User Tag List

Sayfa 303/386 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353 ... SonSon
7320 sonuçtan 5.739 ile 5.757 arası

Konu: Corona Virüs Güncel!!!

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DİB'nın testi pozitif durumu ağır... aşıların etkileri ciddi araştırılmalı...
    kimin abi :s
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

b.arica - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MertSerhanÖ. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kimin abi :s
    Diyanet işleri başkanı, ddurumu ağırlaşmış hastaneye yatırmışlar.

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Durumunun iyi olduğu, tedbiren hastaneye kaldırıldığı söyleniyor ama... "Söyleniyor" yani..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yolcudur abbas

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bakan bugün TR de ilk vakanın görülmesinin seneyi devriyesinde o kadar umutlu konuştu ki kendimi sokağa atıp önüme geleni öpesim geldi.. sonrasında ise Mehmet Ceyhan hoca konuşmaya başladı gerçek dünyaya geri döndüm... şu anda yayılma hızının 'korkunç' olduğunu haftaya bu açılmaların etkileriyle beraber günlük tablonun 20binlerin üzerlerine çıkacağını söyledi, hemen ayakkabıları çıkartıp içeri girdim... aşılama hızının çok yavaş olduğunu, toplumsal aşılamalarda aşılamayı beli bir sürede bitiremezsek virüs güç kazanarak daha çok yayılmaya başlar dedi kapıyı pencereyi sıkı sıkıya kapatıp koltuğa çöktüm...hep diyorum günde minimum 300bin aşılama olacağı söylenmişken 2.5 ayda sadece 9-10 milyon aşılamayla nasıl oluyor da aşılama programı dahilinde gitmiş oluyoruz?bu şekilde giderse ülkenin tamamı 3.5 senede aşılanabilir, peki 3-6 ayda bir de yenilenmesi lazım? yahu kafayı yiyeceğim dalga mı geçiyorsunuz? aşı aşı dediniz bekledik, satın o zaman halka verelim kaç paraysa alalım!!!
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bakan bugün TR de ilk vakanın görülmesinin seneyi devriyesinde o kadar umutlu konuştu ki kendimi sokağa atıp önüme geleni öpesim geldi.. sonrasında ise Mehmet Ceyhan hoca konuşmaya başladı gerçek dünyaya geri döndüm... şu anda yayılma hızının 'korkunç' olduğunu haftaya bu açılmaların etkileriyle beraber günlük tablonun 20binlerin üzerlerine çıkacağını söyledi, hemen ayakkabıları çıkartıp içeri girdim... aşılama hızının çok yavaş olduğunu, toplumsal aşılamalarda aşılamayı beli bir sürede bitiremezsek virüs güç kazanarak daha çok yayılmaya başlar dedi kapıyı pencereyi sıkı sıkıya kapatıp koltuğa çöktüm...hep diyorum günde minimum 300bin aşılama olacağı söylenmişken 2.5 ayda sadece 9-10 milyon aşılamayla nasıl oluyor da aşılama programı dahilinde gitmiş oluyoruz?bu şekilde giderse ülkenin tamamı 3.5 senede aşılanabilir, peki 3-6 ayda bir de yenilenmesi lazım? yahu kafayı yiyeceğim dalga mı geçiyorsunuz? aşı aşı dediniz bekledik, satın o zaman halka verelim kaç paraysa alalım!!!
    Ya aynen, getirin diğer aşılardan da 1-3-5 milyon mu kaç gelecekse, parayla alalım 100 mü 200 mü neyse? Yok illa sıra bekleyeceğiz...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Okumadan imzalamam.....

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya aynen, getirin diğer aşılardan da 1-3-5 milyon mu kaç gelecekse, parayla alalım 100 mü 200 mü neyse? Yok illa sıra bekleyeceğiz...
    Kaderimiz ile baş başa kaldık. Maunvalide hariç 65+ herkes 2.dozunu oldu. Tek tesellim o ama tabi antikor ürettiler mi? Ürettilerse de vücutta ne kadar kalacak?
    Bize bu hızla seneye falan anca sıra gelir.
    Sokakta da çoğunluğun umrunda değil. Eminim artık vaka sayası kaç oldu diye tabloya bakan da kalmamıştır. Benim bile bakasım gelmiyor.

Virüsün tamam hocam ben bu kadar bulaşacaktım benim kotam doldu hadi bana eyvallah demesini mi bekliyorlar nedir ? Virüs cehennem olup da gitmiyor. Yapıştı gezegene. Bizim aşı sıramız geldiğinde de virüs Bağcılar'a taşınmış olur, üstüne bir de youtube kanalından bakın bakın bugün kime bulacağım diye de video yayınlar.

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Senin rusyan gelmiş. Şuan Rusyada avmler de bile aşı vurma yerleri var. Hiç sırada yok. Rusların zerre umrunda değil nedense bu pandemi. Nasıl hayat sorunsuz devam ediyor anlamıyorum. Hiç bir kısıtlama yok. Aklına gelecek hertürlü etkinlik okul vs açık.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    DİB'nın testi pozitif durumu ağır... aşıların etkileri ciddi araştırılmalı...
    aşı olmuşmuyduki , sitelerde hafif atlatıyor demişlerdi

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aşı olmuşmuyduki , sitelerde hafif atlatıyor demişlerdi
    bence kesin olmuştur, cenaze cenaze dolaştırıyorlar adamı...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

S.Özeren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Acayip bir şekilde nezle salginida var
    Dikkat edin bu ara
    Livestrong

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı S.Özeren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Acayip bir şekilde nezle salginida var
    Dikkat edin bu ara
    boş gecer miyim. Cocuk kaptı ben de kaptım ondan. Gecen hafta da patron nezle olmuştu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nezle yine başladı mı yav...

Bu arada dün, ne zamandır yayınlanmadığı konusunda sövüp saydığım İngiltere mutasyonunun "öldürücülük" oranı açıklandı, %60 olarak tespit edilmiş.

Ancak %50-60 daha fazla bulaşıcılıktan, bir o kadar da öldürücülük artarsa, şimdiye bu mutasyonu çoktan kapan ülkelerin kırılması gerekiyordu. Böyle bir kırılma göremiyoruz. Bana işin bu kısmı çok hikaye geliyor ya hala du bakalım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Edirnede tedbirler baya sıkı, 600 700 tane bank toplatıldı 3-4 gün önce, bütün park bahçe vs yerler kapatıldı. Sanayiide çay ocakları vs kapatıldı. Avm otoparkında arabasının başında kahve içenleri bile gelip kaldırıyor polisler. Göçebe gibi oradan oraya gidiyor millet.. Tam boş bi alan buldum dur oturayım sandalyeyi atayım diyorsun bu seferde jandarma geliyor pat diye. Bizde böyleyken istanbul vs hala kafelerin açık olması ilginç.

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı OnurG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Edirnede tedbirler baya sıkı, 600 700 tane bank toplatıldı 3-4 gün önce, bütün park bahçe vs yerler kapatıldı. Sanayiide çay ocakları vs kapatıldı. Avm otoparkında arabasının başında kahve içenleri bile gelip kaldırıyor polisler. Göçebe gibi oradan oraya gidiyor millet.. Tam boş bi alan buldum dur oturayım sandalyeyi atayım diyorsun bu seferde jandarma geliyor pat diye. Bizde böyleyken istanbul vs hala kafelerin açık olması ilginç.
    Biraz daha hafif versiyonu Altınoluk'ta da yapmışlar. Sahildeki banklara oturmak yasaklanmış.

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Soylunun annesi koronadan dolayı vefat etmiş bakalım az kişili cenaze mi olacak çok kişili mi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _opeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Soylunun annesi koronadan dolayı vefat etmiş bakalım az kişili cenaze mi olacak çok kişili mi
    Allah rahmet eylesin. Bence 3-5bin kişiden aşağısı yakışık almaz.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nezle yine başladı mı yav...

Bu arada dün, ne zamandır yayınlanmadığı konusunda sövüp saydığım İngiltere mutasyonunun "öldürücülük" oranı açıklandı, %60 olarak tespit edilmiş.

Ancak %50-60 daha fazla bulaşıcılıktan, bir o kadar da öldürücülük artarsa, şimdiye bu mutasyonu çoktan kapan ülkelerin kırılması gerekiyordu. Böyle bir kırılma göremiyoruz. Bana işin bu kısmı çok hikaye geliyor ya hala du bakalım.
    Bazı şehirlerde yoldan geçenlere aşı olmamışsa antikor testi yapılıyor. Şehrine göre halkın %25 ila %60 arası oranlarda antikor çıkıyormuş. Zaten daha önce Moskova belediye başkanda, Moskova da halkın %50si sürü bağışıklığı kazanmış diye açıklama yapıp tüm tedbirleri kaldırmıştı. O günden beri burda herşey Full serbest. Ne kadar doğru bilmiyorum ama Türkiye'de böyle bir çalışma oldu mu hiç?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler