User Tag List

Sayfa 259/386 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359 ... SonSon
7320 sonuçtan 4.903 ile 4.921 arası

Konu: Corona Virüs Güncel!!!

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Basiniz sagolsun
    Sizlere sabir ve acil sifalar diliyorum.
    Bu illet hastaliga hepimiz yakalandik veya yakalanacagiz orasi kesin artik umarim kayipsiz hasarsiz kusursuz atlatiriz..

Rockford - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Basiniz sagolsun. Allah geride kalanlara sabır ve sifa versin

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eworen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Basiniz sagolsun
    Sizlere sabir ve acil sifalar diliyorum.
    Bu illet hastaliga hepimiz yakalandik veya yakalanacagiz orasi kesin artik umarim kayipsiz hasarsiz kusursuz atlatiriz..
    Bunu kabullenmek zorunda kalmak bile canımı sıkıyor ama sanırım haklısınız.
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı halili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pazar günü aneemle babam yatmıştı.ben ve abim de pozitif çıkmıştık.Annemi çarşamba günü eve gönderdiler.Ancak Bugün öğlen babamı kaybettik.Annnem ayrı evde karantinada.Abim ve ben ayrı semtte karantinadayız. Babamıza bir toprak atmak bile nasip olmadı.
    Başınız sağolsun, Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun, sizlere de sabırlar dilerim.
    BMW E90 320d LCI

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pazar günü aneemle babam yatmıştı.ben ve abim de pozitif çıkmıştık.Annemi çarşamba günü eve gönderdiler.Ancak Bugün öğlen babamı kaybettik.Annnem ayrı evde karantinada.Abim ve ben ayrı semtte karantinadayız. Babamıza bir toprak atmak bile nasip olmadı.
    başınız saolsun mekanı cennet olsun allah sabır versin yaşamayan bilemez yaşayan için çok zor bir durum
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

VETTE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başınız sağolsun

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı gokhankenar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu fotoyu bugün çektim. Bilenler bilir burası Bursa meşhur Hamitler mezarlığı(kent mezarlığı). Bu fotoda toplam 24 adet cenaze arabası var. ve sürekli sirkülasyon oldu ben mezarlıkta 2 saat bulundum o süre içinde 100 adet cenaze aracı girip çıkmıştır. Mezarlığın bu bölümünde cenaze araçları içinde sadece covid hastaları bulunuyor. Cenazeler direkt burada yıkanıyor. Covid den bu kadar çok vefat eden olacağını hiç tahmin etmiyordum tek gün içinde. Arkadaşımın abisi covid den vefat etti. Bugün ölüm raporuna baktım covid in c si geçmiyor raporda. Defnedilene kadar covidli gibi uygulama yapıldı ama vefatında covid olayını gizlemişler. Yemin ederim yatacak yeri yok bunların.
    Donanımhaber ve ekşisozluk'te de senin bahsettiğin durumu anlatan bir başlık var(dı). Vefat ettiği gün bir test yapıp corona negatif yazmışlar ama defin işlemleri covid prosedürüne göre yapılmış. Konunun linkini bulursam yazarım.

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Başınız sağolsun

yakaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başını sağolsun
    yakaan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başınız sağolsun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah sizlere sabır sağlık versin abim başınız sağolsun
    06 SS 0006

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eşim hiçbir belirtisi olmamasına rağmen maalesef kardeşi gibi pozitif çıktı. Neyseki kayınpeder negatif, şeker hastası olduğu için en çok ondan korkuyorduk.

Benim testim de negatif, eşimden dolayı Ankara'dan aranıp 14 gün raporla karantinaya girdim. Mecburen 22 aylık oğlum eşim ben aynı evdeyiz umarım ben de pozitife dönmem. Odada izolasyon falan da çocuktan dolayı pek mümkün olmuyor.

Herkes çok dikkat etsin, durum bu sefer gerçekten çok ciddi.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok geçmiş olsun abi. Kayınpederin aradan sıyrılması iyi olmuş.

Sakin olun, atlatırsınız. Biz şükürler olsun ki geride bıraktık. Moral ve özellikle iyi beslenme çok önemli. Biz alakalı & alakasız ne bulsak “şifa niyetine” diyerek yedik&içtik

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dragger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eşim hiçbir belirtisi olmamasına rağmen maalesef kardeşi gibi pozitif çıktı. Neyseki kayınpeder negatif, şeker hastası olduğu için en çok ondan korkuyorduk.

Benim testim de negatif, eşimden dolayı Ankara'dan aranıp 14 gün raporla karantinaya girdim. Mecburen 22 aylık oğlum eşim ben aynı evdeyiz umarım ben de pozitife dönmem. Odada izolasyon falan da çocuktan dolayı pek mümkün olmuyor.

Herkes çok dikkat etsin, durum bu sefer gerçekten çok ciddi.
    hocam çok geçmiş olsun, odaları ayır, yemekleri ayrı ye ve de maskesiz gezmeyin, başka yapabilecek birsey yok maalesef...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bundan 3 hafta önce falan kuzenimin arkadaşının annesi pozitif çıktı. Bundan 3 gün önce de ben bir arkadaşımla birlikte kuzenimle görüştüm. Kuzenim de bizimle görüşmeden 2 3 saat önce annesi pozitif çıkan arkadaşıyla görüşmüş. Ne olur ne olmaz diye öğrenince kendimi 8 gün karantinaya aldım, 9. gün test yaptırdım, 10. gün sonucum negatif çıktı. Ancak bazı sıkıntılar var. Testi Altunizade Başkent hastanesinde yaptırdım, şüphem var test yaptırmak istiyorum demeniz yeterli bağkura 200 tl. Test yapılan odaya insanlar arka arkaya giriyor ve örnek almak için hastanın boğazına çubuk sokulduğunda istisnasız herkesin öksürdüğünü duydum çünkü kapı açık. Herkese aynı koltuk aynı oda da test yapılıyor. Şimdi ben negatif şekilde gitsem bile test yaptırmak için maskemi açtığım an orada virüsü kapma ihtimalim çok yüksek çünkü istisnasız ben dahil herkes çubuk boğazına sokulunca öksürüyor.
    Bir diğer şey ise insanların tutumu mesela kuzenim inanılmaz dikkatli iken artık takmayan biri haline geldi. Ben kendimi karantinaya alıp test yaptırırken o test yaptırmayı bile reddetti. Spora başlatmıştım onu daha sonra da başka bir kız arkadaşımı aynı salon ve aynı hocaya başlattım. Kuzenim hocasına ben pozitif olabilirim dediğinde hocası sorun yok ders yaparız gel dedi. Sonradan başlattığım kız arkadaşım özel bir KBB kliniğinde çalışıyor 3 günde bir pcr testi yaptırıyorlar. Birkaç gün önce pozitif olma ihtimali vardı hocasına haber verdi ve hoca ona da önemli değil gelebilirsin derse diye aynı cevabı verdi, sonra kızın testi negatif çıktı. Eskiden antrenörlük yapan biri olarak zaten antrenör çocukların az para kazandığını biliyorum. 8-10 tane antrenör arkadaşım pandemi sürecinde ceplerine 0-2000 tl arası para soktular ortalama ve bu durum genel olarak böyle devam ediyor. Anladığım kadarıyla artık adamlar aç kalacağıma hasta olayım sporcuyum atlatırım tarzında düşünüyorlar. Ben 1.5 yıldır spor yapamıyordum başları sakatlıktan sonrası pandemiden dolayı, geçen hafta ilk kez başlayayım dedim bir adaptasyon idmanı yaptım ama bu son vaka sayılarından sonra tekrar vazgeçtim ki ben bu 1.5 yılda 24 kilo aldım. Arkadaş çevrenizin ve yolda gördüğünüz insanların %98 inden daha iyi bir fiziğe sahipken bu hale gelmek insanın psikolojisini bozuyor gerçekten ama buna rağmen gitmeyeceğim. Açık hava da yürüyüş yapmaya başlayacağım. Spor yapmayı kesinlikle öneririm herkese ama bu çevremden duyduklarımdan sonra spor salonunda spor yapmayı önermem açıkçası hele hele vaka sayıları bu hale gelmişken. İstanbul'u geçin Rize de sadece bu hafta bizim köyde 4 5 kişi öldü. Rize eğitim araştırma hastanesi ağzına kadar korona vakalarıyla dolu. Hastaneyi geçtim sadece bizim köyde 10 hanesin 6 7 tanesi pozitif durum gerçekten çok ciddi.
    Bu süreçte herkese açık havada korunmalı bir şekilde yürüyüş yapmasını tavsiye ediyorum, soğuklara da dikkat etmek lazım.
    Diyet olarak Google a BMR calculator yazın. Bilgilerinizi herhangi bir siteninkine girin, çıkan kalori değeri kadar yerseniz kilo almazsınız, üstünde yerseniz kilo alır, altında yerseniz kilo verirsiniz.
    Şeker hiç yememeye bakın. Kalorinizi olabildiğince minimum kısmını karbonhidrattan alıp, gerisini protein ve yağdan alırsanız kilo vermeniz kolay olur. Olabildiğince yeşillik her öğünün yanına, vitamin, mineral ve de en önemlisi su içmeyi eksik etmeyin. Diyet listemi de fikir olsun diye yazacaktım ama diyetisyen olmadığım ve herkesin kendine özel hastalıkları olduğu için yazmıyorum. Diyetisyene gidemeyenler yukarıda yazanları kendine göre düzenleyip uygulayabilir.

Hastalığı geçiren herkese geçmiş olsun, kayıp yaşayanlara da Allah sabır versin.

bosporuss06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkesten alıntıla yapıp sayfayı uzatmayım.Tüm arkadaşlardan Allah razı olsun.Ne yapalım kaderde böylesi varmış.En azından kastamonu ya köye gönderebilmek için izin aldılar.jandarma istanbuldan tek kişi dahi gelse almam köye diye uyarmış..Orada defnedilecek.
    başınız sağolsun...

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    covidden ölen Burhan Kuzu'nun naaşı törenle defnedilmiş... bu ayrımcılık neden?
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

VW6R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yakınlarını kaybedenlere sabır diliyorum. Almanya’da Hamm şehrinde yaşıyorum, çalıştığım fabrika da bir arkadaşda korona çıktı, bütün grup 5 gündür karantina da bekliyoruz. Eve test yapmak için geleceklerine dair 3 gün önce bir yazı gelmesine rağmen hala gelen giden olmayınca bu gün kendi imkanlarımızla yetkililer ile iletişime geçtik, çok fazla yoğunluk olduğu için ancak yarın bir ihtimal gelebileceklerini söylediler. Evdem dışarı çıkmamız durumunda 25000 Euro cezası oluğunu söylediler... Yaşadığımız eyalet çok fena durumda.
    07 DCS 35 2011 Polo 6R 1.2 TDI
    07 DDR 89 2012 Polo 6R 1.4
    07 DBT 98 2013 Polo 6R 1.4
    07 DDZ 05 2014 Polo 6R 1.2 TSI
    07 DJJ 87 2017 TIGUAN 1.4 TSI

makif84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başınız saolsun. Geride kalanlara Allah sabır versin...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler