User Tag List

Sayfa 104/386 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon
7320 sonuçtan 1.958 ile 1.976 arası

Konu: Corona Virüs Güncel!!!

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arda35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu bizzat Galatasaray başkanı çıkıp ''Panik yapmayın. Maç seyircili oynanacak, biz önlemimizi aldık.'' demedi mi. Daha birkaç gün öncesinde birçok Avrupa ülkesinde Avrupa kupası maçları oynanmadı mı. 11 mart'ta Şampiyonlar ligi, 12 mart'ta Avrupa ligi maçları oynanmış pekala.

Hata varsa Tff ile birlikte (Gs dahil) tüm kulüplerin payı vardır bunda. Fikstür ve puan hesabı yapmak yerine kulüpler birliğini acilen toplayıp ''Bu ortamda maçlara çıkmak istemiyoruz'' demeleri gerekiyordu. Maçlar oynandıktan sonra yapabildiler ne yazık ki.
    dün kadar eski postlarda görebilirsin ben bile corona abartılıyor bırakın yayılsın, ölen ölsün kalan kalsın dedim. benim lafımla hareket edecek kaç tana kurum var? hiç yok. yani ben böyle boş konuşabilirim. gs başkanı yada tff boş konuşur, ancak burada sorumluluk bence işi bilenlerin, sağlık bakanlığı ve devletimizin. çünkü onlar bizim gibi vurdum duymaz umursamaz olamaz. yoksa bu iş halka veya bana bırakılsa bırakın herkes ölsün kafasını yaşarız. ben boris johnson kafasındayım mesela.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün kadar eski postlarda görebilirsin ben bile corona abartılıyor bırakın yayılsın, ölen ölsün kalan kalsın dedim. benim lafımla hareket edecek kaç tana kurum var? hiç yok. yani ben böyle boş konuşabilirim. gs başkanı yada tff boş konuşur, ancak burada sorumluluk bence işi bilenlerin, sağlık bakanlığı ve devletimizin. çünkü onlar bizim gibi vurdum duymaz umursamaz olamaz. yoksa bu iş halka veya bana bırakılsa bırakın herkes ölsün kafasını yaşarız. ben boris johnson kafasındayım mesela.
    bende bu ülkedeki her şeyin kararının bizzat tek kişi tarafından verildiğine inanıyorum
    maşalar suçsuzlar gibi geliyor ama bedelini ödemeliler istifa etmeliler..
    gerçi istifa edip etmeme kararını da o tek kişi veriyorsa bundan önce de olduğu gibi kimse istifa falan etmeyecektir
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

ha_SaaaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cuma günü dayımın soğuk algınlığı vardı korona şüphesinden korktuk ve izmir'de medical hastanesine gitti cumartesi akşamı, Orada denilen aynen şu. İzmir de iki hastanede şu anda korona testi yapılıyor bizim burada yapacağımız bir şey yok tepecik hastahanesine git. Akşam basıyor oraya gidiyor test olmak için ve oradan da söyleneni aynen iletiyorum size. Şu anda elimizde test yapacak alet yok. Zaten sende de tam belirtileri yok. Ateş 39 derece kuru öksürük ve halsizlik durumu mevcut yaşı 50. Doktorlar sen eve git kendini karantinaya al çok çok acil olmadıkta biz hastaneye yatırmıyoruz onun için seni kabul edemeyiz denildi ve evine gönderildi. Pazartesi tekrar saat 14,30 a medical parktan randevu alındı ve o hastanede zature teşhisi konuldu ilaçlar yazıldı ve evinde şu an ama test yapılmadı gerek yok denilerek gönderildi. Ben artık bu yapılan testlerin ve açıklanan rakamların kesinlikle doğru olduğuna inanmıyorum. Tüm dünya kendisini bu kadar kapatmışken bizim ülkemizde yapılanların alınan tedbirlerin ne kadar yetersiz olduğunu ne yazık ki yaşayarak görmüş oluyorum. Gerçekten çok yazık.

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu dün gelen 15dk tanı kitleri hangi hastanelere dağıtıldı veya dağıtılacak? Bu test belirsizliğinin ortadan kalkması gerekli.

Aktaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu dün gelen 15dk tanı kitleri hangi hastanelere dağıtıldı veya dağıtılacak? Bu test belirsizliğinin ortadan kalkması gerekli.
    ntv ya da cnn di sanırım bunların birinde duydum bakırköy sadi konuk eğitim araştırma hastanesine getirilmiş dediler

ayrıca linktedeki haberde de aynı şekilde söyleniyor;

https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem...rildi-5696030/

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Doğruysa sıkıntı büyük

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ha_SaaaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cuma günü dayımın soğuk algınlığı vardı korona şüphesinden korktuk ve izmir'de medical hastanesine gitti cumartesi akşamı, Orada denilen aynen şu. İzmir de iki hastanede şu anda korona testi yapılıyor bizim burada yapacağımız bir şey yok tepecik hastahanesine git. Akşam basıyor oraya gidiyor test olmak için ve oradan da söyleneni aynen iletiyorum size. Şu anda elimizde test yapacak alet yok. Zaten sende de tam belirtileri yok. Ateş 39 derece kuru öksürük ve halsizlik durumu mevcut yaşı 50. Doktorlar sen eve git kendini karantinaya al çok çok acil olmadıkta biz hastaneye yatırmıyoruz onun için seni kabul edemeyiz denildi ve evine gönderildi. Pazartesi tekrar saat 14,30 a medical parktan randevu alındı ve o hastanede zature teşhisi konuldu ilaçlar yazıldı ve evinde şu an ama test yapılmadı gerek yok denilerek gönderildi. Ben artık bu yapılan testlerin ve açıklanan rakamların kesinlikle doğru olduğuna inanmıyorum. Tüm dünya kendisini bu kadar kapatmışken bizim ülkemizde yapılanların alınan tedbirlerin ne kadar yetersiz olduğunu ne yazık ki yaşayarak görmüş oluyorum. Gerçekten çok yazık.
    senin hasta yakının test yaptıramıyorken hiç bir belirtisi olmayan sergen yalçın nasıl test yaptırabiliyor?
    https://twitter.com/ImdeBruyne/statu...31350151159809
    wallaha evde fatih yaşlı gibi dolaşmaya başladım "her şey sınıfsal"
    (bir çok kişi koyu Beşiktaşlı olduğumu biliyordur bu durum fb basket takımında belirti göstermeyenler için de aynı ya da diğer belirti göstermeyip gücü olan ve testi kendisine kullananlar için de aynı bu bencillik)
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

dorukky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Testleri 3 gruba yapıyorular.

1-Zengin iş insanları
    2-Zengin Sporcular
    3-Ağır belirtileri olan vatandaş

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    firma adı vermeyeyim
    bır abım var ısyerlerımız de cok yakın , ozel bır saglık merkezınde calısıyor
    varlıklıda bır fırma..
    Firma, korona testı getirtecekmiş ve testin fiyatını maliyetinin 50 katı olarak belirlemişler..Yanlış okumadınız evet 50(elli) katı. Maliyetini az cok tahmin edin zaten.

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Aktaş61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ntv ya da cnn di sanırım bunların birinde duydum bakırköy sadi konuk eğitim araştırma hastanesine getirilmiş dediler

Son dakika… Cin’den alınan ilk parti hızlı tanı kitleri Turkiye’ye getirildi - Guncel haberler
    o haberi ben de gordum. Ancak sadece o hastane de kullanılmayacak olmasi lazım. Butun Ulke ye dagıtmak lazım. Bu virus sadece İstanbul'da yok.

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    firma adı vermeyeyim
    bır abım var ısyerlerımız de cok yakın , ozel bır saglık merkezınde calısıyor
    varlıklıda bır fırma..
    Firma, korona testı getirtecekmiş ve testin fiyatını maliyetinin 50 katı olarak belirlemişler..Yanlış okumadınız evet 50(elli) katı. Maliyetini az cok tahmin edin zaten.
    peki sağlık bakanlığının bundan haberi varmı?

heleki maskeyi dışarı veremezsin vermeye kalkarsan el koyarım diyen iç işleirnin

abi çok yakın değilse firma ismini bi versene bişey deniycem bakalım devletimizin organları bu gibi durumlarda sağlıklı işliyormu test etmiş oluruz.
    Yolların Ustasıyım Modların Hastasıyım

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Day Walker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki sağlık bakanlığının bundan haberi varmı?

heleki maskeyi dışarı veremezsin vermeye kalkarsan el koyarım diyen iç işleirnin

abi çok yakın değilse firma ismini bi versene bişey deniycem bakalım devletimizin organları bu gibi durumlarda sağlıklı işliyormu test etmiş oluruz.
    valla yalan söylemiyim bu abim öz abim gibi diyeyim size, zaten gerekeni bizzat kendisi yapacak merak etmeyin (((:

emresener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Aktaş61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Son dakika… Cin’den alınan ilk parti hızlı tanı kitleri Turkiye’ye getirildi - Guncel haberler
    Sadi konuğun ilk günler sadece 1. Katı corona için ayrılmıştı şimdi yarısına yakını bu konuya ayrılmış.
    Kardeşim sebebiyle bir kaç gündür hastanedeydik. Orda hekimlerden öğrendik. Özel hastaneye gelen hasta eğer durumu kritikse sadi konuğa sevk ediliyormuş.

BAT9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ahmet Saraçoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bi süreliğine celpler ertelenmeliydi , yada her gelen askeri askerlik süresinden düşecek biçimde 14 günlüğüne karantinaya alıp , testini vs yapıp öyle almaları lazımdı içeri.Aralıkta bedelli yaptım , bırakın eğitimi soğuk dışında (açık kapalı her alanda ciddi soğuk) zerre sıkıntımız olmadı , ona ramen gece koğuşlarda soğuktan cam açmayıp birbirimizin nefesiyle ısınıyorduk.Döndükten sonra net 15 20 gün kendime gelemedim hastalıktan.Sağlam dönen bir insan evladı yoktu.Orada hastalığın yayılmaması için hiçbi sebep yok.Allah yardımcıları olsun
    Bu yıl Ekim ayında bedelli askerliğim vardı. Geçen hafta Çarşamba ertelendiğiyle ilgili mesaj geldi, şu an net bir tarih yok olayların akışına göre belirlenecek sanırım.

alperkirman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maliye bakanı taşşak geçiyo bizle yemin ederim
    mücbir sebeple beyanname verme süreleri uzatıldı ticari zirai ve smk lar ile gelir vergisi mükelleflerinin kdv ve muhtasar beyannameleri 27temmuza uzatıldı
    smmm olarak mücbir sebep sahibiyiz ama sonradan açıklanan yararlanabilecek sektörleri ( kurumlar olarak ) açıkladı ve ben çalışmak zorundayım
    lan mücbir sebebim var ama çalışıcam bu nasıl iş lan
    Allah Tekdir , Ordusu Türk'dür.

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı alperkirman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maliye bakanı taşşak geçiyo bizle yemin ederim
    mücbir sebeple beyanname verme süreleri uzatıldı ticari zirai ve smk lar ile gelir vergisi mükelleflerinin kdv ve muhtasar beyannameleri 27temmuza uzatıldı
    smmm olarak mücbir sebep sahibiyiz ama sonradan açıklanan yararlanabilecek sektörleri ( kurumlar olarak ) açıkladı ve ben çalışmak zorundayım
    lan mücbir sebebim var ama çalışıcam bu nasıl iş lan
    Bu süreç Allah'a emanet ilerleyecek,herhangi bir cezai yaptırımı olacağını da zannetmiyorum kafanıza göre takılın bence
    imzasız..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    size bir komedi anlatayım da azıcık küfredin.. babam onkoloji hastası hacettepede tedavi görüyoruz 1 seneye yakın süredir.. şimdi yarın ve ertesi gün bizim hastaneye gitmemiz gerekiyor babam 68 yaşında ve ciddi ameliyat vs geçirdi yürümekte zorlanıyor.. şimdi gelmişler sokağa çıkartamazsınız orayı arayın burayı arayın diye bizi 2 gündür uğraştırıyorlar inanın telefonda 24 tane farklı numara var.. her denileni yaptık ama hala bir sonuç yok en son dediler ki vefa servisini arayacaksınız aradık karakola yönlendirdi karakolda tekrar vefaya yönlendirdi ve şimdi napacağımızı bilmiyoruz en son babamı alıp taksiye atlayıp gidicez ve çeviren olursada artık savaş mı çıkar kavga mı bilmiyorum ama ailede annem ve ben tam 2 gündür ulaşmaya çalışıyoruz en son jandarma bile bağlandı telefona aktarma yapıla yapıla.. işin komik tarafı da konuştuğumuz birisi hastanın kendisi gidip kaymakamlığa başvursun kendisi alabilir izin kağıdı dendi canım güzel ülkem

darkred - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim bildiğim ikametinizin bağlı bulunduğu ilçe emniyet müdürlüğüne müracaat ediyorsunuz. Onlar gerekli belgeyi düzenliyor ve evinize getiriyormuş.

Tabi pratikte doğru çalışırmı sistem bilemiyorum ancak doğru adres ikametin olduğu ilçe emniyet müdürlüğü.

Çok geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim.
    Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur.
    M.Kemal ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yusufcan_k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    size bir komedi anlatayım da azıcık küfredin.. babam onkoloji hastası hacettepede tedavi görüyoruz 1 seneye yakın süredir.. şimdi yarın ve ertesi gün bizim hastaneye gitmemiz gerekiyor babam 68 yaşında ve ciddi ameliyat vs geçirdi yürümekte zorlanıyor.. şimdi gelmişler sokağa çıkartamazsınız orayı arayın burayı arayın diye bizi 2 gündür uğraştırıyorlar inanın telefonda 24 tane farklı numara var.. her denileni yaptık ama hala bir sonuç yok en son dediler ki vefa servisini arayacaksınız aradık karakola yönlendirdi karakolda tekrar vefaya yönlendirdi ve şimdi napacağımızı bilmiyoruz en son babamı alıp taksiye atlayıp gidicez ve çeviren olursada artık savaş mı çıkar kavga mı bilmiyorum ama ailede annem ve ben tam 2 gündür ulaşmaya çalışıyoruz en son jandarma bile bağlandı telefona aktarma yapıla yapıla.. işin komik tarafı da konuştuğumuz birisi hastanın kendisi gidip kaymakamlığa başvursun kendisi alabilir izin kağıdı dendi canım güzel ülkem
    Kardeşim benim lugatta gün ışığı görmemiş küfür kalmadı artık.. Allah yardımcınız olsun.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler