?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gri plasti dip kaplı araç benimki. Bu arada keşke onu alsaydı. Motor dahil hepsi orjinal parçalarla toplandı. baskı balata sıfır, disk balata sıfır. Lastik 0, vze 0
    abi görelim artık şunu ya pistte ya da buluşmalarda artık

herkes hemen alfayı boklamışta yağ pompası bozulunca motoru yiyen bir tek alfamı diğer arabalar yağ pompası bozulcağı zaman radyodan anonsmu ediyor? ya da motorları yağsızlığa dayanıklı mı? bırakın artık şu boş muhabbetleri bakımlı her araba alfa da üzmez ama bakımsız kalmış her marka araba adamı çileden çıkartır. belli ki satan adam arabayı satmalık motor toplatmış yoksa yağ pompasını değiştirse, trigerini değiştirse bugün bu başlık olmazdı.
    Romeo <3 Giulietta

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    99 model 317bin km de
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Alican Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracin yasi ve km si nedir?
    Ford cargo 2005 model 250 bin civarindaydi.

Omak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Otomol - Şikayetvar

Eğer burası ise genişliğe alışmışlar belli ki.
    Dava sonucu ne olursa olsun, "x bir dava" ile uğraşmak zorunda kalabileceğini anlasın "geniş" arkadaş.
    Şu şikayeti görmez olaydım. önünden dahi geçilmez buranın demek ki hemen şarjlıyı dayarlar

Otomol Plakalık İcin Bagaj Kapağı Delmişler - Şikayetvar

Bu arada geçmiş olsun hakkını ara abi.
    e60 535d & THE A45 AMG

denizhandinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı oğuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

boyle sacmsa sey mi olurmus 6 ayda arabaya essege biner gibi binmedigini nereden bilecem

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler