User Tag List

Sayfa 168/386 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon
7320 sonuçtan 3.174 ile 3.192 arası

Konu: Corona Virüs Güncel!!!

Günkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emresener Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Heh bir deprem eksikti oda oldu 4.1 karadeniz arnavutköy açıkları
    Deprem geldi çernobilde yangın başlamış radyasyonlu bölgeye 600 mt kalmış , yakında sur üflenirse hiç şaşırmam.....

Ek olarak artık korona olayı kaç kişiye sıradan gelmeye başladı ?

CVK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı furkane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen oyle birileri surekli muhalefet oluyor ne yazikki. Istanbulda yasayanlar icin havadan dolayi bunu tahmin etmek zor degildi zaten. Oglen haber verselerdi ortalik yine karisirdi. Hatalari sokaga cikma yasagi ilan edilmesiyle aciklama gelmesi arasinda 1 saat. Halk cahil zaten videolara bakin hamgi kesim oldugunu anlarsiniz. Bakin beyler bu hukumet devlet parti ne derseniz deyin sizin 1 yatiriminiz var ise bu adamlarin 1000yatirimi var emin olun sizden once bu salgini yok etme cabasindalar o yuzden rahat olun
    İsteyen istediğine muhalefet olur ne var bunda? Millet artık düşüncelerini de mi söylemesin bu forum da mı sussun?

samara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Günkut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deprem geldi çernobilde yangın başlamış radyasyonlu bölgeye 600 mt kalmış , yakında sur üflenirse hiç şaşırmam.....

Sanırım bu korona hastalığını herkez geçirecek.
    Samara 2109/Peugeot 207/Skoda Fabia III/Octavia Sport

stlegal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu virüs bana bir şey öğretti tüm dünya götünü yıkamıyormuş..Anlamış değilim tuvalet kağıdına bu kadar saldırmaya..
    Kurt kışı geçirir yediği ayazı unutmaz..

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bir arkadaşım yollamış gece, excele geçirdim, evet durum böyle isteyen kontrol etsin

ölüm sayıları gerçeği yansıtmıyor diyenler linç ediliyor da, ben uzun zamandır bunu formülize ettiler diyorum, işte ispatı...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çocuk gibi her ağladığımız da baştakileri suçlamanın bir alemi yok . Belki en sevmeyenlerden biri benim.
    Bu açıklama öğlen saatlerinde olsa yine belki daha kötü görüntüler seyredebilirdik. Fırında usta dövenler var,adam şölen luppo almak için sıraya girmiş . Şaka gibi görüntüler çıkıyor ortaya .
    Kültür yok,eğitim yok,az ile yetinme bilgisi yok . Ornek veriyorum pazartesi gününden itibaren yasak deselerdi yine çok abartılı görüntüler seyredecektik . Huyumuz ve karakterimiz belli
    Alıntı furkane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen oyle birileri surekli muhalefet oluyor ne yazikki. Istanbulda yasayanlar icin havadan dolayi bunu tahmin etmek zor degildi zaten. Oglen haber verselerdi ortalik yine karisirdi. Hatalari sokaga cikma yasagi ilan edilmesiyle aciklama gelmesi arasinda 1 saat. Halk cahil zaten videolara bakin hamgi kesim oldugunu anlarsiniz. Bakin beyler bu hukumet devlet parti ne derseniz deyin sizin 1 yatiriminiz var ise bu adamlarin 1000yatirimi var emin olun sizden once bu salgini yok etme cabasindalar o yuzden rahat olun
    Yahu akşam 22.00'da yapılan açıklamanın alternatifi öğlen saati mi?
    Pazartesi'den belli değil miydi haftasonunun güneşli olacağı. Ben bile söylendim bütün hafta "haftasonu hava güneşli, hala sokağa çıkma yasağı gelmedi" diye.
    Bu haftasonu da güneşli, pazartesi akşamından koydular sokağa çıkma yasağını. Yapılması gereken de buydu.
    Çıkarsın pazartesi akşamı, haftasonu yasak var, fırın mırın açık. panik yapmayın, yasak sadece 2 gün, istisnası şu şu
    dersin, dün dediğin gibi...

Ha ama her konuda olduğu gibi bu konuda da pazartesi gününden cumartesiyi görme, cuma akşamı 22.00'da açıklanırsa milletin ne yapacağını tahmin etme gibi yetenekleri olmadığından onbinlerce kişinin enfekte olmasına sebep oldular.

AlpEren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir arkadaşım yollamış gece, excele geçirdim, evet durum böyle isteyen kontrol etsin

ölüm sayıları gerçeği yansıtmıyor diyenler linç ediliyor da, ben uzun zamandır bunu formülize ettiler diyorum, işte ispatı...
    Bugun ve yarin kac cikacak acaba ?

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AlpEren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugun ve yarin kac cikacak acaba ?
    vaka sayısını söyle, ölüm sayısını hemen vereyim...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

alperkirman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    artış miktarıda fomüle gibi duruyo
    yani bugün 4273 kişi vaka ve 90 vefat açıklanması gerekiyo ?
    Allah Tekdir , Ordusu Türk'dür.

dorukky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tuhaf olanıda hergun 90 95arası olum olması hic inandırıcı degil. 100e limit koymuslar gibi. 5000vaka varkende olum aynıydı 50000vaka oldu olum sayısı aynı. Hani en genc nufus avrupada bizde olum oranı ondan dusuk diyebiliriz. Ve inanın hastane kalite sayısı avrupadan cok daha ıyı durumdayız

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Günkut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ben meteoru bekliyorum, o seke seke çarpsın bu sene finali yapalım olsun bitsin.

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Evrenoz abi ben insanların davranış biçiminden bahsediyorum. Yasak saatinin bitmesinden itibaren yine uzun kuyruklar oluştu,millet hava almaya çıktık patlatık 2 gün diye açıklamalarda bulundu.. Gece 12'de o kalabalığa girecek kadar ,o gereksiz tehlikeyi üstüne alacak kadar ne acelesi olabilir insanın bilmiyorum. Yasak saatinin bitmesinden bahsediyorum Çin de evlerine çivilediler insanları,bizimkiler 2 gün de çatladı patladı.

Yoksa açıklanma saati,biçimi,içeriği illa ki eksik ya da hatalı,ben normal bir şekilde de olsa farklı görüntülerin olmayacağını biliyorum çünkü Türk insanının huyu ve karakteri belli. Yasak saati bitmiş,sabah ya da müsait zamanda alabileceğin bir ürünü gece 12'de o kalabalık sıraya girerek beklemek cahillikten başka bir şey değil.
    imzasız..

Aktaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı stlegal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu virüs bana bir şey öğretti tüm dünya götünü yıkamıyormuş..Anlamış değilim tuvalet kağıdına bu kadar saldırmaya..
    bende anlamıyorum bunu hadi avrupada taharet musluğu ve *** yıkama kültürü yok o yüzden tuvalet kağıdına saldırdılar ama bizim ülkemizde neden millet bu kadar tuvalet kağıdına saldırdı enteresan dediğiniz gibi bizimkilerdemi yoksa

halili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Evrenoz abi ben insanların davranış biçiminden bahsediyorum. Yasak saatinin bitmesinden itibaren yine uzun kuyruklar oluştu,millet hava almaya çıktık patlatık 2 gün diye açıklamalarda bulundu.. Gece 12'de o kalabalığa girecek kadar ,o gereksiz tehlikeyi üstüne alacak kadar ne acelesi olabilir insanın bilmiyorum. Yasak saatinin bitmesinden bahsediyorum Çin de evlerine çivilediler insanları,bizimkiler 2 gün de çatladı patladı.

Yoksa açıklanma saati,biçimi,içeriği illa ki eksik ya da hatalı,ben normal bir şekilde de olsa farklı görüntülerin olmayacağını biliyorum çünkü Türk insanının huyu ve karakteri belli. Yasak saati bitmiş,sabah ya da müsait zamanda alabileceğin bir ürünü gece 12'de o kalabalık sıraya girerek beklemek cahillikten başka bir şey değil.
    O gece lastik yakanmı dersin silah atanmı dersin.ne oluyor diye kalktım 9 da yatmıştım ben.

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence çok takmayın, kalan sağlar bizimdir. Biliyorum illaki bunların hataları yüzünden hastaneler kilit olabilir. Masum birçok insanın canına mal olabilir.

Ancak unutmayın ki aramızda masum tek bir insan yok. Hepimiz kendi eğitimimizle kendi cehaletimizi üstümüzden atmakla uğraştık. Modifiye yaptık Rolling yaptık. Chip tuning ülkenin cehalet seviyesinden çok daha önemliydi bizim için. Hiçbirimiz demedik ki taşın altına elimizi koyalım, siyasetle aktif ilgilenelim, hatta örneğin bende sizle mi uğraşacağım modunda fırsatı buldum mu kaçtım yurtdışına, o yüzden suçlu olan cahiller değil. Asıl suçlular aldıkları eğitime rağmen ülkesi için gerçek anlamda çaba göstermemiş hepimiz. O yüzden şu saatten sonra kimseyi suçlayamıyorum. Bizde de b.kluk var çünkü.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

kado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

son bir haftada olum/vaka oranının 0.021 olması - sayfa 2 - ekşi sozluk
    ‎kızlar uzadıkça çirkinleşiyor; kız dediğin 1.60 - 1.75 olacak. 1.85 kız mı olur ya. he bu arada 1.45 de olmaz, o ne lan öle iddaa oranı gibi..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bütün dünya sokaga cikma yasagi ilan edip ölen ölsün kalan saglar bizimdir demeden bu virusten kurtulamicaz belli oldu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Edirne deki vaka sayısı 250 ölen 4 kişi var. İl il güncel sayıyı nereden öğrenebiliriz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oturduğum sokakta hayat normal işlemeye devam ediyor. Jant lastik, cam filmi ve tesisatçılar full durumda. Bir arabanın başında 10 kişi folyo çekiyorlar şimdi bende bir aydır evdeyim, sokakla ilgili sadece market ve atm işlerim var. Camdan bakarken bu insanlara ölen ölsün kalan sağlar bizimdir diyorum... Ama günahsız insanlarında canı yanacak ona üzülüyorum...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler