User Tag List

Sayfa 136/386 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon
7320 sonuçtan 2.566 ile 2.584 arası

Konu: Corona Virüs Güncel!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Chp’nin başında Kemal ve ekibi olduğu sürece TV’lerde gazetelerde şov yapıp, menfaate geldiğinde gayet AK Parti’ye yatan karşılık alamayınca da Atatürkçü değerlerimiz diye bağırıp hdpli çakallardan medet uman bir yönetim anlayışına mahkum benim gözümde

Bunu yazarken bu işin tv’si falanı filanı ayrı tutarak direk kulis ağzıyla aslında karşı çıktıkları hangi işlerde kimler ne rantlar beklemiş de cukkalamış çoğuna hakim olduğum için yazıyorum

Bu arada ben Mansur Yavaş’ı da beğeniyorum yazılan belediyecilik değil de daha yerel yönetim üstü bir görevde olsa kesinlikle Chp’de karşılığı olacağını düşünüyorum.

Ama Ekrem falan boş hatta bomboş Beylikdüzü’nde yediği haltları bırakın AK Parti muhabbetini de kendisine saygısı olan kimse yemezdi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ekrem bi halt yemiş olsa onu o seçime sokmaz hapse atarlardı
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ama Ekrem falan boş hatta bomboş Beylikdüzü’nde yediği haltları bırakın AK Parti muhabbetini de kendisine saygısı olan kimse yemezdi
    Yediği halt neyse varsa, seçim zamanı ortaya çıkmama ihtimalini aklım almıyor
    Bakın bir daha yazayım yemiş olabileceği ihtimalini değil ortaya çıkartmamalarının ihtimalini aklım almıyor
    Seçimi iptal eden adamlar yediği haltı ortaya çıkarmayacak ha
    Gülerim..

dorukky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ekremde kılıctarogluda harıka ınsanlar. Kılıctaroglu gıbı naif kibar efendi bi insanmı kaldı sıyasette. Adamı dovduler sovduler yınede kalıtesını bozmadı kımseye ananıda al gıt yada bıkac kelle demedı. Bızım ulke astık kestık ınsanları sevıyo kurtlar vadısınden beri. Normal vatandasına soven adamlar daha makul

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eworen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yediği halt neyse varsa, seçim zamanı ortaya çıkmama ihtimalini aklım almıyor
    Bakın bir daha yazayım yemiş olabileceği ihtimalini değil ortaya çıkartmamalarının ihtimalini aklım almıyor
    Seçimi iptal eden adamlar yediği haltı ortaya çıkarmayacak ha
    Gülerim..
    en ufak bir şey bulabilseler bugün tüm medya gücüyle itibarsızlaştırıp görevden alırlar kılıçdarın da gıkı çıkmazdı
    reisin en güçlü rakibi beylikdüzünde "haltlar" yiyecek de koca hükümet bunu görmezden gelip usulsüzce seçimi tekrarlatıp 2 kere yenilip belediyedeki tüm para transferinin son bulmasına göz yumacak ve kendisine rakip yaratacak öyle mi?
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ekrem başkan çok çok iyi bir adam ancak CHP nin ona dayattığı durumlar sıkıntılı ve sırf seven kitlesi ile arası açılmaması için şimdilik CHP tarafındaki haksızlıklara susuyor. Ancak ilerde yükselirse kesinlikle çok can yakar.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

gün geçmiyorki küfretmeyelim. Hanımı bırakmak için durup ilerlediğim parketmediğim yer için park cezası geldi. itiraz edecek mahkeme yok corona nedeniyle kapalı, cezayı ödemek için banka ve internet vergi dairesine bakıyorum orada gözükmüyor, emniyete bakınca orada gözüküyor ama ödeyemiyorum.

gerek yok yardıma nasıl olsa yardımı vermek için ceza yollarlar.

barakuda26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _opeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

gün geçmiyorki küfretmeyelim. Hanımı bırakmak için durup ilerlediğim parketmediğim yer için park cezası geldi. itiraz edecek mahkeme yok corona nedeniyle kapalı, cezayı ödemek için banka ve internet vergi dairesine bakıyorum orada gözükmüyor, emniyete bakınca orada gözüküyor ama ödeyemiyorum.

gerek yok yardıma nasıl olsa yardımı vermek için ceza yollarlar.
    MTV ödediğin yerden girip beyanlı şekilde ödeme yapabiliyorsun abi, elindeki kağıtla vakıfbanka gitsen onlarda alır %25 indirimli olarak.
    Barış

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı barakuda26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MTV ödediğin yerden girip beyanlı şekilde ödeme yapabiliyorsun abi, elindeki kağıtla vakıfbanka gitsen onlarda alır %25 indirimli olarak.
    beyanlı ödedim şimdi. Kredi kartı limiti de dolmuş bi de ona ödeme yap. hepimize şu cezaları kaale almayacağımız iş versin Allah. Şaka gibiler var ya.

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ekrem kac yıldır baskanlık yaptı bılemem ama MUTLAKA yedıgı ıcıtıgı olmustır. Ha az ha cok...
    Ancakkk,bunu dıle getırırken dıger beledıyelerde ne olmus,kım ne kadar para ve mal mulk goturmus u gormezden gelmek,dıle getırmemek AHLAKSIZLIKTIR.
    Ben hayatımda 1 kez chp ye oy verdım,oda bu ıbb secımlerınde. ama bırı cıkıp,bak ekrem de calmıs abı derse,agzına kurekle vururum.
    Benım derdım hırsızlık degıl ulkenın TEMEL TAŞLARINI kaydıran ahlaksız yonetım....

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Dinimizi ancak bu kadar sakız edebilirlerdi herhalde. Gerçekten ahlaksız ve hayasızlar

Diyanet'den 'Yardımı belediyeye yapmayın' fetvası. 'Zekatlarin ulusal düzeyde kampanyaya bağışı caizdir.'

https://tele1.com.tr/diyanet-yardim-...lamasi-147129/

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

MatraX_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bırakın Yemişini İçmişini Yiyende Yemeyen de kendine Yer..Bunu Hesabını ALLAH'a verecek sana bana değil....
    Asıl Sorulması gereken HAKKIMIZI YIYENLER KUL HAKKINI ÇİĞNEYENLERDİR.Onlar da zaten yemeye de hala devam ediyor..İBANIMIZI gevrettiler

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dinimizi ancak bu kadar sakız edebilirlerdi herhalde. Gerçekten ahlaksız ve hayasızlar

Diyanet'den 'Yardımı belediyeye yapmayın' fetvası. 'Zekatlarin ulusal düzeyde kampanyaya bağışı caizdir.'

Diyanet'den 'Yardımı belediyeye yapmayın' fetvası! 'Zekatlarin ulusal duzeyde kampanyaya bağışı caizdir' - Tele1

Tüm islam toprakları problemli,ajanlar hainler cirit atıyor.. Sebebi bu gibi oluşumlar,bu gibi olaylardan kolay nemalanıyorlar.

ekmeklerine güzel yağ sürülüyor.. Bizim de hiçbirinden farkımız yok
    imzasız..

kado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Diyanet'den 'Yardımı belediyeye yapmayın' fetvası! 'Zekatlarin ulusal duzeyde kampanyaya bağışı caizdir' - Tele1
    Keşke paraya taptıkları kadar , Allah'a tapsalar.
    ‎kızlar uzadıkça çirkinleşiyor; kız dediğin 1.60 - 1.75 olacak. 1.85 kız mı olur ya. he bu arada 1.45 de olmaz, o ne lan öle iddaa oranı gibi..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    https://twitter.com/tyahuditoplumu/s...23494640635904

Sayın Cumhurbaşkanımızın ve kabinemizin öncülüğünde, bu süreçte ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için başlatılan kampanyaya da Hahambaşımız Rav İsak Haleva’da 5 aylık maaşlarıyla katılmışlardır.

Diyanet işleri başkanı 1 maaş bağışlamış

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı kado Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keşke paraya taptıkları kadar , Allah'a tapsalar.
    Senden alıntı yapamadan Hahambaşı mesajımı post ettim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Putin kıyafetini giyip hastaneye girip virüsle enfekte olan hastaları ziyaret etti Asrın lideri büyük devlet adamı strateji dehası sadece oturup izledi..

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bağışlanan toplam parayı şeffaf bir şekilde bir yerden takip edebiliyor muyuz.
    Holdingler, is adamları sanayi kurulusları vs cok ciddi bagıslar yapıyor. daha simdiden 500-600milyon civarında toplanmıştır diye düşünüyorum. Önemli olan kaç para toplandı ve toplanan bu paralar nereye nasıl aktarılacak/aktarılıyor?

umarim hesaplara bakıp böyle yapmıyorlardır.
    video_2020-02-29_14-43-24 - Streamable

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekrem başkan çok çok iyi bir adam ancak CHP nin ona dayattığı durumlar sıkıntılı ve sırf seven kitlesi ile arası açılmaması için şimdilik CHP tarafındaki haksızlıklara susuyor. Ancak ilerde yükselirse kesinlikle çok can yakar.
    Eko ancak çakmak yakar. Bi Mansur'a bakıyorsun diğer tarafta Eko'ya arada uçurum var.
    Bütün ülke'nin gözü üzerindeyken hükümet belediye bütçesini kısıyorken şov yapmayıp karşılatığı zorlukları anlatacaktı. Mansur gibi ilk başlarda yumuşak başlı olup projelerini yapıp ondan sonra baş kaldıracaktı.

Mansur başkan yaş itibarı ile biraz daha genç olsa bugün Eko'yu konuşmuyor olurduk.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler