User Tag List

Sayfa 194/386 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon
7320 sonuçtan 3.668 ile 3.686 arası

Konu: Corona Virüs Güncel!!!

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zam deyince rahmetli Levent Kırca gelir hep aklıma

AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İşkur da kaydı gozukmeyip pttden maaş alabilen var mıdır? Bir kısım kişilere 8inde maaş yatmış. Biraz sakinlesin 15inde filan ptt kuyruguna gireyim diyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu sabah kendi koydurduğu yasağa uymayan Prof.Dr.Neil Ferguson gibi uyandım ��

Düşün şimdi bilim kurulu üyesinin hatta kurucusunun, sürü bağışıklığı modelini kaldırmak için elinden geleni yapıyorsun, sonuçta profesörsün bir saygınlığın da var ve tepkileri de arkana alıyorsun, destek çığ olunca hükümetde çaresiz seni dinliyor ve korkmuş millete yol haritası çiziyorsun, virüs tehlikeli 500bin cenaze çıkar diyorsun ama ne hikmetse prof kimligini değerlerini insanlara aktardığın felsefeni hiçe sayıp, hatta ve hatta afedersiniz ama karga b.kunu yemeden kendi yasağını delip yaptıklarına bak, habere bir göz gezdirin, sizinde aklınıza bisiler gelmiyor mu yoksa hükümetlere ekonomik gücü ve medyayı elinde bulunduranlara bu kadar sadakatle güvenmeye devam mı etmeliyiz ? Böyle bı durumda böyle riske giren bu seviyede biri olunca insan sormalı, çapkın profu birisi satın mı almıştı bu algı da kritik rolü üstlenmesi için? Yoksa bedel ödendi görev başarıyla tamamlandı ve prof hayatına kaldığın yerden devam mı etmeye karar verdi?Yoksa istenen elde edildi mi? Bla bla bla... :Hihih:
    Koyduğu Kurala Uymayan Bilim Kurulu Uyesi İstifa Etti
    'insanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır.'

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E-devletten pandemi yardımına başvuranlar takibini nereden yapıyor? E-devlete girince bulamadım takip yerini
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı
    Pandemi Sosyal Destek Ön Başvurusu sekmesinden.

muayeneler 3 ay ertelendi gibi bir karar açıklanmıştı geçen ay. bu nasıl yorumlanıyor?

a) muayenesi biten araç için 3 aylık gecikme faizi uygulanmayacak ve trafikte gezmemeli?

b) muayenesi biten araç trafikte olabilir çünkü muayene geçerliliğini uzattık (polis çevirmesinde, burada olacağına muayene istasyonuna gitmeliydin vs. denmiyor mu?)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _opeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşkur da kaydı gozukmeyip pttden maaş alabilen var mıdır? Bir kısım kişilere 8inde maaş yatmış. Biraz sakinlesin 15inde filan ptt kuyruguna gireyim diyorum.
    Kendime güncelleme çekeyim 1 Nisan'dan önce başvurmayıp 10 Nisan'da bana dilekçe imzalattıklarına istinaden başvuruyu o zamanlarda yaptılar bu durumda maaşı Haziran'da alacağım gibi gözüküyor. Kayıt gözükmeyenlerin dikkatine

halili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eşim geçen hafta pandemi yardımına başvurdu.Onaylanmış.Ben girincede ailenizden biri başvuru yaptığı için alamazsınız yazıyor.

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı halili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eşim geçen hafta pandemi yardımına başvurdu.Onaylanmış.Ben girincede ailenizden biri başvuru yaptığı için alamazsınız yazıyor.
    1 aileden 1 kişi alabiliyor.

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İstanbuldaki abilerime bir sorum olacak.
    Cuma sabah Samsun'dan yola çıkıp, akşama doğru İstanbul'a varmış olacağım ve Istanbul'daki evimde dolap vs. boş. Yoldan gelip insan içine de girmek istemiyorum 4 günlük karantina öncesi ki, polis çevirmeleri vs. muhtemelen İstanbula varmam biraz zaman alacak, markete yetişemeyebilirim bile. Karantina zamanı getir veya Migros sanal market çalışıyor mu ? Yoksa Samsun'dan tedarikli mi geleyim.
    123d

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı EOZDAG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cuma sabah Samsun'dan yola çıkıp, akşama doğru İstanbul'a varmış olacağım ve Istanbul'daki evimde dolap vs. boş. Yoldan gelip insan içine de girmek istemiyorum 4 günlük karantina öncesi ki, polis çevirmeleri vs. muhtemelen İstanbula varmam biraz zaman alacak, markete yetişemeyebilirim bile. Karantina zamanı getir veya Migros sanal market çalışıyor mu ? Yoksa Samsun'dan tedarikli mi geleyim.

Açıklamaya göre pazartesi ve salı getir çalışacak. Ama getirir mi, muallak.
    Bence ne lazımsa al samsun'dan temiz temiz, gir evine.

İstanbul girişinde giriş-çıkış yasakları var. iznini ayarlamayı unutma.

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Açıklamaya göre pazartesi ve salı getir çalışacak. Ama getirir mi, muallak.
    Bence ne lazımsa al samsun'dan temiz temiz, gir evine.

İstanbul girişinde giriş-çıkış yasakları var. iznini ayarlamayı unutma.
    İznim vs. hazır, teşekkür ettim abi. Samsun'dan erzak taşımak çok işime gelmiyor ama 4 gün sefalet yaşamak da istemiyorum
    123d

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Egemen hocam merhaba. Migros sanal marketin karantina vakitlerinde çalıştığına dair pek çok yorum okudum ancak gece 1'de bile teslim ettikleri oluyormuş. Ona göre tedarikli gitmek iyi olabilir aklınızda bulunsun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yol üzerinde buyuk benzinliklerden alışveriş yapilip geçilebilir ama risk olacaktir ondan dolayi tedarikli çıkmak daha stressiz. Yada varsa burada alışveriş yapıp eve koyabilecek biri ona söyle

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Berberler hasta çıkıyor 100-150 kisiye bulastiriyor. Avmlere 1.5 milyon kişi giriyor. Normalleşme nasıl gidiyor?

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı _opeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Berberler hasta çıkıyor 100-150 kisiye bulastiriyor. Avmlere 1.5 milyon kişi giriyor. Normalleşme nasıl gidiyor?
    Böyle bir zamanda AVM'ye neden gidilir onu da anlamış değilim. Virüs kapmak için en ideal ortam.

P.S: Kayınpeder dün koşuyolu nautilius'a gitmiş birde açık mağazaları teftiş etmiş. Şu süreçte hiç polise denk gelmedi, hiç ceza yazmadılar ya en sonunda ben ihbar edeceğim. Sana ne avm'den sana ne mağazalardan, sanki normal zamanda gidip mağaza mağaza geziyordun birde alışveriş yapıyordun. İyiki aynı evde değiliz, hergün kavga ederdik.
    Pazar günü de evinde oturdu. Hanıma diyorum senin babanın kablolar çapraz bağlanmış diye ama anlatamıyorum.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle bir zamanda AVM'ye neden gidilir onu da anlamış değilim. Virüs kapmak için en ideal ortam.

P.S: Kayınpeder dün koşuyolu nautilius'a gitmiş birde açık mağazaları teftiş etmiş. Şu süreçte hiç polise denk gelmedi, hiç ceza yazmadılar ya en sonunda ben ihbar edeceğim. Sana ne avm'den sana ne mağazalardan, sanki normal zamanda gidip mağaza mağaza geziyordun birde alışveriş yapıyordun. İyiki aynı evde değiliz, hergün kavga ederdik.
    Pazar günü de evinde oturdu. Hanıma diyorum senin babanın kablolar çapraz bağlanmış diye ama anlatamıyorum.
    Abi senin kayınpederin maaşallahı var valla tutamıyoruz %50'yi hesabı
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi senin kayınpederin maaşallahı var valla tutamıyoruz %50'yi hesabı
    Ya sorma, hanım ve çocuk okullar tatil edildiğinden beri dışarı çıkmadılar. Ben mecburen haftada 1 alışveriş için çıkıyorum. Kayınpeder hergün dışarıda. Hergün bir bahanesi var. Birgün maaşı, birgün sodayı, birgün peyniri bahane etti ve ne yaptı etti hergün çıktı. Bir çıkmadığı gün yaşlılara izin verilen gün oldu. Gezdiği yerlerin hepsinde karakol var. Görünmez mi oluyor nedir. Yer değiştirsek ben yaşlı olsam ve söz dinlemeyip çıksam daha 100. metrede polise enselenirdim. Ağır işitiyor, acaba arkasından sesleniyorlar, havaya ateş ediyorlar yine durmuyor yoluna devam ediyor diye mi ilişmiyorlar
    Birde demiyor mu ben genç gösteriyorum, ne tarafımla güleceğimi şaşırıyorum. 2 km öteden kaç gösterdiğin belli oluyor ne genci ya

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Ahahaha çok iyiymiş renkli bir kişilik
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ahaha komik bir insanmış

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler