User Tag List

Sayfa 180/386 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280 ... SonSon
7320 sonuçtan 3.402 ile 3.420 arası

Konu: Corona Virüs Güncel!!!

ChuckBartowsKi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rx-7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ölüm sayılarının doğru olmadığını düşünüyorum dünyanın hiçbir yerinde 4 5 gün bir hafta üst üste 121 123 122 121 filan gibi giden bir rakam yok.Gerçekçi rakam olsaydı 110-145-122-108-152 falan gibi bişey olması gerekir haftalık ortalaması belki gene 121 olacak ama bir dalgalanma olmalı.80-90 bin vakadan her gün +-2 sapmayla aynı sayıda kişinin ölmesi gibi bir istatistik olamaz.Bunlar alenen dalga geçiyorlar halkla.Çin, İran totaliter rejimler,vakaları ve ölü sayılarını saklıyor diyorduk biz onlardan da beter çıktık molla İran'ın rakamları bile daha gerçekçi oradaki siyasetçiler bile daha dürüstmüş bizimkilerden düşünün ne seviyedeyiz.
    Hiç bir ülkenin gerçek rakam açıkladığını sanmıyorum Türkiye'de de sanırım bir oran vardı 0.021135 mi ne öyle bir oranla açıklanıyordu diye okumuştum. Gerçek sayıları hiç bir devletin açıklayacağını sanmıyorum ben her gün min.+50 ekliyorum.
    Sigorta ve Kasko işlemlerinizde uygun fiyat kaliteli hizmet...

ErayCerit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Sabah 7'de pazara gittim fiyatlar çıldırmış durumda.

Onu geçtim 07:15'de pazardaydım ve kalabalıktı şuan ne hale geldi kimbilir ki *** kadar yerde yaşıyorum. Büyük şehirde yaşayanlara Allah sabır versin. Geç kalmadan alacağınızı alın. Bugün ve yarın kara cuma'dan daha beter olacak gibi görünüyor.

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Onu geçtim 07:15'de pazardaydım ve kalabalıktı şuan ne hale geldi kimbilir ki *** kadar yerde yaşıyorum. Büyük şehirde yaşayanlara Allah sabır versin. Geç kalmadan alacağınızı alın. Bugün ve yarın kara cuma'dan daha beter olacak gibi görünüyor.
    walla bence allah size sabır versin abi
    millet bodruma üşüştü sezon açılmadan popülasyon şişti istanbul sizden daha rahattır gibime geliyor
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    walla bence allah size sabır versin abi
    millet bodruma üşüştü sezon açılmadan popülasyon şişti istanbul sizden daha rahattır gibime geliyor
    170k olan nüfus 300k oldu akabinde yol yasakları geldi zaten. Şuan için kimse gelemediği için o çılgın kalabalıklar yok tam tadında devam ediyor hayat

Giriş çıkışlar açılırsa sıçtık tabi o ayrı

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    170k olan nüfus 300k oldu akabinde yol yasakları geldi zaten. Şuan için kimse gelemediği için o çılgın kalabalıklar yok tam tadında devam ediyor hayat

Giriş çıkışlar açılırsa sıçtık tabi o ayrı
    Seni şikayet edicem 65+ sokakta pazarda vızır vızır geziyorsun.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seni şikayet edicem 65+ sokakta pazarda vızır vızır geziyorsun.
    Ev sahibim 77 yaşında baktım sabah benimle beraber çıktı pazara zabıtalar 08:30 iş başı yapıyor onlar gelmeden alıp geliyorum dedi

Yahu diyorum çıkma ben alır getiririm kiradan düşeriz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

15 gündür şu maske için kaç defa istek yaptık bilmiyorum. Devlet gönderene kadar belediyemiz saolsun gönderdi ����

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ev sahibim 77 yaşında baktım sabah benimle beraber çıktı pazara zabıtalar 08:30 iş başı yapıyor onlar gelmeden alıp geliyorum dedi

ahaha mantıklı

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu arada petrol fiyatları talep azaldığından dip yaptı hatta teksas'ta depolar dolduğundan kuyuları kapatmayı bile planlıyorlar.

Aynı zamanda Almanya Çin'e virus konusunda fatura çıkardığı filan yazıyor haberlerde.

3. Dünya Savaşı'na doğru yol alıyoruz sanki...

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Marketten 3 parça şey alıyorsun minimum 100 TL tutuyor. Sonra soruyorsun kendine, yahu ben ne aldım da bu kadar tuttu. Süt, yoğurt, peynir, tereyağ alıyorsun, her birinden 1 tane alsan ve en küçüğünü alsan minimum 50 TL oluyor. Tek tek mi alacağım, almışken sütten 2,3 adet alayım diyorum, mutlu mesut kasaya gidiyorum, adam bana ev taksidi gibi birşey söylüyor boş boş bakışmaya başlıyoruz.

Bugün de sms ile doğalgaz faturası geldi. Bana geçen ay 440 TL gelmişti. Bu ay neredeyse hiç kullanmadık bile, 641 TL fatura oluşturmuşlar. Ya yazıklar olsun, kargo şirketinde çalışan adamın canı patlıcan, bu doğalgaz, su ve elektrikte çalışanların canı can değil mi. Adamlar hergün apartmanlara girip çıkıyor, bunlar ayda 1 gözüküyorlar onda da kıyas fatura diye birşey icat ettiler.Hakikaten diyecek hiçbirşey bulamıyorum, fazla fazla aldıkları haram zıkkım olsun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Marketten 3 parça şey alıyorsun minimum 100 TL tutuyor. Sonra soruyorsun kendine, yahu ben ne aldım da bu kadar tuttu. Süt, yoğurt, peynir, tereyağ alıyorsun, her birinden 1 tane alsan ve en küçüğünü alsan minimum 50 TL oluyor. Tek tek mi alacağım, almışken sütten 2,3 adet alayım diyorum, mutlu mesut kasaya gidiyorum, adam bana ev taksidi gibi birşey söylüyor boş boş bakışmaya başlıyoruz.

Bugün de sms ile doğalgaz faturası geldi. Bana geçen ay 440 TL gelmişti. Bu ay neredeyse hiç kullanmadık bile, 641 TL fatura oluşturmuşlar. Ya yazıklar olsun, kargo şirketinde çalışan adamın canı patlıcan, bu doğalgaz, su ve elektrikte çalışanların canı can değil mi. Adamlar hergün apartmanlara girip çıkıyor, bunlar ayda 1 gözüküyorlar onda da kıyas fatura diye birşey icat ettiler.Hakikaten diyecek hiçbirşey bulamıyorum, fazla fazla aldıkları haram zıkkım olsun.
    Elektrik faturası 3000'den 1700'e düştü evde bir bayram havası

Evde uzun zamandır oturan yoktu. Biz Ekim 2019'da taşındığımız için geçmiş dönem ortalaması oluşturamıyorlar. Her ay kafasına göre yazıp kaçıyorlar

Mayıs ola hayrola

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Ahahaha, pis fırsatçı

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

abi fiyatlar şaka gibi bugun annemin ve benim eve eksikler vs genel bi alışveriş yaptım inan tam 1 araba fazlası yok yani 700tl tuttu yani ev başına 350

kasap a uğradım donduruculuk vs birazda et alim dedim 350tl de o hayırlı işler

paranın gerçekten hiç değeri kalmadı

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi fiyatlar şaka gibi bugun annemin ve benim eve eksikler vs genel bi alışveriş yaptım inan tam 1 araba fazlası yok yani 700tl tuttu yani ev başına 350

aynen aynen, bir araba doldur 1.000 tl den aşağı değil hem de gross markette... maske kurnazlarıyla uğraşacaklarına, çaktırmadan halka geçirilen gıdalara da yazsınnnlar ceza, zaten virüs korkusuyla fiyata bile bakmadan alıp koyuyoruz sonra kasada şok oluyoruz...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Shadow_Dancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 kalıp beyaz peynir 38 lira...
    Tango-1 never dies.

stlegal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [QUOTE=XoR;8648932]Elektrik faturası 3000'den 1700'e düştü evde bir bayram havası

Evde uzun zamandır oturan yoktu. Biz Ekim 2019'da taşındığımız için geçmiş dönem ortalaması oluşturamıyorlar. Her ay kafasına göre yazıp kaçıyorlar

Mayıs ola hayrola
    kanka telefon ne kullanıyosun..

mahalle yanarken ****** saçını tararmış...
    Kurt kışı geçirir yediği ayazı unutmaz..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Etin fiyatı zaten altınla yarışır hale gelmiş. Kıyma alıp kasaya gidince soyulduğumu düşünüp adamın bana uzattığı pos cihazını bir an silah gibi gördüm Zannedersin kobe eti aldık (hiç almışlığım yok )
    Acaba bu marketler, kasaplar da mı kıyaslama yapıyor. Geçen hafta siz 200 TL'lik alışveriş yaptınız; bu sefer eliniz kolunuz daha fazla gözüküyor size bir 400 TL yazalım mı diyorlar. Ferman gibi bir fatura çıkıyor; rulo yapsam evdeki tuvalet kağıdı yanında küçük kalır. Bazı ürünlerin ambalajında altın mı kullanıyorlar acaba?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Shadow_Dancer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 kalıp beyaz peynir 38 lira...
    O yine iyi, sen birde kendini nimetten sayan marketçiklere bir git fiyatları gör. En az x2.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler