User Tag List

Sayfa 238/386 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338 ... SonSon
7320 sonuçtan 4.504 ile 4.522 arası

Konu: Corona Virüs Güncel!!!

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Omak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahahhaha mudurum sen bu konularda çok dertlisin yav nasil darliyorlarsa artik seni
    Ben kanepeye uzanıp anlatsam çocuk hariç herkesi sırayla çağırırlar. Yeminle bıktım amk. Hayatım az boktan, boktan ve çok boktan olarak geçiyor. Şimdi yine 2-3 günlüğüne hava değişimi talebinde bulundular. Tamam dedim ben ananın meraklısı değilim sırf sen istiyorsun diye o kadar yol çekeceğim dedim ama bir laf ederse çarpar kapıyı çıkar giderim diye de düşünüyorum. Sabrım, sınırım...vs kalmadı.
    El birliği ile delirttiler. Hanım 42 yaşında, günde 15 kere anası ile konuşuyor. Yetmiyor görüntülü arıyor. Tam biz oraya gideceğiz yine bir konu bulur dışarıdan biri eve girer. Zaten onca sene durdu durdu bu sene evi boyatası tuttu, çok lazımmış gibi mutfak tezgahını değiştirdi. İnat gibi tüpçüsü, sucusu hepsi maskesiz takılıyor. Hepsi de sırayla eve giriyor. Ya adama maske ver taksın diyorsun cevap olarak adamı koynuma mı alacağım diyor. Ne harika ve çiğ bir cevap. Kayınpeder mok var gibi alt kat komşunun dibinden ayrılmıyor birgün baktım maskesiz ikiside ve ağız ağıza oturmuş apartman muhasebesini kontrol ediyorlar. Şirket yönetiyorlar sanki, hepi topu 6 daire mi ne var. Ne harcamış olabilirsiniz, neyi kaçırmış olabilirsiniz. Aidat diye saçma sapan bir para topluyorlar. Neyse, kayınpeder tam duymuyor diye komşuya bari maske taksaydınız dedim, komşudan gelen cevap sevişiyoruz oldu. Hanıma dedim, duydun mu ne dedi. Yere göğe sığdıramadığınız komşunuz sığır çıktı. Hayır ben zaten sığır olduğunun çok öncesinden beri farkındaydım da hiç dinleyen olmadı işte.
    Ha tabi, kayınpeder maske taksa taksa anca burnuna kadar takıyor. O burun nasıl bir burun ise o hep özgür ve açıkta. Bu zıkkımın kökü burundan girmiyor çünkü, veya burundan dışarı çıkamıyor. Burnunu da kapat diyorsun, nefes alamıyorum diye cevap veriyor. Tamamen psikolojik, o burun ve delikleri bende olsa 100m'yi 3sn'de koşarım. Nefes alamaması için o burunda antrikot olması lazım. O da yok, ama inat işte. Neyse, yaşı yüzünden artık markete sınırlı saatlerde girebiliyor. Yoksa her canı sıkıldığında lazım olanı da toptan almak yerine parça parça almak için markete günde 15 kere gidip gelirdi ki yapıyordu. Şimdi ondan da canı sıkıldı, sanki marketin yoklama defteri var, gelmediği günleri yok sayıyorlar. *** var o markette. Sen kendi aranda yoğurt mu bitti diye konuşuyorsun düne kadar hiçbirşey duymayan adam kendine bahane yaratma isteği ağır bastığından ne yoğurt mu diye fırlıyor markete gidiyordu.
    Bizim olduğumuz zamanda ben her dakika el yıkattım birde oğlanı kullanıp her sefer eline kolonya döktürdüm. 3.gün kolonya ortadan kalktı. Neymiş, çok harcıyormuşuz.
    Hangi biriyle uğraşayım bilemiyorum. Saldım artık, diz çöktüm itaat ediyorum çünkü çok affedersin beni dinleyen, şeyine takan yok. Şu ara zaten sürekli uzaklara bakıp dalıp duruyorum. Kendimi sorguluyorum. Az insan hata bazen kimseyi istemiyorum.
    Dün mecburen markete girdim, kadının birinde maske yok tam diyecektim ki, size maske takmamak serbest mi, bir özelliğiniz mi var, biri uyardı da taktı. Bu kodumun maskesini takmak niye bu kadar zor. Bitsin şu zıkkımın kökü, istersen markette bikini ile gez bana ne amk.

Birde altında otomobili olup, her imkanı elinde olan ama bir türlü mutlu olamayan grup var. Ay şekerim çok sıkıldım, biraz da mabadımı şuraya götüreyim. Ay şekerim evde yemek yapamam, ütü yapamam, bulaşık yıkayamam. Ama benim düzenli olarak gezmem lazım. Her hafta dışarıda bir yere gitmem lazım. Öyle aynı yere üst üste de gidemem. Zannedersin kraliçe. Herif hep çalışsın, kadının isteklerini karşılasın. O ne isterse o olsun. Restauranta rezervasyonla gidiyormuş, kapıda ateş ölçüyormuş, oturduğun yeri beğenmezsen bile masa değiştiremiyormuşsun, çok özel biryermiş. Corona diyorsun, bak sitede de çok vaka var diyorsun. Evet ama işte böyle özel yerler var biz oralara gidiyoruz diye cevap veriyor. Nasa'da mekik laboratuarına mı gittin, ne anlatıyorsun birader. Restaurantın adı ne karantina restaurant mı? Herkes astronot gibi giyinmiş veya cam fanus içindesin, siparişini iğneye enjekte ediyorlar, yemeği direkt kalçadan sıvı olarak alıyorsun. Özel yermiş, çalışan ama 3 otobüs değiştirip mekana öyle geliyor ondan haberin yok.
    Anlat anlat heyecanlı oluyor.
    Konu imprezaWRC tarafından (21-09-2020 Saat 11:26 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi senin durum fena
    ilacın tek başına bir kaç gün çadır tatili
    mümkünse motorla
    ya da bebeyi de al arabayla git 3 gün yeter
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi senin durum fena
    ilacın tek başına bir kaç gün çadır tatili
    mümkünse motorla
    ya da bebeyi de al arabayla git 3 gün yeter
    Olurda yine maunların yanına gidersek, bu sefer ayağıma taş bağlayıp denizin dibinde oturmayı düşünüyorum. Hem corona morona riski olmaz, biraz hipotermi olurum, biraz büzüşürüm ama en azından kimse de salça olmaz.
    Darladım hepinizi, ama iyi yanından bakmak lazım, belki evlenmeyi düşünenlerde bu vesile ile 40 kere düşünürler. Coronadan daha tehlikeli olanlar var hemde gözle görülebiliyorlar
    Konu imprezaWRC tarafından (21-09-2020 Saat 11:42 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olurda yine maunların yanına gidersek, bu sefer ayağıma taş bağlayıp denizin dibinde oturmayı düşünüyorum.
    Zirkon Beach Camping - Zirkon Beach Camping ,Fethiye Bolgesindeki en iyi cadır ve karavan kampı konaklama alanı secildi .
    Rezervasyon icin : 0554 174 11 48

hafta sonu belki bizde gideriz tavsiye ederim
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ya bu arada, coronavirüsün faydaları da olmadı değil. Mesela hayatımdaki şekilci insanları, yalan söyleyenleri, herbokologları (amk sanki laboratuarı var sanki test etti de bu zıkkım diğerine göre daha iyi diyor. Ahşap boyuyorsun o öyle kullandığın malzeme ile olmaz. Bir sktr git amk ya, sorduk mu da herboka cevap veriyorsun), iş bilmeyenleri, iki yüzlüleri...vs hepsini tek tek görmüş oldum.
    Öğretmenin bir halt öğretmediğini gördüm. Velilerin ne kadar ilgilendiğini gördüm. Bu böyle biraz daha devam ederse, hayatımda sadece birkaç insan kalacak. Rehberden siler gibi siliyorum çok zevkli oluyor.

razzmatazz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı drago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çevremde de benzer durumlar oldu; IGM pozitif ama PCR'da negatif çıkanlar.

Maalesef testler %100 doğruyu yansıtmıyor, ama 1 test bile pozitif çıktıysa riske atmamak en iyisi.

Bana mantıken kişinin enfekte durumunu kan değerleri, kişinin başkasını enfekte etme durumu için de PCR testi doğru gibi geliyor.
    aynen öyle bende kendi kendimi karantinaya aldım pandemi doktoruna kalsa hayatına devam et hiç birşey yok diyor ama insan tedirgin oluyor ailemle vs. görüşemedim bir süre

Omak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Wink

Ya bu arada, coronavirüsün faydaları da olmadı değil. Mesela hayatımdaki şekilci insanları, yalan söyleyenleri, herbokologları (amk sanki laboratuarı var sanki test etti de bu zıkkım diğerine göre daha iyi diyor. Ahşap boyuyorsun o öyle kullandığın malzeme ile olmaz. Bir sktr git amk ya, sorduk mu da herboka cevap veriyorsun), iş bilmeyenleri, iki yüzlüleri...vs hepsini tek tek görmüş oldum.
    Öğretmenin bir halt öğretmediğini gördüm. Velilerin ne kadar ilgilendiğini gördüm. Bu böyle biraz daha devam ederse, hayatımda sadece birkaç insan kalacak. Rehberden siler gibi siliyorum çok zevkli oluyor.
    Abi senin niye detail malzemelerine sardigin belli ahahha saka bir yana boyle desarj oluyorsan yaz ben kendi adima diyim darlanmiyorum aksine vay m-k modunda okuyorum halime sukrediyorum. Evlilikle alakali degil bu is ya senin maunlar biraz egzotik ürün cikmis. Hayatindan gereksiz olanlari silmen guzel birsey bende zamaninda yaptim oyle bir kac kere bana hic bir yarari olmayan ileridede olamayacak bos asalak dusuk iq lu vizyonsuz hepsini salladim.

Tavsiyem Egerki sosyal medya kullaniyorsan kullanma haber de izleme yani yasantimizi etkiliyecek cok onemli bir kac bilgi disinda (zaten o haber bilgide burada forumda hemen yayinlaniyor) tv izleme.
    Tv de ben sadece nat geo wild history disco grubunu geceleri 1-2 saat izlerim gerisi yok. Ev halkinada izletmem haber dir acunun narkoz tarzi programlarini turk dizileri vs. (Bazen benim kayinvalide geldiginde sürvayvir mastırşif müge ansizin fln izlemek ister izletmem. Bozuluyo mozuluyo ama izletmiyorum.) ev halki da boyle daha mutlu. Oglan sitenin parkindayken toprak gordumu baba surayi kazalim altin cikar belki demeye basladi artik klonedike’cı olacak az kaldi oglanla vakit gecir abi isine odaklan yengeyi daha az anasidanasi ile gorustur(gerekirse telefona suikastle) bu taraflarada gelirsen haber et şu anilari canli ve mimikli dinleyek (gulersem kizmak yok ama)
    e60 535d & THE A45 AMG

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Çare Sarıgül.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Omak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi senin niye detail malzemelerine sardigin belli ahahha saka bir yana boyle desarj oluyorsan yaz ben kendi adima diyim darlanmiyorum aksine vay m-k modunda okuyorum halime sukrediyorum. Evlilikle alakali degil bu is ya senin maunlar biraz egzotik ürün cikmis. Hayatindan gereksiz olanlari silmen guzel birsey bende zamaninda yaptim oyle bir kac kere bana hic bir yarari olmayan ileridede olamayacak bos asalak dusuk iq lu vizyonsuz hepsini salladim.

Tavsiyem Egerki sosyal medya kullaniyorsan kullanma haber de izleme yani yasantimizi etkiliyecek cok onemli bir kac bilgi disinda (zaten o haber bilgide burada forumda hemen yayinlaniyor) tv izleme.
    Tv de ben sadece nat geo wild history disco grubunu geceleri 1-2 saat izlerim gerisi yok. Ev halkinada izletmem haber dir acunun narkoz tarzi programlarini turk dizileri vs. (Bazen benim kayinvalide geldiginde sürvayvir mastırşif müge ansizin fln izlemek ister izletmem. Bozuluyo mozuluyo ama izletmiyorum.) ev halki da boyle daha mutlu. Oglan sitenin parkindayken toprak gordumu baba surayi kazalim altin cikar belki demeye basladi artik klonedike’cı olacak az kaldi oglanla vakit gecir abi isine odaklan yengeyi daha az anasidanasi ile gorustur(gerekirse telefona suikastle) bu taraflarada gelirsen haber et şu anilari canli ve mimikli dinleyek (gulersem kizmak yok ama)
    Oğlan yüzünden maket ve puzzle yapamıyorum. Görse o maketleri hepsi 10 yerinden kırılır. Detailing ile hiç değilse kafam rahatlıyor. Bazen 3 saat otomobili yıkıyorum nasıl kafam rahatlıyor anlatamam Şimdi o da detailinge sardırdı, akülü otomobili ve diecastleri cilalıyor. Verdim bir tane cila boyuna sürüp duruyor. Bak baba boncuklanmaya diyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çare Sarıgül.
    Ya bir git ya

Omak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oğlan yüzünden maket ve puzzle yapamıyorum. Görse o maketleri hepsi 10 yerinden kırılır. Detailing ile hiç değilse kafam rahatlıyor. Bazen 3 saat otomobili yıkıyorum nasıl kafam rahatlıyor anlatamam Şimdi o da detailinge sardırdı, akülü otomobili ve diecastleri cilalıyor. Verdim bir tane cila boyuna sürüp duruyor. Bak baba boncuklanmaya diyor
    Egeye yerles sen hatta guney egeye. Oglan olmaya baslamis ama bak uzerine dusunce boncuklanmayi nasilda ogrenmis kerata ;D
    e60 535d & THE A45 AMG

stlegal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Olurda yine maunların yanına gidersek, bu sefer ayağıma taş bağlayıp denizin dibinde oturmayı düşünüyorum. Hem corona morona riski olmaz, biraz hipotermi olurum, biraz büzüşürüm ama en azından kimse de salça olmaz.
    Darladım hepinizi, ama iyi yanından bakmak lazım, belki evlenmeyi düşünenlerde bu vesile ile 40 kere düşünürler. Coronadan daha tehlikeli olanlar var hemde gözle görülebiliyorlar
    kardeş canına tak ediyorsa boşan canından kıymetli değil.Bak kafam rahat ******* kayınpederini kayınçoyu evi komşuyu
    Kurt kışı geçirir yediği ayazı unutmaz..

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    médiocrité partout

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla hazır salgın da var, genç kızlarımızın gelenek ve adet başlığı altında toz pembe gelinlikli herkese poz verme ve nispet yapma miki de engellenmiş. Evrenin daha güzel cevabı olamaz. Kalabalıktan fayda gelmeyeceğini de bu vesileyle görmüş olduk.

Sen benden 10 yıl fazla dayanmışsın, ben o kadar gidebileceğimi de sanmıyorum
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoca hadi senin yeni olmuş olabilir, ama bu CHP'liler ciddi mal. Dertlerini dile getirirken, haklıyken haksız konuma düşüyorlar ya çok gülüyorum.

Bu "hasta sayısı" muhabbeti geçtiğimiz haftalarda çok dillendirildi. Üzerinde çok konuşuldu. Vaka sayısı hasta sayısına niye çevrildi diye.

Hasta sayısından kasıt olarak artık yalnızca hastanede yatan, hastanede tedavi altına alınanları kabul ediyorlar. Temmuz'un bilmemkaçından beri bu böyle diye TV'lerde programlarda hep irdelendi, yazıldı çizildi.

Bu mal çıkmış hala diyor ki hasta sayısı 1.000 küsür değil. Lan değil zaten, herkes söyledi, yazdı çizdi, bunun daha yeni haberi olmuş, yalan söylüyorlar diyor hala.

Vallahi ben bunlara gülüyorum artık ya. İktidara söverken bunlara dötümle gülmek... Çok acınası haldeyiz ya.

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    118 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    düzüşürüm okudum,
    kafayı yedi bu herif gidip balık mı s.ecek, istiridyeye mi hallenecek, kalamara mı kabaracak diye düşünüyorum.

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoca hadi senin yeni olmuş olabilir, ama bu CHP'liler ciddi mal. Dertlerini dile getirirken, haklıyken haksız konuma düşüyorlar ya çok gülüyorum.

Bu "hasta sayısı" muhabbeti geçtiğimiz haftalarda çok dillendirildi. Üzerinde çok konuşuldu. Vaka sayısı hasta sayısına niye çevrildi diye.

Hasta sayısından kasıt olarak artık yalnızca hastanede yatan, hastanede tedavi altına alınanları kabul ediyorlar. Temmuz'un bilmemkaçından beri bu böyle diye TV'lerde programlarda hep irdelendi, yazıldı çizildi.

Bu mal çıkmış hala diyor ki hasta sayısı 1.000 küsür değil. Lan değil zaten, herkes söyledi, yazdı çizdi, bunun daha yeni haberi olmuş, yalan söylüyorlar diyor hala.

Vallahi ben bunlara gülüyorum artık ya. İktidara söverken bunlara dötümle gülmek... Çok acınası haldeyiz ya.
    ow bilmiyordum bunu , ama genede saçma.
    verilmesin gereken data , gidip test yaptırıp pozitif çıkan değilmi ?

herifler en az rakamı hangi parametrede veririz diyip bunu bulmuş.
    oldu olacak "korono testi yaptırıp , pozitif çıkıp hastaneye otobüsle gidip dönüşte dolmuş kullananların sayılarını" yazsınsınlar o zaman günde 3-5 çıkar.
    médiocrité partout

Burak Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    düzüşürüm okudum,
    kafayı yedi bu herif gidip balık mı s.ecek, istiridyeye mi hallenecek, kalamara mı kabaracak diye düşünüyorum.
    Allahtan yanlış anlayışta bile aktif dominant tarafı bize verdin... Ya balığa verseyin ...

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ow bilmiyordum bunu , ama genede saçma.
    verilmesin gereken data , gidip test yaptırıp pozitif çıkan değilmi ?

herifler en az rakamı hangi parametrede veririz diyip bunu bulmuş.
    oldu olacak "korono testi yaptırıp , pozitif çıkıp hastaneye otobüsle gidip dönüşte dolmuş kullananların sayılarını" yazsınsınlar o zaman günde 3-5 çıkar.
    Ülkemizde ne saçma değil ki Aynen öyle, hangi veri en azsa onu almış adamlar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler