User Tag List

Sayfa 9/386 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
7320 sonuçtan 153 ile 171 arası

Konu: Corona Virüs Güncel!!!

Burak Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı johnie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    UAE bisiklet turu vardı, orada da 2 kişide görüldüğünden dolayı turu iptal etmişler.
    UAE de ayrıca da vaka görülmüş..
    aynen bunu yazmaya gelmiştim..

Ayrıca ben bugün günden değiştirmek adına bir haber bekliyordum ülkeden hala gelmedi.. Hayret

cabrioleter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Killah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okuduğu ve dinlediği her şeye inanan ben miyim, siz misiniz? Onu sorgulamak lazım.

Size iyi uykular.
    argüman yok, kaynak yok, sorulara cevap yok.. şimdi inandım gaz sıkıyorlar.. başka türlü bu kadar saflaştıramazlar milleti..

kusura bakmayın böyle de yazmak istemezdim ama chemstrail gazı ne yazıkki sizin gibi yapıyor insanı,
    washington d.c.'ye taşının beyaz saray yakınlarına özellikle, kendilerine sıkmazlar aa pardon her yere sıkıyorlardı kafasızlar istanbul'a bile..
    dünyadaki tüm havacılık sektörünü, tüm pilotları, tüm istihbarat çalışanlarını, tüm herkesi, tüm devletleri satın almışlar öyle bi kudretleri var ama sizi gazlamaları lazım haklısınız bu konuyu da gözden kaçırmışım..

hayır okumuyorsunuz bilimi görmezden geliyorsunuz uyuyan biz sorgulayan siz böyle devam
    Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ey Türkoğlu bu ihanetlerin tarihini sakın unutma!
    16.11.2013
    08.06.2014

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkeze iyi aksamlar... Medikal isi yapiyoruz suan Allah gostermesin bu hastalik ulkeye girse ve yayilmaya baslasa alacak maske bulamayiz... Daha simdiden maske isi karaborsa gibi.. 50lik kutusunu 2 3 liraya satilan bez maskeler 150 liraya satanlar var. bu ffp3 olan maskeler 3 4 lirayken adeti simdi 30 40 lira oldu bile ve ulkede bu maskeyi ureten bir firma var zonguldakli onlarda 3 vardiya calismasina rahmen maske uretmeye yetistiremiyorlar... 1 gun once tum illerdeki saglik mudurlukleri o illerdeki medikalcileri arayip ellerindeki stok adetlerini tek tek aldi ve maske ureten tek firmayada artik piyasaya maske satma sadece saglik murluklerine calis diye direktif verdi. En son bugun aldigimiz haberde ise maskeleri fahis bir fiyata satan firmalari tek tek tespit edip yuklu cezalar keseceklermis....

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İyinde maskelerin koruma adina ciddi etkieri yok. Asil virusu tasiyanlarin takmasi lazim cevreye yaymamalari icin.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ABD de ilk corona ölümü oldu.

Abacus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

https://twitter.com/contra1967/statu...39862425587712

Gerçekten durum içler acısı.

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kuzey kore de 1 kısıde corona vırusu bulunuyor ve baskan kim dırek vurudurtuyor.
    Adam polemıge gırmemıs...

tool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben değilim ama takip ederim bu tip haberleri gördükçe, ilk işim buraya bakmak olur hatta

Şu kitap muhabbeti bile yalanmış. Sözcü vs gibi gazeteler atlamıştı.

Dean Koontz koronavirus salgınını onceden sezmiş miydi? - teyit.org
    ramazan kurtoglu cok salladi bu konuda, kendi alani disinda herseyi biliyor, amin
    Experience is what you get when you don't get what you want.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kuzey kore de 1 kısıde corona vırusu bulunuyor ve baskan kim dırek vurudurtuyor.
    Adam polemıge gırmemıs...
    Asparagas..
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

sword - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sevgili çok bilmiş yandaş medyamız bu işi 'resident evil final chapter!' zannediyor sanırım, sanki zevk alıyorlar, heryerde virüs var halk panik halinde haberleriyle aslında 'bakın bizde yok, batıda var, çare bulamıyorlar ama bizde yok, bide yok haaa, bakın valla bizde yok medeniyet panik halinde!' şeklinde algı yapmaya çalışıyorlar, Allah korusun da memlekete girse perişan oluruz bunun bile farkında değiller...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

som306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu an için yakın arkadaşımın Kıbrıs balayını havayolu şirketi iptal etmiş durumda.Tur şirketi ile görüşme yapıldı ve Kıbrıs seferleri iptal edilmiş.

Yani böyle bir planı-programı olan varsa şimdiden yurtiçinden yerler bakmaya başlasın,son dakikaya bırakmamak gerek.

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Genel cerrah bir arkadaşım virüsün gerçek anlamda yalan olduğunu söylüyor ısrarla, ki kendisi yandaş mandaş da değil, aksine aşırı muhalif Ülke vıcır vıcır kaynıyor hatta diyor. Ancak ciddi ciddi bizim beslenme farklılıklarımız, genetik yapımız, bağışıklık sistemimiz vs bazında garip bi avantajımızın olduğunu söylüyor

Hatta geçenlerde birisi böyle benzer bir şey anlattı, yurtdışından bi eleman geliyor adamın çalıştığı şirkete, iç içeyiz hergün, bütün millet bi salgında hasta oldu, adama hiç bişey olmadı diyordu. Ancak bu virüs global şekilde yayılıyor, nasıl bize bişey olmuyor o kısmı anlamadım. Bugüne kadar bu kadar vaka, seyahat bilmemne esnası sonrasında da bizde olmaması çok garip geliyor.

Bunları da geçtim, bu doktor arkadaş arka plandaki hastalıklar ve yaş grubuna göre ölüm oranlarını gördüğünde bir defa daha "hikaye" yorumunu yaptı. Israrla diyor ki, zaten bu oranlar normal bi grip ile neredeyse eşdeğer...

Anlamadım gitti, kime inanacağız ne yapacağız...

Çare bol sarımsaklı Beyran diyor adam

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Genel cerrah bir arkadaşım virüsün gerçek anlamda yalan olduğunu söylüyor ısrarla, ki kendisi yandaş mandaş da değil, aksine aşırı muhalif Ülke vıcır vıcır kaynıyor hatta diyor. Ancak ciddi ciddi bizim beslenme farklılıklarımız, genetik yapımız, bağışıklık sistemimiz vs bazında garip bi avantajımızın olduğunu söylüyor

Hatta geçenlerde birisi böyle benzer bir şey anlattı, yurtdışından bi eleman geliyor adamın çalıştığı şirkete, iç içeyiz hergün, bütün millet bi salgında hasta oldu, adama hiç bişey olmadı diyordu. Ancak bu virüs global şekilde yayılıyor, nasıl bize bişey olmuyor o kısmı anlamadım. Bugüne kadar bu kadar vaka, seyahat bilmemne esnası sonrasında da bizde olmaması çok garip geliyor.

Bunları da geçtim, bu doktor arkadaş arka plandaki hastalıklar ve yaş grubuna göre ölüm oranlarını gördüğünde bir defa daha "hikaye" yorumunu yaptı. Israrla diyor ki, zaten bu oranlar normal bi grip ile neredeyse eşdeğer...

Sirkeli suyu unutma

Maxiboost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Tüm bu güzel verilere rağmen Çin deli gibi hastane inşa ediyor, koskoca şehri karantinaya alıyor, cayır cayır ilaçlama yapıyor. Ekonomik kayıplarını vs saymıyorum.
    Bunlara ilave diğer ülkeler uçuşları iptal ediyor, yabancı yatırımcılar fabrikalarında üretimi durduruyor. Almanya'da çalışanlarını karantinaya alıyor vs vs.

Senin arkadaşında diyor ki verilere göre hikaye Bir allahın kulu çıkıpta lan griple aynı verilere sahip bu adamlar neden böyle yardırıyor? yoksa başka mevzular mı var?

Sanıyorum virusün mutasyon geçirme özelliğinden bu kadar tırsılıyor. Bilgi sahibi arkadaşlar varsa yazabilirlerse sevinirim

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

hayda hahaha , bold kısım cok entresan gercekten olaya cok farklı bakmış ve mantıksızda durmuyor

huseyinturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    twitterda bir yazıya denk geldim bende, bir doktor ısrarla bu salgını geçen sene atlattığımızı söylüyor, eşinin annesi ve kızı yakalanmış net bir teşhis koyamamışlar. Kızı daha hızlı iyileşmiş, bütün bulgular verilerin aynı olduğunu uzun uzun anlatmış ama virüs kendini geliştirmişmidir değişikliğe uğramışmıdır konusunda yorum yapmam yazmış. Böyle 2 satır değik baya uzun bir yazıydı mantıklı geldi bana

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Maxiboost Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tüm bu güzel verilere rağmen Çin deli gibi hastane inşa ediyor, koskoca şehri karantinaya alıyor, cayır cayır ilaçlama yapıyor. Ekonomik kayıplarını vs saymıyorum.
    Bunlara ilave diğer ülkeler uçuşları iptal ediyor, yabancı yatırımcılar fabrikalarında üretimi durduruyor. Almanya'da çalışanlarını karantinaya alıyor vs vs.

Senin arkadaşında diyor ki verilere göre hikaye Bir allahın kulu çıkıpta lan griple aynı verilere sahip bu adamlar neden böyle yardırıyor? yoksa başka mevzular mı var?

Sanıyorum virusün mutasyon geçirme özelliğinden bu kadar tırsılıyor. Bilgi sahibi arkadaşlar varsa yazabilirlerse sevinirim

işe birde ekonomik açıdan bakalım; doktora bi sorun bakalım 2008 krizinden sonra fed ilk defa panik 50bps indirim yaptı rotada toplantı moplantı yokken piyasalar korku dolu paranın değeri eriyor bu virüs kimin işine yarıyor?
    kaldı ki 2008e kadar tüm krizlerin izleri silinmiş küresel ekonomi rayına oturtulmuştu ama 2008deki "çözümler" hala sonuca ulaşmış değilken birde bu virüsün hem üretimi hem tüketimi vurması hangi hikayede yazıyor? kahramanımız kim? sonuçta kim kazanıyor?
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Burak Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

abarttım evde yapıyorum..15 kasesi 70 tl ye geliyor...
    coronayla alakası yok ama keyiften

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 konuk)

Bu Konudaki Etiketler