User Tag List

Sayfa 126/386 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226 ... SonSon
7320 sonuçtan 2.376 ile 2.394 arası

Konu: Corona Virüs Güncel!!!

kado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şahsım gene açıklama yapacakmış.
    ‎kızlar uzadıkça çirkinleşiyor; kız dediğin 1.60 - 1.75 olacak. 1.85 kız mı olur ya. he bu arada 1.45 de olmaz, o ne lan öle iddaa oranı gibi..

Günkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kado Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şahsım gene açıklama yapacakmış.
    şahsını

Geçen böyle yorum yaptım , bu sefer içimde tutamıcam , şuan gülüyorum

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı nyz_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amerikada yapilan corona testleri icin insanlardan para alindigina daor haberler dolasiyor nette varmi asli astari acaba siz amerikadasiniz diye sormak istedim ben inanmadimda. Bir arkadas hatta israrla parali diyor.
    Parali degil en azindan Florida da.

Florida Officials Clear the Air on Coronavirus Testing at Hard Rock Stadium – NBC 6 South Florida

etc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Nightfish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bireysel araçla şehirlerarası seyahat konusunda soru işaretleri vardı. Bu sabah İzmir - Manisa/Salihli arası kendi aracımla geldim.
    Çevirme yapıp insanların ateşlerini ölçüyorlar diye duymuştum ancak kullandığım güzergah üzerinde herhangi bir çevirme yoktu.
    Bireysel araç ile seyahatte henüz bir kısıtlama yok, doğrudur. Ben de bu sabah Denizli'den İzmir'e geldim. Hemen Aydın'a varmazdan evvel sabit bir jandarma kontrol noktası vardır, o yolu bilenler hatırlayacaktır. Orada durdurdular, ateşimi ölçtüler, yurtdışı temasım olup olmadığını sordular ve yoluma devam ettim. Hemen hemen her aracı durduruyorlar gözlemlediğim kadarıyla. Kısmetse akşam da Denizli'ye geri döneceğim.
    Origins
    Since1919
    Citroën Heritage

2011 X7 Citroën C5 2.0 HDi 163 Hydractive3+

punto_multijet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Nightfish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bireysel araçla şehirlerarası seyahat konusunda soru işaretleri vardı. Bu sabah İzmir - Manisa/Salihli arası kendi aracımla geldim.
    Çevirme yapıp insanların ateşlerini ölçüyorlar diye duymuştum ancak kullandığım güzergah üzerinde herhangi bir çevirme yoktu.
    sanırım manisa izmir arasında özellikle sabah osb ye gelen servislerin yogunlugundan dolayı yapılmadı. bizim servislerinde, şirket araçlarında hiçbiri durdurulmamıs ancak kayınvalidem menemen yolu üzerinden manisaya geldi ve onu o yolda durdurup ateş vs ölçüp sorular sormuşlar.

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    13 gün sonra gelen güncelleme ile 3 ay ücretsiz izin hayırlı olsun. Gönüllü olarak şimdilik evden çalışmaya devam zira herhangi bir iş imkanı yok maalesef.
    sende bendensin. işsizliğe başvurulabiliyormuş bu şekilde. 10 nisan'dan sonra turkiye.gov.tr'den başvuracağım. iş değişikliğinden dolayı arada giriş çıkışlarda boşluk olup olmadığının sorgusunu uğraştım 2-3 gündür.

Bugün de hanıma gelen icra kağıdıyla şokumuzu geçirdik eski kapanan limited şirketten bağkur borcu var diye. Apar topar esenyurt sgk'ya gittik Maltepe'den. İşte avantaj işler kalabalık olmaması ve yolların sakin olmasıyla 15.00'te bitti gidiş dönüş dahil 11.00-15.00 arası herşeyi yapmak imkansızdı normalde. Kaparsak da artık kaparız bu kadar insan iletişimine

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kado Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir an önce düzelir umarım durumlar.

Bende dükkana dün kilidi vurdum , 5'ine kadar yeni yere taşıyacağım.
    kolay gelsin tutabildin mi?

dorukky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dusuk gelirli vatandasa 10bin tl kredi vericekkermis. D bu ne kredi sevdası sozde faiz haram.

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Çin için nasıl bir yaptırım yapacaklar acaba?

Amerikada spiker Çin için sorular soruyor iş adamaları ses gelmiyo falan diyo.

Mesela burada işi gücü bozulan vatandaş nasıl bunları ulusal yollardan mahkemeye verip tazminat alabilir.

Benim bildiğim bir öğrenci Çin konsolosluğuna dilekçe yazıp tazminat talep etmişti.
    Yolların Ustasıyım Modların Hastasıyım

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı _opeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sende bendensin. işsizliğe başvurulabiliyormuş bu şekilde. 10 nisan'dan sonra turkiye.gov.tr'den başvuracağım. iş değişikliğinden dolayı arada giriş çıkışlarda boşluk olup olmadığının sorgusunu uğraştım 2-3 gündür.

Bugün de hanıma gelen icra kağıdıyla şokumuzu geçirdik eski kapanan limited şirketten bağkur borcu var diye. Apar topar esenyurt sgk'ya gittik Maltepe'den. İşte avantaj işler kalabalık olmaması ve yolların sakin olmasıyla 15.00'te bitti gidiş dönüş dahil 11.00-15.00 arası herşeyi yapmak imkansızdı normalde. Kaparsak da artık kaparız bu kadar insan iletişimine
    İşten çıkarılmadığım halde devletten böyle bir destek varsa şahane bir araştırayım başvuru yaparım bende bu durumda akmasada damlar. İş değişikliklerinde araya sadece hafta sonu tatilleri girdi 2 şer gün 2 defa onun dışında hiç boşluk yok.

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İşten çıkarılmadığım halde devletten böyle bir destek varsa şahane bir araştırayım başvuru yaparım bende bu durumda akmasada damlar. İş değişikliklerinde araya sadece hafta sonu tatilleri girdi 2 şer gün 2 defa onun dışında hiç boşluk yok.
    çıkışını vermezlerse işsizlik alamıyorsun diye biliyorum.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çıkışını vermezlerse işsizlik alamıyorsun diye biliyorum.
    Askıya alacaklar veya 3 ay sürelik ücretsiz izin kağıdı imzalayacağım. Henüz bunlar gerçekleşmedi sadece telefonda bilgi geldi.

İşten çıkarılmadan işsizlik verilmesi belkide sadece bu döneme özel bir uygulama olabilir bilemiyorum. @_opeth daha detaylı bilgiye sahiptir yada 10 Nisan ola hayrola

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

kado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kolay gelsin tutabildin mi?
    Eyvallah.Bulduk bir yer bakalım , burdaki gibi satış yapsam gene kârıma.Şimdilik kira çıksın kafi.
    ‎kızlar uzadıkça çirkinleşiyor; kız dediğin 1.60 - 1.75 olacak. 1.85 kız mı olur ya. he bu arada 1.45 de olmaz, o ne lan öle iddaa oranı gibi..

huseyinturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Tüm icralar durdurulmamışmıydı?

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Day Walker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çin için nasıl bir yaptırım yapacaklar acaba?

Amerikada spiker Çin için sorular soruyor iş adamaları ses gelmiyo falan diyo.

Mesela burada işi gücü bozulan vatandaş nasıl bunları ulusal yollardan mahkemeye verip tazminat alabilir.

Benim bildiğim bir öğrenci Çin konsolosluğuna dilekçe yazıp tazminat talep etmişti.
    Şu kriz dönemi atlatıldıkdan sonra Çinlilere ciddi seyahat kısıtlamaları getirilmeli. Adamlar dünyaya virüs yayıyorlar. Ortalığın anasını bellediler bu sefer.
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Askıya alacaklar veya 3 ay sürelik ücretsiz izin kağıdı imzalayacağım. Henüz bunlar gerçekleşmedi sadece telefonda bilgi geldi.

İşten çıkarılmadan işsizlik verilmesi belkide sadece bu döneme özel bir uygulama olabilir bilemiyorum. @_opeth daha detaylı bilgiye sahiptir yada 10 Nisan ola hayrola
    Kısa çalışma ödeneği diye bir şey var beni ondan gösterecekler. 3 ay firmada çalışıyor ama ücretsiz izinde olacağım. 3 ay sonunda iş ümitsiz ise çıkışımı verecekler 7 ay daha işsizlik maaşı alacağım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı huseyinturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tüm icralar durdurulmamışmıydı?
    güya öyle de postadan kağıt gelince apar topar çıkıp işi halletmeye gittik. Başka zaman yapamazdık zaten bu kadar hızlı. SGK'da da aynı şeyi söylediler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kısa çalışma ödeneği diye bir şey var beni ondan gösterecekler. 3 ay firmada çalışıyor ama ücretsiz izinde olacağım. 3 ay sonunda iş ümitsiz ise çıkışımı verecekler 7 ay daha işsizlik maaşı alacağım.
    İŞKUR ayrıntılı bilgi burada @XoR

Faruk'S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir arkadaşımın amcasını cumartesi hastaneye kaldırmışlar, sonuç gelmiş pozitif çıkmış. Umreden gelen arkadaşını ziyarete gitmiş sadece. Onlarda ailecek coronaymış, şimdi hepsini almışlar.

İlk gelen kafileleri karantinaya almadılar diyorduk böyle böyle yayılıyor işte. Televizyonlar bas bas bağırıyor yurtdışından geldiyseniz oturun evinizde, misafir kabul etmeyin diye. Eskişehirde bir dünya gurbetçi var şuan. Avrupada sokağa çıkma yasağı gelebilir söylentisi olunca hepsi kaçıp gelmişti. Güzelce gezdiler dolaştılar bir süre. İlk vakalar umreci ve Avrupadan gelen bir kaç kişiydi.
    belirtiler/şikayet neymiş bilgi alabildiniz mi?
    #NeMutluTÜRKÜMDiyene!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler