User Tag List

Sayfa 103/386 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
7320 sonuçtan 1.939 ile 1.957 arası

Konu: Corona Virüs Güncel!!!

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Askere birşey olmaz ne virüsler var orda zaten coronoda neymiş

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    SON 24 SAATTE 3.672 test sonuçlandı. 293 yeni tanı kondu. Çabalarımıza rağmen, hastalığa yenik düşen 7 insanımız daha oldu. GENÇLERE UYARIMIZ VAR: Salgının dışında değilsiniz. Hayatınızı yavaşlatın. Risk ortamına girmeyin. Riski evinize taşımayın. Evde kalın. Hayat eve sığar.
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

ChtArdARSL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dun attigin tweeten ve bugunki sacma sapan aciklamalardan sonra hicbirine zerre inancim kalmadi
    Alıntı SOMEONESPECIAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bütün foruma makas atmış lavuk. En az 3 kişi şahit olmuş

190E M104 3.2 24v engine upgrade..
    Dr.Ecu
    Tayfun Gün (Tago)

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SON 24 SAATTE 3.672 test sonuçlandı. 293 yeni tanı kondu. Çabalarımıza rağmen, hastalığa yenik düşen 7 insanımız daha oldu. GENÇLERE UYARIMIZ VAR: Salgının dışında değilsiniz. Hayatınızı yavaşlatın. Risk ortamına girmeyin. Riski evinize taşımayın. Evde kalın. Hayat eve sığar.
    Başkanına sormuş mu

Matchless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şuan cezaevinde askerim. Bütün sevkler (şehir dışı-hastane-adliye vs) iptal durumda. Ayrıca rütbeli hariç askerlere çarşılar, izinler ve görüşler 2. Bir emire kadar yasak. Aynı zamanda cezaevine de görüşler yasak ilaçlama vs yapılıyor. Sonumuz hayır olsun.

-PeugeotSport_
    Anıl EDER----

Günkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu dışı

Başka ülkelerde yaşayan arkadaşlar var forumda ,

Sizlerde umutsuzmusunuz, geleceğinizden endişe duyuyormusunuz , sabah kalkınca amk ülkesi diyormusunuz , çocuk yapmaktan tedirgin oluyormusunuz (ona iyi bir gelcek hazırlayamamktan,ne şekilde yetişeceğini bilememe korkusundan) ?

Bunları çok merak ediyorum , yani ben yaklaşık 5 yıldır nefret ettim ülkeden alayı sahte müslüman amk her *** göstermelik ,yapmacık.

Gerçekten Allah için yapan zaten söylemiyor , göstermiyor .

Yıldım amk ..

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    işin kötüsü bu gündem iyice içine çekiyor insanı. cumadan beri evdeyim.haftasonundan beri sabahları ince bir sızı var bogazlarımda.
    sanırım psikolojik olarak kendimi hastalığa çekiyorum.
    sonumuz hayrolsun. gidip 2 portakal çakıyım.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Ahmet Saraçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bi süreliğine celpler ertelenmeliydi , yada her gelen askeri askerlik süresinden düşecek biçimde 14 günlüğüne karantinaya alıp , testini vs yapıp öyle almaları lazımdı içeri.Aralıkta bedelli yaptım , bırakın eğitimi soğuk dışında (açık kapalı her alanda ciddi soğuk) zerre sıkıntımız olmadı , ona ramen gece koğuşlarda soğuktan cam açmayıp birbirimizin nefesiyle ısınıyorduk.Döndükten sonra net 15 20 gün kendime gelemedim hastalıktan.Sağlam dönen bir insan evladı yoktu.Orada hastalığın yayılmaması için hiçbi sebep yok.Allah yardımcıları olsun

BurakSah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sağlık bakanımızın son açıklamasını okuyan oldu mu ?. Sadece bir başlık görebildim ilacın bulunduğuna dair. Yayının videosunu bulursam izleyeceğim merak ettim açıkçası
    [B]00 Honda Civic 1.4 İs Sedan (Satıldı)
    01 Mk2 Citroën Saxo Vts (Satıldı)
    Kent Kart

dasemert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Cimmeria Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vay be adamin iki gozu kirmizi diye sureci iyi yonetiyor algisi olusuyor...

Kac hastaya kac test yapildi bilgisi yok
    olen kisilerin yas araligi bilgisi yok
    hastalarin yas dagilimlari bilgisi yok
    olen kisilerin kronik rahatsizliklari varmiydi bilgi yok
    hangi il-ilcelerde hastalik vardi bilgisi yok
    testleri pozitif cikan kisilerin ne kadarlik cevresine test yapildi yayilim ne kadar bilgi yok

vatandas olarak ohalini kendin ilan et gibi fantastik beyanatlar var, kendime ohal ilan ettim, ise gitmiyorum maasimi yatirin diyince ne olacak diye soran yok, ama soran olursa gozleri kipkirmizi bakanin...
    Yatalak, evden disari adimini atmayan yasli bir teyzede sonuc pozitif cikti. Ona bakan cocukları, torunlari haricinde eve gelen giden yok. Test yapilmadi hicbirisine herkese yapilmiyor dediler gonderdiler maalesef..
    dasestar

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Günkut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu dışı

Başka ülkelerde yaşayan arkadaşlar var forumda ,

Sizlerde umutsuzmusunuz, geleceğinizden endişe duyuyormusunuz , sabah kalkınca amk ülkesi diyormusunuz , çocuk yapmaktan tedirgin oluyormusunuz (ona iyi bir gelcek hazırlayamamktan,ne şekilde yetişeceğini bilememe korkusundan) ?

Bunları çok merak ediyorum , yani ben yaklaşık 5 yıldır nefret ettim ülkeden alayı sahte müslüman amk her *** göstermelik ,yapmacık.

Gerçekten Allah için yapan zaten söylemiyor , göstermiyor .

Yıldım amk ..
    Bekarim, borcum harcim yok, Allaha sukur kazancim yerinde. Su anki duruma gecici olarak bakiyorum, muhtemelen calistigim yer kapacanack bir sureligine ama sigortam vs devam edecek. Devletten cok olmasada $2400 gibi bir cek alacagim, issizlik maasina basvuracagiz o da haftalik $275 mi ne. Bekar , borcsuz birisi icin hayat idame ettirilir ama coluklu cocuklu biri icin zor ( bu arada her cocuk icin iki defa $500 lik odeme yapilacak ). Sabah kalktigimda halime binlerce kez sukrediyorum arkamda devlet var diye.

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bekarim, borcum harcim yok, Allaha sukur kazancim yerinde. Su anki duruma gecici olarak bakiyorum, muhtemelen calistigim yer kapacanack bir sureligine ama sigortam vs devam edecek. Devletten cok olmasada $2400 gibi bir cek alacagim, issizlik maasina basvuracagiz o da haftalik $275 mi ne. Bekar , borcsuz birisi icin hayat idame ettirilir ama coluklu cocuklu biri icin zor ( bu arada her cocuk icin iki defa $500 lik odeme yapilacak ). Sabah kalktigimda halime binlerce kez sukrediyorum arkamda devlet var diye.
    Trumpı beğenmeyiz ama adam gerçekten halkına sahip çıkıyor. Bizim ki tasarruf olmaz cart curt doyuramadık aq
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fatih Terim de corona pozitif çıkmış. Kızıda "hepinizin allah belasını versin" şeklinde twit attı, kimleri kast ettiği gayet açık. Adam tff ye maçları oynattığı için isyan etmişti.

İmam cemaat ilişkisi işte. Ülkenin tek bir kurumu değilki sorumsuz davranan.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatih Terim de corona pozitif çıkmış. Kızıda "hepinizin allah belasını versin" şeklinde twit attı, kimleri kast ettiği gayet açık. Adam tff ye maçları oynattığı için isyan etmişti.

İmam cemaat ilişkisi işte. Ülkenin tek bir kurumu değilki sorumsuz davranan.
    şu ortamda herkes ***** kişiye övgüler düzerken 'bu lig devam edemez!' dediği için topa tuttular adamı, şimdi de kulüpler ve TFF utanmadan geçmiş olsun mesajı yayınlıyor...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yahu bizzat Galatasaray başkanı çıkıp ''Panik yapmayın. Maç seyircili oynanacak, biz önlemimizi aldık.'' demedi mi. Daha birkaç gün öncesinde birçok Avrupa ülkesinde Avrupa kupası maçları oynanmadı mı. 11 mart'ta Şampiyonlar ligi, 12 mart'ta Avrupa ligi maçları oynanmış pekala.

Hata varsa Tff ile birlikte (Gs dahil) tüm kulüplerin payı vardır bunda. Fikstür ve puan hesabı yapmak yerine kulüpler birliğini acilen toplayıp ''Bu ortamda maçlara çıkmak istemiyoruz'' demeleri gerekiyordu. Maçlar oynandıktan sonra yapabildiler ne yazık ki.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arda35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu bizzat Galatasaray başkanı çıkıp ''Panik yapmayın. Maç seyircili oynanacak, biz önlemimizi aldık.'' demedi mi. Daha birkaç gün öncesinde birçok Avrupa ülkesinde Avrupa kupası maçları oynanmadı mı. 11 mart'ta Şampiyonlar ligi, 12 mart'ta Avrupa ligi maçları oynanmış pekala.

Hata varsa Tff ile birlikte (Gs dahil) tüm kulüplerin payı vardır bunda. Fikstür ve puan hesabı yapmak yerine kulüpler birliğini acilen toplayıp ''Bu ortamda maçlara çıkmak istemiyoruz'' demeleri gerekiyordu. Maçlar oynandıktan sonra yapabildiler ne yazık ki.
    2 gün önce stadı belediyeye temizletip 55bin kişiyi dolduracaktık
    terimin kızı haklı allah önce bunların belasını versin ;https://twitter.com/Fatihsuzer_/stat...81144680050689
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

halili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ziraattan 500 tl çektim

Kağıtlar bir gıcır bi gıcır anlatamam moruk
    Dün babamın maaşı çektim.promosyonda vermişler.3000 tl verdi.arabada 3 kere saydım eksik lan bu para ben yanlış sayıyorum diye

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arda35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

yahu devlet toplantı yapıp 'herşey yolunda, maç da seyircili oynanacak!' demedi mi? Belediye de geldi stadı temizledi GS açıklama yaptı 'hazırız!' diye, 3 gün sonra ise durum ağırlaşmaya başladı biranda 'maçlar seyircisiz oynansın!' dendi... o saatten sonra tavır netti 'madem maçlar seyircisiz oynanacak kadar ağır o zaman ligi erteleyin!'... bu durumun nesi abes? herkes takılmış GS 3 gün önce seyrcisiz oynanması taraftarıydı, yok duruş yok kıvırma, ben daha o gün yazdım, bugün dansöz diyenler yarın aman dileyecek duruma düşmesin diye, haklı çıktım... Terim hastalandı Nur Çebi diyor ki ' bu sezon yok sayılsın!'... e hani Asena?
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

MatraX_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim artık kımseye ne guvenım kaldı ne de ıyı seyler olacagına karsı düşüncelerim

Yakın arkadaslarımın çoğu Doktor hergün iletişim halindeyiz.Adamlar bangır bangır isyan ediyorlar Toplumda en çok bulaşan/bulaştıran biziz ama bize bi önlem,,test yok diyorlar..bizde ne yapacağımızı bilemiyoruz diyorlar..Bu kadar basit olmamalı bu kadar değersiz olmamalı
    sonra çıkıp alkıslıyoruz en komiği de bu...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler