User Tag List

Sayfa 7/386 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
7320 sonuçtan 115 ile 133 arası

Konu: Corona Virüs Güncel!!!

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence nüfusu azaltmaya yönelik hareket olabilir hakikaten ya, ölüm oranı çoğunlukla 80 yaş üzerindeymiş, "yeter bi gitsin şunlar" yaklaşımı olabilir

Normal gribe göre olan ölüm oranlarına bakınca rakamlar aslında kötü değil ama aşırı bir tepki mi veriliyor acaba bilemedim, hayretle izliyoruz

Salı Amsterdam seyahatim vardı avrupadaki vaka sayılarına göre kurtarılan hasta sayısı oranı çok yüksek, henüz Hollanda'ya da sıçramamış ama insan bir tırsmıyor değil. He burada daha mı güvendeyiz o da garanti değil zaten. Hayırlısı be

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ölümlerin %30u 50yaştı üstü.

panik yok

fazla abartının sebebi çin'de tıpın daha taşdevrinde olmasından ötürü...
    mart içinde ilaçta çıkar..
    zaten rusların sars için ürettiği ilaçın covid 19 içinde baya etkili olduğu bulundu, onu modlayıp salarlar piyasaya...
    médiocrité partout

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ölümlerin %30u 50yaştı üstü.

panik yok

fazla abartının sebebi çin'de tıpın daha taşdevrinde olmasından ötürü...
    mart içinde ilaçta çıkar..
    zaten rusların sars için ürettiği ilaçın covid 19 içinde baya etkili olduğu bulundu, onu modlayıp salarlar piyasaya...
    o zaman ben öldüm
    PROSTOCK GARAGE

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bak sen yahu şu işe,dünyanın 4 te 3 ünde virüs var bi bizde yok , ne kadar da garip

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o zaman ben öldüm
    spora başla dayım. hemen bugün şuan vücut direnci önemliymiş. bende 40altındayım ama kesin ölürüm. 65 gibi hissediyorum ....ktimin dünyasında.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence nüfusu azaltmaya yönelik hareket olabilir hakikaten ya, ölüm oranı çoğunlukla 80 yaş üzerindeymiş, "yeter bi gitsin şunlar" yaklaşımı olabilir

Normal gribe göre olan ölüm oranlarına bakınca rakamlar aslında kötü değil ama aşırı bir tepki mi veriliyor acaba bilemedim, hayretle izliyoruz

Salı Amsterdam seyahatim vardı avrupadaki vaka sayılarına göre kurtarılan hasta sayısı oranı çok yüksek, henüz Hollanda'ya da sıçramamış ama insan bir tırsmıyor değil. He burada daha mı güvendeyiz o da garanti değil zaten. Hayırlısı be
    Budapeşte, viyana ve prag yapıp geldim

Bulaşsa bana bulaşırdı

Amsterdamdan bulaşsa bulaşsa şapkasız çıkma sahaya
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    spora başla dayım. hemen bugün şuan vücut direnci önemliymiş. bende 40altındayım ama kesin ölürüm. 65 gibi hissediyorum ....ktimin dünyasında.
    yapıyom ben o sporu sürekli
    PROSTOCK GARAGE

cabrioleter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mamicilo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    - Virüs bilerek yayıldı Çin'in ekonomi olarak ilk 10 banka içinde 4 bankasının yer alması, en büyük ekonominin ivmelenmesi vs. üst akılın işine gelmedi belli bir yere kadar müsaade ediyordu Çin o seviyeyi geçince yıllardır üzerlerinde çalışılan deney virüsle çini vurdu yaklaşık 1 aydır çin ekonomisi dip, batmış durumda ne ithalat ne ihracat herşey düşmüş para birimi değer kaybetmiştir.
    - E ABD'de virüs aşısı çıkması çokda anormal bir durum değil, para sahibine döner mantığı ver aşıyı ver parayı ...
    - Ölen insanlar ÜST AKIL için önemli değil. adamlar zaten dünyanın her türlü zevkini tatmış nefis olarak bir insan herşeyi tadarsa geriye ne kalır ? Olanlar hiçte traji komik değil.
    - Nüfus 500 milyon indirme projeleri yalan değil bunlar deneme yanılma...
    - Daha kutupların erimesiyle ne tür virüsler çıkacağıda beli değil orası ayrı bir muamma ancak sonumuz hiç hayırlı değil vesselam ...
    Alıntı Killah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence sistemin, yaratmak istediği insan profilini çok iyi yansıtıyorsunuz. Bu argümanların elle tutulacak şeyler olmadığını söylemek, hiç araştırmadan komplo teorisi olarak adlandırmak, sistemin başarılı bir şekilde ilerlediğini gösteren unsurlardan yalnızca bir tanesidir.

Şayet vaktiniz varsa, bu konuların her birini (bkz. chemtrails, pharma hoax, flu vaccines, georgia guidestones) araştırmanızı ve tekrardan analiz etmenizi öneririm. Bunları yazmama sebep olan tek cümleniz "chemstrailciler gibi uçaktan gaz sıkıyorlar demekten farkı yok" oldu.

İzmir'de nasıl bilemiyorum ancak chemtrail olarak adlandırılan kimyasal gazların uçakla spreylenmesine İstanbul'da da fazlasıyla rast gelmek mümkün.
    sistem kim? sistem ne? keşke sistem benim gibi çok fazla insan yaratsa skeptik, eleştirel düşünceye önem veren "Dünyada her şey için; uygarlık için, hayat için, başarı için en hakiki mürşit ilimdir; fendir." mottosunu benimsemiş insanlar yetişse. geçen sizin tayfadan biri kendi yaptığı roketle yere çakıldı bu işin sonu sakat komplo teorilerini bir kenara bırakın.

merak etmeyin ben ziyadesiyle araştırdım çok fazla kaynak okudum okumaya da devam ediyorum bilim podcastleri dinlemekten, bilim blogları okumaktan da acayip keyif alıyorum size de tavsiye ederim. bilgiye erişimin bu kadar kolay olduğu çağda hala kendi içinde onlarca, yüzlerce tutarsızlık gösteren şeylere inanmak size bir şey kazandırmaz.

istanbul'da bir ton siyasi yaşıyor aileleri var şimdi yetmezmiş gibi finans merkezi haline getireceğiz diye uğraşıyorlar ama kendi oldukları şehire gaz mı sıkıyorlar? allahaşkına bunun neresi mantıklı? hadi gazladılar günden güne salaklaştığınızı mı hissediyorsunuz gaz yüzünden?

Chemtrails: İz Bırakanlar Unutulmaz! | Yalansavar mümkünse kaynakça kısmındakilere de göz atın. her şeyi geçtim müstakbel kayınpederim pilot bu konuyu ona açtığımda ne taraflarıyla güldüğünü söylemeyeyim siz de tanımadığınız insanları saçma sapan ithamlarda bulunmayın.

neyse daha fazla uzatmayacağım
    "Koronavirus aşısı bulundu" | Independent Turkce
    çin dsö ile sıkı çalışıyordu aşıyı geliştirmiş deney kısmına geçmiş umarım en kısa zamanda piyasaya sunulacak hale gelir.
    yoksa ekonomi felakete gebe izfaşın en baba fuarı marble'ın bile durumu net değil.
    Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ey Türkoğlu bu ihanetlerin tarihini sakın unutma!
    16.11.2013
    08.06.2014

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok film izlemenin sonuçları bunlar

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cok temiz delirtir bence bu haberleri böyle okumak,
    kimse bu ülkeden birşey beklemesin,kendince önlemini alsın fazla haber de okumasın bence.herkes ayrı telden calıyor çünkü.sonuç iki ucu ..... deynek

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ekonomi açısından işler benim istediğim seviyede gidiyor
    tüketim ciddi oranda düşüyor bu da doğaya saygı kapitalizme darbe demek
    kısa süreliğine de olsa bence güzel
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cabrioleter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sistem kim? sistem ne? keşke sistem benim gibi çok fazla insan yaratsa skeptik, eleştirel düşünceye önem veren "Dünyada her şey için; uygarlık için, hayat için, başarı için en hakiki mürşit ilimdir; fendir." mottosunu benimsemiş insanlar yetişse. geçen sizin tayfadan biri kendi yaptığı roketle yere çakıldı bu işin sonu sakat komplo teorilerini bir kenara bırakın.

merak etmeyin ben ziyadesiyle araştırdım çok fazla kaynak okudum okumaya da devam ediyorum bilim podcastleri dinlemekten, bilim blogları okumaktan da acayip keyif alıyorum size de tavsiye ederim. bilgiye erişimin bu kadar kolay olduğu çağda hala kendi içinde onlarca, yüzlerce tutarsızlık gösteren şeylere inanmak size bir şey kazandırmaz.

istanbul'da bir ton siyasi yaşıyor aileleri var şimdi yetmezmiş gibi finans merkezi haline getireceğiz diye uğraşıyorlar ama kendi oldukları şehire gaz mı sıkıyorlar? allahaşkına bunun neresi mantıklı? hadi gazladılar günden güne salaklaştığınızı mı hissediyorsunuz gaz yüzünden?

Chemtrails: İz Bırakanlar Unutulmaz! | Yalansavar mümkünse kaynakça kısmındakilere de göz atın. her şeyi geçtim müstakbel kayınpederim pilot bu konuyu ona açtığımda ne taraflarıyla güldüğünü söylemeyeyim siz de tanımadığınız insanları saçma sapan ithamlarda bulunmayın.

neyse daha fazla uzatmayacağım
    "Koronavirus aşısı bulundu" | Independent Turkce
    çin dsö ile sıkı çalışıyordu aşıyı geliştirmiş deney kısmına geçmiş umarım en kısa zamanda piyasaya sunulacak hale gelir.
    yoksa ekonomi felakete gebe izfaşın en baba fuarı marble'ın bile durumu net değil.
    Muhahahha şimdi yazıyı okudum da, o uçak kuyruk bulutu muhabbetini mi gaz sıkılması diye yorumluyorlar.

Az beyin olsun be Hiç hava hareketi, aerodinami, gazlar mazlar, az buçuk genel kültür bile yok bunlarda demek ki

Komplo teorileri nasıl çürütülür?
    Facebook, Watsap mesajları, orası, burası paso bu işsizlerin kıçından uydurduğu şeylerle dolu.

Nasıl çürütüyoruz, konu ilginç gelip bunun büyüsüne kapılmak yerine, 3 sn farklı kulvardan bakarak, beyninizi okuduğunuz metne kilitlenmek yerine, dışarıdan bir gözmüş gibi bakarak. Az mantıklı düşünerek. O zaman genelde çözüyorsunuz.

Ha çok çarpıtılan şeyler oluyor. Onlarda bile çözebiliyorsunuz.

Atıyorum, adam bir bilgiden bahsediyor. Efendim bunu Çin Hükümeti gizliyormuş. Ulan onun bunun çocuğu, Çin Hükümeti gizliyor, sen mi öğrendin? Kodumun evladı Buna inananı da kutluyorum. Yani işi bu boyuttan düşününce içinden direkt olarak çıkıyorsunuz bu tip mallıkların.

Watsap mesajları, Facebook mesajlarından önce spam mailler vardı.
    Efendim DANONE çocuklarımız mal olsun diye yoğurtlara bir şey katıyormuş, Danone almayacakmışız.
    Freşa'nın içinde bilmemne maddesi varmış, almayacakmışız.

Mal olmamak gerek.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Memeçilo, eksileyeceğine kaynak göster Watsap mesajları ile gelme

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ünlü düşünür, her şeyi bilen adam, yakılıklı ve cool hocamız sayın soner yalçın beyler acaba bu virüs konusunda ne düşünüyor
    sonuçta bütün dünyayı kandıran derin yapıları saklı seçilmişler kitabında yazarak uluslar için aydınlanma çağının başlamasına sebep oldu kendisi
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

mertxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ünlü düşünür, her şeyi bilen adam, yakılıklı ve cool hocamız sayın soner yalçın beyler acaba bu virüs konusunda ne düşünüyor
    sonuçta bütün dünyayı kandıran derin yapıları saklı seçilmişler kitabında yazarak uluslar için aydınlanma çağının başlamasına sebep oldu kendisi
    Soner Yalcın: Bize acı lazım – Sozcu Gazetesi
    MagicPerformance

Mamicilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memeçilo, eksileyeceğine kaynak göster Watsap mesajları ile gelme
    Siz bildiğiniz kafadan devam edin hocam sizin bildiğiniz size benim bildiğim bana
    " 3'ten 2'ye

Mamicilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az...
    " 3'ten 2'ye

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ya sonuçta inanmak istediğinize inanmak bu durumun doğru olduğunu ispat etmiyor öyle değil mi?

Önceki mesajlarda yazılmıştı, "dünya düzdür"e inanan da çok fazla. Düz mü peki?

Soner Yalçın da birçok kitabında şunda bunda "yanlış-yalan kaynak" ile ilgili yazıp çizdiklerinin çürütüldüğü oldu...

Komplo teorilerini gerçekmiş gibi sunmak başka bir olgu.

Bu tip şeyleri görünce bi tipleme vardı, o aklıma geldi... Sirius UFO Uzay Bilimleri Merkezi
    Her gördüğüne "evet UFO bu" diyen bi salak vardı. Sonra yok kamera lensinin bilmemnesi çıkar, bulutun biridir, bilmemnedir...
    Onlara da açıklaması vardır, "gizleniyor, ondan"...

Ülkemizde de bu Corona durumunun gizlendiğine yönelik şeylere kıçımla gülüyorum. Daha önce başka mevzularda da oldu, ölen varmış gizleniyormuş, işte bilmemkimi öldürmüşler, ailesini susturmuşlar vb...

Lan mümkün mü, birisi konuşur, birisi sızdırır, illa ki bi *** olur.

İki kişi öldü mü bakın bakalım ne oluyor.

SerkanKurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maske isteyen varsa elimde 2 tane GVS Elipse G3 var, kağıt dandik masklerden değildir. En ucuzunda ucuzundan 100tl ye adetini veririm,

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler