User Tag List

Sayfa 217/386 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon
7320 sonuçtan 4.105 ile 4.123 arası

Konu: Corona Virüs Güncel!!!

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anam sende proje geliştir Elin yatkın. Teneke çay kutusundan smoke catch tankı yap. (neticede yağ için yapılanı var sende duman yakalarsın ne olacak )
    Hahahah admin bey siz benim gül gibi oil catch can'imi eleştiriyor musunuz yoksa, biz de biliyoruz para verip almayı.

Ama teessüf ederek sizi kınıyorum yaşınız henüz genç siz daha iyisini yaparsınız zamanla, işletme prensiplerimiz gereği bu tür yorumları kaale almıyoruz,

kim kaldı o eski keç ken cilerden zira

Kendimden valla korkmuyorum da annem yeni ameliyat oldu ona falan bulaştırırım diye aklım çıkıyor inan, bu işin şakası yok ama millet hala ölmeyi bayılmak sanıyor ona çıldırıyorum.

Hasta falan da olsa en azıdan vicdanım rahat olacak elimden geleni yaptım diye, coğrafya kader miydi ?

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hahahah admin bey siz benim gül gibi oil catch can'imi eleştiriyor musunuz yoksa, biz de biliyoruz para verip almayı.

Ama teessüf ederek sizi kınıyorum yaşınız henüz genç siz daha iyisini yaparsınız zamanla, işletme prensiplerimiz gereği bu tür yorumları kaale almıyoruz,

kim kaldı o eski keç ken cilerden zira

Kendimden valla korkmuyorum da annem yeni ameliyat oldu ona falan bulaştırırım diye aklım çıkıyor inan, bu işin şakası yok ama millet hala ölmeyi bayılmak sanıyor ona çıldırıyorum.

Hasta falan da olsa en azıdan vicdanım rahat olacak elimden geleni yaptım diye, coğrafya kader miydi ?
    2 gündür göğsümde bir ağırlık var, bir ara nefes alamaz gibi oldum. Nefes alamamak nasıl birşey kısa süreliğine bir yaşasalar emin ol o maskeyi ağızlarına dikerler.

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün itibariyle işe tam zamanlı gidiş gelişe başladık.

Sabah arkadaşla erken çıkıp metro-motor yaptık. Metro ve motor çok iyiydi. Maskesiz %1 falandı herhalde, binen herkesin uyduğunu görmek güzel oldu.
    Sonra motora gittik, maskesiz alınmıyordu kimse. O da iyiydi. Ama mesela insanların kimisi iner inmez maskeyi çeneye indirdi öyle yürümeye devam etti.

Bizim millete telkin işe yaramıyor kesinlikle, ağır yaptırım ve denetim lazım, ki İstanbul Valiliği bu yönde bi karar almış galiba bugün, sağda solda denetimler başlayacak, sıklaştırılacak, ağırlaştırılacak diye...
    Devlet saldı mı tam salıyor, denetimi niye salıyorsun arkadaş, "açılım" muhabbetinde de bu hatayı yaptılar. Sen önlemini al, denetimini yap, öyle bekle...

Dönüşte Marmaray yapalım dedik, kalabalık sayılırdı ama onda da daha önce yer kapmak için üst üste çıkan millet, bu sefer güzel mesafe bırakıp, sağa sola değmeden ayakta durmaya çalışıyordu. Yine maske oranı çok iyiydi. Görünce sevindik, metro ve Marmaray'dan baya korkuyordum çünkü.

Oturanlar da birer boşluk bırakmış oturuyordu, bir teyze ara duraktan binip ortada oturan arkadaşımla diğer tarafta oturanın arasına girmek istedi. Arkadaşım uyardı, gelin siz böyle oturun, araya oturmayın mesafe bırakmamız gerekiyor deyip yerinden kalktı. Kadın üzüldü bu sefer, sizi yerinizden ettim, fark etmedim kusura bakmayın boş sandım diye Yok dedik sıkıntı yok, yandaki kız da "yanımda oturabilirsiniz benim için sıkıntı yok" dedi. Biz de "bizim için de sıkıntı yok, olsun böyle daha iyi" dedik... Hiç kimsede sıkıntı yok, çok sıkıntısız bi ortam oldu

Çalıştığım yerde de etrafımızda hiç vaka olmamış, yakınlarına da bulaşan eden yok, o da çok sevindirici oldu, inşallah bundan sonra da olmaz, bakalım nasıl gideceğiz.
    marmaray'ın ve metronun kliması çalışıyor muydu?

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _opeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    marmaray'ın ve metronun kliması çalışıyor muydu?
    Çalışıyor ama bunlar zaten dışarıdan alıyorlar diye biliyorum.

Hoş iç sirkülasyonla bile olsa herkes maske taktığı sürece bulaşma riski bence zor. Yoksa havadan yayılan bi virüs olurdu, şimdiye hasta olmayan kalmazdı.
    Bir de duraklar arası 3-5dk, kapılar açılıyor hava almış oluyor, bir de böyle bişey var, başlarda binince sanki o hava ile komple devam edilecek gibi düşünüyordum, sonra dank etti.

painkller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynen öyle, yalnızca eylem muhabbeti için.

Hanım Gebze'ye gidip geliyor, yolda hiç bir şey yok dedi.
    Teşekkür ediyorum. Net açıklama yapamadıkları için yolda takılmayalım bir de.
    TR - B13

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Felaket tellali gibi paylasiyorum ama;
    Test 46.800
    Vaka 1467
    Vafat 17
    Iyilesen 1015,

Test sayisi bu seviyelere cikti normallesme sonrasi,
    Herhalde insanlar iskillenip test yaptiriyor

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, verilere ilişkin, " Düne kıyasla vaka sayımız 30, yoğun bakım hasta sayımız 5, entübe hasta sayımız 1 artış gösterdi. Artışlar belli bölgelerde yoğunlaşıyor. Rehavet mi, mücadele mi? Maske + mesafe kuralına hep birlikte uyarsak, yayılımı kontrol altına alabiliriz. Güç bizde." değerlendirmesinde bulundu.
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ankara da panora avm kapatılmış bugün.
    3 çalışanda virüs tespit edilmiş.

Yeniden başlıyoruz bence..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı to_84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankara da panora avm kapatılmış bugün.
    3 çalışanda virüs tespit edilmiş.

Yeniden başlıyoruz bence..
    Bakan Koca yaptığı açıklamada, "Yeni vaka sayısı dünkünden 125 az. Hastaneye yatışı yapılan yeni hasta sayısı 210. Yoğun bakım hasta sayımızda 10 artış var. Pozitif tanı sayısının 1.000’in üstünde seyrettiği son tablolarda bazı bölgeler ve grup davranışları etkin. Tedbirlerle güçlüyüz"

abartmayın güç bizde, voltranı oluşturur yeneriz...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakan Koca yaptığı açıklamada, "Yeni vaka sayısı dünkünden 125 az. Hastaneye yatışı yapılan yeni hasta sayısı 210. Yoğun bakım hasta sayımızda 10 artış var. Pozitif tanı sayısının 1.000’in üstünde seyrettiği son tablolarda bazı bölgeler ve grup davranışları etkin. Tedbirlerle güçlüyüz"

abartmayın güç bizde, voltranı oluşturur yeneriz...
    Yine 1000tele gönderirlerse bu sefer kesin biter..

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bizim müdür korona oldu Rusyada. Sonra iyileşti. Iyileştikten sonra uçakla Türkiye'ye gitti.

Ülkeye girişte form doldurmuşlar, Oraya da yazmış corona olup iyileştiğini. Evine gitti 3 gün sonra anbulans gelip, pardon siz corona olmuşsunuz gözden kaçmış sizi hastanede gözetim altına alıcaz diyip aldılar tabi aradaki 3 günlük sürede İstanbul Antalya aktarması evde aile ile zaman geçirme vb etkinlikler ile en kötü 100 temas gerçekleşti.

Neyseki testler temiz çıktı, ya çıkmasaydı? Adam havalimanında kendini ihbar ettiği halde 3 gün sonra jeton düşüyor. Söylemese neler oluyor demek ki

Eğlenceli yönlerimiz çok...
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı R.I.P Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün mesaideyken aradılar antikor testi için eve gelmişler, yarın yaptıracağız bakalım. Şansa mı seçildik yoksa genel tarama mı bilmiyorum. İşim gereği yurt içi ve yurt dışı çok seyahat ediyordum bu sebepten seçildiysem gerçekten helal olsun derim
    Bugün kan ve boğaz/burun numunelerini verdim. Aynı haneden tek kişiye yapıyorlarmış ben daha riskli olduğum için bana yapıldı eşime yapılmadı, o burun boğaz numune alma işi aman diyeyim oturduğum yerde ağlattı resmen işkence. Cuma’ya kadar alırız sonuçları

lethaldoze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tek solukta izledim, Adam cesurca konuşmuş.. İyide giydirmiş.

YouTube

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çalışıyor ama bunlar zaten dışarıdan alıyorlar diye biliyorum.

Hoş iç sirkülasyonla bile olsa herkes maske taktığı sürece bulaşma riski bence zor. Yoksa havadan yayılan bi virüs olurdu, şimdiye hasta olmayan kalmazdı.
    Bir de duraklar arası 3-5dk, kapılar açılıyor hava almış oluyor, bir de böyle bişey var, başlarda binince sanki o hava ile komple devam edilecek gibi düşünüyordum, sonra dank etti.
    Yine de risk var

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim müdür korona oldu Rusyada. Sonra iyileşti. Iyileştikten sonra uçakla Türkiye'ye gitti.

Ülkeye girişte form doldurmuşlar, Oraya da yazmış corona olup iyileştiğini. Evine gitti 3 gün sonra anbulans gelip, pardon siz corona olmuşsunuz gözden kaçmış sizi hastanede gözetim altına alıcaz diyip aldılar tabi aradaki 3 günlük sürede İstanbul Antalya aktarması evde aile ile zaman geçirme vb etkinlikler ile en kötü 100 temas gerçekleşti.

Neyseki testler temiz çıktı, ya çıkmasaydı? Adam havalimanında kendini ihbar ettiği halde 3 gün sonra jeton düşüyor. Söylemese neler oluyor demek ki

Eğlenceli yönlerimiz çok...
    Şaşırmadım cidden

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı R.I.P Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün kan ve boğaz/burun numunelerini verdim. Aynı haneden tek kişiye yapıyorlarmış ben daha riskli olduğum için bana yapıldı eşime yapılmadı, o burun boğaz numune alma işi aman diyeyim oturduğum yerde ağlattı resmen işkence. Cuma’ya kadar alırız sonuçları
    Aynı haneden bence herkese yapmaları lazım. Sen belki hastalığı ayakta geçirdin, çocuk evde antikor üretti...vs
    Bu seçimi nasıl yaptılar sordun mu? Eşim bu testi yaptırmak istiyor çünkü tv'de belirti olarak ne anlatıldıysa hepsini yaşadı. Bende bu durumda kendi kendime antikor mu ürettim ne halt oldu açıkçası bende merak etmeye başladım.

Şimdi yine çocuklara bulaşma riskinden bahsediliyor ve beyinde de hasar bırakma riski olduğunu belirtiyorlar. Bizim sitede çocuklar dip dibe geziniyor. Ben nereden bileyim anası veya babasının veya kardeşinin asemptomatik (doğru mu yazdım ) olmadığını ve yayıcı olmadığını.
    Bizim siteye canlı yayın ekipleri ile gelmeleri lazım. Garanti ederim yeni yeni vakalar bulurlar. Tabi bizdeki gerizekalı ve vurdumduymaz sayısına da epey şaşırırlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı haneden bence herkese yapmaları lazım. Sen belki hastalığı ayakta geçirdin, çocuk evde antikor üretti...vs
    Bu seçimi nasıl yaptılar sordun mu? Eşim bu testi yaptırmak istiyor çünkü tv'de belirti olarak ne anlatıldıysa hepsini yaşadı. Bende bu durumda kendi kendime antikor mu ürettim ne halt oldu açıkçası bende merak etmeye başladım.

Şimdi yine çocuklara bulaşma riskinden bahsediliyor ve beyinde de hasar bırakma riski olduğunu belirtiyorlar. Bizim sitede çocuklar dip dibe geziniyor. Ben nereden bileyim anası veya babasının veya kardeşinin asemptomatik (doğru mu yazdım ) olmadığını ve yayıcı olmadığını.
    Bizim siteye canlı yayın ekipleri ile gelmeleri lazım. Garanti ederim yeni yeni vakalar bulurlar. Tabi bizdeki gerizekalı ve vurdumduymaz sayısına da epey şaşırırlar.
    kayınpeder sağ mı hala?

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kayınpeder sağ mı hala?
    Hahahahah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    kayınpeder sağ mı hala?
    Hahaha, ya o kesin antikorun da antikorunu üretti. Seyahat izni çıkar çıkmaz yazlığa gittiler. Ağzında da maske olduğunu hiç sanmıyorum ama kayınvalide takıyor diyor. İstanbul'da hergün dışarı çıkan adam yazlıkta günlerini uyumakla geçiriyor. Asıl orada gezin, hava al. *** vardı Kadıköy'de, rıhtımda, balıkçılar çarşısında... Diyorum, kablolar yanlış bağlanmış diye anlatamıyorum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler