User Tag List

Sayfa 6/6 ÝlkÝlk ... 456
104 sonuçtan 96 ile 104 arasý

Konu: Ayýplý Araba

Yaþ
    29
    Þehir
    Ýzmir
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araban balıkesirde kol cıkartıp çekici ile bize gönderdin bende sana arabayı alırken söyledim yaptığımız motorlarda kullacınıcı hatası olmadığı sürece değiştirdiğimiz parçalar garanti kapsamında 1 sene diye sonra araba geldi ellemedim yapılan işlerini arşivden cıkardım ve aracın YAĞ POMPASI VE TRİGER SETİ MÜŞTERİ İSTEĞİ İLE DEĞİŞMEMİŞTİR diye belirtmişim ve sanada attım bunu yapılan işleri nelerin değiştiğini sonra bana ve metin ustaya motorla ilgili ne kadar tutar bana tam ve NET rakam verin ne parçalar lazım bana liste cıkartın dedin ben kaputu acıp sana nasıl rakam verebibilirm pistonların durumunu kapağın durumunu sibobların durumunu

Yaþ
    29
    Þehir
    Ýzmir
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araban balýkesirde kol cýkartýp çekici ile bize gönderdin bende sana arabayý alýrken söyledim yaptýðýmýz motorlarda kullacýnýcý hatasý olmadýðý sürece deðiþtirdiðimiz parçalar garanti kapsamýnda 1 sene diye sonra araba geldi ellemedim yapýlan iþlerini arþivden cýkardým ve aracýn YAÐ POMPASI VE TRÝGER SETÝ MÜÞTERÝ ÝSTEÐÝ ÝLE DEÐÝÞMEMÝÞTÝR diye belirtmiþim sonucta hangi alfaya ne yaptýðýmýzý o kadar ay geçmiþ aklýmda nasýl tutabilirim ve sanada attým bunu yapýlan iþleri nelerin deðiþtiðini sonra bana ve metin ustaya motorla ilgili ne kadar tutar bana tam ve NET rakam verin ne parçalar lazým bana liste cýkartýn dedin ben kaputu acýp sana nasýl rakam verebibilirm pistonlarýn durumunu kapaðýn durumunu siboblarýn durumunu görmeden nasýl rakam vericem acaba ? motora ne kadar rakam cýkýyor diye ogün beni kaç defa aradýn sordun ben ogünümü sana ayýrdým cýkmacýlarýn parçacýlarýn peþinden koþtum ama bunlarý ben sevap olsun diye yapmýþým sanýrým burasýda sonucta bi iþletme ben traversini söktüm taktým motorunu daðýttým liste cýkarttým maðdur olduðun için her türlü elimden geldiðince sana yardým etmeye calýstým mahkemelik olacaðýnýz için arabayý dükkanýmda tuttum genelde böyle bi durumda aracý paralý otoparka cekýyorum bunlarýda bilmeni isterim tarkan abide beni iyi tanýr cocukluðumdan beri sýrf araya oda girdiði için sana karþý elimden gelen tüm yardýmý gosterdim burdada sonucda yapýlan bir iþ ve iþçilik var burasýda hayýr kurumu deðil banada telefonda baðýrýp soylenmeye asla hakkýn YOK ! senýn arabaný ben kýrmadým hatanýn býzden kaynaklý olsaydý senden tek kurus masraf almadan arabaný en iyi sekýlde toplayýp sana teslim ederdim eski sahibi 3 den 5 den kacýnca ne yazýkký böyle þeyler oluyor..
    Ýyi akþamlar

Yaþ
    47
    Þehir
    TÜRKÝYE/DATÇA
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý hüsor Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Araban balýkesirde kol cýkartýp çekici ile bize gönderdin bende sana arabayý alýrken söyledim yaptýðýmýz motorlarda kullacýnýcý hatasý olmadýðý sürece deðiþtirdiðimiz parçalar garanti kapsamýnda 1 sene diye sonra araba geldi ellemedim yapýlan iþlerini arþivden cýkardým ve aracýn YAÐ POMPASI VE TRÝGER SETÝ MÜÞTERÝ ÝSTEÐÝ ÝLE DEÐÝÞMEMÝÞTÝR diye belirtmiþim sonucta hangi alfaya ne yaptýðýmýzý o kadar ay geçmiþ aklýmda nasýl tutabilirim ve sanada attým bunu yapýlan iþleri nelerin deðiþtiðini sonra bana ve metin ustaya motorla ilgili ne kadar tutar bana tam ve NET rakam verin ne parçalar lazým bana liste cýkartýn dedin ben kaputu acýp sana nasýl rakam verebibilirm pistonlarýn durumunu kapaðýn durumunu siboblarýn durumunu görmeden nasýl rakam vericem acaba ? motora ne kadar rakam cýkýyor diye ogün beni kaç defa aradýn sordun ben ogünümü sana ayýrdým cýkmacýlarýn parçacýlarýn peþinden koþtum ama bunlarý ben sevap olsun diye yapmýþým sanýrým burasýda sonucta bi iþletme ben traversini söktüm taktým motorunu daðýttým liste cýkarttým maðdur olduðun için her türlü elimden geldiðince sana yardým etmeye calýstým mahkemelik olacaðýnýz için arabayý dükkanýmda tuttum genelde böyle bi durumda aracý paralý otoparka cekýyorum bunlarýda bilmeni isterim tarkan abide beni iyi tanýr cocukluðumdan beri sýrf araya oda girdiði için sana karþý elimden gelen tüm yardýmý gosterdim burdada sonucda yapýlan bir iþ ve iþçilik var burasýda hayýr kurumu deðil banada telefonda baðýrýp soylenmeye asla hakkýn YOK ! senýn arabaný ben kýrmadým hatanýn býzden kaynaklý olsaydý senden tek kurus masraf almadan arabaný en iyi sekýlde toplayýp sana teslim ederdim eski sahibi 3 den 5 den kacýnca ne yazýkký böyle þeyler oluyor..
    Ýyi akþamlar
    Usta haklý.
    Aþaðýdaki mesajýmda dalga geçtiðim için özür dilerim:

Alýntý livaneli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Abi, IBAN yolladým, saygýlar

Yaþ
    47
    Þehir
    istanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben motor kýrýlýnca metin ustayý aradým, metin usta yolla gelsin bakalým dedi. 1100 lira çekici parasý verdim size yolladým. Yoksa ayný paraya istanbula yollardým þimdiki gibi bir daha izmirden istanbula çekici parasý vermek zorunda kalmazdým.Ben size yeni motor kaça toplanýr diye sordum. benim motoru daðýtýn bakýn demedim ki, metin ustada bana telefonda bilirkiþi gelecekse diye açmýyorum dedi. Aðzýmdan tek laf çýkmadý açýn bakalým neyi kullanýrýz ona göre fiyat çýkarýn demedim Ben tamamen yeni motor kaça toplanýr dedim. Çünkü davalýk olsaydýk açýlmýþ motora bilirkiþi yollayamazsýn. Araba size geldiði anda zaten bana sormadan bloðu indirdiniz. Sonra kendi kafanýza göre de açtýnýz. Sen telefonda bana ne dedin bugün? Motorun neden kýrýldýðýný anlamak için açtýk demedin mi? Kendinizi aklamak için açtýnýz ve akladýnýz Parça listesi çýkarmak için deðil ki davalýk olsaydým eðer satýcý ile bilirkiþi açýlmýþ motoru kabul etmeyecekti. Motorun neden kýrýldýðýný anlamak için açtýk dedikten sonra nasýl buraya parça listesi çýkarmak için daðýttýk a geliyor olay onu anlamadým. Telefonda bu söylediðin doðru deðilse evet yalan söylüyorsun diyebilir misin? Ben sizin hakkýnýzda bugüne kadar tek kötü laf konuþmadým. Metin Ustada sende elinizden geleni yaptýnýz teþekkür ederim ama motorun neden kýrýldýðýný anlamak için açtýktan sonra bana telefonda abi bize de ödeme yapman gerek demen biraz abes geldi. Ýnan benim baþýmdan geçenleri sende yaþasan o kadar zarar ettim derken iyi en azýndan bir kýsmýný kurtarabildim diye düþünürken biri hop bana da para vereceksin dese sen farklý davranmazsýn kardeþim. Düþün 0 motor yapýlmýþ diye araba alýyorsun daha 200 km sonra motor kol çýkarýyor 130 la giderken. Deli bütçem olsa gider 2004 modelini alýrým ki yinede çok ucuza almadým. Sonra hadi motor kýrýldý geri yollamak için 1100 veriyorsun yollarda sefil oluyorsun. Sonra aldýðýn kiþi benden deðil ustadan diyor. Usta benden deðil arabanýn eski sahibinden diyor. Bi de arabayý gazlamak için deðil iþe gidip gelmek için uzun yolda kullanýrken zevkini çýkararak kullanmak için almýþsýn zaten evinde 2 tane araban varken. Para veriyorsun ortada motoru kýrýk kimsenin kabullenmediði bir araba var. Dünya kadar avukatla konuþma süreci arabanýn eski sahibi ile tartýþma süreci. Bir yandan yeni motor arama süreci. Sinirden uyku uyuyamama olaylarý. Aile içinde bu yüzden tatsýzlýklar. Hah tamam çözüyorum derken önüne konmaya kalkýþýlan baþka bir fatura. 40 bin liraya 2004 modelini alabilecekken 99 modeline sahip olacaðým bir araba.Sana da baðrýnmak istemezdim kardeþim ama sende biraz beni anla. Kýrdýysam da özür dilerim. Metin ustaya da acil þifalar.
    IN BOOST WE TRUST

TaGo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44
    Þehir
    Türkiye/Ýzmir
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alpercim öncelikle sen benim arkadaþýmsýn senelerin hukuku var. Burada hüseyinde 15 yýldýr tanýdýðým bir kardeþim. Hatta bu konuyu bile techturkeyde.okuyup müdahil oldum sende biliyorsun. Ancak bak burada.yanlýþ olduðun bir konu var. Sen en baþta motoru 11 ay önce ve 9500km müþteri kullanmýþ bir þekilde bu aracý almýþsýn. Bu kayýtlar Alfamir de var. Aracý alýrken baþka Alfa servisinede göstermiþsin. Þimdi aracý Ýzmir.de.yine bu servise çektirip buna ne olmuþ demek senin insiyatifin. Öyle "bloktan kol çýkmýþ; abi sadece blok al osaman" diyemez sana servis eðer sen "bana ayrýntýlý maliyet çýkarýn" dediysen. Yani kýsacasý konuda en ilintisiz bu servisken. Onlarýn bu iþten dolayý iþçilik yapýp para almamasý haksýzlýk. Kaldýki hüseyinde "tamam abi madem haksýzýz.sen para gönderme" dedikten sonra konuyu niye bu foruma taþýyorsun daha??? açýkcasý ben kendimi arada kaldý hissettim üzüldüm
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alýþveriþ yapabilirsiniz

Þehir
    TÜRKÝYE/ÝSTANBUL
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    "Motoru indirdik para gönder" gibi bir cümle varsa bence uygun deðil.
    Ama "Motoru indirdik þu þu þu parçalar lazým, çýkmasý þu para sýfýrý þu para, sen biraz avans gönder iþe baþlayalým" türünden cümle kurulduysa olabilir.
    Fakat bilirkiþi falan gelecekse ve bunu karþý tarafta biliyorsa motor neden indi bambaþka bir soru.
    Okumadan imzalamam.....

Yaþ
    47
    Þehir
    istanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler ben Alfamir Hüseyine terbiyesizlik yaptým. Telefonda konuþtuk helalleþtik. Kendisinden de özür diledim. Yanlýþ anlaþýlmalar var. Bende bazý þeylerde fevri davrandým bütün bu olaylarýn patlamasýný Hüseyine yaþattým. Kusura bakmasýn.
    IN BOOST WE TRUST

Kekuti* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    35
    Þehir
    Istanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu konudan Alfa'nýn çöp bir araç olduðunu varsayabilir miyiz ?
    1) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P
    2) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" PROJECT400 - DONE!
    Instagram: @itkopekas #dev20 #project400

Yaþ
    47
    Þehir
    istanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    la de get. Alfada sýkýntý yok. Sýkýntý bende.
    IN BOOST WE TRUST

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an 1 kullanýcý var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler