User Tag List

Sayfa 185/386 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon
7320 sonuçtan 3.497 ile 3.515 arası

Konu: Corona Virüs Güncel!!!

sirhot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    günlük sayıları yakalamak adına test sayısı 20.000 e düşürülmüş, ancak 40.000 test yapılırken çıkan ortalamalar yarıya düşen test sayısıyla yakalanmış... 95 vefat... bence bir sıkıntı var sonuçlarda... F.Portakal'la aynı anda şunu düşündük, 'test yapılmazsa o zaman sıfıra düşecek herşey!'...
    Veriler geriden geliyor. Sokağa çıkma yasağı ve hafta sonları 5 ekiple evlere sürüntü almaya gidiyorsak hafta içi en az 25 ekip çalışıyoruz 1 ilçe sağlıkta. Sadece kurumlarda test yada sürüntü alınmıyor. Hatta kurumlardan daha çok sahada gezen ekipler olarak biz alıyoruz. Tulumların ve koruyucu ekipmanların içinde gün boyu gezmek hiçte kolay değil. İnsanlar bilinçsiz. Test için çağırıp markete gidenler vs çok. Neyse bir şekilde atlatacağız inşallah

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sirhot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Veriler geriden geliyor. Sokağa çıkma yasağı ve hafta sonları 5 ekiple evlere sürüntü almaya gidiyorsak hafta içi en az 25 ekip çalışıyoruz 1 ilçe sağlıkta. Sadece kurumlarda test yada sürüntü alınmıyor. Hatta kurumlardan daha çok sahada gezen ekipler olarak biz alıyoruz. Tulumların ve koruyucu ekipmanların içinde gün boyu gezmek hiçte kolay değil. İnsanlar bilinçsiz. Test için çağırıp markete gidenler vs çok. Neyse bir şekilde atlatacağız inşallah
    20.000 test içi sonuçlar iyi değil, 40.000 iken azalma var diyorduk 20.000 iken sayılar hemen hemen aynı...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    20.000 test içi sonuçlar iyi değil, 40.000 iken azalma var diyorduk 20.000 iken sayılar hemen hemen aynı...
    aynen abi hiç bi fark yok vakalarda. azalma yok yani test 40bin iken vaka 5000 di. test 20bin e düştü vaka 2500. algı yonetimi bence.

sirhot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O konuda hemfikiriz bir nebze azalma var ama Yarın yarıya azalma kesinlikle söz konusu değil. Özellikle İstanbul için

halili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eczaneler Ssklılara dağıtım yapmıyacakmış..Gerek kalmadı artık.Don gibi yıka yıka giyiyoruz.
    Ücretsiz Maskelerin Eczanelerimizden Dağıtımı Hakkında - İstanbul Eczacı Odası

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Coronaya bi de ramazan siniri eklendi toplumda mükemmel oldu. Market otoparkinda ters yönden gidenle tartıştım evin sokağı iki yönlü adam kavşak onunde durdu diye gelmemle artist artist bakildim. Yaptığım kazaların ikisini Ramazan'da yaptigimdan Ramazan ayı benim için korku ayı

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı halili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eczaneler Ssklılara dağıtım yapmıyacakmış..Gerek kalmadı artık.Don gibi yıka yıka giyiyoruz.
    Ücretsiz Maskelerin Eczanelerimizden Dağıtımı Hakkında - İstanbul Eczacı Odası
    Bugün eczaneye gittim kodu verdim kimlik noyu söyledim. Sistemde maske verimi onayı yok yarın bir daha uğrayın dedi.
    Dedim böyle sıkıntıyla çok karşılaşıyor musunuz. Bana mı denk geldi?
    yok dedi gelen herkesin yarısı alamadan geri dönüyor.

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _opeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Coronaya bi de ramazan siniri eklendi toplumda mükemmel oldu. Market otoparkinda ters yönden gidenle tartıştım evin sokağı iki yönlü adam kavşak onunde durdu diye gelmemle artist artist bakildim. Yaptığım kazaların ikisini Ramazan'da yaptigimdan Ramazan ayı benim için korku ayı
    Benim hala anlam veremediğim nokta 5 vakit namaz kılan ile oruç tutan insan sayısının ap ayrı olması.
    Yarın bir gün mahşerde ilk soru namazdan gelecek. Zaten namaz yoksa belki diğer sorulara bile geçmeyecekler. Ama arkadaş oruç çok büyük olay oluyor. Namaz kılmayana kimse bir şey demiyorken oruç tutmaya münafık zındık gözü ile bakılıyor.
    Bu kadar etkiliyorsa oruç dengeni bozuyorsa etrafa zarar veriyorsan tutma. O gün 5 vakit namaz kıl daha çok sevaptır belki.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...
    Yarın bir gün mahşerde ilk soru namazdan gelecek. Zaten namaz yoksa belki diğer sorulara bile geçmeyecekler. ...
    Bu çok güzeldi.

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    65 yaş üstü olan Kayınpederimi ihbar etsem mi diye düşünüyorum. Adam maşallah hergün bir bahane yarattı dışarı çıktı. Bugün de canı çilek çekmişmiş. Bizim evi de spor salonu mu sanıyor nedir, oğlana top oynuyormusun diye sordu. Haa, evet, salona pota kurduk, komşu çocuklarının da canı çeker diye hep beraber bam güm top sektiriyoruz.

stlegal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim hala anlam veremediğim nokta 5 vakit namaz kılan ile oruç tutan insan sayısının ap ayrı olması.
    Yarın bir gün mahşerde ilk soru namazdan gelecek. Zaten namaz yoksa belki diğer sorulara bile geçmeyecekler. Ama arkadaş oruç çok büyük olay oluyor. Namaz kılmayana kimse bir şey demiyorken oruç tutmaya münafık zındık gözü ile bakılıyor.
    Bu kadar etkiliyorsa oruç dengeni bozuyorsa etrafa zarar veriyorsan tutma. O gün 5 vakit namaz kıl daha çok sevaptır belki.
    ramazan 1 ay namaz 12 ay
    Kurt kışı geçirir yediği ayazı unutmaz..

ErayCerit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar maskeyle ilgili sıkıntı çeken var ise pm atsın.maske üretimi yapan arkadaşım var yönlendireyim kendisine. 50'li kutularda 100tl'e perakende veriyor

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ErayCerit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar maskeyle ilgili sıkıntı çeken var ise pm atsın.maske üretimi yapan arkadaşım var yönlendireyim kendisine. 50'li kutularda 100tl'e perakende veriyor
    Sonlu masaj salonuna gidip baskına denk gelen bedeviler gibi olmayalım sonra
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    65 yaş üstü olan Kayınpederimi ihbar etsem mi diye düşünüyorum. Adam maşallah hergün bir bahane yarattı dışarı çıktı. Bugün de canı çilek çekmişmiş. Bizim evi de spor salonu mu sanıyor nedir, oğlana top oynuyormusun diye sordu. Haa, evet, salona pota kurduk, komşu çocuklarının da canı çeker diye hep beraber bam güm top sektiriyoruz.
    alemsin yahu
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    alemsin yahu
    Ben değil, kayınpeder ve maunvalide alem. Yazıya döksem ortaya kitap çıkar

ErayCerit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonlu masaj salonuna gidip baskına denk gelen bedeviler gibi olmayalım sonra
    forumumuzda cimerci arkadalar kalmamıştır diye ümit ediyorum maksat bir faydamız dokunsun bir çok insan eminim bu konuda fazlasııyla sıkıntı çekiyor

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ErayCerit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi bence edit iste mesajına, şuan maddi cezası ağır maske satışının.
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bubaralar tüm ithalatlar gümrükte kırmızıya düşürülüyor kafadan.
    Bu da ithalat kayıtlarının gecikmeli işlenmesi , sonraki ay veya aylara yayılması anlamına geliyor.
    Ama bunu niye yapıyorlar? Kontrolsüz tıbbi malzeme ithalatı yapılmasın , kaçak tıbbi malzeme yurda girmesin diye tabii ki..
    Dış ticaret açığı hesaplamasına kamuflaj oluşturma faydası ise tamamen tesadüf..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maske için, İzmir'de ikamet eden arkadaşlar maskematiklerden alabilirler. Bende pazartesi keşfettim, poligon metrodan aldık. Ne sıra, ne telefona kod bekleme var. Git kartını bas al, güzel hizmet vallaha...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler