User Tag List

Sayfa 212/386 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon
7320 sonuçtan 4.010 ile 4.028 arası

Konu: Corona Virüs Güncel!!!

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün elektriksel bir ihtiyaç için bauhaus'a gittim de saksısından çiçeğine ihtiyaç ivediliği olmayan bir sürü şeyi alma derdindeydi insanlar, bir an önce ihtiyacımı alıp çıkmak istedim ama uzun da kuyrular vardı.

Sonumuz hayrola.
    Instagram: mutusgarage

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kaç aydır ilkkez dışarı keyfi çıktım sosyal mesafenin ... koyduk biraz herkes tanıdığımdı ama ortamda bitane coronalı varsa kesin kapmışımdır normalde bozmazdımda alkolün etkisiyle gevşedik biraz evdekilerden uzak duruyorum ne olur ne olmaz bidahada çıkmam zaten

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kardeşim hamile, sitede doğum günü kutlaması gibi bişey yapmışlar birkaç arkadaş çift ile... Maskesiz falan fotoğraflar.. İyi cesaret dedim.

Arkadaşım Cadde'ye başka arkadaşları ile içmeye gidiyor.

Hanım, arkadaşıyla bi araya geldi bi yerlere gittiler, buluştuğu kız gündüz kuaförde orada burada..

Başka arkadaş kafayı yiyecek, annesi eşi durmadan bişeyler yapıyorlar, başka akrabaları yurtdışından gelen akraba ile buluşuyor, hoşgeldin yemeği yapıyorlar. Bunlara "gelin gelin burada hiç bişey yok" diyorlar

Hanım gelmiş diyor ki erkekler bu konuda daha pimpirikli... Ya dedim senin buluştuğun insan rahat, daha virüs işi yeni başlamıştı bunlar geziyodu mal mal dedim. Ben çocuğu parka götürmeye dışarı çıkarmaya çekiniyorum. Millet kesinlikle sallamıyor, herkes saldı, sonumuz hayrolsun valla.

Pazartesi işe gideceğim, artık tam kapasite başlıyoruz, o toplu taşıma ne olacak, nasıl gidip geleceğim... İş yerinde yemekhanede durum ne olacak, iş yeri içinde ne olacak, dışarıdan gelen maskesiz dallamalara karşı ne yapılacak, hepsi muamma. Hepsini yaşayarak öğreneceğiz, inşallah bi halt olmaz. Acayip bi endişe var içimde. Önceki mesajlarda da yazmıştım, bi yandan hadi iyi fena değil bilmemne diyorduk, vakalar artıyor, iyileşen düşüyor, millet gizli gizli nişan, kına yapıyor, bi günde 400 kişi artırıyor, asker konvoyu bilmemne... Hanıma da dedim bak bunlara mallar cahiller diyoruz, sonra benzerini siz yapıyorsunuz dedim.

Bakalım sonu nasıl olacak bu işin.

Pekin'de de savaş hali acil durumu ilan etmişler, vakalar tekrar artmış. Valla 2050'ye kadar gideceğiz böyle galiba

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ankara çok karışık vakalar bayağı artmış durumda, dikkat edin arkadaşlar abiler. Verilen rakamların 5 6 katı rahat vaka var, üstünü örtüyor şerefsizler.
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Cuma çektim bunu. Kadınlar gün yapmaya başladı. 16 ayakkabı var, 3-4 kişide içerde olsa ufacık salonda 20 kişi. Bir kişi hasta olsa akşamına 20 vaka. Bu teyzeler evde kocalarınada buşatırsa 40 yapar. İŞTE MHP'nin 40. YILI
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bakan demiş ki, 'virüs kurallara uymayanları uyarıyor'... ben her şeyi serbest bıraktım kardeşim, uymazsan sen ölürsün benden sorumluluk gitti demeye başladı yetkililer, gerçekten bravo...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

coolvtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Virüsün ülkemize girdiği ilk aylarda risk bundan daha azdı. İnsanlar korkuyor ve korunuyordu. Şimdi ise "amaaaaan, koy dötüne" modundalar.
    Full-Time TeacheR
    Part-Time TradeR
    Part-Time DJ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cuma çektim bunu. Kadınlar gün yapmaya başladı. 16 ayakkabı var, 3-4 kişide içerde olsa ufacık salonda 20 kişi. Bir kişi hasta olsa akşamına 20 vaka. Bu teyzeler evde kocalarınada buşatırsa 40 yapar. İŞTE MHP'nin 40. YILI
    Böyle böyle evlerde kına, nişan falan yapan varmış yav...
    2013'teki nişanımızda evden dışarı taşmıştık, içeride hava alınamıyordu, şimdi virüs muhabbetiyle falan...Offfff diyorum offff... Hayır millet tırsmıyor da ya... Ulan işin ucunda ölüm var ölüm...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bakan demiş ki, 'virüs kurallara uymayanları uyarıyor'... ben her şeyi serbest bıraktım kardeşim, uymazsan sen ölürsün benden sorumluluk gitti demeye başladı yetkililer, gerçekten bravo...
    Aynen... Yani tamam toplumun da tedbirini alması gerekiyor da, böyle de kaçılmaz sorumluluktan.

Hoş, hiç bir ülke dayanamıyor ki anasını satayım, öyle bi ekonomi yok maalesef. Hepsi s.s. açmak zorunda kalıyor. Ama biz sanki biraz fazla hızlı geçtik. Millet de zaten meraklı sapıtmaya.

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Geçen twitter'da bi caps vardı.

Bakanım biz saldık artık sende rakam vermeyi bırak diye. Durum cidden öyle artık.

Bir de bu sayılar 1 gün önceden gelmediğini varsayarsak bu hafta 1500-2000 arasına oynarız. Gümrük kapıları açık, tatiller-izinler başladı. Yaz sezonu bitene kadar bizim bu işi bitirebileceğimizi zannetmiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben kendimi ve ailemi koruyorum, korumaya çalışıyorum. Sokakta ki kimsenin umrunda değil bunuda görüyorum... maskesiz, dezenfektansız dışarı çıkmıyorum. Anneannem ve dedem sokapa çıkıyor ama alışverş yapmaları hala yasak. Bu iş sürü haline dönüşecek, öldürücülük azaldı gibi yorumluyorum ben. Kendinizi ve ailenizi sakının yeter. Sokakta ki adama laf geçmiyor malesef... dükkanın bir kısmını böldük kendimizi izole ettik, maskesiz giriş yok, dezenfektan ve eldiven kullandırıyoruz. Adam paraların yanına koyduğu maskeyi cebinden çıkarıyor takıyor yüzüne haha...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emrhn28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kendimi ve ailemi koruyorum, korumaya çalışıyorum. Sokakta ki kimsenin umrunda değil bunuda görüyorum... maskesiz, dezenfektansız dışarı çıkmıyorum. Anneannem ve dedem sokapa çıkıyor ama alışverş yapmaları hala yasak. Bu iş sürü haline dönüşecek, öldürücülük azaldı gibi yorumluyorum ben. Kendinizi ve ailenizi sakının yeter. Sokakta ki adama laf geçmiyor malesef... dükkanın bir kısmını böldük kendimizi izole ettik, maskesiz giriş yok, dezenfektan ve eldiven kullandırıyoruz. Adam paraların yanına koyduğu maskeyi cebinden çıkarıyor takıyor yüzüne haha...
    O kıçından maske çıkarıp yüzüne takanlar virüsden olmasa bile mikrop veya bakteriden hasta olacaklar

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bakan ekrana çıkıp dese ki, kardeşim kapıdan dışarı çıktığınız anda moleküllerinize ayrılacaksınız artık kimse sallamaz.

TorqueTuning - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 ay ara verdik yoksa turizm bakanımızın şirketi ETS mazallah zor durumda kalacak, corona morona hak getire koyun gitsin, Ekim Kasım gelince bakarız duruma göre... Hal ve vaziyet tam da budur!

Cem.B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sokağa çıkma yasakları 1-2 ay daha devam etse işsizliği aklınız hayaliniz alamazdı bence,ki hala olacak.Sürekli şikayet ediyorsunuz ama istediğiniz ne onu yazsanız.Ben şahsen onerinizi merak ediyorum.Ekonominin çarklarını döndürecek kimsenin işssiz kalmasını maaşını tam almasını sağlayacak öneriniz nedir ? sürekli şikayet edenlere soruyorum bu soruyu.
    Team PAŞAOĞLU

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Cem.B Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sokağa çıkma yasakları 1-2 ay daha devam etse işsizliği aklınız hayaliniz alamazdı bence,ki hala olacak.Sürekli şikayet ediyorsunuz ama istediğiniz ne onu yazsanız.Ben şahsen onerinizi merak ediyorum.Ekonominin çarklarını döndürecek kimsenin işssiz kalmasını maaşını tam almasını sağlayacak öneriniz nedir ? sürekli şikayet edenlere soruyorum bu soruyu.
    3 ay neden evde kaldık o zaman sen bunun cevabını verirsen ben devamını getireceğim...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ben de mesela şeyi merak ediyorum, böyle bir zamanda hazine garantili olan işlere ödemeler devam etti mi?

Cem.B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla ben evde kalmadim calistim,evde kaldiysaniz cevaplayin

Ama esim hemsire ucretsiz izine cikarildi normalde kazandiginin 7/1 ni aldi 2 ay.kardesim ayni sekilde 3 ay ucretsiz izine cikarildi(1000 tl aliyor) evet yani evde oturarark normalde donmeden nolacak.Onerileri bekliyorum hala
    Team PAŞAOĞLU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

İşi olmayanlar evde otursalar yada boş boş gezmeseler, biz çalışmak zorunda olanlar veya gerçekten işi olanlar olarak pek kalabalık yaratmayacağız sanki. Hem çarklar dönecek, hem bulaşma neredeyse sıfıra yaklaşacak.

Atm'ye gitmek zorunda kalıyorum QR Kod falan bekliyorum işim 1 dakika sürmüyor çünkü mecburum iş yapıyorum, önümde 5 tane hiç işi olmayan hesabını kontrol etmek isteyen yaşlı var. 10 dakika ekrana bakıp gidiyorlar.

İnsanlar düğün, dernek, eğlence, plaj, sahil, mevlüt, cenaze.... dur durak bilmeden geziyorlar. Ya işin yoksa dolanma işte dışarda.

İşi olanlar işini kaybetmiş, bazı akıllı vatandaşlarımız atmış kedini dışarı "yaeeaaa evde çok sıkıldık". Senin gibi umursamazlar yüzünden devlet yasak ilan ediyor çarklar duruyor kardeşim zaten.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler