User Tag List

Sayfa 192/386 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292 ... SonSon
7320 sonuçtan 3.630 ile 3.648 arası

Konu: Corona Virüs Güncel!!!

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağlık Bakanı birazdan açıklama yapacakmış. Aşama aşama açıklama saatini öne çekiyorlar. Yakında sabah 09:00 gibi açıklarlar, dağılın hadi çıkın dışarı derler.

Covid19'dan değilde pek yakında zamlardan ve vergilerden patır patır öleceğiz. Çocuğun gittiği özel okul sağolsun %30 zam yapmış. Yazı ile otuz, roma rakamı ile XXX (manidar) Hakikaten XXX.
    olur mu yanlışlık vardır, memlekette enflasyon %10...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olur mu yanlışlık vardır, memlekette enflasyon %10...
    Valla yemek ve servis ücretleri de iade edilmedi. Herkes ayaklandı; avukatlar aracılığı ile dilekçe hazırlandı herkes tek tek gönderiyor. Bakalım ne olacak. Aslında, yarım yamalak yapılan eğitim ücretinin de iade edilmesi lazım.
    Kısmet artık. Ha reel enflasyon o mu bu mu ona yorum yapmak istemiyorum; zira artık haftalık mutfak alışverişi roma rakamı ile M kıvamına geldi.

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maalesef çok kötü yönetiliyoruz.
    imzasız..

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Maaşlar doların karşısında su oldu. %26 aldık diye seviniyorduk babayı almışız.
    @imprezaWRC

Hakan abi Allah kolaylık versin okul vs.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu kısıma alıntı yapayım.
    Arkadaşım güzellik merkezinde çalışıyor. Habarin verildiği gün daha bitmeden 3 tane randevu aldım şimdiden 1 haftayı kapattık dedi. Dükkanda 26 masa var aynı anda 13 müşteri alacaklar. Düşünün yoğunluğu.
    Kadınlar da haklı. Konya milletvekili gibi badem bıyık dolaşanlar var

Gerekirse kaptan mağara adamı gibi gezerim, aşı çıkmadan berbere falan gitmem
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Gerekirse kaptan mağara adamı gibi gezerim, aşı çıkmadan berbere falan gitmem
    Aşı karşıtı sosyal medya propagandaları başlamış diye duydum
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aşı karşıtı sosyal medya propagandaları başlamış diye duydum
    nasl yani aşıya karşı olan insanlar mı var ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RafetAraç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günaydın. Uzun yıllardır her aşıya karşı olanlar var. İnsanların kandırıldığını vs bir ton komplo teorisi argümanlarla savunuyorlar
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RafetAraç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neden aşı oluruz hiç düşündünüz mü? ilkokuldaki aşı kuyrukları, zorla yapılan aşılar, aşı olmayanları evlerinden toplamalar, ihtar vermeler... o zamanlar küçüktük tabii hiç anlamıyorduk ama iç güdüsel olarak ağlıyor kaçıyorduk küçücük iğneden, en fırlamalarımız hep kaçardı neden? çünkü filmlerde hep fırlamalar hayatta kalır, o bir hayatta kalma refleksidir... peki nedir bu aşı??? aşı dediğimiz aslen uzaylıların geliştirdiği bizim herşeyimizi kontrol ettikleri bir mikrochip, hemen hayır demeyin, şu an köpeklere takılan chipler de enjekte dilerek yerleştiriliyor, üst akıl bize aşı olmazsak ölürsünüz korkusuyla zorla yaptırdı şimdiye kadar, fakat son 20 yılda aşı oranı düştü, AIDS virüsü ürettiler önce ama tutmadı zaten 65+ sex yapmıyordu yapanlara da durexxx sağolsunn çözümü buldu, insanları daha çok korkutmak lazımdı ki aşı olsunlar, H1N1 çabuk zayıfladı işte corona virüsleri 4-5 denemeden sonra nihayet pandemi olabildi, şimdi herkese aşı adı altında mikrochip takacaklar, onu da 5G ile aktive edecekler, hayatımıza tecavüz edecekler...

çok mu ağır geldi? beyniniz almadı mı? işte üst akıl tam da bunu istiyor, son olarak kanalıma abone olarak bana destekte bulunabilir, bu tarz gerçekleri sadece benden duymaya devam edebilirsiniz....

kaynak: popom...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bill Gates abimiz Twitter'da normalde 5 yıl srüüyor ama 18 ayda aşıyı bulmayı umuyoruz dediydi geçen.

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    neden aşı oluruz hiç düşündünüz mü? ilkokuldaki aşı kuyrukları, zorla yapılan aşılar, aşı olmayanları evlerinden toplamalar, ihtar vermeler... o zamanlar küçüktük tabii hiç anlamıyorduk ama iç güdüsel olarak ağlıyor kaçıyorduk küçücük iğneden, en fırlamalarımız hep kaçardı neden? çünkü filmlerde hep fırlamalar hayatta kalır, o bir hayatta kalma refleksidir... peki nedir bu aşı??? aşı dediğimiz aslen uzaylıların geliştirdiği bizim herşeyimizi kontrol ettikleri bir mikrochip, hemen hayır demeyin, şu an köpeklere takılan chipler de enjekte dilerek yerleştiriliyor, üst akıl bize aşı olmazsak ölürsünüz korkusuyla zorla yaptırdı şimdiye kadar, fakat son 20 yılda aşı oranı düştü, AIDS virüsü ürettiler önce ama tutmadı zaten 65+ sex yapmıyordu yapanlara da durexxx sağolsunn çözümü buldu, insanları daha çok korkutmak lazımdı ki aşı olsunlar, H1N1 çabuk zayıfladı işte corona virüsleri 4-5 denemeden sonra nihayet pandemi olabildi, şimdi herkese aşı adı altında mikrochip takacaklar, onu da 5G ile aktive edecekler, hayatımıza tecavüz edecekler...

çok mu ağır geldi? beyniniz almadı mı? işte üst akıl tam da bunu istiyor, son olarak kanalıma abone olarak bana destekte bulunabilir, bu tarz gerçekleri sadece benden duymaya devam edebilirsiniz....

kaynak: popom...
    Abi "neden aşı oluruz" ile ilgili ciddi bir şey paylaşacaktım tüm dikkatimi dağıttın. Teşekkür ederim
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi "neden aşı oluruz" ile ilgili ciddi bir şey paylaşacaktım tüm dikkatimi dağıttın. Teşekkür ederim
    youtube a giriyorum, hippi kılıklı tipler öyle bir anlatıyor ki, zannedersin uzaya 8 kere gitmiş, 3 okul bitirmiş, NASA'da bölüm şefi, masa başında hazırladıkları videolarla gündem olduklarını zannediyorlar, biz salak mıyız acaba diyorum, evet siz salaksınız diyorlar, üst akıl yapıyormuş farkında değilmişiz, bu tip kişiler olmasa hiç bir şeyden haberimiz de olmayacakmış... bence bu yüzyılın en büyük virüsü sosyal medya, net!

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Keske virus bagisiklik sistemi yerine, iq seviyesi dusuk olani oldurse.
    "Korkmadık, savaştık"

akko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gokhankenar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benimde sistemde gözükmemesine rağmen para yattı dün. şu an sistemler Allaha emanet
    sizin hesabınıza mı yattı? bende işkur sisteminden hesap tanımlaması yaptım ama hareket yok
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

https://www.instagram.com/akkosgarage/

KAAN INTERNATIONAL LOGISTICS

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    youtube a giriyorum, hippi kılıklı tipler öyle bir anlatıyor ki, zannedersin uzaya 8 kere gitmiş, 3 okul bitirmiş, NASA'da bölüm şefi, masa başında hazırladıkları videolarla gündem olduklarını zannediyorlar, biz salak mıyız acaba diyorum, evet siz salaksınız diyorlar, üst akıl yapıyormuş farkında değilmişiz, bu tip kişiler olmasa hiç bir şeyden haberimiz de olmayacakmış... bence bu yüzyılın en büyük virüsü sosyal medya, net!
    sosyal medyanın getirileri götürülerinden fersah fersah fazla. evet birileri bunu kullanıyor fakat ömründe yanından geçemeyeceğin söyleşilere ilgin yoksa katılamayacağın seminerlere sırf başlıktaki bir kelime hoşuna gidiyor diye girip dinleyerek/izleyerek/okuyarak dünyası değişen o kadar çok insan var. bu çocuğa youtube açıp izletirken kenarda enes batur videosuna geçmesi kadar kötü olabiliyor, fakat kurtlar vadisi izlerken kenardaki evrim ağacı sayfasına geçmesi kadar da iyi olabiliyor. sosyal medya sevişkenleri buluşturmak için gençlerin partilerini eğlenceli hale getirmek için kuruldu şuan amacının çok ilerisinde. şimdiye kadar rüyanda görebileceğin bi devlet büyüğüne telefonu açıp direk yazmaya başlayabiliyorsun.
    turbocuk istiyoruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı pirasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sosyal medyanın getirileri götürülerinden fersah fersah fazla. evet birileri bunu kullanıyor fakat ömründe yanından geçemeyeceğin söyleşilere ilgin yoksa katılamayacağın seminerlere sırf başlıktaki bir kelime hoşuna gidiyor diye girip dinleyerek/izleyerek/okuyarak dünyası değişen o kadar çok insan var. bu çocuğa youtube açıp izletirken kenarda enes batur videosuna geçmesi kadar kötü olabiliyor, fakat kurtlar vadisi izlerken kenardaki evrim ağacı sayfasına geçmesi kadar da iyi olabiliyor. sosyal medya sevişkenleri buluşturmak için gençlerin partilerini eğlenceli hale getirmek için kuruldu şuan amacının çok ilerisinde. şimdiye kadar rüyanda görebileceğin bi devlet büyüğüne telefonu açıp direk yazmaya başlayabiliyorsun.
    ben saydıklarınla 'getiri' sağlayan kişi sayısının, tersinden çok çok düşük olduğunu düşünüyorum...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bunu kontrol etmenin basit bir yolu var, düzenli olarak kontrol edin Youtube Trending sayfasını, Ted/Tedx ve benzeri belgesel ya da öğretici konular mı var yoksa magazin mi var bakılır.
    Bugünün ilk sıralarında müzik,haber,yemek, "komikli" şeyler dışında 1 tane dmax kanalının belgeseline denk geldim. Beklediğimden iyi çıktı aslında,ben daha saçma salak bekliyordum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zaten burada bahsettiğim konu 'dünyanın en büyük 10 barajı!' değil ki, 'üst akıl neden bütün dünyaya baraj yaptırıyor, altında ne var? neyi gizliyorlar?' videoları... sonuçta herkes sağla samanı ayırt edemiyor...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En çok izlenen youtuber listesinin başını Enes batur ve danla bilic gibi isimler çekiyor. Yani cehaletinden kurtulan sayısının, cahilleşen sayısından fazla olduğuna beni inandırmak çok zor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler